-
27-03/ 10η
Άρης Πατ
Πάτρα 20
-
25-03/ 10η
Αιγείρα
Αστήρ Τέ
-
24-03/ 10η
Δαβουρλή
Άτλας
-
24-03/ 10η
Απόλλων
Αιγίου Α3
4 -
24-03/ 10η
Δόξα Παρ
Πάτραι
-
23-03/ 10η
Δίας - Ε
Πήγασος
-
23-03/ 10η
Νίκη Προ
Κεραυνός
-
23-03/ 10η
Αετός Ρί
Αστέρας5
3 -
23-03/ 10η
Ίκαρος Π
Ολυμπιακ
-
23-03/ 10η
Δίας/Ερμ
Δαβουρλή
-
23-03/ 10η
Ατρόμητο
Νίκη Προ
-
23-03/ 10η
Άτλας 2
Α.Ε. Αρό
-
22-03/ 10η
Αιγίου Α
Καλάβρυτ
PreviousNext
-
31-03/ 10η
ΣΚΕΠΑΣΤΟ
Αχιλλέας
-
31-03/ 9η
ΔΟΞΑ ΠΑΡ
Παναχαϊκ
-
31-03/ 10η
Ατρόμητο
ΔΟΞΑ ΝΙΦ
-
31-03/ 10η
ΑΠΟΛΛΩΝ
Δαβουρλή
-
31-03/ 10η
Αχαϊκή
Αετός Ρί
-
31-03/ 10η
Απόλλων
Άτλας
-
31-03/ 10η
ΑΡΗΣ ΠΑΤ
ΠΑΝΙΩΝΙΟ
-
31-03/ 10η
Α.Ε. Πάτ
Ίκαρος Π
-
30-03/ 10η
Δαβουρλή
Α.Π.Σ. Π
-
30-03/ 10η
Α.Ε. Πάτ
ΔΙΑΣ/ΕΡΜ
-
30-03/ 10η
ΟΛΥΜΠΙΑΚ
ΔΙΑΣ/ΚΕΡ
-
30-03/ 10η
Αστέρας
ΑΕ ΑΙΓΙΟ
-
30-03/ 10η
ΔΙΑΣ-ΕΡΜ
Α.Ε. Πάτ
-
30-03/ 10η
Άτλας 2
Πήγασος
-
30-03/ 10η
Δαβουρλή
Α.Ε. Αρό
-
24-03/ 2η
Α.Ε. Πάτ
ΔΟΞΑ ΝΙΦ
-
24-03/ 9η
ΠΕΙΡΟΣ Ι
Ατρόμητο
-
23-03/ 9η
ΠΑΝΙΩΝΙΟ
Δαβουρλή
PreviousNext
-
31-03/ 10η
Δαβουρλή
ΑΡΗΣ ΠΑΤ
-
31-03/ 10η
Πήγασος
ΑΧΑΙΟΣ Σ
-
31-03/ 10η
Αχαϊκή 2
Δίας/Ερμ
-
31-03/ 10η
ΔΟΞΑ ΠΑΡ
Α.Ε. ΑΡΟ
-
30-03/ 10η
Δίας/Ερμ
Αετός Ρί
-
30-03/ 10η
Α.Ε.ΑΙΓΙ
Αχιλλέας
-
30-03/ 10η
Δίας/Ερμ
Θύελλα Π
-
30-03/ 10η
Άβυθος
Θύελλα Α
-
30-03/ 10η
Παναχαϊκ
ΠΑΝΙΩΝΙΟ
-
30-03/ 10η
Ατρόμητο
Αρόη 3
-
30-03/ 10η
Α.Ο. ΑΙΓ
Αστέρας
-
24-03/ 9η
Δίας/Ερμ
Άτλας 1
-
24-03/ 9η
Α.Ε. ΑΡΟ
Α.Π.Σ. Π
-
24-03/ 9η
Άτλας 2
Δίας/Ερμ
-
24-03/ 9η
Ίκαρος Π
Δαβουρλή0
0 -
24-03/ 9η
ΔΟΞΑ ΝΙΦ
Αίολος Α2
9 -
24-03/ 5η
Απόλλων
Α.Ο. ΑΙΓ0
1 -
24-03/ 9η
ΑΕ ΠΑΤΡΑ
ΑΧΑΙΟΣ Σ
-
24-03/ 9η
Νίκη Προ
ΠΑΝΙΩΝΙΟ
-
24-03/ 9η
ΑΕ ΠΑΤΡΑ
Δαβουρλή
-
23-03/ 9η
Α.Ε. ΑΙΓ
Απόλλων
-
23-03/ 9η
Αετός Ρί
Διαγόρας
-
23-03/ 9η
Α.Ε.ΑΙΓΙ
Αστέρας
-
23-03/ 9η
Πάτραι Α
ΑΡΗΣ ΠΑΤ
-
23-03/ 7η
Α.Ο. ΑΙΓ
Α.Ε. Αιγ
-
23-03/ 9η
Θύελλα Π
Αχαϊκή0
0 -
23-03/ 9η
Παναχαϊκ
Πήγασος
-
23-03/ 9η
Θύελλα Α
Α.Ε. Αιγ
PreviousNext
-
31-03/ 10η
Πήγασος
Άτλας 4
-
31-03/ 10η
Άτλας 3
ΑΕ Αρόης
-
31-03/ 10η
Πανιώνιο
ΑΡΗΣ ΠΑΤ
-
31-03/ 10η
ΑΧΑΙΟΣ Σ
Δίας/Ερμ
-
31-03/ 10η
ΔΑΦΝΗ ΠΑ
Δίας/Ερμ
-
30-03/ 10η
ΑΠΟΛΛΩΝ
Α.Ε. ΑΙΓ
-
30-03/ 10η
Ατρόμητο
Δίας/Ερμ
-
30-03/ 10η
Αστέρας
Αχιλλέας
-
30-03/ 10η
Α.Ε. ΑΙΓ
Άβυθος 2
-
24-03/ 9η
Δίας/Ερμ
Άτλας 1
-
24-03/ 9η
Άτλας 2
Δίας/Ερμ
-
24-03/ 9η
ΑΕ Πάτρα
Δαβουρλή
-
24-03/ 9η
ΑΕ Πάτρα
Αίολος Α
-
24-03/ 9η
Α.Ε. Αρό
Α.Π.Σ. Π
-
24-03/ 9η
Θύελλα Α
Α.Ε. ΑΙΓ
-
24-03/ 9η
Ίκαρος Π
Δαβουρλή0
0 -
24-03/ 9η
Άβυθος 1
ΑΠΟΛΛΩΝ
-
24-03/ 9η
Παναχαϊκ
Πήγασος
-
24-03/ 9η
ΝΙΚΗ ΠΡΟ
ΛΙΜΝΟΧΩΡ
-
23-03/ 9η
Θύελλα Π
Αχαϊκή0
0 -
23-03/ 9η
Αετός Ρί
Διαγόρας
-
23-03/ 9η
Πάτραι Α
ΑΡΗΣ ΠΑΤ
-
23-03/ 9η
ΠΑΝΑΙΓΙΑ
ΑΕ Αιγεί
PreviousNext
-
01-04/ 11η
ΠΑΝΑΧΑΪΚ
Α.Π.Σ. Π
-
31-03/ 11η
ΗΡΑΚΛΗΣ
Δαβουρλή
-
31-03/ 11η
Θύελλα Α
Νίκη Προ
-
30-03/ 11η
ΔΙΑΣ/ΕΡΜ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ
-
25-03/ 10η
ΔΟΞΑ ΝΙΦ
ΑΧΑΪΚΗ
-
20-03/ 8η
ΘΥΕΛΛΑ Π
ΔΟΞΑ ΝΙΦ2
0 -
20-03/ 9η
ΑΤΛΑΣ Α
ΑΡΗΣ ΠΑΤ
PreviousNext
-
30-03/ 9η
Παναχαϊκ
Διαγόρας
-
24-03/ 9η
Παναχαϊκ
Α.Ε. ΑΙΓ
-
24-03/ 9η
Πάτρα Α.
Δαβουρλή
-
24-03/ 9η
Αίολος Α
Ατρόμητο
-
24-03/ 9η
Δίας/Ερμ
Άτλας 1
-
24-03/ 9η
Α.Ε. Αρό
ΑΠΣ ΠΑΤΡ
-
23-03/ 9η
ΠΗΓΑΣΟΣ
ΔΑΦΝΗ ΠΑ
PreviousNext
Σημαντικα
- Διαδικτυακό σεμινάριο “Primavera Football About”
- ΑΝΑΒΟΛΗ ΟΛΩΝ ΤΩΝ ΑΓΩΝΩΝ
- ΦΕΣΤΙΒΑΛ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΑΚΑΔΗΜΙΩΝ ΟΠΑΠ
- ΠΡΟΤΕΡΑΙΌΤΗΤΑ ΜΕΤΡΗΣΕΩΝ ATHLOMETRIX
- Εορταστικές εκδηλώσεις σε συνεργασία με την ΠΑΕ Παναχαϊκή
- ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΕΧΝΟΜΕΤΡΙΑΣ ATHLOMETRIX
- Αναβολή αγώνων λόγω καιρικών συνθηκών
- Ώρες έναρξης αγώνων Πρωταθλημάτων
Αρχική / Βαθμολογία
Γ' κατηγορία (3ος Όμιλος) - Βαθμολογία
ΔΕΙΤΕ ΕΠΙΣΗΣ | Πρόγραμμα | Ομάδες | Στατιστικά | Πίνακας Αποτελεσμάτων |
---|
ΔΕΙΤΕ ΕΠΙΣΗΣ | Πρόγραμμα | Ομάδες | Στατιστικά | Πίνακας Αποτελεσμάτων |
---|
ΘΕΣΗ | ΟΜΑΔΑ | ΒΑΘ | ΑΓ | ΔΓ | ΣΥΝΟΛΟ | ΕΝΤΟΣ | ΕΚΤΟΣ | ΠΟΙΝΕΣ | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Ν | Ι | Η | Γ+ | Γ- | Ν | Ι | Η | Γ+ | Γ- | Ν | Ι | Η | Γ+ | Γ- | ||||||
1 | Παναχαϊκός | 69 | 30 | 64 | 21 | 6 | 3 | 63 | 23 | 11 | 3 | 1 | 37 | 11 | 10 | 3 | 2 | 26 | 12 | 0 |
2 | Ψηλαλώνια | 67 | 30 | 62 | 21 | 4 | 5 | 60 | 30 | 10 | 2 | 3 | 28 | 14 | 11 | 2 | 2 | 32 | 16 | 0 |
3 | Αργυρά Πατρών | 66 | 30 | 74 | 20 | 6 | 4 | 71 | 23 | 13 | 1 | 1 | 37 | 10 | 7 | 5 | 3 | 34 | 13 | 0 |
4 | Μέγας Δικέφαλος | 63 | 30 | 69 | 20 | 3 | 7 | 77 | 28 | 9 | 3 | 3 | 53 | 18 | 11 | 0 | 4 | 24 | 10 | 0 |
5 | Θέα | 61 | 30 | 75 | 18 | 7 | 5 | 78 | 35 | 9 | 2 | 4 | 43 | 19 | 9 | 5 | 1 | 35 | 16 | 0 |
6 | Ικαρος Πετρωτού | 58 | 30 | 63 | 18 | 4 | 8 | 64 | 27 | 12 | 1 | 2 | 40 | 14 | 6 | 3 | 6 | 24 | 13 | 0 |
7 | Αρόης Α.Ε. | 56 | 30 | 92 | 17 | 5 | 8 | 85 | 47 | 10 | 2 | 3 | 41 | 20 | 7 | 3 | 5 | 44 | 27 | 0 |
8 | Αετός Ρίου | 50 | 30 | 69 | 14 | 8 | 8 | 66 | 41 | 8 | 6 | 1 | 38 | 19 | 6 | 2 | 7 | 28 | 22 | 0 |
9 | Πυρσός Πατρών | 38 | 30 | 59 | 11 | 5 | 14 | 46 | 55 | 6 | 2 | 7 | 22 | 21 | 5 | 3 | 7 | 24 | 34 | 0 |
10 | Ροϊτίκων ΑΕ | 35 | 30 | 62 | 10 | 5 | 15 | 52 | 58 | 7 | 2 | 6 | 31 | 24 | 3 | 3 | 9 | 21 | 34 | 0 |
11 | Διαγόρας 2010 | 33 | 30 | 45 | 9 | 6 | 15 | 37 | 52 | 4 | 4 | 7 | 18 | 22 | 5 | 2 | 8 | 19 | 30 | 0 |
12 | Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων | 29 | 30 | 53 | 8 | 5 | 17 | 37 | 60 | 5 | 2 | 8 | 17 | 22 | 3 | 3 | 9 | 20 | 38 | 0 |
13 | Καλλιθέα | 20 | 30 | 38 | 6 | 2 | 22 | 32 | 68 | 1 | 2 | 12 | 10 | 31 | 5 | 0 | 10 | 22 | 37 | 0 |
14 | Παμπατραϊκός Α.Ο. | 17 | 30 | 33 | 4 | 5 | 21 | 29 | 76 | 3 | 2 | 10 | 17 | 36 | 1 | 3 | 11 | 12 | 40 | 0 |
15 | Αμπελόκηποι | 14 | 30 | 53 | 4 | 2 | 24 | 37 | 128 | 3 | 2 | 10 | 19 | 56 | 1 | 0 | 14 | 18 | 72 | 0 |
16 | Δόξα Πατρών | 6 | 30 | 21 | 1 | 3 | 26 | 23 | 106 | 1 | 2 | 12 | 15 | 54 | 0 | 1 | 14 | 8 | 52 | 0 |
ΔΓ:Διαφορά Γκολ Ν:Νίκες Ι:Ισοπαλίες Η:Ήττες Γ+:Γκολ Υπέρ Γ-:Γκολ Κατά |
Άνοδος απευθείαςΆνοδος υπό προϋποθέσειςΥποβιβασμός απευθείαςΥποβιβασμός υπό προϋποθέσεις |
Copyright © 2015 Ένωση Ποδοσφαιρικών Σωματείων Αχαΐας. Κατασκευή και Υποστήριξη icecube