Ένωση Ποδοσφαιρικών Σωματείων Αχαΐας

Προτζουνιορ (Γ ΟΜΙΛΟΣ) - Πρόγραμμα


1η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - ΡΕΠΟ - ΑΕ Αρόης 2 διαιτητές
διαιτητές Θ.Χρυσανθόπουλος (Αγ.Βασ) 29/10 10:00 Κεραυνός Αγίου Βασιλείου 1 0-0 Δίας 3 διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 29/10 11:15 Πήγασος 2 0-0 Α.Π.Σ. ΠΑΤΡΑΙ διαιτητές
διαιτητές Ρίου 30/10 10:00 Αετός Ρίου 0-0 ΑΕ Πάτρα 2005 3 διαιτητές
διαιτητές Rossoneri MFC 30/10 12:30 Δαβουρλής Κ. 92 3 0-0 Ολυμπιακός Φ.Π.-1 διαιτητές

2η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Αθλόπολις 31/12 23:59 ΑΕ Πάτρα 2005 3 - ΡΕΠΟ διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 12/11 09:30 Ολυμπιακός Φ.Π.-1 0-0 ΑΕ Αρόης 2 διαιτητές
διαιτητές FAIR PLAY( ΠΑΤΡΑΙ Α.Π.Σ) 12/11 10:00 Α.Π.Σ. ΠΑΤΡΑΙ 0-0 Δαβουρλής Κ. 92 3 διαιτητές
διαιτητές Δίας (7x7) 12/11 16:30 Δίας 3 0-0 Αετός Ρίου διαιτητές
διαιτητές Θησέα 13/11 10:00 Πήγασος 2 0-0 Κεραυνός Αγίου Βασιλείου 1 διαιτητές

3η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Δεν έχει ορισθεί 31/12 23:59 ΡΕΠΟ - Δίας 3 διαιτητές
διαιτητές Rossoneri MFC 26/11 09:30 Δαβουρλής Κ. 92 3 0-0 Πήγασος 2 διαιτητές
διαιτητές Αρόης (7Χ7) 26/11 10:00 ΑΕ Αρόης 2 0-0 Α.Π.Σ. ΠΑΤΡΑΙ διαιτητές
διαιτητές Θ.Χρυσανθόπουλος (Αγ.Βασ) 26/11 11:15 Κεραυνός Αγίου Βασιλείου 1 0-0 Αετός Ρίου διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 27/11 11:45 Ολυμπιακός Φ.Π.-1 0-0 ΑΕ Πάτρα 2005 3 διαιτητές

4η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Δεν έχει ορισθεί 31/12 23:59 Αετός Ρίου - ΡΕΠΟ διαιτητές
διαιτητές Θησέα 31/12 23:59 Πήγασος 2 - ΑΕ Αρόης 2 διαιτητές
διαιτητές Δαβουρλή 10/12 10:00 Δαβουρλής Κ. 92 3 0-0 Κεραυνός Αγίου Βασιλείου 1 διαιτητές
διαιτητές FAIR PLAY( ΠΑΤΡΑΙ Α.Π.Σ) 10/12 12:15 Α.Π.Σ. ΠΑΤΡΑΙ 0-0 ΑΕ Πάτρα 2005 3 διαιτητές
διαιτητές Δίας (7x7) 10/12 12:45 Δίας 3 0-0 Ολυμπιακός Φ.Π.-1 διαιτητές

5η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Θ.Χρυσανθόπουλος (Αγ.Βασ) 31/12 23:59 Κεραυνός Αγίου Βασιλείου 1 - ΡΕΠΟ διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 08/01 11:00 Ολυμπιακός Φ.Π.-1 0-0 Αετός Ρίου διαιτητές
διαιτητές Αρόης (7Χ7) 08/01 11:15 ΑΕ Αρόης 2 0-0 Δαβουρλής Κ. 92 3 διαιτητές
διαιτητές Αθλόπολις 08/01 11:30 ΑΕ Πάτρα 2005 3 0-0 Πήγασος 2 διαιτητές
διαιτητές Δίας (7x7) 08/01 13:00 Δίας 3 0-0 Α.Π.Σ. ΠΑΤΡΑΙ διαιτητές

6η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Δεν έχει ορισθεί 31/12 23:59 ΡΕΠΟ - Ολυμπιακός Φ.Π.-1 διαιτητές
διαιτητές Αρόης (7Χ7) 21/01 10:00 ΑΕ Αρόης 2 - Κεραυνός Αγίου Βασιλείου 1 διαιτητές
διαιτητές Rossoneri MFC 22/01 12:30 Δαβουρλής Κ. 92 3 0-0 ΑΕ Πάτρα 2005 3 διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 28/01 10:00 Πήγασος 2 0-0 Δίας 3 διαιτητές
διαιτητές Ρίου 28/01 10:15 Αετός Ρίου 0-0 Α.Π.Σ. ΠΑΤΡΑΙ διαιτητές

7η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Δεν έχει ορισθεί 31/12 23:59 Α.Π.Σ. ΠΑΤΡΑΙ - ΡΕΠΟ διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 04/02 10:00 Ολυμπιακός Φ.Π.-1 - Κεραυνός Αγίου Βασιλείου 1 διαιτητές
διαιτητές Ρίου 05/02 11:00 Αετός Ρίου - Πήγασος 2 διαιτητές
διαιτητές Δίας (7x7) 05/02 11:00 Δίας 3 - Δαβουρλής Κ. 92 3 διαιτητές
διαιτητές Αθλόπολις 05/02 15:00 ΑΕ Πάτρα 2005 3 - ΑΕ Αρόης 2 διαιτητές

8η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Α.Π.Σ. ΠΑΤΡΑΙ - Ολυμπιακός Φ.Π.-1 διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - ΑΕ Αρόης 2 - Δίας 3 διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - ΡΕΠΟ - Πήγασος 2 διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Δαβουρλής Κ. 92 3 - Αετός Ρίου διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Κεραυνός Αγίου Βασιλείου 1 - ΑΕ Πάτρα 2005 3 διαιτητές

9η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Κεραυνός Αγίου Βασιλείου 1 - Α.Π.Σ. ΠΑΤΡΑΙ διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Πήγασος 2 - Ολυμπιακός Φ.Π.-1 διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Αετός Ρίου - ΑΕ Αρόης 2 διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - ΡΕΠΟ - Δαβουρλής Κ. 92 3 διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - ΑΕ Πάτρα 2005 3 - Δίας 3 διαιτητές