-
22-04/ 12η
Αιγείρα
Απόλλων
-
21-04/ 12η
Δαβουρλή
Άρης Πατ
-
21-04/ 12η
Δόξα Παρ
Διαγόρας
-
21-04/ 12η
Ατρόμητο
Ίκαρος Π
-
20-04/ 12η
Δίας - Ε
Άτλας 20
3 -
20-04/ 12η
Πάτραι
Δαβουρλή
-
20-04/ 12η
Πήγασος
Ολυμπιακ
-
20-04/ 12η
Α.Ε. Αρό
Νίκη Προ
-
20-04/ 12η
Πάτρα 20
Πανιώνιο
-
17-04/ 7η
Άρης Πατ
Κεραυνός1
3 -
15-04/ 11η
Αιγίου Α
Αιγίου Α1
2 -
13-04/ 11η
Αστέρας
Πάτραι5
3
-
21-04/ 10η
Παναχαϊκ
ΝΙΚΗ ΠΡΟ3
1 -
21-04/ 10η
ΛΙΜΝΟΧΩΡ
Άτλας
-
21-04/ 11η
ΔΟΞΑ ΝΙΦ
Άτλας 2
-
21-04/ 11η
Αετός Ρί
Άτλας 2
-
16-04/ 7η
Άτλας
ΔΙΑΣ/ΕΡΜ3
1 -
14-04/ 11η
ΝΙΚΗ ΠΡΟ
Απόλλων1
3 -
14-04/ 11η
Α.Ε. Αρό
ΑΡΗΣ ΠΑΤ5
1 -
14-04/ 11η
ΟΛΥΜΠΙΑΚ
Αχαϊκή6
0 -
14-04/ 10η
ΔΟΞΑ ΠΑΡ
Διαγόρας0
0 -
14-04/ 11η
Δαβουρλή
ΔΙΑΣ-ΕΡΜ1
0 -
13-04/ 11η
Παναχαϊκ
ΑΠΟΛΛΩΝ5
1 -
13-04/ 11η
Δαβουρλή
Θύελλα Α0
1 -
13-04/ 11η
Α.Ε. Πάτ
Άτλας1
7 -
13-04/ 11η
Πήγασος
Ίκαρος Π4
2
-
21-04/ 11η
ΑΧΑΙΟΣ Σ
Παναχαϊκ
-
21-04/ 11η
Άτλας 2
Ίκαρος Π
-
21-04/ 4η
Αίολος Α
Αχαϊκή
-
21-04/ 11η
ΑΕ ΠΑΤΡΑ
Δίας/Ερμ
-
21-04/ 11η
Δαβουρλή
Πήγασος0
0 -
21-04/ 11η
ΑΕ ΠΑΤΡΑ
Δίας/Ερμ
-
20-04/ 11η
ΑΧΑΙΟΣ Σ
ΔΑΦΝΗ ΠΑ
-
20-04/ 11η
Πάτραι Α
Διαγόρας
-
20-04/ 11η
Α.Ε. ΑΡΟ
Δαβουρλή0
0 -
20-04/ 11η
Αετός Ρί
Θύελλα Π
-
20-04/ 11η
Α.Π.Σ. Π
Νίκη Προ
-
20-04/ 11η
Θύελλα Α
Αχιλλέας
-
20-04/ 11η
ΑΡΗΣ ΠΑΤ
ΔΟΞΑ ΝΙΦ
-
20-04/ 11η
Αρόη 3
Δίας/Ερμ0
0 -
19-04/ 11η
Α.Ο. ΑΙΓ
Α.Ε. ΑΙΓ
-
14-04/ 11η
Δίας/Ερμ
ΑΤΛΑΣ Α0
0 -
14-04/ 11η
ΔΟΞΑ ΠΑΡ
Αχαϊκή 20
0 -
14-04/ 11η
ΑΕΤΟΣ ΡΙ
Θύελλα Π
-
14-04/ 11η
Δαβουρλή
ΠΑΝΙΩΝΙΟ0
0 -
14-04/ 11η
ΑΡΗΣ ΠΑΤ
Ίκαρος Π0
0 -
13-04/ 11η
Δίας/Ερμ
Πανμοβρι0
0 -
13-04/ 11η
Α.Ε. ΑΡΟ
Παναχαϊκ0
0 -
13-04/ 10η
Α.Ε. ΑΙΓ
Θύελλα Α0
0 -
13-04/ 11η
Αστέρας
Άβυθος0
0
-
21-04/ 11η
ΑΕ Πάτρα
Δίας/Ερμ
-
21-04/ 11η
Άτλας 1
ΛΙΜΝΟΧΩΡ
-
21-04/ 11η
Άτλας 2
Ίκαρος Π
-
21-04/ 11η
Αίολος Α
Παναχαϊκ
-
21-04/ 11η
Θύελλα Α
Άβυθος 11
0 -
21-04/ 11η
Δαβουρλή
Πήγασος1
1 -
20-04/ 11η
Πάτραι Α
Διαγόρας
-
20-04/ 11η
Α.Ε. ΑΙΓ
ΠΑΝΑΙΓΙΑ
-
20-04/ 11η
ΑΕ Πάτρα
Δίας/Ερμ
-
20-04/ 11η
Α.Ε. Αρό
Δαβουρλή1
0 -
20-04/ 11η
ΑΡΗΣ ΠΑΤ
ΔΟΞΑ ΝΙΦ
-
20-04/ 11η
Α.Π.Σ. Π
ΝΙΚΗ ΠΡΟ
-
20-04/ 11η
Αετός Ρί
Θύελλα Π
-
14-04/ 11η
Άτλας 4
Ίκαρος Π0
0 -
14-04/ 11η
Άβυθος 2
Λύκοι Δι0
0 -
14-04/ 11η
Άτλας 3
Πανιώνιο0
0 -
14-04/ 11η
ΑΕΤΟΣ ΡΙ
Δίας/Ερμ0
0 -
14-04/ 11η
Αιγίου Α
Αχιλλέας0
0 -
13-04/ 11η
ΑΡΗΣ ΠΑΤ
Παναχαϊκ0
0 -
13-04/ 11η
Δίας/Ερμ
ΔΑΦΝΗ ΠΑ0
0 -
13-04/ 11η
ΑΠΟΛΛΩΝ
Α.Ε. ΑΙΓ
-
13-04/ 11η
ΑΕ Αρόης
ΑΧΑΙΟΣ Σ0
0
-
24-04/ 13η
ΑΡΗΣ ΠΑΤ
ΑΣΤΕΡΑΣ
-
24-04/ 13η
ΠΑΝΑΧΑΪΚ
ΗΡΑΚΛΗΣ
-
21-04/ 7η
Νίκη Προ
Α.Π.Σ. Π
-
21-04/ 12η
ΑΣΤΕΡΑΣ
ΑΧΑΪΚΗ
-
17-04/ 12η
ΑΤΛΑΣ Α
ΘΥΕΛΛΑ Π
-
15-04/ 12η
Α.Π.Σ. Π
ΗΡΑΚΛΗΣ8
1 -
14-04/ 12η
Δαβουρλή
ΚΕΡΑΥΝΟΣ
-
14-04/ 12η
ΠΗΓΑΣΟΣ
ΠΑΝΜΟΒΡΙ
-
13-04/ 12η
Νίκη Προ
ΔΙΑΣ/ΕΡΜ6
0
-
21-04/ 3η
ΠΗΓΑΣΟΣ
Δαβουρλη
-
21-04/ 11η
ΑΠΣ ΠΑΤΡ
Παναχαϊκ0
0 -
21-04/ 11η
ΑΡΗΣ ΠΑΤ
Δίας/Ερμ
-
20-04/ 11η
Άτλας 1
Πήγασος
-
20-04/ 11η
ΑΤΛΑΣ 3
Πανιώνιο
-
20-04/ 11η
Πάτρα Α.
Δίας/Ερμ
-
20-04/ 11η
Διαγόρας
Ατρόμητο
-
20-04/ 11η
Άτλας 2
Παναχαϊκ
- Διαδικτυακό σεμινάριο “Primavera Football About”
- ΑΝΑΒΟΛΗ ΟΛΩΝ ΤΩΝ ΑΓΩΝΩΝ
- ΦΕΣΤΙΒΑΛ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΑΚΑΔΗΜΙΩΝ ΟΠΑΠ
- ΠΡΟΤΕΡΑΙΌΤΗΤΑ ΜΕΤΡΗΣΕΩΝ ATHLOMETRIX
- Εορταστικές εκδηλώσεις σε συνεργασία με την ΠΑΕ Παναχαϊκή
- ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΕΧΝΟΜΕΤΡΙΑΣ ATHLOMETRIX
- Αναβολή αγώνων λόγω καιρικών συνθηκών
- Ώρες έναρξης αγώνων Πρωταθλημάτων
Προεπιλογή μικτών ομάδων
- Ενημερώθηκε: 21 Νοεμβρίου 2019
Οι κάτωθι αθλητές, γεννηθέντες το 2006 – 2007, καλούνται την Δευτέρα, 25/11 στο ενωσιακό γήπεδο Ανδρέας Κάνιστρας στις 14:45, με την στολή της ομάδας τους και ποδοσφαιρικά παπούτσια για την προεπιλογή των προεθνικών ομάδων.
1.Περπινιάς Ευάγγελος, Δαβουρλής Κ. 92
2.Αναγνωστόπουλος Μάριος, Θύελλα Πατρών
3.Ανδρουτσόπουλος Θεόδωρος, Δόξα Παραλίας
4.Αραμπατζής Κωνσταντίνος, Αρόη
5.Βαγενάς Δημήτριος, Θύελλα Πατρών
6.Βεντουρής Γεώργιος, Αχαϊκός
7.Γασπαρινάτος Παναγιώτης, Δαβουρλής Κ.92
8.Γερόπουλος Σπύρος, Δαβουρλής Κ.92
9.Δήμας Αλέξανδρος, ΑΕ Πάτρα 2005,
10.Θεοδωρακόπουλος Χριστόφορς, Νίκη Προαστείου
11.Κακαβούλας Βασίλης, ΑΕ πΆΤΡΑ 2005
12.Κακαφώνης Κωνσταντίνος, Δίας
13.Κανελλόπουλος Νίκος, Αρόη
14.Κούλος Βασίλης, Διαγόρας Βραχνεϊκων
15.Κουτσάγγελος Ιωάννης, ΑΕ Πάτρα 2005,
16.Λυκούδης Νικόλαος, Θύελλα Πατρών
17.Μαντάς, Δίας
18.Μάντζος Σπυρίδων, Αρόη
19.Μανωλόπουλος Νίκος, Δίας
20.Μαρκόπουλος Σωτήρης, Δαβουρλής Κ.92
21.Μπογιάννου Άρης, Δίας
22.Νικολετάτος Αναστάσιος, Νίκη Προαστείου
23.Νουρκάι Γκαμπριέλ, Αρόη
24.Νταφογιάννης, Δίας
25.Παναγιωτακόπουλος νδρέας, Αχαϊκός
26.Παναγιωτόπουλος Διονύσης, Δαβουρλής Κ.92
27.Παράνομος Αντώνης, Θύελλα Αιγίου
28.Παυλίδης Χρήστος, Δίας
29.Πετρόπουλος Σταμάτης, Νίκη Προαστείου
30.Πρέτζας Λάμπρος, Δαβουρλής Κ.92
31.Ράμα Γκεριάν, Αρόη
32.Σπηλιόπουλος Γεώργιος, Αστέρας Θησέας
33.Σταθόπουλος Χαράλαμπος, Δίας
34.Σταυρόπουλος Γιώργος, Θύελλα Πατρών
35.Στεφανόπουλος Δημοσθένης, Αχαϊκός
36.Τζώρτζης ‘Αγγελος, Νίκη Προαστείου
37.Τόγιας Κυριάκος, Δίας
38.Τσεκούρας Κωνσταντίνος, Δαβουρλής Κ.92
39.Τσερικλός Χρήστος, Δίας
40.Χαραλαμπόπουλος Χρήστος, Διαγόρας Βραχνεϊκων
41.Χριστόπουλος Δημήτρης, Δαβουρλής Κ.92
42.Χρυσανθακόπουλος Κωνσταντίνος, Νίκη Προαστείου
43.Τσιρίνης Γεωργίος ,Δίας
44.Γεωργακόπουλος Ιάσωνας ,Άτλας
45.Καραγιώργος Αντώνης ,ΑΕ Πάτρα 2005
46.Λιακόπουλος Λάμπης, Δίας
Οι κάτωθι αθλητές, γεννηθέντες το 2008 – 2009, καλούνται την Δευτέρα, 25/11 στο ενωσιακό γήπεδο Ανδρέας Κάνιστρας στις 16:00, με την στολή της ομάδας τους και ποδοσφαιρικά παπούτσια για την προεπιλογή των προεθνικών ομάδων.
1 Κουρτάκης Μιχάλης, Θύελλα Αιγίου
2 Ασπρούλιας Βασίλης, Ίκαρος
3 Βλαχοσωτήρος Αλέξανδρος, Άβυθος
4 Γεωργιτσόπουλος Αχιλλέας,Θύελλα
5 Γκολφίνος Μάριος, Άτλας
6 Γκότσης Γρηγόρης, ΑΕ Πάτρα 2005
7 Δαραμούσκας Νικόλαος, ΑΕ Πάτρα 2005
8 Δοκανάρης Παναγιωτης, Δόξα Παραλίας
9 Ζεκυριάς Παναγιώτης , Αρόη
10 Θεοδωρόπουλος Κωνσταντίνος, Δίας
11 Καπής Κωνσταντίνος, Διαγόρας
12 Καραβασίλης Θάνος , Δ.Κ.92
13 Κίκινας Άγγελος , Άτλας
14 Κουτρούλης Κωνσταντίνος, Άτλας
15 Κουτσαντώνης Γεράσιμος , Δ.Κ.92
16 Οφρυδόπουλος Δημήτρης, Δ.Κ.92
17 Παπαγεωργίου Γιάννης, ΑΕ Πάτρα 2005
18 Παρασκευόπουλος Γιώργος- Φανούρης , ΑΕ Πάτρα 2005
19 Πέλο Ενρίκο , Δίας
20 Σκιαδαρέσης Νικόλαος, Ίκαρος
21 Στρεμμένος Χάρης, Δίας
22 Σωτηρακόπουλος Δημήτρης , Θύελλα Πατρών
23 Τσεκούρας Βλάσης , Θύελλα Αιγίου
24 Φιλιππάτος Γιάννης, Δ.Κ.92
25 Φωτόπουλος Παναγιώτης , Θύελλα Πατρών
26 Χαβάνης Μιχάλης , ΑΕ Πάτρα 2005
27 Καρανικόλας Αναστάσης , Θύελλα Αιγίου
28 Σταματάκης , Δ.Κ.92
29 Κορομηλάς Βασίλης , Θύελλα Αιγίου
30 Ορούτσι Ντέιβι, Αρόη
31 Ζανέλι, Αρόη
32 Σταμόπουλος, Δίας
33 Κακαφώνης , Δίας
34 Βλαστός , Δίας
35 Μεντζελόπουλος , Θύελλα αιγίου
36 Αναστασόπουλος , Αναστασόπουλος
37 Αλαφογιάννης, Αρόη
Για τις επιλογές αυτές χρησιμοποιήθηκαν οι Μ.Ο. των εργομετρικών που πραγματοποιήθηκαν από τον κ. Μάκη Παρασκευόπουλο.
ΓΕΝΝΗΜΕΝΟΙ 2008
ΚΑΤΑΚΟΡΥΦΟ
ΑΛΜΑ 10μ. 20μ. Τ test T test/ball
cm sec sec sec sec
ΜΕΣΟΣ ΟΡΟΣ 29,46 2,166 3,784 13,056 15,090
ΚΑΛΥΤΕΡΗ 44,15 1,842 3,204 10,659 12,253
ΧΕΙΡΟΤΕΡΗ 17,71 3,355 4,424 19,730 23,309
Γεννημένοι 2006
ΚΑΤΑΚΟΡΥΦΟ
αλμα 10μ. 20μ. t test t test/ball
cm sec sec sec sec
ΜΕΣΟΣ ΟΡΟΣ 34,43 2,000 3,469 11,762 13,913
ΚΑΛΥΤΕΡΗ 47,14 1,723 3,001 10,263 11,503
ΧΕΙΡΟΤΕΡΗ 22,05 2,306 4,131 13,824 19,401
Οι προεπιλογές θα γίνουν κεκλεισμένων των θυρών.
ΔΗΜΟΦΙΛΗ
- ΠΡΟΤΕΡΑΙΌΤΗΤΑ ΜΕΤΡΗΣΕΩΝ ATHLOMETRIX
- ΦΕΣΤΙΒΑΛ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΑΚΑΔΗΜΙΩΝ ΟΠΑΠ
- Προπόνηση Μικτών ομάδων Κ14 και Κ16 – Δευτέρα 4/12/2023
- Προπόνηση Μικτών ομάδων Κ14 και Κ16 – Δευτέρα 20/11/2023
- Εορταστικές εκδηλώσεις σε συνεργασία με την ΠΑΕ Παναχαϊκή
- Ώρες έναρξης αγώνων Πρωταθλημάτων
- Προπόνηση Μικτών ομάδων Κ14 και Κ16 – Δευτέρα 5/2//2024
- ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΠΑΙΔΙΚΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΩΝ ΤΗΝ ΠΕΡΙΟΔΟ ΤΩΝ ΕΟΡΤΩΝ
- Προπόνηση Μικτών ομάδων Κ14 και Κ16 – Δευτέρα 22/1/2024
- Προπόνηση Μικτών ομάδων Κ14 και Κ16 – Δευτέρα 15/1/2024
ΡΟΗ ΝΕΩΝ
-
Προπόνηση Μικτών ομάδων Κ14 και Κ16 – Δευτέρα 5/2//2024
Καλούνται την Δευτέρα 5/2/2024 οι κάτωθι...
-
Προπόνηση Μικτών ομάδων Κ14 και Κ16 – Δευτέρα 22/1/2024
Καλούνται την Δευτέρα 22/1/2024 οι κάτωθι...
-
Προπόνηση Μικτών ομάδων Κ14 και Κ16 – Δευτέρα 15/1/2024
Καλούνται την Δευτέρα 15/1/2024 οι κάτωθι...
-
Προπόνηση Μικτών ομάδων Κ14 και Κ16 – Δευτέρα 8/1/2024
Καλούνται την Δευτέρα 8/1/2024 οι κάτωθι...
-
Προπόνηση Μικτών ομάδων Κ14 και Κ16 – Δευτέρα 4/12/2023
Καλούνται την Δευτέρα 4/12/2023 οι κάτωθι...