Ένωση Ποδοσφαιρικών Σωματείων Αχαΐας

Τζουνιορ (Όμιλος Αιγίου 1) - Πρόγραμμα


1η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Θύελλα Αιγίου 2 - Α.Ε. Αιγείρας / Ακράτα διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Καλάβρυτα - ρεπο διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - ρεπό 2 - Απόλλων- Λύκοι διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Αστέρας Τεμένης - Παναιγιάλειος 2 διαιτητές

2η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Παναιγιάλειος 2 - Απόλλων- Λύκοι διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - ρεπο - Αστέρας Τεμένης διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Α.Ε. Αιγείρας / Ακράτα - ρεπό 2 διαιτητές
διαιτητές Καλαβρύτων 02/11 13:00 Καλάβρυτα 1-0 Θύελλα Αιγίου 2 διαιτητές

3η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Θύελλα Αιγίου 2 - ρεπό 2 διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Απόλλων- Λύκοι - ρεπο διαιτητές
διαιτητές Τεμένης (5x5) 16/11 10:00 Αστέρας Τεμένης 0-1 Καλάβρυτα διαιτητές
διαιτητές Βασιλείου 5Χ5 17/11 09:45 Παναιγιάλειος 2 0-1 Α.Ε. Αιγείρας / Ακράτα διαιτητές

4η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Α.Ε. Αιγείρας / Ακράτα - ρεπο διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - ρεπό 2 - Παναιγιάλειος 2 διαιτητές
διαιτητές Τεμένης (5x5) 14/12 11:00 Αστέρας Τεμένης 1-0 Θύελλα Αιγίου 2 διαιτητές
διαιτητές Καλαβρύτων 15/12 09:30 Καλάβρυτα 1-0 Απόλλων- Λύκοι διαιτητές

5η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - ρεπο - ρεπό 2 διαιτητές
διαιτητές Ακράτας (5x5) 30/11 10:00 Α.Ε. Αιγείρας / Ακράτα 1-0 Καλάβρυτα διαιτητές
διαιτητές Θύελλας Αιγίου (5x5) 04/01 10:00 Θύελλα Αιγίου 2 0-1 Παναιγιάλειος 2 διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 04/01 10:00 Απόλλων- Λύκοι 0-1 Αστέρας Τεμένης διαιτητές

6η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - ρεπό 2 - Καλάβρυτα διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Παναιγιάλειος 2 - ρεπο διαιτητές
διαιτητές Τεμένης (5x5) 18/01 10:00 Αστέρας Τεμένης 0-1 Α.Ε. Αιγείρας / Ακράτα διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 19/01 09:30 Απόλλων- Λύκοι 1-0 Θύελλα Αιγίου 2 διαιτητές

7η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - ρεπο - Θύελλα Αιγίου 2 διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Α.Ε. Αιγείρας / Ακράτα - Απόλλων- Λύκοι διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Καλάβρυτα - Παναιγιάλειος 2 διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - ρεπό 2 - Αστέρας Τεμένης διαιτητές

8η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Παναιγιάλειος 2 - Αστέρας Τεμένης διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Απόλλων- Λύκοι - ρεπό 2 διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - ρεπο - Καλάβρυτα διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Α.Ε. Αιγείρας / Ακράτα - Θύελλα Αιγίου 2 διαιτητές

9η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Θύελλα Αιγίου 2 - Καλάβρυτα διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - ρεπό 2 - Α.Ε. Αιγείρας / Ακράτα διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Αστέρας Τεμένης - ρεπο διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 03/11 10:00 Απόλλων- Λύκοι 0-1 Παναιγιάλειος 2 διαιτητές

10η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - ρεπο - Απόλλων- Λύκοι διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Α.Ε. Αιγείρας / Ακράτα - Παναιγιάλειος 2 διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Καλάβρυτα - Αστέρας Τεμένης διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - ρεπό 2 - Θύελλα Αιγίου 2 διαιτητές

11η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - ρεπο - Α.Ε. Αιγείρας / Ακράτα διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Απόλλων- Λύκοι - Καλάβρυτα διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Παναιγιάλειος 2 - ρεπό 2 διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Θύελλα Αιγίου 2 - Αστέρας Τεμένης διαιτητές

12η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - ρεπό 2 - ρεπο διαιτητές
διαιτητές Βασιλείου 5Χ5 30/11 10:00 Παναιγιάλειος 2 1-0 Θύελλα Αιγίου 2 διαιτητές
διαιτητές Τεμένης (5x5) 30/11 10:00 Αστέρας Τεμένης 1-0 Απόλλων- Λύκοι διαιτητές
διαιτητές Καλαβρύτων 11/01 12:00 Καλάβρυτα 0-1 Α.Ε. Αιγείρας / Ακράτα διαιτητές

13η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Καλάβρυτα - ρεπό 2 διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - ρεπο - Παναιγιάλειος 2 διαιτητές
διαιτητές Ακράτας (5x5) 02/11 10:00 Α.Ε. Αιγείρας / Ακράτα 1-0 Αστέρας Τεμένης διαιτητές
διαιτητές Θύελλας Αιγίου (5x5) 17/11 10:00 Θύελλα Αιγίου 2 0-1 Απόλλων- Λύκοι διαιτητές

14η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Θύελλα Αιγίου 2 - ρεπο διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Απόλλων- Λύκοι - Α.Ε. Αιγείρας / Ακράτα διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Παναιγιάλειος 2 - Καλάβρυτα διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Αστέρας Τεμένης - ρεπό 2 διαιτητές