Ένωση Ποδοσφαιρικών Σωματείων Αχαΐας

Προπαιδων (Α ΟΜΙΛΟΣ) - Πρόγραμμα


1η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 05/11 09:30 Πήγασος 3-2 ΕΡΜΗΣ διαιτητές
διαιτητές Ρίου 05/11 10:15 Αετός Ρίου 0-6 Α.Ε. Αρόης διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 06/11 10:30 Αστέρας Θησέας 6-3 ΔΟΞΑ /ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Φ.Π. διαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 13/11 12:00 Δαβουρλής Κ. 92 3 9-1 ΛΙΜΝΟΧΩΡΙ Α.Ε. διαιτητές

2η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 19/11 10:00 ΔΟΞΑ /ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Φ.Π. 2-3 Πήγασος διαιτητές
διαιτητές Ρίου 19/11 10:30 Αστέρας Θησέας 6-4 Αετός Ρίου διαιτητές
διαιτητές Προσφυγικών 19/11 11:00 Α.Ε. Αρόης 3-1 Δαβουρλής Κ. 92 3 διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 19/11 12:00 ΕΡΜΗΣ 5-1 ΛΙΜΝΟΧΩΡΙ Α.Ε. διαιτητές

3η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 03/12 10:00 Πήγασος 3-4 Αστέρας Θησέας διαιτητές
διαιτητές Λιμνοχωρίου 03/12 11:00 ΛΙΜΝΟΧΩΡΙ Α.Ε. 2-2 ΔΟΞΑ /ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Φ.Π. διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 03/12 12:15 ΕΡΜΗΣ 5-1 Α.Ε. Αρόης διαιτητές
διαιτητές Ρίου 11/12 09:30 Αετός Ρίου 3-3 Δαβουρλής Κ. 92 3 διαιτητές

4η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 17/12 10:30 Πήγασος 3-0 Αετός Ρίου διαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 17/12 11:00 Δαβουρλής Κ. 92 3 1-1 ΕΡΜΗΣ διαιτητές
διαιτητές Μιντιλογλίου 17/12 11:00 Αστέρας Θησέας 3-3 ΛΙΜΝΟΧΩΡΙ Α.Ε. διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 17/12 12:15 Α.Ε. Αρόης 5-2 ΔΟΞΑ /ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Φ.Π. διαιτητές

5η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 14/01 10:00 ΔΟΞΑ /ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Φ.Π. 1-2 Δαβουρλής Κ. 92 3 διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 14/01 10:00 Α.Ε. Αρόης 5-1 Αστέρας Θησέας διαιτητές
διαιτητές Ρίου 14/01 12:00 Αετός Ρίου 2-1 ΕΡΜΗΣ διαιτητές
διαιτητές Λιμνοχωρίου 15/01 12:30 ΛΙΜΝΟΧΩΡΙ Α.Ε. 0-2 Πήγασος διαιτητές

6η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 28/01 11:30 Πήγασος 2-2 Α.Ε. Αρόης διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 28/01 12:00 ΕΡΜΗΣ 0-5 ΔΟΞΑ /ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Φ.Π. διαιτητές
διαιτητές Λιμνοχωρίου 28/01 15:00 ΛΙΜΝΟΧΩΡΙ Α.Ε. 2-0 Αετός Ρίου διαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 28/01 18:00 Δαβουρλής Κ. 92 3 1-5 Αστέρας Θησέας διαιτητές

7η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Δεν έχει ορισθεί 31/12 23:59 ΔΟΞΑ /ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Φ.Π. - Αετός Ρίου διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 31/12 23:59 Α.Ε. Αρόης - ΛΙΜΝΟΧΩΡΙ Α.Ε. διαιτητές
διαιτητές Μιντιλογλίου 31/12 23:59 Αστέρας Θησέας - ΕΡΜΗΣ διαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 31/12 23:59 Δαβουρλής Κ. 92 3 - Πήγασος διαιτητές

8η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - ΕΡΜΗΣ - Πήγασος διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - ΛΙΜΝΟΧΩΡΙ Α.Ε. - Δαβουρλής Κ. 92 3 διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - ΔΟΞΑ /ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Φ.Π. - Αστέρας Θησέας διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Α.Ε. Αρόης - Αετός Ρίου διαιτητές

9η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Αετός Ρίου - Αστέρας Θησέας διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Δαβουρλής Κ. 92 3 - Α.Ε. Αρόης διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Πήγασος - ΔΟΞΑ /ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Φ.Π. διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - ΛΙΜΝΟΧΩΡΙ Α.Ε. - ΕΡΜΗΣ διαιτητές

10η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - ΔΟΞΑ /ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Φ.Π. - ΛΙΜΝΟΧΩΡΙ Α.Ε. διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Α.Ε. Αρόης - ΕΡΜΗΣ διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Αστέρας Θησέας - Πήγασος διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Δαβουρλής Κ. 92 3 - Αετός Ρίου διαιτητές

11η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - ΔΟΞΑ /ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Φ.Π. - Α.Ε. Αρόης διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - ΛΙΜΝΟΧΩΡΙ Α.Ε. - Αστέρας Θησέας διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - ΕΡΜΗΣ - Δαβουρλής Κ. 92 3 διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Αετός Ρίου - Πήγασος διαιτητές

12η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - ΕΡΜΗΣ - Αετός Ρίου διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Πήγασος - ΛΙΜΝΟΧΩΡΙ Α.Ε. διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Δαβουρλής Κ. 92 3 - ΔΟΞΑ /ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Φ.Π. διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Αστέρας Θησέας - Α.Ε. Αρόης διαιτητές

13η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Αστέρας Θησέας - Δαβουρλής Κ. 92 3 διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Α.Ε. Αρόης - Πήγασος διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - ΔΟΞΑ /ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Φ.Π. - ΕΡΜΗΣ διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Αετός Ρίου - ΛΙΜΝΟΧΩΡΙ Α.Ε. διαιτητές

14η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Αετός Ρίου - ΔΟΞΑ /ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Φ.Π. διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - ΛΙΜΝΟΧΩΡΙ Α.Ε. - Α.Ε. Αρόης διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - ΕΡΜΗΣ - Αστέρας Θησέας διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Πήγασος - Δαβουρλής Κ. 92 3 διαιτητές