-
27-03/ 10η
Άρης Πατ
Πάτρα 20
-
25-03/ 10η
Αιγείρα
Αστήρ Τέ
-
24-03/ 10η
Δαβουρλή
Άτλας
-
24-03/ 10η
Απόλλων
Αιγίου Α3
4 -
24-03/ 10η
Δόξα Παρ
Πάτραι
-
23-03/ 10η
Δίας - Ε
Πήγασος
-
23-03/ 10η
Νίκη Προ
Κεραυνός
-
23-03/ 10η
Αετός Ρί
Αστέρας5
3 -
23-03/ 10η
Ίκαρος Π
Ολυμπιακ
-
23-03/ 10η
Δίας/Ερμ
Δαβουρλή
-
23-03/ 10η
Ατρόμητο
Νίκη Προ
-
23-03/ 10η
Άτλας 2
Α.Ε. Αρό
-
22-03/ 10η
Αιγίου Α
Καλάβρυτ
PreviousNext
-
31-03/ 10η
ΣΚΕΠΑΣΤΟ
Αχιλλέας
-
31-03/ 9η
ΔΟΞΑ ΠΑΡ
Παναχαϊκ
-
31-03/ 10η
ΑΠΟΛΛΩΝ
Δαβουρλή
-
31-03/ 10η
Αχαϊκή
Αετός Ρί
-
31-03/ 10η
Ατρόμητο
ΔΟΞΑ ΝΙΦ
-
31-03/ 10η
Απόλλων
Άτλας
-
31-03/ 10η
ΑΡΗΣ ΠΑΤ
ΠΑΝΙΩΝΙΟ
-
31-03/ 10η
Α.Ε. Πάτ
Ίκαρος Π
-
30-03/ 10η
Δαβουρλή
Α.Π.Σ. Π
-
30-03/ 10η
Α.Ε. Πάτ
ΔΙΑΣ/ΕΡΜ
-
30-03/ 10η
ΟΛΥΜΠΙΑΚ
ΔΙΑΣ/ΚΕΡ
-
30-03/ 10η
Αστέρας
ΑΕ ΑΙΓΙΟ
-
30-03/ 10η
ΔΙΑΣ-ΕΡΜ
Α.Ε. Πάτ
-
30-03/ 10η
Άτλας 2
Πήγασος
-
30-03/ 10η
Δαβουρλή
Α.Ε. Αρό
-
24-03/ 2η
Α.Ε. Πάτ
ΔΟΞΑ ΝΙΦ
-
24-03/ 9η
ΠΕΙΡΟΣ Ι
Ατρόμητο
-
23-03/ 9η
ΠΑΝΙΩΝΙΟ
Δαβουρλή
PreviousNext
-
31-03/ 10η
Δαβουρλή
ΑΡΗΣ ΠΑΤ
-
31-03/ 10η
Πήγασος
ΑΧΑΙΟΣ Σ
-
31-03/ 10η
ΔΟΞΑ ΠΑΡ
Α.Ε. ΑΡΟ
-
31-03/ 10η
Αχαϊκή 2
Δίας/Ερμ
-
30-03/ 10η
Δίας/Ερμ
Αετός Ρί
-
30-03/ 10η
Α.Ε.ΑΙΓΙ
Αχιλλέας
-
30-03/ 10η
Δίας/Ερμ
Θύελλα Π
-
30-03/ 10η
Άβυθος
Θύελλα Α
-
30-03/ 10η
Παναχαϊκ
ΠΑΝΙΩΝΙΟ
-
30-03/ 10η
Ατρόμητο
Αρόη 3
-
30-03/ 10η
Α.Ο. ΑΙΓ
Αστέρας
-
24-03/ 9η
Δίας/Ερμ
Άτλας 1
-
24-03/ 9η
Α.Ε. ΑΡΟ
Α.Π.Σ. Π
-
24-03/ 9η
Ίκαρος Π
Δαβουρλή0
0 -
24-03/ 9η
Άτλας 2
Δίας/Ερμ
-
24-03/ 9η
ΔΟΞΑ ΝΙΦ
Αίολος Α2
9 -
24-03/ 5η
Απόλλων
Α.Ο. ΑΙΓ0
1 -
24-03/ 9η
ΑΕ ΠΑΤΡΑ
ΑΧΑΙΟΣ Σ
-
24-03/ 9η
Νίκη Προ
ΠΑΝΙΩΝΙΟ
-
24-03/ 9η
ΑΕ ΠΑΤΡΑ
Δαβουρλή
-
23-03/ 9η
Α.Ε. ΑΙΓ
Απόλλων
-
23-03/ 9η
Αετός Ρί
Διαγόρας
-
23-03/ 9η
Α.Ε.ΑΙΓΙ
Αστέρας
-
23-03/ 9η
Πάτραι Α
ΑΡΗΣ ΠΑΤ
-
23-03/ 7η
Α.Ο. ΑΙΓ
Α.Ε. Αιγ
-
23-03/ 9η
Θύελλα Π
Αχαϊκή0
0 -
23-03/ 9η
Παναχαϊκ
Πήγασος
-
23-03/ 9η
Θύελλα Α
Α.Ε. Αιγ
PreviousNext
-
31-03/ 10η
Πήγασος
Άτλας 4
-
31-03/ 10η
Άτλας 3
ΑΕ Αρόης
-
31-03/ 10η
Πανιώνιο
ΑΡΗΣ ΠΑΤ
-
31-03/ 10η
ΑΧΑΙΟΣ Σ
Δίας/Ερμ
-
31-03/ 10η
ΔΑΦΝΗ ΠΑ
Δίας/Ερμ
-
30-03/ 10η
ΑΠΟΛΛΩΝ
Α.Ε. ΑΙΓ
-
30-03/ 10η
Ατρόμητο
Δίας/Ερμ
-
30-03/ 10η
Αστέρας
Αχιλλέας
-
30-03/ 10η
Α.Ε. ΑΙΓ
Άβυθος 2
-
24-03/ 9η
Δίας/Ερμ
Άτλας 1
-
24-03/ 9η
Άτλας 2
Δίας/Ερμ
-
24-03/ 9η
ΑΕ Πάτρα
Δαβουρλή
-
24-03/ 9η
ΑΕ Πάτρα
Αίολος Α
-
24-03/ 9η
Α.Ε. Αρό
Α.Π.Σ. Π
-
24-03/ 9η
Θύελλα Α
Α.Ε. ΑΙΓ
-
24-03/ 9η
Ίκαρος Π
Δαβουρλή0
0 -
24-03/ 9η
Άβυθος 1
ΑΠΟΛΛΩΝ
-
24-03/ 9η
Παναχαϊκ
Πήγασος
-
24-03/ 9η
ΝΙΚΗ ΠΡΟ
ΛΙΜΝΟΧΩΡ
-
23-03/ 9η
Θύελλα Π
Αχαϊκή0
0 -
23-03/ 9η
Αετός Ρί
Διαγόρας
-
23-03/ 9η
Πάτραι Α
ΑΡΗΣ ΠΑΤ
-
23-03/ 9η
ΠΑΝΑΙΓΙΑ
ΑΕ Αιγεί
PreviousNext
-
03-04/ 11η
ΘΥΕΛΛΑ Π
ΠΗΓΑΣΟΣ
-
01-04/ 11η
ΠΑΝΑΧΑΪΚ
Α.Π.Σ. Π
-
31-03/ 11η
ΗΡΑΚΛΗΣ
Δαβουρλή
-
31-03/ 11η
Θύελλα Α
Νίκη Προ
-
30-03/ 11η
ΔΙΑΣ/ΕΡΜ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ
-
25-03/ 10η
ΔΟΞΑ ΝΙΦ
ΑΧΑΪΚΗ1
1 -
20-03/ 8η
ΘΥΕΛΛΑ Π
ΔΟΞΑ ΝΙΦ2
0 -
20-03/ 9η
ΑΤΛΑΣ Α
ΑΡΗΣ ΠΑΤ0
3
PreviousNext
-
30-03/ 9η
Παναχαϊκ
Διαγόρας
-
24-03/ 9η
Παναχαϊκ
Α.Ε. ΑΙΓ
-
24-03/ 9η
Πάτρα Α.
Δαβουρλή
-
24-03/ 9η
Αίολος Α
Ατρόμητο
-
24-03/ 9η
Α.Ε. Αρό
ΑΠΣ ΠΑΤΡ
-
24-03/ 9η
Δίας/Ερμ
Άτλας 1
-
23-03/ 9η
ΠΗΓΑΣΟΣ
ΔΑΦΝΗ ΠΑ
PreviousNext
Σημαντικα
- Διαδικτυακό σεμινάριο “Primavera Football About”
- ΑΝΑΒΟΛΗ ΟΛΩΝ ΤΩΝ ΑΓΩΝΩΝ
- ΦΕΣΤΙΒΑΛ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΑΚΑΔΗΜΙΩΝ ΟΠΑΠ
- ΠΡΟΤΕΡΑΙΌΤΗΤΑ ΜΕΤΡΗΣΕΩΝ ATHLOMETRIX
- Εορταστικές εκδηλώσεις σε συνεργασία με την ΠΑΕ Παναχαϊκή
- ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΕΧΝΟΜΕΤΡΙΑΣ ATHLOMETRIX
- Αναβολή αγώνων λόγω καιρικών συνθηκών
- Ώρες έναρξης αγώνων Πρωταθλημάτων
Αρχική / Πρόγραμμα
Γ' κατηγορία (2ος Όμιλος) - Πρόγραμμα
ΔΕΙΤΕ ΕΠΙΣΗΣ | Βαθμολογία | Ομάδες | Στατιστικά | Πίνακας Αποτελεσμάτων |
---|
ΔΕΙΤΕ ΕΠΙΣΗΣ | |||
---|---|---|---|
Βαθμολογία | Ομάδες | Στατιστικά | Πίνακας Αποτελεσμάτων |
1η Αγωνιστική | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Γήπεδο | Ημ/νια | Ώρα | Γηπεδούχος | Φιλοξενούμενος | Διαιτητές | ||||
Πετρωτού | 31/10 | 09:30 | Παναχαϊκός | 4-1 | Α.Ε.Κ. Πατρών | ||||
Αγυιάς | 31/10 | 10:00 | Σπάρτακος | 0-0 | Ολυμπιακός Καμαρών | ||||
Καλαβρύτων | 31/10 | 15:00 | Σκεπαστό | 0-4 | Ρωμανός | ||||
ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας | 10/11 | 15:00 | Αρόης Α.Ε. | 2-1 | Αίας Πατρών | ||||
Αστέρας Λεοντίου- ρεπό |
2η Αγωνιστική | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Γήπεδο | Ημ/νια | Ώρα | Γηπεδούχος | Φιλοξενούμενος | Διαιτητές | ||||
ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας | 07/11 | 10:00 | Ρωμανός | 8-0 | Σπάρτακος | ||||
Πετρωτού | 07/11 | 10:00 | Α.Ε.Κ. Πατρών | 2-2 | Ολυμπιακός Καμαρών | ||||
ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας | 07/11 | 12:30 | Αστέρας Λεοντίου | 2-2 | Αρόης Α.Ε. | ||||
Αγυιάς | 07/11 | 12:30 | Αίας Πατρών | 3-0 | Σκεπαστό | ||||
Παναχαϊκός- ρεπό |
3η Αγωνιστική | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Γήπεδο | Ημ/νια | Ώρα | Γηπεδούχος | Φιλοξενούμενος | Διαιτητές | ||||
Βραχνεΐκων Δημ. Σιορώκος | 13/11 | 15:00 | Παναχαϊκός | 2-1 | Αστέρας Λεοντίου | ||||
Πετρωτού | 14/11 | 10:00 | Α.Ε.Κ. Πατρών | 0-3 | Ρωμανός | ||||
Αγυιάς | 14/11 | 12:00 | Σπάρτακος | 2-4 | Αίας Πατρών | ||||
ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας | 17/11 | 15:00 | Αρόης Α.Ε. | 5-0 | Σκεπαστό | ||||
Ολυμπιακός Καμαρών- ρεπό |
4η Αγωνιστική | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Γήπεδο | Ημ/νια | Ώρα | Γηπεδούχος | Φιλοξενούμενος | Διαιτητές | ||||
Καλαβρύτων | 21/11 | 15:00 | Σκεπαστό | 1-2 | Σπάρτακος | ||||
ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας | 28/11 | 10:00 | Αστέρας Λεοντίου | 2-0 | Ολυμπιακός Καμαρών | ||||
Πετρωτού | 28/11 | 11:30 | Παναχαϊκός | 3-2 | Αρόης Α.Ε. | ||||
Αγυιάς | 28/11 | 11:30 | Αίας Πατρών | 6-0 | Α.Ε.Κ. Πατρών | ||||
Ρωμανός- ρεπό |
5η Αγωνιστική | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Γήπεδο | Ημ/νια | Ώρα | Γηπεδούχος | Φιλοξενούμενος | Διαιτητές | ||||
Νίκης Προαστίου | 04/12 | 15:00 | Ρωμανός | 2-4 | Αστέρας Λεοντίου | ||||
Ντα Λουζ Οβρυάς | 04/12 | 15:00 | Αρόης Α.Ε. | 4-0 | Σπάρτακος | ||||
Αγυιάς | 04/12 | 18:00 | Α.Ε.Κ. Πατρών | 3-0 | Σκεπαστό | ||||
Ντα Λουζ Οβρυάς | 05/12 | 15:00 | Ολυμπιακός Καμαρών | 2-2 | Παναχαϊκός | ||||
Αίας Πατρών- ρεπό |
6η Αγωνιστική | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Γήπεδο | Ημ/νια | Ώρα | Γηπεδούχος | Φιλοξενούμενος | Διαιτητές | ||||
Αγυιάς | 18/12 | 18:00 | Σπάρτακος | 0-2 | Α.Ε.Κ. Πατρών | ||||
Ρίου | 19/12 | 10:00 | Αστέρας Λεοντίου | 4-2 | Αίας Πατρών | ||||
Πετρωτού | 19/12 | 11:00 | Παναχαϊκός | 2-2 | Ρωμανός | ||||
Ντα Λουζ Οβρυάς | 19/12 | 15:00 | Ολυμπιακός Καμαρών | 4-5 | Αρόης Α.Ε. | ||||
Σκεπαστό- ρεπό |
7η Αγωνιστική | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Γήπεδο | Ημ/νια | Ώρα | Γηπεδούχος | Φιλοξενούμενος | Διαιτητές | ||||
Ζαρουχλεΐκων | 22/01 | 15:30 | Ρωμανός | 0-1 | Ολυμπιακός Καμαρών | ||||
Πετρωτού | 23/01 | 10:00 | Α.Ε.Κ. Πατρών | 1-1 | Αρόης Α.Ε. | ||||
Αγυιάς | 23/01 | 12:00 | Αίας Πατρών | 1-3 | Παναχαϊκός | ||||
Καλαβρύτων | 23/01 | 15:30 | Σκεπαστό | 0-3 | Αστέρας Λεοντίου | ||||
Σπάρτακος- ρεπό |
8η Αγωνιστική | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Γήπεδο | Ημ/νια | Ώρα | Γηπεδούχος | Φιλοξενούμενος | Διαιτητές | ||||
Ντα Λουζ Οβρυάς | 29/01 | 15:15 | Ολυμπιακός Καμαρών | 2-2 | Αίας Πατρών | ||||
Αγυιάς | 29/01 | 18:00 | Σπάρτακος | 0-5 | Αστέρας Λεοντίου | ||||
ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας | 30/01 | 10:30 | Αρόης Α.Ε. | 2-2 | Ρωμανός | ||||
Πετρωτού | 30/01 | 12:30 | Παναχαϊκός | 3-0 | Σκεπαστό | ||||
Α.Ε.Κ. Πατρών- ρεπό |
9η Αγωνιστική | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Γήπεδο | Ημ/νια | Ώρα | Γηπεδούχος | Φιλοξενούμενος | Διαιτητές | ||||
Προσφυγικών | 05/02 | 15:30 | Αστέρας Λεοντίου | 3-1 | Α.Ε.Κ. Πατρών | ||||
Αγυιάς | 05/02 | 18:15 | Σπάρτακος | 1-6 | Παναχαϊκός | ||||
Προσφυγικών | 06/02 | 13:00 | Ρωμανός | 3-4 | Αίας Πατρών | ||||
Καλαβρύτων | 06/02 | 16:00 | Σκεπαστό | 0-3 | Ολυμπιακός Καμαρών | ||||
Αρόης Α.Ε.- ρεπό |
10η Αγωνιστική | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Γήπεδο | Ημ/νια | Ώρα | Γηπεδούχος | Φιλοξενούμενος | Διαιτητές | ||||
Ντα Λουζ Οβρυάς | 12/02 | 18:00 | Ολυμπιακός Καμαρών | 9-0 | Σπάρτακος | ||||
Αγυιάς | 13/02 | 12:00 | Αίας Πατρών | 0-1 | Αρόης Α.Ε. | ||||
Πετρωτού | 13/02 | 12:30 | Α.Ε.Κ. Πατρών | 0-5 | Παναχαϊκός | ||||
Πετρωτού | 13/02 | 15:30 | Ρωμανός | 3-0 | Σκεπαστό | ||||
Αστέρας Λεοντίου- ρεπό |
11η Αγωνιστική | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Γήπεδο | Ημ/νια | Ώρα | Γηπεδούχος | Φιλοξενούμενος | Διαιτητές | ||||
Αγυιάς | 19/02 | 18:00 | Σπάρτακος | 1-5 | Ρωμανός | ||||
Ντα Λουζ Οβρυάς | 19/02 | 19:00 | Ολυμπιακός Καμαρών | 2-1 | Α.Ε.Κ. Πατρών | ||||
Προσφυγικών | 20/02 | 10:30 | Αρόης Α.Ε. | 3-0 | Αστέρας Λεοντίου | ||||
Καλαβρύτων | 20/02 | 16:00 | Σκεπαστό | 0-3 | Αίας Πατρών | ||||
Παναχαϊκός- ρεπό |
12η Αγωνιστική | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Γήπεδο | Ημ/νια | Ώρα | Γηπεδούχος | Φιλοξενούμενος | Διαιτητές | ||||
Καλαβρύτων | 26/02 | 00:00 | Σκεπαστό | 0-3 | Αρόης Α.Ε. | ||||
Αγυιάς | 26/02 | 15:30 | Αίας Πατρών | 8-0 | Σπάρτακος | ||||
Πετρωτού | 27/02 | 12:30 | Ρωμανός | 1-1 | Α.Ε.Κ. Πατρών | ||||
Προσφυγικών | 27/02 | 13:00 | Αστέρας Λεοντίου | 1-1 | Παναχαϊκός | ||||
Ολυμπιακός Καμαρών- ρεπό |
13η Αγωνιστική | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Γήπεδο | Ημ/νια | Ώρα | Γηπεδούχος | Φιλοξενούμενος | Διαιτητές | ||||
Αγυιάς | 12/03 | 00:00 | Σπάρτακος | 3-0 | Σκεπαστό | ||||
Ντα Λουζ Οβρυάς | 12/03 | 16:00 | Ολυμπιακός Καμαρών | 2-1 | Αστέρας Λεοντίου | ||||
Πετρωτού | 12/03 | 16:00 | Α.Ε.Κ. Πατρών | 1-4 | Αίας Πατρών | ||||
Προσφυγικών | 13/03 | 10:30 | Αρόης Α.Ε. | 1-1 | Παναχαϊκός | ||||
Ρωμανός- ρεπό |
14η Αγωνιστική | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Γήπεδο | Ημ/νια | Ώρα | Γηπεδούχος | Φιλοξενούμενος | Διαιτητές | ||||
Καλαβρύτων | 19/03 | 00:00 | Σκεπαστό | 0-3 | Α.Ε.Κ. Πατρών | ||||
Αγυιάς | 19/03 | 18:30 | Σπάρτακος | 1-6 | Αρόης Α.Ε. | ||||
Προσφυγικών | 20/03 | 10:30 | Παναχαϊκός | 3-3 | Ολυμπιακός Καμαρών | ||||
Προσφυγικών | 20/03 | 13:00 | Αστέρας Λεοντίου | 2-0 | Ρωμανός | ||||
Αίας Πατρών- ρεπό |
15η Αγωνιστική | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Γήπεδο | Ημ/νια | Ώρα | Γηπεδούχος | Φιλοξενούμενος | Διαιτητές | ||||
Αγυιάς | 26/03 | 16:00 | Αίας Πατρών | 2-2 | Αστέρας Λεοντίου | ||||
Ζαρουχλεΐκων | 26/03 | 16:00 | Ρωμανός | 1-2 | Παναχαϊκός | ||||
Αγυιάς | 26/03 | 18:30 | Α.Ε.Κ. Πατρών | 2-0 | Σπάρτακος | ||||
Προσφυγικών | 27/03 | 10:30 | Αρόης Α.Ε. | 1-1 | Ολυμπιακός Καμαρών | ||||
Σκεπαστό- ρεπό |
16η Αγωνιστική | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Γήπεδο | Ημ/νια | Ώρα | Γηπεδούχος | Φιλοξενούμενος | Διαιτητές | ||||
ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας | 02/04 | 00:00 | Αστέρας Λεοντίου | 3-0 | Σκεπαστό | ||||
Ντα Λουζ Οβρυάς | 02/04 | 15:00 | Ολυμπιακός Καμαρών | 2-0 | Ρωμανός | ||||
Προσφυγικών | 03/04 | 11:30 | Αρόης Α.Ε. | 5-0 | Α.Ε.Κ. Πατρών | ||||
ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας | 03/04 | 11:30 | Παναχαϊκός | 5-1 | Αίας Πατρών | ||||
Σπάρτακος- ρεπό |
17η Αγωνιστική | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Γήπεδο | Ημ/νια | Ώρα | Γηπεδούχος | Φιλοξενούμενος | Διαιτητές | ||||
Καλαβρύτων | 09/04 | 00:00 | Σκεπαστό | 0-3 | Παναχαϊκός | ||||
Αγυιάς | 09/04 | 19:30 | Αστέρας Λεοντίου | 2-1 | Σπάρτακος | ||||
Προσφυγικών | 10/04 | 11:00 | Ρωμανός | 0-7 | Αρόης Α.Ε. | ||||
Αγυιάς | 10/04 | 13:00 | Αίας Πατρών | 0-2 | Ολυμπιακός Καμαρών | ||||
Α.Ε.Κ. Πατρών- ρεπό |
18η Αγωνιστική | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Γήπεδο | Ημ/νια | Ώρα | Γηπεδούχος | Φιλοξενούμενος | Διαιτητές | ||||
Ντα Λουζ Οβρυάς | 16/04 | 00:00 | Ολυμπιακός Καμαρών | 3-0 | Σκεπαστό | ||||
Ζαρουχλεΐκων | 16/04 | 17:00 | Παναχαϊκός | 5-0 | Σπάρτακος | ||||
Προσφυγικών | 17/04 | 11:30 | Α.Ε.Κ. Πατρών | 1-3 | Αστέρας Λεοντίου | ||||
Αγυιάς | 17/04 | 17:00 | Αίας Πατρών | 2-3 | Ρωμανός | ||||
Αρόης Α.Ε.- ρεπό |
Copyright © 2015 Ένωση Ποδοσφαιρικών Σωματείων Αχαΐας. Κατασκευή και Υποστήριξη icecube