Δεν υπάρχουν αναμετρήσεις
Ένωση Ποδοσφαιρικών Σωματείων Αχαΐας

Προτζουνιορ (Α ΟΜΙΛΟΣ) - Πρόγραμμα


1η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 05/11 17:00 Νίκη Προαστείου 1 -"ΘΕΜΕΛΙΟ" - Άτλας 1 διαιτητές
διαιτητές Δίας (7x7) 06/11 17:15 Δίας 1 - Α.Ε. Αρόη 1 διαιτητές
διαιτητές Rossoneri MFC 07/11 10:00 Αίολος Αγυιάς - Δαβουρλής Κ. 92 1 διαιτητές
διαιτητές Παναχαϊκής 07/11 11:30 Πανιώνιος Αχιλλέας - ΑΕ Πάτρα 2005 1 διαιτητές

2η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Rossoneri MFC 20/11 14:15 Πανιώνιος Αχιλλέας - Νίκη Προαστείου 1 -"ΘΕΜΕΛΙΟ" διαιτητές
διαιτητές Άτλαντα 20/11 16:00 Άτλας 1 - Αίολος Αγυιάς διαιτητές
διαιτητές Αρόης (7Χ7) 21/11 17:15 Α.Ε. Αρόη 1 - Δαβουρλής Κ. 92 1 διαιτητές
διαιτητές Αθλόπολις 21/11 17:30 ΑΕ Πάτρα 2005 1 - Δίας 1 διαιτητές

3η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Αρόης (7Χ7) 04/12 12:15 Α.Ε. Αρόη 1 - Άτλας 1 διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 05/12 11:30 Νίκη Προαστείου 1 -"ΘΕΜΕΛΙΟ" - Αίολος Αγυιάς διαιτητές
διαιτητές Rossoneri MFC 05/12 16:30 Δαβουρλής Κ. 92 1 - ΑΕ Πάτρα 2005 1 διαιτητές
διαιτητές Δίας (7x7) 05/12 17:15 Δίας 1 - Πανιώνιος Αχιλλέας διαιτητές

4η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Rossoneri MFC 15/01 11:15 Πανιώνιος Αχιλλέας - Δαβουρλής Κ. 92 1 διαιτητές
διαιτητές Άτλαντα 15/01 15:00 Άτλας 1 - ΑΕ Πάτρα 2005 1 διαιτητές
διαιτητές Rossoneri MFC 16/01 16:15 Αίολος Αγυιάς - Α.Ε. Αρόη 1 διαιτητές
διαιτητές Δίας (7x7) 16/01 18:00 Δίας 1 - Νίκη Προαστείου 1 -"ΘΕΜΕΛΙΟ" διαιτητές

5η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Άτλαντα 28/01 17:30 Άτλας 1 - Πανιώνιος Αχιλλέας διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 29/01 11:30 Νίκη Προαστείου 1 -"ΘΕΜΕΛΙΟ" - Α.Ε. Αρόη 1 διαιτητές
διαιτητές Rossoneri MFC 30/01 10:00 Δαβουρλής Κ. 92 1 - Δίας 1 διαιτητές
διαιτητές Αθλόπολις 30/01 11:00 ΑΕ Πάτρα 2005 1 - Αίολος Αγυιάς διαιτητές

6η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Δίας (7x7) 12/02 16:45 Δίας 1 - Άτλας 1 διαιτητές
διαιτητές Rossoneri MFC 13/02 11:15 Αίολος Αγυιάς - Πανιώνιος Αχιλλέας διαιτητές
διαιτητές Αρόης (7Χ7) 13/02 11:15 Α.Ε. Αρόη 1 - ΑΕ Πάτρα 2005 1 διαιτητές
διαιτητές Rossoneri MFC 13/02 11:45 Δαβουρλής Κ. 92 1 - Νίκη Προαστείου 1 -"ΘΕΜΕΛΙΟ" διαιτητές

7η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Rossoneri MFC 26/02 16:15 Αίολος Αγυιάς - Δίας 1 διαιτητές
διαιτητές Rossoneri MFC 27/02 11:15 Πανιώνιος Αχιλλέας - Α.Ε. Αρόη 1 διαιτητές
διαιτητές Αθλόπολις 27/02 12:30 ΑΕ Πάτρα 2005 1 - Νίκη Προαστείου 1 -"ΘΕΜΕΛΙΟ" διαιτητές
διαιτητές Άτλαντα 05/03 10:00 Άτλας 1 - Δαβουρλής Κ. 92 1 διαιτητές

8η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Άτλαντα 19/03 13:30 Άτλας 1 - Νίκη Προαστείου 1 -"ΘΕΜΕΛΙΟ" διαιτητές
διαιτητές Αθλόπολις 20/03 11:00 ΑΕ Πάτρα 2005 1 - Πανιώνιος Αχιλλέας διαιτητές
διαιτητές Rossoneri MFC 20/03 11:15 Δαβουρλής Κ. 92 1 - Αίολος Αγυιάς διαιτητές
διαιτητές Αρόης (7Χ7) 20/03 17:15 Α.Ε. Αρόη 1 - Δίας 1 διαιτητές

9η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 02/04 10:15 Νίκη Προαστείου 1 -"ΘΕΜΕΛΙΟ" - Πανιώνιος Αχιλλέας διαιτητές
διαιτητές Rossoneri MFC 03/04 10:00 Αίολος Αγυιάς - Άτλας 1 διαιτητές
διαιτητές Δίας (7x7) 03/04 11:45 Δίας 1 - ΑΕ Πάτρα 2005 1 διαιτητές
διαιτητές Rossoneri MFC 03/04 17:30 Δαβουρλής Κ. 92 1 - Α.Ε. Αρόη 1 διαιτητές

10η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Άτλαντα 16/04 11:00 Άτλας 1 - Α.Ε. Αρόη 1 διαιτητές
διαιτητές Rossoneri MFC 17/04 12:15 Αίολος Αγυιάς - Νίκη Προαστείου 1 -"ΘΕΜΕΛΙΟ" διαιτητές
διαιτητές Rossoneri MFC 17/04 12:30 Πανιώνιος Αχιλλέας - Δίας 1 διαιτητές
διαιτητές Αθλόπολις 30/04 10:45 ΑΕ Πάτρα 2005 1 - Δαβουρλής Κ. 92 1 διαιτητές

11η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Αθλόπολις 07/05 11:15 ΑΕ Πάτρα 2005 1 - Άτλας 1 διαιτητές
διαιτητές Αρόης (7Χ7) 07/05 11:30 Α.Ε. Αρόη 1 - Αίολος Αγυιάς διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 07/05 14:00 Νίκη Προαστείου 1 -"ΘΕΜΕΛΙΟ" - Δίας 1 διαιτητές
διαιτητές Rossoneri MFC 08/05 10:00 Δαβουρλής Κ. 92 1 - Πανιώνιος Αχιλλέας διαιτητές

12η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Rossoneri MFC 21/05 10:00 Πανιώνιος Αχιλλέας - Άτλας 1 διαιτητές
διαιτητές Αρόης (7Χ7) 21/05 17:00 Α.Ε. Αρόη 1 - Νίκη Προαστείου 1 -"ΘΕΜΕΛΙΟ" διαιτητές
διαιτητές Δίας (7x7) 21/05 18:15 Δίας 1 - Δαβουρλής Κ. 92 1 διαιτητές
διαιτητές Rossoneri MFC 22/05 11:30 Αίολος Αγυιάς - ΑΕ Πάτρα 2005 1 διαιτητές

13η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Άτλαντα 04/06 11:00 Άτλας 1 - Δίας 1 διαιτητές
διαιτητές Αθλόπολις 05/06 11:00 ΑΕ Πάτρα 2005 1 - Α.Ε. Αρόη 1 διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 05/06 11:30 Νίκη Προαστείου 1 -"ΘΕΜΕΛΙΟ" - Δαβουρλής Κ. 92 1 διαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 07/06 20:00 Πανιώνιος Αχιλλέας - Αίολος Αγυιάς διαιτητές

14η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Δία 16/06 18:00 Α.Ε. Αρόη 1 - Πανιώνιος Αχιλλέας διαιτητές
διαιτητές Δίας (7x7) 16/06 18:00 Δίας 1 - Αίολος Αγυιάς διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 17/06 19:00 Νίκη Προαστείου 1 -"ΘΕΜΕΛΙΟ" - ΑΕ Πάτρα 2005 1 διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 17/06 19:00 Δαβουρλής Κ. 92 1 - Άτλας 1 διαιτητές