Δεν υπάρχουν αναμετρήσεις
Ένωση Ποδοσφαιρικών Σωματείων Αχαΐας

Προπαιδων (ELITE U-14) - Πρόγραμμα


1η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 03/11 09:00 Α.Ε. Πάτρα 2005 4-0 Κεραυνός Αγίου Βασιλείου διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 03/11 10:45 Α.Ο. Δίας 1-3 Θύελλα Αιγίου διαιτητές
διαιτητές Θύελλας (Χόρτο) 03/11 15:00 Δαβουρλής Κ 92 1 2-5 Θύελλα Πατρών διαιτητές
διαιτητές Άνω Αλισσού 04/11 11:00 Πρωτέας Α.Ο. 3-1 Αίολος Αγυιάς διαιτητές

2η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Θ.Χρυσανθόπουλος (Αγ.Βασ) 17/11 10:30 Κεραυνός Αγίου Βασιλείου 1-3 Αίολος Αγυιάς διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 17/11 11:15 Α.Ο. Δίας 4-0 Δαβουρλής Κ 92 1 διαιτητές
διαιτητές Θύελλας (Χόρτο) 18/11 12:30 Θύελλα Πατρών 8-0 Πρωτέας Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Τέμενης 30/12 11:00 Θύελλα Αιγίου 1-1 Α.Ε. Πάτρα 2005 διαιτητές

3η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 01/12 09:30 Α.Ε. Πάτρα 2005 0-0 Α.Ο. Δίας διαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 01/12 10:00 Αίολος Αγυιάς 0-6 Θύελλα Αιγίου διαιτητές
διαιτητές Θ.Χρυσανθόπουλος (Αγ.Βασ) 01/12 10:00 Κεραυνός Αγίου Βασιλείου 3-4 Θύελλα Πατρών διαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 01/12 18:30 Δαβουρλής Κ 92 1 1-3 Πρωτέας Α.Ο. διαιτητές

4η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 15/12 09:30 Α.Ο. Δίας 4-0 Αίολος Αγυιάς διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 15/12 11:00 Α.Ε. Πάτρα 2005 4-0 Δαβουρλής Κ 92 1 διαιτητές
διαιτητές Μαζαρακίου 15/12 11:00 Πρωτέας Α.Ο. 4-8 Κεραυνός Αγίου Βασιλείου διαιτητές
διαιτητές Θύελλας (Χώμα) 16/12 11:30 Θύελλα Πατρών 1-2 Θύελλα Αιγίου διαιτητές

5η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Θ.Χρυσανθόπουλος (Αγ.Βασ) 19/01 10:00 Κεραυνός Αγίου Βασιλείου 2-1 Δαβουρλής Κ 92 1 διαιτητές
διαιτητές Θύελλας (Χώμα) 19/01 15:00 Θύελλα Πατρών 1-1 Α.Ο. Δίας διαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 19/01 18:00 Αίολος Αγυιάς 0-3 Α.Ε. Πάτρα 2005 διαιτητές
διαιτητές Τέμενης 20/01 10:30 Θύελλα Αιγίου 4-1 Πρωτέας Α.Ο. διαιτητές

6η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 02/02 10:00 Αίολος Αγυιάς 1-3 Δαβουρλής Κ 92 1 διαιτητές
διαιτητές Θ.Χρυσανθόπουλος (Αγ.Βασ) 02/02 10:00 Κεραυνός Αγίου Βασιλείου 3-2 Θύελλα Αιγίου διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 02/02 13:00 Α.Ε. Πάτρα 2005 2-1 Θύελλα Πατρών διαιτητές
διαιτητές Άνω Αλισσού 09/02 13:15 Πρωτέας Α.Ο. 0-2 Α.Ο. Δίας διαιτητές

7η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 16/02 09:30 Α.Ο. Δίας 4-1 Κεραυνός Αγίου Βασιλείου διαιτητές
διαιτητές Τέμενης 16/02 11:00 Θύελλα Αιγίου 3-1 Δαβουρλής Κ 92 1 διαιτητές
διαιτητές Άνω Αλισσού 16/02 12:00 Πρωτέας Α.Ο. 0-4 Α.Ε. Πάτρα 2005 διαιτητές
διαιτητές Θύελλας (Χώμα) 16/02 15:00 Θύελλα Πατρών 3-0 Αίολος Αγυιάς διαιτητές

8η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Τέμενης 02/03 11:00 Θύελλα Αιγίου 1-2 Α.Ο. Δίας διαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 02/03 11:30 Αίολος Αγυιάς 1-2 Πρωτέας Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Θ.Χρυσανθόπουλος (Αγ.Βασ) 02/03 12:30 Κεραυνός Αγίου Βασιλείου 0-1 Α.Ε. Πάτρα 2005 διαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 03/03 12:00 Θύελλα Πατρών 7-0 Δαβουρλής Κ 92 1 διαιτητές

9η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 23/03 10:00 Α.Ε. Πάτρα 2005 4-1 Θύελλα Αιγίου διαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 23/03 11:30 Δαβουρλής Κ 92 1 1-4 Α.Ο. Δίας διαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 23/03 18:30 Αίολος Αγυιάς 1-2 Κεραυνός Αγίου Βασιλείου διαιτητές
διαιτητές Άνω Αλισσού 24/03 11:00 Πρωτέας Α.Ο. 1-10 Θύελλα Πατρών διαιτητές

10η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Τέμενης 06/04 11:00 Θύελλα Αιγίου 4-1 Αίολος Αγυιάς διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 06/04 11:30 Α.Ο. Δίας 4-2 Α.Ε. Πάτρα 2005 διαιτητές
διαιτητές Θύελλας (Χώμα) 06/04 13:00 Θύελλα Πατρών 5-2 Κεραυνός Αγίου Βασιλείου διαιτητές
διαιτητές Μαζαρακίου 07/04 11:00 Πρωτέας Α.Ο. 1-1 Δαβουρλής Κ 92 1 διαιτητές

11η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Θ.Χρυσανθόπουλος (Αγ.Βασ) 21/04 19:30 Κεραυνός Αγίου Βασιλείου 5-3 Πρωτέας Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 23/04 15:00 Δαβουρλής Κ 92 1 2-1 Α.Ε. Πάτρα 2005 διαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 22/05 16:00 Αίολος Αγυιάς 0-2 Α.Ο. Δίας διαιτητές
διαιτητές Τέμενης 22/05 17:00 Θύελλα Αιγίου 1-0 Θύελλα Πατρών διαιτητές

12η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 11/05 10:00 Α.Ε. Πάτρα 2005 6-0 Αίολος Αγυιάς διαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 12/05 10:30 Δαβουρλής Κ 92 1 1-1 Κεραυνός Αγίου Βασιλείου διαιτητές
διαιτητές Μαζαρακίου 12/05 11:30 Πρωτέας Α.Ο. 1-1 Θύελλα Αιγίου διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 19/05 17:00 Α.Ο. Δίας 2-3 Θύελλα Πατρών διαιτητές

13η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Τέμενης 25/05 12:30 Θύελλα Αιγίου 4-0 Κεραυνός Αγίου Βασιλείου διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 25/05 18:00 Α.Ο. Δίας 4-0 Πρωτέας Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 27/05 14:30 Δαβουρλής Κ 92 1 1-1 Αίολος Αγυιάς διαιτητές
διαιτητές Θύελλας (Χώμα) 02/06 18:00 Θύελλα Πατρών 1-1 Α.Ε. Πάτρα 2005 διαιτητές

14η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 07/06 16:00 Αίολος Αγυιάς 1-4 Θύελλα Πατρών διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 08/06 10:00 Α.Ε. Πάτρα 2005 5-1 Πρωτέας Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Θ.Χρυσανθόπουλος (Αγ.Βασ) 08/06 12:00 Κεραυνός Αγίου Βασιλείου 1-6 Α.Ο. Δίας διαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 09/06 11:00 Δαβουρλής Κ 92 1 1-1 Θύελλα Αιγίου διαιτητές