Ένωση Ποδοσφαιρικών Σωματείων Αχαΐας

Προτζουνιορ (Β ΟΜΙΛΟΣ) - Πρόγραμμα


1η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Αθλόπολις 06/11 13:15 ΑΕ Πάτρα 2005 2 - Άτλας 2 διαιτητές
διαιτητές Δίας (7x7) 06/11 15:45 Δίας 2 - ΕΡΜΗΣ 1 διαιτητές
διαιτητές Θύελλας Πατρών (5x5) 07/11 11:15 Θύελλα Πατρών 1 - Ολυμπιακός Καμαρών 1 διαιτητές
διαιτητές Δαβουρλή 07/11 12:30 Δαβουρλής Κ. 92 2 - Πήγασος 1 διαιτητές

2η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Θύελλας (Χόρτο) 21/11 11:15 Θύελλα Πατρών 1 - Δαβουρλής Κ. 92 2 διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 21/11 11:30 Πήγασος 1 - Δίας 2 διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 21/11 15:00 Ολυμπιακός Καμαρών 1 - ΑΕ Πάτρα 2005 2 διαιτητές
διαιτητές Άτλαντα 04/01 18:00 Άτλας 2 - ΕΡΜΗΣ 1 διαιτητές

3η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Αθλόπολις 04/12 10:15 ΑΕ Πάτρα 2005 2 - Θύελλα Πατρών 1 διαιτητές
διαιτητές Atlas Sport Center 04/12 13:00 Άτλας 2 - Πήγασος 1 διαιτητές
διαιτητές Δίας (7x7) 04/12 17:15 ΕΡΜΗΣ 1 - Ολυμπιακός Καμαρών 1 διαιτητές
διαιτητές Rossoneri MFC 05/12 12:30 Δαβουρλής Κ. 92 2 - Δίας 2 διαιτητές

4η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Πήγασος 1 - Ολυμπιακός Καμαρών 1 διαιτητές
διαιτητές Δίας (7x7) 14/01 16:00 Δίας 2 - Άτλας 2 διαιτητές
διαιτητές Θύελλας (Χόρτο) 16/01 11:30 Θύελλα Πατρών 1 - ΕΡΜΗΣ 1 διαιτητές
διαιτητές Αθλόπολις 16/01 11:30 ΑΕ Πάτρα 2005 2 - Δαβουρλής Κ. 92 2 διαιτητές

5η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 29/01 12:00 Πήγασος 1 - Θύελλα Πατρών 1 διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 30/01 12:30 Ολυμπιακός Καμαρών 1 - Δίας 2 διαιτητές
διαιτητές Δίας (7x7) 30/01 18:00 ΕΡΜΗΣ 1 - ΑΕ Πάτρα 2005 2 διαιτητές
διαιτητές Rossoneri MFC 05/02 13:00 Δαβουρλής Κ. 92 2 - Άτλας 2 διαιτητές

6η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Άτλαντα 12/02 10:00 Άτλας 2 - Ολυμπιακός Καμαρών 1 διαιτητές
διαιτητές Αθλόπολις 12/02 13:15 ΑΕ Πάτρα 2005 2 - Πήγασος 1 διαιτητές
διαιτητές Δίας (7x7) 12/02 18:30 Δίας 2 - Θύελλα Πατρών 1 διαιτητές
διαιτητές Δίας (7x7) 13/02 11:00 ΕΡΜΗΣ 1 - Δαβουρλής Κ. 92 2 διαιτητές

7η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Θύελλας Πατρών (5x5) 27/02 12:00 Θύελλα Πατρών 1 - Άτλας 2 διαιτητές
διαιτητές Δίας (7x7) 27/02 18:00 Δίας 2 - ΑΕ Πάτρα 2005 2 διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 05/03 11:00 Πήγασος 1 - ΕΡΜΗΣ 1 διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 05/03 11:15 Ολυμπιακός Καμαρών 1 - Δαβουρλής Κ. 92 2 διαιτητές

8η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 19/03 10:00 Ολυμπιακός Καμαρών 1 - Θύελλα Πατρών 1 διαιτητές
διαιτητές Atlas Sport Center 19/03 14:30 Άτλας 2 - ΑΕ Πάτρα 2005 2 διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 20/03 10:00 Πήγασος 1 - Δαβουρλής Κ. 92 2 διαιτητές
διαιτητές Δίας (7x7) 20/03 17:15 ΕΡΜΗΣ 1 - Δίας 2 διαιτητές

9η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Αθλόπολις 02/04 10:45 ΑΕ Πάτρα 2005 2 - Ολυμπιακός Καμαρών 1 διαιτητές
διαιτητές Δίας (7x7) 02/04 17:15 Δίας 2 - Πήγασος 1 διαιτητές
διαιτητές Δίας (7x7) 02/04 18:30 ΕΡΜΗΣ 1 - Άτλας 2 διαιτητές
διαιτητές Rossoneri MFC 03/04 12:30 Δαβουρλής Κ. 92 2 0-1 Θύελλα Πατρών 1 διαιτητές

10η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 16/04 12:00 Πήγασος 1 - Άτλας 2 διαιτητές
διαιτητές Δίας (7x7) 16/04 16:00 Δίας 2 - Δαβουρλής Κ. 92 2 διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 17/04 10:00 Ολυμπιακός Καμαρών 1 - ΕΡΜΗΣ 1 διαιτητές
διαιτητές Θύελλας (Χόρτο) 17/04 12:15 Θύελλα Πατρών 1 - ΑΕ Πάτρα 2005 2 διαιτητές

11η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 07/05 12:00 Ολυμπιακός Καμαρών 1 - Πήγασος 1 διαιτητές
διαιτητές Άτλαντα 07/05 12:45 Άτλας 2 - Δίας 2 διαιτητές
διαιτητές Rossoneri MFC 08/05 17:30 Δαβουρλής Κ. 92 2 - ΑΕ Πάτρα 2005 2 διαιτητές
διαιτητές Δίας (7x7) 08/05 19:15 ΕΡΜΗΣ 1 - Θύελλα Πατρών 1 διαιτητές

12η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Άτλαντα 31/12 23:59 Άτλας 2 - Δαβουρλής Κ. 92 2 διαιτητές
διαιτητές Αθλόπολις 31/12 23:59 ΑΕ Πάτρα 2005 2 - ΕΡΜΗΣ 1 διαιτητές
διαιτητές Δίας (7x7) 31/12 23:59 Δίας 2 - Ολυμπιακός Καμαρών 1 διαιτητές
διαιτητές Θύελλας (Χόρτο) 15/05 11:15 Θύελλα Πατρών 1 - Πήγασος 1 διαιτητές

13η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Θύελλα Πατρών 1 - Δίας 2 διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Πήγασος 1 - ΑΕ Πάτρα 2005 2 διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Ολυμπιακός Καμαρών 1 - Άτλας 2 διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Δαβουρλής Κ. 92 2 - ΕΡΜΗΣ 1 διαιτητές

14η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Δαβουρλής Κ. 92 2 - Ολυμπιακός Καμαρών 1 διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - ΕΡΜΗΣ 1 - Πήγασος 1 διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Άτλας 2 - Θύελλα Πατρών 1 διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - ΑΕ Πάτρα 2005 2 - Δίας 2 διαιτητές