Ένωση Ποδοσφαιρικών Σωματείων Αχαΐας

Παιδων (Β ΟΜΙΛΟΣ) - Πρόγραμμα


1η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 06/11 10:00 Πανιώνιος Αχιλλέας 5-8 ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΕΜΕΝΗΣ διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 06/11 10:15 Απόλλων ΣΥΝ. 2-0 Αετός Πατρών-Αίολος διαιτητές
διαιτητές Ρίου 06/11 10:45 Αετός Ρίου 1-6 ΔΙΑΣ 2 διαιτητές
διαιτητές Πλαστήρα 07/11 10:15 Θύελλα Αιγίου 2-2 ΑΕ ΑΙΓΕΙΡΑ-ΑΚΡΑΤΑ διαιτητές

2η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ρίου 20/11 09:15 Αετός Ρίου 1-8 Πανιώνιος Αχιλλέας διαιτητές
διαιτητές Πετρωτού 20/11 09:45 ΔΙΑΣ 2 3-2 Θύελλα Αιγίου διαιτητές
διαιτητές Τέμενης 20/11 10:15 ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΕΜΕΝΗΣ 1-3 Απόλλων ΣΥΝ. διαιτητές
διαιτητές Ακράτας 21/11 10:30 ΑΕ ΑΙΓΕΙΡΑ-ΑΚΡΑΤΑ 4-0 Αετός Πατρών-Αίολος διαιτητές

3η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 04/12 10:00 Αετός Πατρών-Αίολος 1-5 ΔΙΑΣ 2 διαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 04/12 12:00 Πανιώνιος Αχιλλέας 2-2 Απόλλων ΣΥΝ. διαιτητές
διαιτητές Πλαστήρα 05/12 11:00 Θύελλα Αιγίου 5-1 Αετός Ρίου διαιτητές
διαιτητές Ακράτας 20/04 16:30 ΑΕ ΑΙΓΕΙΡΑ-ΑΚΡΑΤΑ 3-0 ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΕΜΕΝΗΣ διαιτητές

4η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Τέμενης 31/12 23:59 ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΕΜΕΝΗΣ 3-0 ΔΙΑΣ 2 διαιτητές
διαιτητές Ρίου 15/01 09:30 Αετός Ρίου 1-0 Αετός Πατρών-Αίολος διαιτητές
διαιτητές Πλαστήρα 16/01 12:15 Θύελλα Αιγίου 5-3 Πανιώνιος Αχιλλέας διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 17/01 15:30 Απόλλων ΣΥΝ. 2-2 ΑΕ ΑΙΓΕΙΡΑ-ΑΚΡΑΤΑ διαιτητές

5η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 29/01 11:15 Πανιώνιος Αχιλλέας 3-0 ΑΕ ΑΙΓΕΙΡΑ-ΑΚΡΑΤΑ διαιτητές
διαιτητές Πετρωτού 29/01 11:30 ΔΙΑΣ 2 4-0 Απόλλων ΣΥΝ. διαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 30/01 12:00 Αετός Πατρών-Αίολος 0-2 Θύελλα Αιγίου διαιτητές
διαιτητές Τέμενης 06/02 10:30 ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΕΜΕΝΗΣ 1-3 Αετός Ρίου διαιτητές

6η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ακράτας 12/02 10:00 ΑΕ ΑΙΓΕΙΡΑ-ΑΚΡΑΤΑ 2-0 ΔΙΑΣ 2 διαιτητές
διαιτητές Τέμενης 12/02 10:30 Θύελλα Αιγίου 2-0 ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΕΜΕΝΗΣ διαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 12/02 18:30 Αετός Πατρών-Αίολος 0-7 Πανιώνιος Αχιλλέας διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 19/04 10:45 Απόλλων ΣΥΝ. 0-1 Αετός Ρίου διαιτητές

7η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Τέμενης 26/02 11:00 ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΕΜΕΝΗΣ 3-0 Αετός Πατρών-Αίολος διαιτητές
διαιτητές Πετρωτού 26/02 12:30 ΔΙΑΣ 2 2-4 Πανιώνιος Αχιλλέας διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 01/03 15:30 Απόλλων ΣΥΝ. 3-2 Θύελλα Αιγίου διαιτητές
διαιτητές Ρίου 13/03 11:30 Αετός Ρίου 3-1 ΑΕ ΑΙΓΕΙΡΑ-ΑΚΡΑΤΑ διαιτητές

8η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Τέμενης 19/03 11:00 ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΕΜΕΝΗΣ 1-5 Πανιώνιος Αχιλλέας διαιτητές
διαιτητές Προσφυγικών 19/03 13:15 ΔΙΑΣ 2 1-3 Αετός Ρίου διαιτητές
διαιτητές Ακράτας 20/03 10:30 ΑΕ ΑΙΓΕΙΡΑ-ΑΚΡΑΤΑ 1-3 Θύελλα Αιγίου διαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 29/04 10:00 Αετός Πατρών-Αίολος 0-7 Απόλλων ΣΥΝ. διαιτητές

9η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 02/04 10:00 Αετός Πατρών-Αίολος 1-0 ΑΕ ΑΙΓΕΙΡΑ-ΑΚΡΑΤΑ διαιτητές
διαιτητές Πλαστήρα 02/04 12:00 Θύελλα Αιγίου 4-1 ΔΙΑΣ 2 διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 06/04 16:15 Απόλλων ΣΥΝ. 4-2 ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΕΜΕΝΗΣ διαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 10/04 10:00 Πανιώνιος Αχιλλέας 4-1 Αετός Ρίου διαιτητές

10η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 16/04 10:00 ΔΙΑΣ 2 2-0 Αετός Πατρών-Αίολος διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 16/04 10:30 Απόλλων ΣΥΝ. 2-4 Πανιώνιος Αχιλλέας διαιτητές
διαιτητές Τέμενης 18/04 16:30 ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΕΜΕΝΗΣ 0-2 ΑΕ ΑΙΓΕΙΡΑ-ΑΚΡΑΤΑ διαιτητές
διαιτητές Ρίου 01/05 10:15 Αετός Ρίου 0-3 Θύελλα Αιγίου διαιτητές

11η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 07/05 10:15 ΔΙΑΣ 2 6-6 ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΕΜΕΝΗΣ διαιτητές
διαιτητές Ακράτας 08/05 11:00 ΑΕ ΑΙΓΕΙΡΑ-ΑΚΡΑΤΑ 1-3 Απόλλων ΣΥΝ. διαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 08/05 13:00 Αετός Πατρών-Αίολος 1-1 Αετός Ρίου διαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 09/05 20:30 Πανιώνιος Αχιλλέας 3-2 Θύελλα Αιγίου διαιτητές

12η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Πλαστήρα 21/05 10:00 Θύελλα Αιγίου 3-0 Αετός Πατρών-Αίολος διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 21/05 11:00 Απόλλων ΣΥΝ. 3-0 ΔΙΑΣ 2 διαιτητές
διαιτητές Ρίου 21/05 11:00 Αετός Ρίου 3-0 ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΕΜΕΝΗΣ διαιτητές
διαιτητές Ακράτας 22/05 11:00 ΑΕ ΑΙΓΕΙΡΑ-ΑΚΡΑΤΑ 2-2 Πανιώνιος Αχιλλέας διαιτητές

13η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 31/12 23:59 ΔΙΑΣ 2 3-0 ΑΕ ΑΙΓΕΙΡΑ-ΑΚΡΑΤΑ διαιτητές
διαιτητές Ρίου 03/06 19:30 Αετός Ρίου 1-4 Απόλλων ΣΥΝ. διαιτητές
διαιτητές Πλαστήρα 04/06 12:30 ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΕΜΕΝΗΣ 1-5 Θύελλα Αιγίου διαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 05/06 20:45 Πανιώνιος Αχιλλέας 7-0 Αετός Πατρών-Αίολος διαιτητές

14η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ακράτας 31/12 23:59 ΑΕ ΑΙΓΕΙΡΑ-ΑΚΡΑΤΑ 0-3 Αετός Ρίου διαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 14/06 18:30 Πανιώνιος Αχιλλέας 4-1 ΔΙΑΣ 2 διαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 15/06 20:00 Αετός Πατρών-Αίολος 3-7 ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΕΜΕΝΗΣ διαιτητές
διαιτητές Πλαστήρα 16/06 18:45 Θύελλα Αιγίου 2-0 Απόλλων ΣΥΝ. διαιτητές