Δεν υπάρχουν αναμετρήσεις
Ένωση Ποδοσφαιρικών Σωματείων Αχαΐας

Προτζουνιορ (ΟΜΙΛΟΣ ΑΙΓΙΟΥ) - Πρόγραμμα


1η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Αβύθου 06/11 10:00 Άβυθος Αιγιαλείας 2017 - Θύελλα Αιγίου 2 διαιτητές
διαιτητές Πλαστήρα 07/11 09:00 Θύελλα Αιγίου 1 - Μέγας Αλέξανδρος διαιτητές
διαιτητές Ακράτας (5x5) 07/11 11:00 ΑΕ Αιγείρας/ Ακράτας - Απόλλων ΣΥΝ. διαιτητές
διαιτητές Βασιλείου 5Χ5 07/11 11:15 Λύκοι - Μέγας Αλέξανδρος 2 διαιτητές
Αστέρας Τεμένης- ρεπό

2η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Τεμένης (5x5) 31/12 23:59 Αστέρας Τεμένης - Άβυθος Αιγιαλείας 2017 διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 21/11 11:00 Απόλλων ΣΥΝ. - Λύκοι διαιτητές
διαιτητές Πλαστήρα 21/11 11:00 Θύελλα Αιγίου 2 - ΑΕ Αιγείρας/ Ακράτας διαιτητές
διαιτητές Βασιλείου 5Χ5 21/11 13:00 Μέγας Αλέξανδρος - Μέγας Αλέξανδρος 2 διαιτητές
Θύελλα Αιγίου 1- ρεπό

3η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Πλαστήρα 04/12 10:15 Θύελλα Αιγίου 1 - Αστέρας Τεμένης διαιτητές
διαιτητές Αβύθου 04/12 11:30 Άβυθος Αιγιαλείας 2017 - ΑΕ Αιγείρας/ Ακράτας διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 05/12 11:00 Λύκοι - Θύελλα Αιγίου 2 διαιτητές
διαιτητές Βασιλείου 5Χ5 05/12 11:00 Μέγας Αλέξανδρος - Απόλλων ΣΥΝ. διαιτητές
Μέγας Αλέξανδρος 2- ρεπό

4η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Πλαστήρα 15/01 10:15 Θύελλα Αιγίου 2 - Μέγας Αλέξανδρος διαιτητές
διαιτητές Θύελλας Αιγίου (5x5) 16/01 10:30 Θύελλα Αιγίου 1 - Άβυθος Αιγιαλείας 2017 διαιτητές
διαιτητές Τεμένης (5x5) 16/01 11:00 Αστέρας Τεμένης - Μέγας Αλέξανδρος 2 διαιτητές
διαιτητές Ακράτας (5x5) 16/01 11:30 ΑΕ Αιγείρας/ Ακράτας - Λύκοι διαιτητές
Απόλλων ΣΥΝ.- ρεπό

5η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Βασιλείου 5Χ5 29/01 11:30 Μέγας Αλέξανδρος - ΑΕ Αιγείρας/ Ακράτας διαιτητές
διαιτητές Βασιλείου 5Χ5 30/01 11:00 Μέγας Αλέξανδρος 2 - Θύελλα Αιγίου 1 διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 30/01 11:30 Απόλλων ΣΥΝ. - Αστέρας Τεμένης διαιτητές
διαιτητές Αβύθου 05/02 11:00 Άβυθος Αιγιαλείας 2017 - Λύκοι διαιτητές
Θύελλα Αιγίου 2- ρεπό

6η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Θύελλας Αιγίου (5x5) 12/02 10:30 Θύελλα Αιγίου 1 - Απόλλων ΣΥΝ. διαιτητές
διαιτητές Βασιλείου 5Χ5 12/02 11:30 Μέγας Αλέξανδρος 2 - Άβυθος Αιγιαλείας 2017 διαιτητές
διαιτητές Βασιλείου 5Χ5 13/02 10:30 Λύκοι - Μέγας Αλέξανδρος διαιτητές
διαιτητές Τεμένης (5x5) 13/02 11:15 Αστέρας Τεμένης - Θύελλα Αιγίου 2 διαιτητές
ΑΕ Αιγείρας/ Ακράτας- ρεπό

7η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Πλαστήρα 26/02 09:15 Θύελλα Αιγίου 2 - Θύελλα Αιγίου 1 διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 26/02 10:30 Απόλλων ΣΥΝ. - Μέγας Αλέξανδρος 2 διαιτητές
διαιτητές Βασιλείου 5Χ5 26/02 11:30 Μέγας Αλέξανδρος - Άβυθος Αιγιαλείας 2017 διαιτητές
διαιτητές Ακράτας (5x5) 15/05 11:30 ΑΕ Αιγείρας/ Ακράτας - Αστέρας Τεμένης διαιτητές
Λύκοι- ρεπό

8η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Βασιλείου 5Χ5 19/03 09:00 Μέγας Αλέξανδρος 2 - Θύελλα Αιγίου 2 διαιτητές
διαιτητές Πλαστήρα 20/03 10:30 Θύελλα Αιγίου 1 - ΑΕ Αιγείρας/ Ακράτας διαιτητές
διαιτητές Αβύθου 20/03 10:45 Άβυθος Αιγιαλείας 2017 - Απόλλων ΣΥΝ. διαιτητές
διαιτητές Τεμένης (5x5) 20/03 11:15 Λύκοι - Αστέρας Τεμένης διαιτητές
Μέγας Αλέξανδρος- ρεπό

9η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ακράτας (5x5) 02/04 09:00 ΑΕ Αιγείρας/ Ακράτας 1-0 Μέγας Αλέξανδρος 2 διαιτητές
διαιτητές Τεμένης (5x5) 02/04 11:30 Αστέρας Τεμένης - Μέγας Αλέξανδρος διαιτητές
διαιτητές Πλαστήρα 03/04 10:30 Λύκοι - Θύελλα Αιγίου 1 διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 03/04 11:30 Απόλλων ΣΥΝ. - Θύελλα Αιγίου 2 διαιτητές
Άβυθος Αιγιαλείας 2017- ρεπό