-
27-03/ 10η
Άρης Πατ
Πάτρα 20
-
25-03/ 10η
Αιγείρα
Αστήρ Τέ
-
24-03/ 10η
Δαβουρλή
Άτλας
-
24-03/ 10η
Απόλλων
Αιγίου Α3
4 -
24-03/ 10η
Δόξα Παρ
Πάτραι
-
23-03/ 10η
Δίας - Ε
Πήγασος
-
23-03/ 10η
Νίκη Προ
Κεραυνός
-
23-03/ 10η
Αετός Ρί
Αστέρας5
3 -
23-03/ 10η
Ίκαρος Π
Ολυμπιακ
-
23-03/ 10η
Δίας/Ερμ
Δαβουρλή
-
23-03/ 10η
Ατρόμητο
Νίκη Προ
-
23-03/ 10η
Άτλας 2
Α.Ε. Αρό
-
22-03/ 10η
Αιγίου Α
Καλάβρυτ
PreviousNext
-
31-03/ 10η
ΣΚΕΠΑΣΤΟ
Αχιλλέας
-
31-03/ 9η
ΔΟΞΑ ΠΑΡ
Παναχαϊκ
-
31-03/ 10η
Ατρόμητο
ΔΟΞΑ ΝΙΦ
-
31-03/ 10η
ΑΠΟΛΛΩΝ
Δαβουρλή
-
31-03/ 10η
Αχαϊκή
Αετός Ρί
-
31-03/ 10η
Απόλλων
Άτλας
-
31-03/ 10η
ΑΡΗΣ ΠΑΤ
ΠΑΝΙΩΝΙΟ
-
31-03/ 10η
Α.Ε. Πάτ
Ίκαρος Π
-
30-03/ 10η
Δαβουρλή
Α.Π.Σ. Π
-
30-03/ 10η
Α.Ε. Πάτ
ΔΙΑΣ/ΕΡΜ
-
30-03/ 10η
ΟΛΥΜΠΙΑΚ
ΔΙΑΣ/ΚΕΡ
-
30-03/ 10η
Αστέρας
ΑΕ ΑΙΓΙΟ
-
30-03/ 10η
ΔΙΑΣ-ΕΡΜ
Α.Ε. Πάτ
-
30-03/ 10η
Άτλας 2
Πήγασος
-
30-03/ 10η
Δαβουρλή
Α.Ε. Αρό
-
24-03/ 2η
Α.Ε. Πάτ
ΔΟΞΑ ΝΙΦ
-
24-03/ 9η
ΠΕΙΡΟΣ Ι
Ατρόμητο
-
23-03/ 9η
ΠΑΝΙΩΝΙΟ
Δαβουρλή
PreviousNext
-
31-03/ 10η
Δαβουρλή
ΑΡΗΣ ΠΑΤ
-
31-03/ 10η
Πήγασος
ΑΧΑΙΟΣ Σ
-
31-03/ 10η
Αχαϊκή 2
Δίας/Ερμ
-
31-03/ 10η
ΔΟΞΑ ΠΑΡ
Α.Ε. ΑΡΟ
-
30-03/ 10η
Δίας/Ερμ
Αετός Ρί
-
30-03/ 10η
Α.Ε.ΑΙΓΙ
Αχιλλέας
-
30-03/ 10η
Δίας/Ερμ
Θύελλα Π
-
30-03/ 10η
Άβυθος
Θύελλα Α
-
30-03/ 10η
Παναχαϊκ
ΠΑΝΙΩΝΙΟ
-
30-03/ 10η
Ατρόμητο
Αρόη 3
-
30-03/ 10η
Α.Ο. ΑΙΓ
Αστέρας
-
24-03/ 9η
Δίας/Ερμ
Άτλας 1
-
24-03/ 9η
Α.Ε. ΑΡΟ
Α.Π.Σ. Π
-
24-03/ 9η
Άτλας 2
Δίας/Ερμ
-
24-03/ 9η
Ίκαρος Π
Δαβουρλή0
0 -
24-03/ 9η
ΔΟΞΑ ΝΙΦ
Αίολος Α2
9 -
24-03/ 5η
Απόλλων
Α.Ο. ΑΙΓ0
1 -
24-03/ 9η
ΑΕ ΠΑΤΡΑ
ΑΧΑΙΟΣ Σ
-
24-03/ 9η
Νίκη Προ
ΠΑΝΙΩΝΙΟ
-
24-03/ 9η
ΑΕ ΠΑΤΡΑ
Δαβουρλή
-
23-03/ 9η
Α.Ε. ΑΙΓ
Απόλλων
-
23-03/ 9η
Αετός Ρί
Διαγόρας
-
23-03/ 9η
Α.Ε.ΑΙΓΙ
Αστέρας
-
23-03/ 9η
Πάτραι Α
ΑΡΗΣ ΠΑΤ
-
23-03/ 7η
Α.Ο. ΑΙΓ
Α.Ε. Αιγ
-
23-03/ 9η
Θύελλα Π
Αχαϊκή0
0 -
23-03/ 9η
Παναχαϊκ
Πήγασος
-
23-03/ 9η
Θύελλα Α
Α.Ε. Αιγ
PreviousNext
-
31-03/ 10η
Πήγασος
Άτλας 4
-
31-03/ 10η
Άτλας 3
ΑΕ Αρόης
-
31-03/ 10η
Πανιώνιο
ΑΡΗΣ ΠΑΤ
-
31-03/ 10η
ΑΧΑΙΟΣ Σ
Δίας/Ερμ
-
31-03/ 10η
ΔΑΦΝΗ ΠΑ
Δίας/Ερμ
-
30-03/ 10η
ΑΠΟΛΛΩΝ
Α.Ε. ΑΙΓ
-
30-03/ 10η
Ατρόμητο
Δίας/Ερμ
-
30-03/ 10η
Αστέρας
Αχιλλέας
-
30-03/ 10η
Α.Ε. ΑΙΓ
Άβυθος 2
-
24-03/ 9η
Δίας/Ερμ
Άτλας 1
-
24-03/ 9η
Άτλας 2
Δίας/Ερμ
-
24-03/ 9η
ΑΕ Πάτρα
Δαβουρλή
-
24-03/ 9η
ΑΕ Πάτρα
Αίολος Α
-
24-03/ 9η
Α.Ε. Αρό
Α.Π.Σ. Π
-
24-03/ 9η
Θύελλα Α
Α.Ε. ΑΙΓ
-
24-03/ 9η
Ίκαρος Π
Δαβουρλή0
0 -
24-03/ 9η
Άβυθος 1
ΑΠΟΛΛΩΝ
-
24-03/ 9η
Παναχαϊκ
Πήγασος
-
24-03/ 9η
ΝΙΚΗ ΠΡΟ
ΛΙΜΝΟΧΩΡ
-
23-03/ 9η
Θύελλα Π
Αχαϊκή0
0 -
23-03/ 9η
Αετός Ρί
Διαγόρας
-
23-03/ 9η
Πάτραι Α
ΑΡΗΣ ΠΑΤ
-
23-03/ 9η
ΠΑΝΑΙΓΙΑ
ΑΕ Αιγεί
PreviousNext
-
01-04/ 11η
ΠΑΝΑΧΑΪΚ
Α.Π.Σ. Π
-
31-03/ 11η
ΗΡΑΚΛΗΣ
Δαβουρλή
-
31-03/ 11η
Θύελλα Α
Νίκη Προ
-
30-03/ 11η
ΔΙΑΣ/ΕΡΜ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ
-
25-03/ 10η
ΔΟΞΑ ΝΙΦ
ΑΧΑΪΚΗ
-
20-03/ 8η
ΘΥΕΛΛΑ Π
ΔΟΞΑ ΝΙΦ2
0 -
20-03/ 9η
ΑΤΛΑΣ Α
ΑΡΗΣ ΠΑΤ
PreviousNext
-
30-03/ 9η
Παναχαϊκ
Διαγόρας
-
24-03/ 9η
Παναχαϊκ
Α.Ε. ΑΙΓ
-
24-03/ 9η
Πάτρα Α.
Δαβουρλή
-
24-03/ 9η
Αίολος Α
Ατρόμητο
-
24-03/ 9η
Δίας/Ερμ
Άτλας 1
-
24-03/ 9η
Α.Ε. Αρό
ΑΠΣ ΠΑΤΡ
-
23-03/ 9η
ΠΗΓΑΣΟΣ
ΔΑΦΝΗ ΠΑ
PreviousNext
Σημαντικα
- Διαδικτυακό σεμινάριο “Primavera Football About”
- ΑΝΑΒΟΛΗ ΟΛΩΝ ΤΩΝ ΑΓΩΝΩΝ
- ΦΕΣΤΙΒΑΛ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΑΚΑΔΗΜΙΩΝ ΟΠΑΠ
- ΠΡΟΤΕΡΑΙΌΤΗΤΑ ΜΕΤΡΗΣΕΩΝ ATHLOMETRIX
- Εορταστικές εκδηλώσεις σε συνεργασία με την ΠΑΕ Παναχαϊκή
- ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΕΧΝΟΜΕΤΡΙΑΣ ATHLOMETRIX
- Αναβολή αγώνων λόγω καιρικών συνθηκών
- Ώρες έναρξης αγώνων Πρωταθλημάτων
Αρχική / Πρόγραμμα
Προτζουνιορ (Ε ΟΜΙΛΟΣ) - Πρόγραμμα
ΔΕΙΤΕ ΕΠΙΣΗΣ | Βαθμολογία | Ομάδες | Στατιστικά | Πίνακας Αποτελεσμάτων |
---|
ΔΕΙΤΕ ΕΠΙΣΗΣ | |||
---|---|---|---|
Βαθμολογία | Ομάδες | Στατιστικά | Πίνακας Αποτελεσμάτων |
1η Αγωνιστική | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Γήπεδο | Ημ/νια | Ώρα | Γηπεδούχος | Φιλοξενούμενος | Διαιτητές | ||||
FAIR PLAY( ΠΑΤΡΑΙ Α.Π.Σ) | 13/11 | 10:00 | Α.Π.Σ. ΠΑΤΡΑΙ | - | Αετός Ρίου | ||||
Rossoneri MFC | 14/11 | 09:45 | Αίολος Αγυιάς | - | ΕΡΜΗΣ 2 | ||||
Θύελλας Πατρών (5x5) | 14/11 | 11:15 | Θύελλα Πατρών 2 | - | Αχαΐκή | ||||
Νίκης Προαστίου | 14/11 | 11:30 | ΝΙΚΗ/ΑΡΓΥΡΑ | - | ΕΡΜΗΣ 3 |
2η Αγωνιστική | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Γήπεδο | Ημ/νια | Ώρα | Γηπεδούχος | Φιλοξενούμενος | Διαιτητές | ||||
Δίας (7x7) | 31/12 | 23:59 | ΕΡΜΗΣ 2 | - | Αετός Ρίου | ||||
Δημοτικό Κ. Αχαΐας | 29/12 | 14:45 | Αχαΐκή | - | Αίολος Αγυιάς | ||||
Δίας (7x7) | 04/01 | 16:45 | ΕΡΜΗΣ 3 | - | Α.Π.Σ. ΠΑΤΡΑΙ | ||||
Θύελλας | 05/01 | 16:15 | Θύελλα Πατρών 2 | - | ΝΙΚΗ/ΑΡΓΥΡΑ |
3η Αγωνιστική | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Γήπεδο | Ημ/νια | Ώρα | Γηπεδούχος | Φιλοξενούμενος | Διαιτητές | ||||
Ρίου | 18/12 | 11:15 | Αετός Ρίου | - | Αχαΐκή | ||||
Δίας (7x7) | 19/12 | 10:30 | ΕΡΜΗΣ 2 | - | ΕΡΜΗΣ 3 | ||||
Rossoneri MFC | 19/12 | 11:15 | Αίολος Αγυιάς | - | Θύελλα Πατρών 2 | ||||
Νίκης Προαστίου | 19/12 | 11:30 | ΝΙΚΗ/ΑΡΓΥΡΑ | - | Α.Π.Σ. ΠΑΤΡΑΙ |
4η Αγωνιστική | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Γήπεδο | Ημ/νια | Ώρα | Γηπεδούχος | Φιλοξενούμενος | Διαιτητές | ||||
Δίας (7x7) | 22/01 | 15:30 | ΕΡΜΗΣ 3 | - | Αχαΐκή | ||||
Θύελλας | 23/01 | 10:15 | Θύελλα Πατρών 2 | - | Αετός Ρίου | ||||
Νίκης Προαστίου | 23/01 | 11:15 | Αίολος Αγυιάς | - | ΝΙΚΗ/ΑΡΓΥΡΑ | ||||
FAIR PLAY( ΠΑΤΡΑΙ Α.Π.Σ) | 23/01 | 12:15 | Α.Π.Σ. ΠΑΤΡΑΙ | - | ΕΡΜΗΣ 2 |
5η Αγωνιστική | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Γήπεδο | Ημ/νια | Ώρα | Γηπεδούχος | Φιλοξενούμενος | Διαιτητές | ||||
Ρίου | 05/02 | 11:15 | Αετός Ρίου | - | Αίολος Αγυιάς | ||||
Νίκης Προαστίου | 05/02 | 12:00 | ΝΙΚΗ/ΑΡΓΥΡΑ | - | ΕΡΜΗΣ 2 | ||||
Δία | 05/02 | 16:45 | ΕΡΜΗΣ 3 | - | Θύελλα Πατρών 2 | ||||
Δημοτικό Κ. Αχαΐας | 06/02 | 10:00 | Αχαΐκή | - | Α.Π.Σ. ΠΑΤΡΑΙ |
6η Αγωνιστική | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Γήπεδο | Ημ/νια | Ώρα | Γηπεδούχος | Φιλοξενούμενος | Διαιτητές | ||||
Δίας (7x7) | 19/02 | 18:30 | Αίολος Αγυιάς | - | ΕΡΜΗΣ 3 | ||||
Ρίου | 20/02 | 11:00 | Αετός Ρίου | - | ΝΙΚΗ/ΑΡΓΥΡΑ | ||||
Δίας (7x7) | 20/02 | 16:00 | ΕΡΜΗΣ 2 | - | Αχαΐκή | ||||
FAIR PLAY( ΠΑΤΡΑΙ Α.Π.Σ) | 20/02 | 17:00 | Α.Π.Σ. ΠΑΤΡΑΙ | - | Θύελλα Πατρών 2 |
7η Αγωνιστική | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Γήπεδο | Ημ/νια | Ώρα | Γηπεδούχος | Φιλοξενούμενος | Διαιτητές | ||||
Δίας (7x7) | 13/03 | 10:00 | ΕΡΜΗΣ 3 | - | Αετός Ρίου | ||||
Θύελλας Πατρών (5x5) | 13/03 | 10:00 | Θύελλα Πατρών 2 | - | ΕΡΜΗΣ 2 | ||||
FAIR PLAY( ΠΑΤΡΑΙ Α.Π.Σ) | 13/03 | 10:30 | Α.Π.Σ. ΠΑΤΡΑΙ | - | Αίολος Αγυιάς | ||||
Δημοτικό Κ. Αχαΐας | 13/03 | 12:00 | Αχαΐκή | - | ΝΙΚΗ/ΑΡΓΥΡΑ |
8η Αγωνιστική | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Γήπεδο | Ημ/νια | Ώρα | Γηπεδούχος | Φιλοξενούμενος | Διαιτητές | ||||
Ρίου | 26/03 | 11:00 | Αετός Ρίου | - | Α.Π.Σ. ΠΑΤΡΑΙ | ||||
Δημοτικό Κ. Αχαΐας | 27/03 | 10:00 | Αχαΐκή | - | Θύελλα Πατρών 2 | ||||
Δίας (7x7) | 27/03 | 15:00 | ΕΡΜΗΣ 3 | - | ΝΙΚΗ/ΑΡΓΥΡΑ | ||||
Δίας (7x7) | 27/03 | 16:00 | ΕΡΜΗΣ 2 | - | Αίολος Αγυιάς |
9η Αγωνιστική | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Γήπεδο | Ημ/νια | Ώρα | Γηπεδούχος | Φιλοξενούμενος | Διαιτητές | ||||
FAIR PLAY( ΠΑΤΡΑΙ Α.Π.Σ) | 09/04 | 14:00 | Α.Π.Σ. ΠΑΤΡΑΙ | - | ΕΡΜΗΣ 3 | ||||
Ρίου | 10/04 | 10:00 | Αετός Ρίου | - | ΕΡΜΗΣ 2 | ||||
Νίκης Προαστίου | 10/04 | 11:30 | ΝΙΚΗ/ΑΡΓΥΡΑ | - | Θύελλα Πατρών 2 | ||||
Rossoneri MFC | 10/04 | 12:15 | Αίολος Αγυιάς | - | Αχαΐκή |
10η Αγωνιστική | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Γήπεδο | Ημ/νια | Ώρα | Γηπεδούχος | Φιλοξενούμενος | Διαιτητές | ||||
Δημοτικό Κ. Αχαΐας | 01/05 | 11:15 | Αχαΐκή | - | Αετός Ρίου | ||||
FAIR PLAY( ΠΑΤΡΑΙ Α.Π.Σ) | 01/05 | 11:30 | Α.Π.Σ. ΠΑΤΡΑΙ | - | ΝΙΚΗ/ΑΡΓΥΡΑ | ||||
Δίας (7x7) | 01/05 | 16:30 | ΕΡΜΗΣ 3 | - | ΕΡΜΗΣ 2 | ||||
Θύελλας | 02/05 | 18:30 | Θύελλα Πατρών 2 | - | Αίολος Αγυιάς |
11η Αγωνιστική | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Γήπεδο | Ημ/νια | Ώρα | Γηπεδούχος | Φιλοξενούμενος | Διαιτητές | ||||
δεν έχει ορισθεί | - | - | Αχαΐκή | - | ΕΡΜΗΣ 3 | ||||
Θύελλας | 14/05 | 09:30 | Αετός Ρίου | - | Θύελλα Πατρών 2 | ||||
Δίας (7x7) | 14/05 | 16:00 | ΕΡΜΗΣ 2 | - | Α.Π.Σ. ΠΑΤΡΑΙ | ||||
Νίκης Προαστίου | 15/05 | 11:30 | ΝΙΚΗ/ΑΡΓΥΡΑ | - | Αίολος Αγυιάς |
12η Αγωνιστική | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Γήπεδο | Ημ/νια | Ώρα | Γηπεδούχος | Φιλοξενούμενος | Διαιτητές | ||||
Ρίου | 28/05 | 10:45 | Αίολος Αγυιάς | - | Αετός Ρίου | ||||
FAIR PLAY( ΠΑΤΡΑΙ Α.Π.Σ) | 29/05 | 10:30 | Α.Π.Σ. ΠΑΤΡΑΙ | - | Αχαΐκή | ||||
Δίας (7x7) | 29/05 | 19:00 | ΕΡΜΗΣ 2 | - | ΝΙΚΗ/ΑΡΓΥΡΑ | ||||
Θύελλας | 29/05 | 19:00 | Θύελλα Πατρών 2 | - | ΕΡΜΗΣ 3 |
13η Αγωνιστική | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Γήπεδο | Ημ/νια | Ώρα | Γηπεδούχος | Φιλοξενούμενος | Διαιτητές | ||||
δεν έχει ορισθεί | - | - | Θύελλα Πατρών 2 | - | Α.Π.Σ. ΠΑΤΡΑΙ | ||||
δεν έχει ορισθεί | - | - | Αχαΐκή | - | ΕΡΜΗΣ 2 | ||||
δεν έχει ορισθεί | - | - | ΕΡΜΗΣ 3 | - | Αίολος Αγυιάς | ||||
Νίκης Προαστίου | 11/06 | 10:30 | ΝΙΚΗ/ΑΡΓΥΡΑ | - | Αετός Ρίου |
14η Αγωνιστική | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Γήπεδο | Ημ/νια | Ώρα | Γηπεδούχος | Φιλοξενούμενος | Διαιτητές | ||||
Ρίου | 08/06 | 19:30 | ΝΙΚΗ/ΑΡΓΥΡΑ | - | Αχαΐκή | ||||
Ρίου | 08/06 | 19:30 | Αετός Ρίου | - | ΕΡΜΗΣ 3 | ||||
FAIR PLAY( ΠΑΤΡΑΙ Α.Π.Σ) | 09/06 | 19:00 | ΕΡΜΗΣ 2 | - | Θύελλα Πατρών 2 | ||||
FAIR PLAY( ΠΑΤΡΑΙ Α.Π.Σ) | 09/06 | 19:00 | Αίολος Αγυιάς | - | Α.Π.Σ. ΠΑΤΡΑΙ |
Copyright © 2015 Ένωση Ποδοσφαιρικών Σωματείων Αχαΐας. Κατασκευή και Υποστήριξη icecube