Ένωση Ποδοσφαιρικών Σωματείων Αχαΐας

Προπαιδων (ΟΜΙΛΟΣ 9Χ9) - Πρόγραμμα


1η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 31/12 23:59 ΑΡΗΣ ΠΑΤΡΩΝ/ΑΧΑΙΚΟΣ - ΔΟΞΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Α.Π.Σ.ΠΑΤΡΑΙ/Νίκη - Δαβουρλής Κ. 92 3 διαιτητές
διαιτητές Πλαστήρα 14/11 11:30 ΘΥΕΛΛΑ ΑΙΓΙΟΥ 2 - Ολυμπιακός Φ.Π. διαιτητές
διαιτητές Αθλόπολις 14/11 11:30 Α.Ε. Πάτρα 2005 3 - Κ.ΔΑΒΟΥΡΛΗΣ 9Χ9 3 διαιτητές
διαιτητές FAIR PLAY( ΠΑΤΡΑΙ Α.Π.Σ) 14/11 17:30 ΕΡΜΗΣ - Άτλας διαιτητές
διαιτητές Αθλόπολις 14/11 19:15 Α.Ε. Πάτρα 2005 2 - Αετός Ρίου διαιτητές

2η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Δεν έχει ορισθεί 31/12 23:59 ΔΟΞΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ - Α.Ε. Πάτρα 2005 3 διαιτητές
διαιτητές Ρίου 18/12 12:15 Αετός Ρίου - ΘΥΕΛΛΑ ΑΙΓΙΟΥ 2 διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 05/01 12:30 Ολυμπιακός Φ.Π. - Δαβουρλής Κ. 92 3 διαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 05/01 13:30 Κ.ΔΑΒΟΥΡΛΗΣ 9Χ9 3 - Α.Π.Σ.ΠΑΤΡΑΙ/Νίκη διαιτητές
διαιτητές FAIR PLAY( ΠΑΤΡΑΙ Α.Π.Σ) 07/01 12:30 ΕΡΜΗΣ - ΑΡΗΣ ΠΑΤΡΩΝ/ΑΧΑΙΚΟΣ διαιτητές
διαιτητές Αθλόπολις 12/02 15:00 Άτλας - Α.Ε. Πάτρα 2005 2 διαιτητές

3η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 31/12 23:59 Α.Π.Σ.ΠΑΤΡΑΙ/Νίκη - ΔΟΞΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ διαιτητές
διαιτητές Αθλόπολις 11/12 12:30 ΑΡΗΣ ΠΑΤΡΩΝ/ΑΧΑΙΚΟΣ - Α.Ε. Πάτρα 2005 3 διαιτητές
διαιτητές Αθλόπολις 11/12 14:00 Α.Ε. Πάτρα 2005 2 - ΕΡΜΗΣ διαιτητές
διαιτητές Πλαστήρα 18/12 10:45 ΘΥΕΛΛΑ ΑΙΓΙΟΥ 2 - Άτλας διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 19/12 11:30 Ολυμπιακός Φ.Π. - Κ.ΔΑΒΟΥΡΛΗΣ 9Χ9 3 διαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 19/12 12:00 Δαβουρλής Κ. 92 3 - Αετός Ρίου διαιτητές

4η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - ΔΟΞΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ - Ολυμπιακός Φ.Π. διαιτητές
διαιτητές FAIR PLAY( ΠΑΤΡΑΙ Α.Π.Σ) 22/01 11:15 ΕΡΜΗΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΙΓΙΟΥ 2 διαιτητές
διαιτητές FAIR PLAY( ΠΑΤΡΑΙ Α.Π.Σ) 22/01 15:00 Άτλας - Δαβουρλής Κ. 92 3 διαιτητές
διαιτητές Ρίου 23/01 09:30 Αετός Ρίου - Κ.ΔΑΒΟΥΡΛΗΣ 9Χ9 3 διαιτητές
διαιτητές Αθλόπολις 23/01 12:00 Α.Ε. Πάτρα 2005 3 - Α.Π.Σ.ΠΑΤΡΑΙ/Νίκη διαιτητές
διαιτητές Αθλόπολις 05/03 13:30 Α.Ε. Πάτρα 2005 2 - ΑΡΗΣ ΠΑΤΡΩΝ/ΑΧΑΙΚΟΣ διαιτητές

5η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ρίου 31/12 23:59 Αετός Ρίου - ΔΟΞΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ διαιτητές
διαιτητές FAIR PLAY( ΠΑΤΡΑΙ Α.Π.Σ) 05/02 11:30 ΑΡΗΣ ΠΑΤΡΩΝ/ΑΧΑΙΚΟΣ - Α.Π.Σ.ΠΑΤΡΑΙ/Νίκη διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 05/02 15:30 Δαβουρλής Κ. 92 3 - ΕΡΜΗΣ διαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 06/02 10:30 Κ.ΔΑΒΟΥΡΛΗΣ 9Χ9 3 - Άτλας διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 06/02 11:00 Ολυμπιακός Φ.Π. - Α.Ε. Πάτρα 2005 3 διαιτητές
διαιτητές Πλαστήρα 06/02 11:30 ΘΥΕΛΛΑ ΑΙΓΙΟΥ 2 - Α.Ε. Πάτρα 2005 2 διαιτητές

6η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - ΔΟΞΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ - Άτλας διαιτητές
διαιτητές FAIR PLAY( ΠΑΤΡΑΙ Α.Π.Σ) 19/02 12:30 Α.Π.Σ.ΠΑΤΡΑΙ/Νίκη - Ολυμπιακός Φ.Π. διαιτητές
διαιτητές Αθλόπολις 19/02 12:30 Α.Ε. Πάτρα 2005 2 - Δαβουρλής Κ. 92 3 διαιτητές
διαιτητές Πλαστήρα 19/02 13:00 ΘΥΕΛΛΑ ΑΙΓΙΟΥ 2 - ΑΡΗΣ ΠΑΤΡΩΝ/ΑΧΑΙΚΟΣ διαιτητές
διαιτητές FAIR PLAY( ΠΑΤΡΑΙ Α.Π.Σ) 19/02 15:00 ΕΡΜΗΣ - Κ.ΔΑΒΟΥΡΛΗΣ 9Χ9 3 διαιτητές
διαιτητές Αθλόπολις 20/02 12:00 Α.Ε. Πάτρα 2005 3 - Αετός Ρίου διαιτητές

7η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - ΔΟΞΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ - ΕΡΜΗΣ διαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 12/03 09:45 Δαβουρλής Κ. 92 3 - ΘΥΕΛΛΑ ΑΙΓΙΟΥ 2 διαιτητές
διαιτητές Πετεινών 12/03 11:00 ΑΡΗΣ ΠΑΤΡΩΝ/ΑΧΑΙΚΟΣ - Ολυμπιακός Φ.Π. διαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 12/03 11:00 Κ.ΔΑΒΟΥΡΛΗΣ 9Χ9 3 - Α.Ε. Πάτρα 2005 2 διαιτητές
διαιτητές Αθλόπολις 12/03 13:00 Άτλας - Α.Ε. Πάτρα 2005 3 διαιτητές
διαιτητές Ρίου 03/04 11:30 Αετός Ρίου - Α.Π.Σ.ΠΑΤΡΑΙ/Νίκη διαιτητές

8η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Α.Ε. Πάτρα 2005 2 - ΔΟΞΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ διαιτητές
διαιτητές Πλαστήρα 26/03 14:30 ΘΥΕΛΛΑ ΑΙΓΙΟΥ 2 - Κ.ΔΑΒΟΥΡΛΗΣ 9Χ9 3 διαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 27/03 10:00 Δαβουρλής Κ. 92 3 - ΑΡΗΣ ΠΑΤΡΩΝ/ΑΧΑΙΚΟΣ διαιτητές
διαιτητές FAIR PLAY( ΠΑΤΡΑΙ Α.Π.Σ) 27/03 11:00 Α.Π.Σ.ΠΑΤΡΑΙ/Νίκη - Άτλας διαιτητές
διαιτητές Αθλόπολις 27/03 12:45 Α.Ε. Πάτρα 2005 3 - ΕΡΜΗΣ διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 17/04 12:30 Ολυμπιακός Φ.Π. - Αετός Ρίου διαιτητές

9η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 31/12 23:59 ΑΡΗΣ ΠΑΤΡΩΝ/ΑΧΑΙΚΟΣ - Αετός Ρίου διαιτητές
διαιτητές Δεν έχει ορισθεί 31/12 23:59 ΔΟΞΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΙΓΙΟΥ 2 διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 09/04 13:00 Άτλας - Ολυμπιακός Φ.Π. διαιτητές
διαιτητές Αθλόπολις 10/04 11:45 Α.Ε. Πάτρα 2005 3 - Α.Ε. Πάτρα 2005 2 διαιτητές
διαιτητές FAIR PLAY( ΠΑΤΡΑΙ Α.Π.Σ) 10/04 12:45 ΕΡΜΗΣ - Α.Π.Σ.ΠΑΤΡΑΙ/Νίκη διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 10/04 13:30 Κ.ΔΑΒΟΥΡΛΗΣ 9Χ9 3 - Δαβουρλής Κ. 92 3 διαιτητές

10η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Δαβουρλής Κ. 92 3 - ΔΟΞΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ διαιτητές
διαιτητές Πλαστήρα 30/04 12:00 ΘΥΕΛΛΑ ΑΙΓΙΟΥ 2 - Α.Ε. Πάτρα 2005 3 διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 30/04 13:30 Ολυμπιακός Φ.Π. - ΕΡΜΗΣ διαιτητές
διαιτητές Ρίου 01/05 09:00 Αετός Ρίου - Άτλας διαιτητές
διαιτητές FAIR PLAY( ΠΑΤΡΑΙ Α.Π.Σ) 01/05 13:00 Α.Π.Σ.ΠΑΤΡΑΙ/Νίκη - Α.Ε. Πάτρα 2005 2 διαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 07/05 19:30 Κ.ΔΑΒΟΥΡΛΗΣ 9Χ9 3 - ΑΡΗΣ ΠΑΤΡΩΝ/ΑΧΑΙΚΟΣ διαιτητές

11η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - ΔΟΞΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ - Κ.ΔΑΒΟΥΡΛΗΣ 9Χ9 3 διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Άτλας - ΑΡΗΣ ΠΑΤΡΩΝ/ΑΧΑΙΚΟΣ διαιτητές
διαιτητές FAIR PLAY( ΠΑΤΡΑΙ Α.Π.Σ) 14/05 10:15 Α.Π.Σ.ΠΑΤΡΑΙ/Νίκη - ΘΥΕΛΛΑ ΑΙΓΙΟΥ 2 διαιτητές
διαιτητές FAIR PLAY( ΠΑΤΡΑΙ Α.Π.Σ) 14/05 13:30 ΕΡΜΗΣ - Αετός Ρίου διαιτητές
διαιτητές Αθλόπολις 15/05 09:30 Α.Ε. Πάτρα 2005 2 - Ολυμπιακός Φ.Π. διαιτητές
διαιτητές Αθλόπολις 15/05 13:15 Α.Ε. Πάτρα 2005 3 - Δαβουρλής Κ. 92 3 διαιτητές