Δεν υπάρχουν αναμετρήσεις
Ένωση Ποδοσφαιρικών Σωματείων Αχαΐας

Προτζουνιορ (Elite A) - Πρόγραμμα


1η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Αρόης (7Χ7) 10/11 11:15 Α.Ε. Αρόη 1 1-0 Αίολος Αγυίας διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 11/11 10:30 Νίκη Προαστείου 0-1 Θύελλα Αιγίου 1 διαιτητές
διαιτητές Θύελλας Πατρών (5x5) 11/11 11:15 Θύελλα Πατρών 1 1-0 ΑΕ Πάτρα 2005 1 διαιτητές
διαιτητές Δαβουρλή 11/11 17:00 Δαβουρλής Κ. 92 1 1-0 ΑΟ Δίας 1 διαιτητές

2η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Δίας (7x7) 25/11 11:00 ΑΟ Δίας 1 1-0 Θύελλα Αιγίου 1 διαιτητές
διαιτητές Αρόης (7Χ7) 25/11 11:00 Α.Ε. Αρόη 1 1-0 Θύελλα Πατρών 1 διαιτητές
διαιτητές Αθλόπολις 25/11 11:15 ΑΕ Πάτρα 2005 1 1-0 Νίκη Προαστείου διαιτητές
διαιτητές Δαβουρλή 25/11 11:15 Αίολος Αγυίας 0-1 Δαβουρλής Κ. 92 1 διαιτητές

3η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Θύελλας Πατρών (5x5) 08/12 11:15 Θύελλα Πατρών 1 1-0 Νίκη Προαστείου διαιτητές
διαιτητές Δίας (7x7) 08/12 17:30 ΑΟ Δίας 1 1-0 ΑΕ Πάτρα 2005 1 διαιτητές
διαιτητές Θύελλας Αιγίου (5x5) 09/12 11:00 Θύελλα Αιγίου 1 1-0 Αίολος Αγυίας διαιτητές
διαιτητές Δαβουρλή 09/12 11:15 Δαβουρλής Κ. 92 1 1-0 Α.Ε. Αρόη 1 διαιτητές

4η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Αρόης (7Χ7) 22/12 12:00 Α.Ε. Αρόη 1 0-1 Θύελλα Αιγίου 1 διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 22/12 12:30 Νίκη Προαστείου 0-1 ΑΟ Δίας 1 διαιτητές
διαιτητές Αθλόπολις 23/12 11:15 ΑΕ Πάτρα 2005 1 1-0 Αίολος Αγυίας διαιτητές
διαιτητές Δαβουρλή 23/12 11:15 Δαβουρλής Κ. 92 1 1-0 Θύελλα Πατρών 1 διαιτητές

5η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Θύελλας Αιγίου (5x5) 13/01 11:00 Θύελλα Αιγίου 1 0-1 Δαβουρλής Κ. 92 1 διαιτητές
διαιτητές Δαβουρλή 13/01 11:15 Αίολος Αγυίας 0-0 Νίκη Προαστείου διαιτητές
διαιτητές Θύελλας Πατρών (5x5) 13/01 12:30 Θύελλα Πατρών 1 0-1 ΑΟ Δίας 1 διαιτητές
διαιτητές Αθλόπολις 13/01 16:30 ΑΕ Πάτρα 2005 1 0-1 Α.Ε. Αρόη 1 διαιτητές

6η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 26/01 12:00 Νίκη Προαστείου 0-1 Α.Ε. Αρόη 1 διαιτητές
διαιτητές Δίας (7x7) 26/01 16:30 ΑΟ Δίας 1 1-0 Αίολος Αγυίας διαιτητές
διαιτητές Θύελλας Αιγίου (5x5) 27/01 11:00 Θύελλα Αιγίου 1 1-0 Θύελλα Πατρών 1 διαιτητές
διαιτητές Rossoneri MFC 27/01 11:15 Δαβουρλής Κ. 92 1 1-0 ΑΕ Πάτρα 2005 1 διαιτητές

7η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Αρόης (7Χ7) 23/02 12:15 Α.Ε. Αρόη 1 0-1 ΑΟ Δίας 1 διαιτητές
διαιτητές Rossoneri MFC 24/02 11:15 Αίολος Αγυίας 0-1 Θύελλα Πατρών 1 διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 24/03 11:00 Νίκη Προαστείου 0-1 Δαβουρλής Κ. 92 1 διαιτητές
διαιτητές Αθλόπολις 24/04 11:30 ΑΕ Πάτρα 2005 1 0-1 Θύελλα Αιγίου 1 διαιτητές

8η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Δίας (7x7) 16/03 11:30 ΑΟ Δίας 1 1-0 Δαβουρλής Κ. 92 1 διαιτητές
διαιτητές Θύελλας Αιγίου (5x5) 17/03 11:15 Θύελλα Αιγίου 1 1-0 Νίκη Προαστείου διαιτητές
διαιτητές Αθλόπολις 17/03 11:15 ΑΕ Πάτρα 2005 1 1-0 Θύελλα Πατρών 1 διαιτητές
διαιτητές Rossoneri MFC 17/03 12:15 Αίολος Αγυίας 0-1 Α.Ε. Αρόη 1 διαιτητές

9η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 30/03 11:00 Νίκη Προαστείου 1-0 ΑΕ Πάτρα 2005 1 διαιτητές
διαιτητές Θύελλας Πατρών (5x5) 30/03 12:00 Θύελλα Πατρών 1 0-1 Α.Ε. Αρόη 1 διαιτητές
διαιτητές Θύελλας Αιγίου (5x5) 30/03 13:30 Θύελλα Αιγίου 1 1-0 ΑΟ Δίας 1 διαιτητές
διαιτητές Rossoneri MFC 31/03 11:00 Δαβουρλής Κ. 92 1 0-0 Αίολος Αγυίας διαιτητές

10η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Δαβουρλή 13/04 19:00 Αίολος Αγυίας 1-0 Θύελλα Αιγίου 1 διαιτητές
διαιτητές Αθλόπολις 14/04 09:45 ΑΕ Πάτρα 2005 1 0-1 ΑΟ Δίας 1 διαιτητές
διαιτητές Αρόης (7Χ7) 14/04 12:15 Α.Ε. Αρόη 1 0-1 Δαβουρλής Κ. 92 1 διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 23/04 17:30 Νίκη Προαστείου 0-1 Θύελλα Πατρών 1 διαιτητές

11η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Αθλόπολις 04/05 10:00 Αίολος Αγυίας 0-1 ΑΕ Πάτρα 2005 1 διαιτητές
διαιτητές Θύελλας Αιγίου (5x5) 04/05 12:30 Θύελλα Αιγίου 1 0-1 Α.Ε. Αρόη 1 διαιτητές
διαιτητές Δίας (7x7) 04/05 17:00 ΑΟ Δίας 1 1-0 Νίκη Προαστείου διαιτητές
διαιτητές Θύελλας Πατρών (5x5) 11/05 11:30 Θύελλα Πατρών 1 0-1 Δαβουρλής Κ. 92 1 διαιτητές

12η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Δίας (7x7) 18/05 18:00 ΑΟ Δίας 1 1-0 Θύελλα Πατρών 1 διαιτητές
διαιτητές Αρόης (7Χ7) 18/05 18:00 Α.Ε. Αρόη 1 1-0 ΑΕ Πάτρα 2005 1 διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 20/05 17:30 Νίκη Προαστείου 1-0 Αίολος Αγυίας διαιτητές
διαιτητές Δαβουρλή 26/05 11:00 Δαβουρλής Κ. 92 1 1-0 Θύελλα Αιγίου 1 διαιτητές

13η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Δαβουρλή 01/06 18:00 Αίολος Αγυίας 0-1 ΑΟ Δίας 1 διαιτητές
διαιτητές Θύελλας Πατρών (5x5) 08/06 10:00 Θύελλα Πατρών 1 1-0 Θύελλα Αιγίου 1 διαιτητές
διαιτητές Αρόης (7Χ7) 08/06 18:00 Α.Ε. Αρόη 1 1-0 Νίκη Προαστείου διαιτητές
διαιτητές Αθλόπολις 09/06 17:00 ΑΕ Πάτρα 2005 1 0-1 Δαβουρλής Κ. 92 1 διαιτητές

14η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 20/06 18:30 ΑΟ Δίας 1 - Α.Ε. Αρόη 1 διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 20/06 18:30 Δαβουρλής Κ. 92 1 - Νίκη Προαστείου διαιτητές
διαιτητές Αθλόπολις 23/06 18:30 Θύελλα Πατρών 1 - Αίολος Αγυίας διαιτητές
διαιτητές Αθλόπολις 23/06 18:30 Θύελλα Αιγίου 1 - ΑΕ Πάτρα 2005 1 διαιτητές