Δεν υπάρχουν αναμετρήσεις
Ένωση Ποδοσφαιρικών Σωματείων Αχαΐας

Παιδων (Α ΟΜΙΛΟΣ) - Πρόγραμμα


1η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 06/11 09:45 Α.Ε.Πάτρα 2005 4-0 Αστέρας Θησέας διαιτητές
διαιτητές Θύελλας (Χόρτο) 06/11 12:30 Θύελλα Πατρών 2-0 Δίας διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 06/11 18:00 Νίκη Προαστείου - "ΘΕΜΕΛΙΟ" 8-0 Π.Α.Ν.Α.Χ.Α.Ι.Κ.Η διαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 24/11 16:00 Δαβουρλής Κ.92 0-1 Άτλας διαιτητές

2η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Μιντιλογλίου 20/11 11:30 Αστέρας Θησέας 4-0 Π.Α.Ν.Α.Χ.Α.Ι.Κ.Η διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 20/11 12:00 Άτλας 3-2 Α.Ε.Πάτρα 2005 διαιτητές
διαιτητές Πετρωτού 21/11 17:45 Δίας 1-2 Νίκη Προαστείου - "ΘΕΜΕΛΙΟ" διαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 21/11 18:00 Δαβουρλής Κ.92 1-0 Θύελλα Πατρών διαιτητές

3η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 04/12 10:00 Α.Ε.Πάτρα 2005 1-0 Δαβουρλής Κ.92 διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 04/12 12:00 Αστέρας Θησέας 1-1 Δίας διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 04/12 13:00 Π.Α.Ν.Α.Χ.Α.Ι.Κ.Η 2-2 Άτλας διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 05/12 18:15 Θύελλα Πατρών 2-2 Νίκη Προαστείου - "ΘΕΜΕΛΙΟ" διαιτητές

4η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Πετρωτού 15/01 12:00 Δίας 2-3 Άτλας διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 15/01 13:15 Νίκη Προαστείου - "ΘΕΜΕΛΙΟ" 3-0 Αστέρας Θησέας διαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 16/01 09:30 Δαβουρλής Κ.92 5-1 Π.Α.Ν.Α.Χ.Α.Ι.Κ.Η διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 19/01 15:15 Α.Ε.Πάτρα 2005 1-2 Θύελλα Πατρών διαιτητές

5η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Θύελλας (Χόρτο) 31/12 23:59 Θύελλα Πατρών 3-0 Αστέρας Θησέας διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 29/01 12:00 Άτλας 3-2 Νίκη Προαστείου - "ΘΕΜΕΛΙΟ" διαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 29/01 13:00 Π.Α.Ν.Α.Χ.Α.Ι.Κ.Η 1-2 Α.Ε.Πάτρα 2005 διαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 30/01 18:15 Δίας 1-3 Δαβουρλής Κ.92 διαιτητές

6η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 12/02 10:00 Π.Α.Ν.Α.Χ.Α.Ι.Κ.Η 0-4 Θύελλα Πατρών διαιτητές
διαιτητές Μιντιλογλίου 12/02 11:00 Αστέρας Θησέας 0-3 Άτλας διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 13/02 18:00 Νίκη Προαστείου - "ΘΕΜΕΛΙΟ" 1-1 Δαβουρλής Κ.92 διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 17/02 15:00 Α.Ε.Πάτρα 2005 1-2 Δίας διαιτητές

7η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 26/02 10:00 Άτλας 3-0 Θύελλα Πατρών διαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 26/02 11:00 Δαβουρλής Κ.92 5-0 Αστέρας Θησέας διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 26/02 12:00 Δίας 3-3 Π.Α.Ν.Α.Χ.Α.Ι.Κ.Η διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 27/02 18:30 Νίκη Προαστείου - "ΘΕΜΕΛΙΟ" 4-2 Α.Ε.Πάτρα 2005 διαιτητές

8η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 31/12 23:59 Π.Α.Ν.Α.Χ.Α.Ι.Κ.Η 0-3 Νίκη Προαστείου - "ΘΕΜΕΛΙΟ" διαιτητές
διαιτητές Προσφυγικών 19/03 10:00 Αστέρας Θησέας 2-4 Α.Ε.Πάτρα 2005 διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 19/03 10:00 Άτλας 2-0 Δαβουρλής Κ.92 διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 19/03 12:00 Δίας 0-1 Θύελλα Πατρών διαιτητές

9η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 02/04 10:00 Α.Ε.Πάτρα 2005 0-2 Άτλας διαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 02/04 11:30 Π.Α.Ν.Α.Χ.Α.Ι.Κ.Η 3-4 Αστέρας Θησέας διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 03/04 14:00 Νίκη Προαστείου - "ΘΕΜΕΛΙΟ" 2-1 Δίας διαιτητές
διαιτητές Θύελλας (Χόρτο) 01/05 18:00 Θύελλα Πατρών 0-0 Δαβουρλής Κ.92 διαιτητές

10η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Προσφυγικών 02/04 13:00 Άτλας 3-0 Π.Α.Ν.Α.Χ.Α.Ι.Κ.Η διαιτητές
διαιτητές Θύελλας (Χόρτο) 17/04 18:00 Νίκη Προαστείου - "ΘΕΜΕΛΙΟ" 0-1 Θύελλα Πατρών διαιτητές
διαιτητές Μιντιλογλίου 18/04 16:30 Δίας 3-0 Αστέρας Θησέας διαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 27/04 12:00 Δαβουρλής Κ.92 2-0 Α.Ε.Πάτρα 2005 διαιτητές

11η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 07/05 12:00 Άτλας 0-2 Δίας διαιτητές
διαιτητές Θύελλας (Χόρτο) 08/05 18:00 Θύελλα Πατρών 2-0 Α.Ε.Πάτρα 2005 διαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 08/05 19:30 Π.Α.Ν.Α.Χ.Α.Ι.Κ.Η 2-2 Δαβουρλής Κ.92 διαιτητές
διαιτητές Μιντιλογλίου 12/05 18:30 Αστέρας Θησέας 2-2 Νίκη Προαστείου - "ΘΕΜΕΛΙΟ" διαιτητές

12η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 21/05 10:00 Α.Ε.Πάτρα 2005 4-2 Π.Α.Ν.Α.Χ.Α.Ι.Κ.Η διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 22/05 18:00 Νίκη Προαστείου - "ΘΕΜΕΛΙΟ" 0-1 Άτλας διαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 26/05 16:00 Δαβουρλής Κ.92 2-0 Δίας διαιτητές
διαιτητές Μιντιλογλίου 26/05 19:00 Αστέρας Θησέας 2-1 Θύελλα Πατρών διαιτητές

13η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 31/12 23:59 Άτλας 3-0 Αστέρας Θησέας διαιτητές
διαιτητές Θύελλας (Χόρτο) 05/06 18:30 Θύελλα Πατρών 3-0 Π.Α.Ν.Α.Χ.Α.Ι.Κ.Η διαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 05/06 19:00 Δαβουρλής Κ.92 1-2 Νίκη Προαστείου - "ΘΕΜΕΛΙΟ" διαιτητές
διαιτητές Προσφυγικών 05/06 19:30 Δίας 0-0 Α.Ε.Πάτρα 2005 διαιτητές

14η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Θύελλας (Χόρτο) 15/06 18:00 Θύελλα Πατρών 3-0 Άτλας διαιτητές
διαιτητές Μιντιλογλίου 16/06 18:30 Αστέρας Θησέας 0-1 Δαβουρλής Κ.92 διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 16/06 18:45 Α.Ε.Πάτρα 2005 0-2 Νίκη Προαστείου - "ΘΕΜΕΛΙΟ" διαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 20/06 19:00 Π.Α.Ν.Α.Χ.Α.Ι.Κ.Η 5-1 Δίας διαιτητές