Δεν υπάρχουν αναμετρήσεις
Ένωση Ποδοσφαιρικών Σωματείων Αχαΐας

Τζουνιορ (Γ ΟΜΙΛΟΣ) - Πρόγραμμα


1η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 06/11 11:00 ΔΙΑΓΟΡΑΣ - Δίας 3 διαιτητές
διαιτητές Θ.Χρυσανθόπουλος (Αγ.Βασ) 07/11 10:15 Κεραυνός Αγίου Βασιλείου 1 - ΑΕ ΠΑΤΡΑ 2005 3 διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 07/11 10:15 ΝΙΚΗ/ΑΚΑΔΗΜΟΣ - Δόξα Παραλίας 1 διαιτητές
διαιτητές Rossoneri MFC 07/11 12:30 Π.Α.Ν.Α.Χ.Α.Ι.Κ.Η(αετός) - Δαβουρλής K 92. 3 διαιτητές

2η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Θ.Χρυσανθόπουλος (Αγ.Βασ) 20/11 12:00 Κεραυνός Αγίου Βασιλείου 1 - ΔΙΑΓΟΡΑΣ διαιτητές
διαιτητές Αθλόπολις 21/11 11:00 ΑΕ ΠΑΤΡΑ 2005 3 - Π.Α.Ν.Α.Χ.Α.Ι.Κ.Η(αετός) διαιτητές
διαιτητές Δία 21/11 11:15 Δίας 3 - ΝΙΚΗ/ΑΚΑΔΗΜΟΣ διαιτητές
διαιτητές Rossoneri MFC 28/11 10:00 Δαβουρλής K 92. 3 - Δόξα Παραλίας 1 διαιτητές

3η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 04/12 10:30 ΔΙΑΓΟΡΑΣ - ΝΙΚΗ/ΑΚΑΔΗΜΟΣ διαιτητές
διαιτητές Παναχαϊκής 04/12 12:30 Π.Α.Ν.Α.Χ.Α.Ι.Κ.Η(αετός) - Κεραυνός Αγίου Βασιλείου 1 διαιτητές
διαιτητές Rossoneri MFC 05/12 10:00 Δαβουρλής K 92. 3 - Δίας 3 διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 05/12 11:45 Δόξα Παραλίας 1 - ΑΕ ΠΑΤΡΑ 2005 3 διαιτητές

4η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Παναχαϊκής 15/01 10:30 Π.Α.Ν.Α.Χ.Α.Ι.Κ.Η(αετός) - ΔΙΑΓΟΡΑΣ διαιτητές
διαιτητές Θ.Χρυσανθόπουλος (Αγ.Βασ) 15/01 11:30 Κεραυνός Αγίου Βασιλείου 1 - Δόξα Παραλίας 1 διαιτητές
διαιτητές Δία 15/01 15:00 Δίας 3 - ΑΕ ΠΑΤΡΑ 2005 3 διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 16/01 10:15 ΝΙΚΗ/ΑΚΑΔΗΜΟΣ - Δαβουρλής K 92. 3 διαιτητές

5η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 29/01 11:30 Δόξα Παραλίας 1 - Π.Α.Ν.Α.Χ.Α.Ι.Κ.Η(αετός) διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 30/01 11:30 ΔΙΑΓΟΡΑΣ - Δαβουρλής K 92. 3 διαιτητές
διαιτητές Αθλόπολις 30/01 12:00 ΑΕ ΠΑΤΡΑ 2005 3 - ΝΙΚΗ/ΑΚΑΔΗΜΟΣ διαιτητές
διαιτητές Δία 30/01 12:30 Δίας 3 - Κεραυνός Αγίου Βασιλείου 1 διαιτητές

6η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Δαβουρλής K 92. 3 - ΑΕ ΠΑΤΡΑ 2005 3 διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 12/02 10:15 ΝΙΚΗ/ΑΚΑΔΗΜΟΣ - Κεραυνός Αγίου Βασιλείου 1 διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 13/02 10:30 Δόξα Παραλίας 1 - ΔΙΑΓΟΡΑΣ διαιτητές
διαιτητές Παναχαϊκής 13/02 16:45 Π.Α.Ν.Α.Χ.Α.Ι.Κ.Η(αετός) - Δίας 3 διαιτητές

7η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 26/02 11:30 ΝΙΚΗ/ΑΚΑΔΗΜΟΣ - Π.Α.Ν.Α.Χ.Α.Ι.Κ.Η(αετός) διαιτητές
διαιτητές Θ.Χρυσανθόπουλος (Αγ.Βασ) 26/02 12:15 Κεραυνός Αγίου Βασιλείου 1 - Δαβουρλής K 92. 3 διαιτητές
διαιτητές Δία 27/02 12:00 Δίας 3 - Δόξα Παραλίας 1 διαιτητές
διαιτητές Αθλόπολις 05/03 12:00 ΑΕ ΠΑΤΡΑ 2005 3 5-0 ΔΙΑΓΟΡΑΣ διαιτητές

8η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 19/03 12:30 Δόξα Παραλίας 1 10-6 ΝΙΚΗ/ΑΚΑΔΗΜΟΣ διαιτητές
διαιτητές Δία 19/03 17:15 Δίας 3 - ΔΙΑΓΟΡΑΣ διαιτητές
διαιτητές Rossoneri MFC 20/03 10:00 Δαβουρλής K 92. 3 - Π.Α.Ν.Α.Χ.Α.Ι.Κ.Η(αετός) διαιτητές
διαιτητές Αθλόπολις 20/03 12:15 ΑΕ ΠΑΤΡΑ 2005 3 - Κεραυνός Αγίου Βασιλείου 1 διαιτητές

9η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 02/04 11:30 ΔΙΑΓΟΡΑΣ - Κεραυνός Αγίου Βασιλείου 1 διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 03/04 10:30 ΝΙΚΗ/ΑΚΑΔΗΜΟΣ - Δίας 3 διαιτητές
διαιτητές Παναχαϊκής 03/04 12:00 Π.Α.Ν.Α.Χ.Α.Ι.Κ.Η(αετός) - ΑΕ ΠΑΤΡΑ 2005 3 διαιτητές
διαιτητές Παραλίας 15/05 11:30 Δόξα Παραλίας 1 - Δαβουρλής K 92. 3 διαιτητές

10η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 16/04 11:30 ΝΙΚΗ/ΑΚΑΔΗΜΟΣ 1-0 ΔΙΑΓΟΡΑΣ διαιτητές
διαιτητές Δία 16/04 12:45 Δίας 3 1-0 Δαβουρλής K 92. 3 διαιτητές
διαιτητές Αθλόπολις 17/04 12:00 ΑΕ ΠΑΤΡΑ 2005 3 - Δόξα Παραλίας 1 διαιτητές
διαιτητές Θ.Χρυσανθόπουλος (Αγ.Βασ) 30/04 10:30 Κεραυνός Αγίου Βασιλείου 1 - Π.Α.Ν.Α.Χ.Α.Ι.Κ.Η(αετός) διαιτητές

11η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 07/05 10:00 ΔΙΑΓΟΡΑΣ - Π.Α.Ν.Α.Χ.Α.Ι.Κ.Η(αετός) διαιτητές
διαιτητές Rossoneri MFC 08/05 10:00 Δαβουρλής K 92. 3 - ΝΙΚΗ/ΑΚΑΔΗΜΟΣ διαιτητές
διαιτητές Αθλόπολις 08/05 10:45 ΑΕ ΠΑΤΡΑ 2005 3 - Δίας 3 διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 08/05 11:30 Δόξα Παραλίας 1 - Κεραυνός Αγίου Βασιλείου 1 διαιτητές

12η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Παναχαϊκής 21/05 10:15 Π.Α.Ν.Α.Χ.Α.Ι.Κ.Η(αετός) - Δόξα Παραλίας 1 διαιτητές
διαιτητές Θ.Χρυσανθόπουλος (Αγ.Βασ) 21/05 11:15 Κεραυνός Αγίου Βασιλείου 1 - Δίας 3 διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 22/05 10:15 ΝΙΚΗ/ΑΚΑΔΗΜΟΣ - ΑΕ ΠΑΤΡΑ 2005 3 διαιτητές
διαιτητές Rossoneri MFC 22/05 10:30 Δαβουρλής K 92. 3 - ΔΙΑΓΟΡΑΣ διαιτητές

13η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Θ.Χρυσανθόπουλος (Αγ.Βασ) 04/06 09:30 Κεραυνός Αγίου Βασιλείου 1 - ΝΙΚΗ/ΑΚΑΔΗΜΟΣ διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 04/06 11:00 ΔΙΑΓΟΡΑΣ - Δόξα Παραλίας 1 διαιτητές
διαιτητές Δία 04/06 18:30 Δίας 3 - Π.Α.Ν.Α.Χ.Α.Ι.Κ.Η(αετός) διαιτητές
διαιτητές Αθλόπολις 05/06 12:00 ΑΕ ΠΑΤΡΑ 2005 3 - Δαβουρλής K 92. 3 διαιτητές

14η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Αθλόπολις 18/06 10:30 ΔΙΑΓΟΡΑΣ - ΑΕ ΠΑΤΡΑ 2005 3 διαιτητές
διαιτητές Αθλόπολις 18/06 10:30 Δόξα Παραλίας 1 - Δίας 3 διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 18/06 19:00 Δαβουρλής K 92. 3 - Κεραυνός Αγίου Βασιλείου 1 διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 18/06 19:00 Π.Α.Ν.Α.Χ.Α.Ι.Κ.Η(αετός) - ΝΙΚΗ/ΑΚΑΔΗΜΟΣ διαιτητές