Ένωση Ποδοσφαιρικών Σωματείων Αχαΐας

Τζουνιορ (ΣΤ ΟΜΙΛΟΣ) - Πρόγραμμα


1η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 31/12 23:59 Ολυμπιακός Καμαρών 2 - Δαβουρλής Κ.92 6 διαιτητές
διαιτητές Δημοτικό Κ. Αχαΐας 12/11 16:00 ΑΧΑΪΚΗ Α.Ε 2 - Δίας 5 διαιτητές
διαιτητές Άτλαντα 13/11 17:00 ΑΤΛΑΣ Α.Σ. 3 - ΑΕ Πάτρα 2005 5 διαιτητές
διαιτητές Δαβουρλή 14/11 17:45 Δαβουρλής Κ.92 5 - ΕΡΜΗΣ 4 διαιτητές

2η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Δία 31/12 23:59 Δίας 5 - Δαβουρλής Κ.92 6 διαιτητές
διαιτητές Rossoneri MFC 31/12 23:59 Δαβουρλής Κ.92 5 - ΑΤΛΑΣ Α.Σ. 3 διαιτητές
διαιτητές Αθλόπολις 28/11 11:30 ΑΕ Πάτρα 2005 5 - Ολυμπιακός Καμαρών 2 διαιτητές
διαιτητές Δίας (7x7) 05/01 15:00 ΕΡΜΗΣ 4 - ΑΧΑΪΚΗ Α.Ε 2 διαιτητές

3η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Atlas Sport Center 18/12 10:00 ΑΤΛΑΣ Α.Σ. 3 - Ολυμπιακός Καμαρών 2 διαιτητές
διαιτητές Δημοτικό Κ. Αχαΐας 18/12 10:00 ΑΧΑΪΚΗ Α.Ε 2 - Δαβουρλής Κ.92 5 διαιτητές
διαιτητές Rossoneri MFC 19/12 11:15 Δαβουρλής Κ.92 6 - ΕΡΜΗΣ 4 διαιτητές
διαιτητές Δία 19/12 17:30 Δίας 5 - ΑΕ Πάτρα 2005 5 διαιτητές

4η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 22/01 13:15 Ολυμπιακός Καμαρών 2 - Δίας 5 διαιτητές
διαιτητές Δαβουρλή 23/01 11:15 Δαβουρλής Κ.92 5 - Δαβουρλής Κ.92 6 διαιτητές
διαιτητές Άτλαντα 23/01 11:30 ΑΧΑΪΚΗ Α.Ε 2 - ΑΤΛΑΣ Α.Σ. 3 διαιτητές
διαιτητές Αθλόπολις 26/01 18:30 ΑΕ Πάτρα 2005 5 - ΕΡΜΗΣ 4 διαιτητές

5η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Άτλαντα 05/02 17:00 ΑΤΛΑΣ Α.Σ. 3 - Δίας 5 διαιτητές
διαιτητές Rossoneri MFC 06/02 11:15 Δαβουρλής Κ.92 6 - ΑΧΑΪΚΗ Α.Ε 2 διαιτητές
διαιτητές Αθλόπολις 06/02 11:45 ΑΕ Πάτρα 2005 5 - Δαβουρλής Κ.92 5 διαιτητές
διαιτητές Δίας (7x7) 06/02 12:15 ΕΡΜΗΣ 4 - Ολυμπιακός Καμαρών 2 διαιτητές

6η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - ΑΧΑΪΚΗ Α.Ε 2 - ΑΕ Πάτρα 2005 5 διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 19/02 11:00 Ολυμπιακός Καμαρών 2 - Δαβουρλής Κ.92 5 διαιτητές
διαιτητές Rossoneri MFC 20/02 12:00 Δαβουρλής Κ.92 6 - ΑΤΛΑΣ Α.Σ. 3 διαιτητές
διαιτητές Δία 20/02 18:30 Δίας 5 - ΕΡΜΗΣ 4 διαιτητές

7η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Ολυμπιακός Καμαρών 2 - ΑΧΑΪΚΗ Α.Ε 2 διαιτητές
διαιτητές Rossoneri MFC 13/03 12:00 Δαβουρλής Κ.92 5 - Δίας 5 διαιτητές
διαιτητές Δίας (7x7) 13/03 12:15 ΕΡΜΗΣ 4 - ΑΤΛΑΣ Α.Σ. 3 διαιτητές
διαιτητές Αθλόπολις 13/03 16:30 ΑΕ Πάτρα 2005 5 - Δαβουρλής Κ.92 6 διαιτητές

8η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Δίας 5 - ΑΧΑΪΚΗ Α.Ε 2 διαιτητές
διαιτητές Rossoneri MFC 26/03 12:30 Δαβουρλής Κ.92 6 - Ολυμπιακός Καμαρών 2 διαιτητές
διαιτητές Αθλόπολις 27/03 11:00 ΑΕ Πάτρα 2005 5 - ΑΤΛΑΣ Α.Σ. 3 διαιτητές
διαιτητές Δίας (7x7) 27/03 16:00 ΕΡΜΗΣ 4 - Δαβουρλής Κ.92 5 διαιτητές

9η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Δεν έχει ορισθεί 31/12 23:59 ΑΧΑΪΚΗ Α.Ε 2 - ΕΡΜΗΣ 4 διαιτητές
διαιτητές Άτλαντα 09/04 11:00 ΑΤΛΑΣ Α.Σ. 3 - Δαβουρλής Κ.92 5 διαιτητές
διαιτητές Δαβουρλή 10/04 09:45 Δαβουρλής Κ.92 6 - Δίας 5 διαιτητές
διαιτητές Αθλόπολις 10/04 10:00 Ολυμπιακός Καμαρών 2 - ΑΕ Πάτρα 2005 5 διαιτητές

10η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Δαβουρλής Κ.92 5 - ΑΧΑΪΚΗ Α.Ε 2 διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 30/04 10:00 Ολυμπιακός Καμαρών 2 - ΑΤΛΑΣ Α.Σ. 3 διαιτητές
διαιτητές Αθλόπολις 01/05 11:15 ΑΕ Πάτρα 2005 5 - Δίας 5 διαιτητές
διαιτητές Δίας (7x7) 01/05 18:00 ΕΡΜΗΣ 4 - Δαβουρλής Κ.92 6 διαιτητές

11η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - ΑΤΛΑΣ Α.Σ. 3 - ΑΧΑΪΚΗ Α.Ε 2 διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Δαβουρλής Κ.92 6 - Δαβουρλής Κ.92 5 διαιτητές
διαιτητές Δία 14/05 11:30 Δίας 5 - Ολυμπιακός Καμαρών 2 διαιτητές
διαιτητές Δίας (7x7) 14/05 17:15 ΕΡΜΗΣ 4 - ΑΕ Πάτρα 2005 5 διαιτητές

12η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - ΑΧΑΪΚΗ Α.Ε 2 - Δαβουρλής Κ.92 6 διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Ολυμπιακός Καμαρών 2 - ΕΡΜΗΣ 4 διαιτητές
διαιτητές Δαβουρλή 29/05 10:00 Δαβουρλής Κ.92 5 - ΑΕ Πάτρα 2005 5 διαιτητές
διαιτητές Δία 29/05 19:00 Δίας 5 - ΑΤΛΑΣ Α.Σ. 3 διαιτητές

13η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - ΑΕ Πάτρα 2005 5 - ΑΧΑΪΚΗ Α.Ε 2 διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - ΕΡΜΗΣ 4 - Δίας 5 διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - ΑΤΛΑΣ Α.Σ. 3 - Δαβουρλής Κ.92 6 διαιτητές
διαιτητές Δαβουρλή 11/06 10:00 Δαβουρλής Κ.92 5 - Ολυμπιακός Καμαρών 2 διαιτητές

14η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Άτλαντα 17/06 18:00 ΑΤΛΑΣ Α.Σ. 3 - ΕΡΜΗΣ 4 διαιτητές
διαιτητές Άτλαντα 17/06 18:00 Δαβουρλής Κ.92 6 - ΑΕ Πάτρα 2005 5 διαιτητές
διαιτητές Δία 20/06 18:00 Δίας 5 - Δαβουρλής Κ.92 5 διαιτητές
διαιτητές Δία 20/06 18:00 ΑΧΑΪΚΗ Α.Ε 2 - Ολυμπιακός Καμαρών 2 διαιτητές