-
21-04/ 12η
Δαβουρλή
Άρης Πατ
-
21-04/ 12η
Αιγείρα
Απόλλων
-
21-04/ 12η
Δόξα Παρ
Διαγόρας
-
21-04/ 12η
Ατρόμητο
Ίκαρος Π
-
20-04/ 12η
Δίας - Ε
Άτλας 2
-
20-04/ 12η
Πάτραι
Δαβουρλή
-
20-04/ 12η
Πήγασος
Ολυμπιακ
-
20-04/ 12η
Α.Ε. Αρό
Νίκη Προ
-
20-04/ 12η
Πάτρα 20
Πανιώνιο
-
20-04/ 12η
Άτλας
Κεραυνός
-
17-04/ 7η
Άρης Πατ
Κεραυνός
-
15-04/ 11η
Αιγίου Α
Αιγίου Α1
2 -
13-04/ 11η
Αστέρας
Πάτραι0
1 -
10-04/ 11η
Αστήρ Τέ
Θύελλα Α0
4
PreviousNext
-
21-04/ 10η
ΛΙΜΝΟΧΩΡ
Άτλας
-
21-04/ 11η
ΔΟΞΑ ΝΙΦ
Άτλας 2
-
21-04/ 11η
Αετός Ρί
Άτλας 2
-
16-04/ 7η
Άτλας
ΔΙΑΣ/ΕΡΜ
-
14-04/ 11η
ΝΙΚΗ ΠΡΟ
Απόλλων
-
14-04/ 11η
Α.Ε. Αρό
ΑΡΗΣ ΠΑΤ
-
14-04/ 11η
ΟΛΥΜΠΙΑΚ
Αχαϊκή
-
14-04/ 10η
ΔΟΞΑ ΠΑΡ
Διαγόρας
-
14-04/ 11η
Δαβουρλή
ΔΙΑΣ-ΕΡΜ
-
13-04/ 11η
Παναχαϊκ
ΑΠΟΛΛΩΝ
-
13-04/ 11η
Δαβουρλή
Θύελλα Α
-
13-04/ 11η
Α.Ε. Πάτ
Άτλας
-
13-04/ 11η
Πήγασος
Ίκαρος Π
-
13-04/ 11η
ΔΙΑΣ/ΚΕΡ
Α.Ε. Πάτ2
2
PreviousNext
-
21-04/ 11η
ΑΧΑΙΟΣ Σ
Παναχαϊκ
-
21-04/ 11η
Άτλας 2
Ίκαρος Π
-
21-04/ 4η
Αίολος Α
Αχαϊκή
-
21-04/ 11η
ΑΕ ΠΑΤΡΑ
Δίας/Ερμ
-
21-04/ 11η
Δαβουρλή
Πήγασος
-
21-04/ 11η
ΑΕ ΠΑΤΡΑ
Δίας/Ερμ
-
20-04/ 11η
ΑΧΑΙΟΣ Σ
ΔΑΦΝΗ ΠΑ
-
20-04/ 11η
Πάτραι Α
Διαγόρας
-
20-04/ 11η
Α.Ε. ΑΡΟ
Δαβουρλή
-
20-04/ 11η
Αετός Ρί
Θύελλα Π
-
20-04/ 11η
Α.Π.Σ. Π
Νίκη Προ
-
20-04/ 11η
Θύελλα Α
Αχιλλέας
-
20-04/ 11η
ΑΡΗΣ ΠΑΤ
ΔΟΞΑ ΝΙΦ
-
20-04/ 11η
Αρόη 3
Δίας/Ερμ
-
19-04/ 11η
Άτλας 1
ΠΑΝΙΩΝΙΟ
-
19-04/ 11η
Α.Ο. ΑΙΓ
Α.Ε. ΑΙΓ
-
14-04/ 11η
Δίας/Ερμ
ΑΤΛΑΣ Α
-
14-04/ 11η
ΔΟΞΑ ΠΑΡ
Αχαϊκή 2
-
14-04/ 11η
ΑΕΤΟΣ ΡΙ
Θύελλα Π
-
14-04/ 11η
Δαβουρλή
ΠΑΝΙΩΝΙΟ
-
14-04/ 11η
ΑΡΗΣ ΠΑΤ
Ίκαρος Π
-
13-04/ 11η
Δίας/Ερμ
Πανμοβρι1
0 -
13-04/ 11η
Α.Ε. ΑΡΟ
Παναχαϊκ
-
13-04/ 10η
Α.Ε. ΑΙΓ
Θύελλα Α
-
13-04/ 11η
Αστέρας
Άβυθος
-
13-04/ 10η
ΑΤΛΑΣ Α
ΔΑΦΝΗ ΠΑ
-
12-04/ 4η
Α.Ο. ΑΙΓ
Θύελλα Α0
1
PreviousNext
-
21-04/ 11η
ΑΕ Πάτρα
Δίας/Ερμ
-
21-04/ 11η
Άτλας 1
ΛΙΜΝΟΧΩΡ
-
21-04/ 11η
Άτλας 2
Ίκαρος Π
-
21-04/ 11η
Αίολος Α
Παναχαϊκ
-
21-04/ 11η
Θύελλα Α
Άβυθος 1
-
21-04/ 11η
Δαβουρλή
Πήγασος
-
20-04/ 11η
Πάτραι Α
Διαγόρας
-
20-04/ 11η
Α.Ε. ΑΙΓ
ΠΑΝΑΙΓΙΑ
-
20-04/ 11η
ΑΕ Πάτρα
Δίας/Ερμ
-
20-04/ 11η
Α.Ε. Αρό
Δαβουρλή
-
20-04/ 11η
ΑΡΗΣ ΠΑΤ
ΔΟΞΑ ΝΙΦ
-
20-04/ 11η
Α.Π.Σ. Π
ΝΙΚΗ ΠΡΟ
-
20-04/ 11η
Αετός Ρί
Θύελλα Π
-
14-04/ 11η
Άτλας 4
Ίκαρος Π
-
14-04/ 11η
Άβυθος 2
Λύκοι Δι0
0 -
14-04/ 11η
Άτλας 3
Πανιώνιο
-
14-04/ 11η
ΑΕΤΟΣ ΡΙ
Δίας/Ερμ0
1 -
14-04/ 11η
Αιγίου Α
Αχιλλέας0
1 -
13-04/ 11η
ΑΡΗΣ ΠΑΤ
Παναχαϊκ
-
13-04/ 11η
Δίας/Ερμ
ΔΑΦΝΗ ΠΑ
-
13-04/ 11η
ΑΠΟΛΛΩΝ
Α.Ε. ΑΙΓ
-
13-04/ 11η
ΑΕ Αρόης
ΑΧΑΙΟΣ Σ
-
13-04/ 11η
Α.Ε. ΑΙΓ
Αστέρας
-
13-04/ 11η
Ατρόμητο
Πήγασος
PreviousNext
-
21-04/ 7η
Νίκη Προ
Α.Π.Σ. Π
-
21-04/ 12η
ΑΣΤΕΡΑΣ
ΑΧΑΪΚΗ
-
17-04/ 12η
ΑΤΛΑΣ Α
ΘΥΕΛΛΑ Π
-
15-04/ 12η
Α.Π.Σ. Π
ΗΡΑΚΛΗΣ8
1 -
14-04/ 12η
Δαβουρλή
ΚΕΡΑΥΝΟΣ
-
14-04/ 12η
ΠΗΓΑΣΟΣ
ΠΑΝΜΟΒΡΙ
-
13-04/ 12η
Νίκη Προ
ΔΙΑΣ/ΕΡΜ
PreviousNext
-
21-04/ 3η
ΠΗΓΑΣΟΣ
Δαβουρλη
-
21-04/ 11η
Άτλας 1
Πήγασος
-
21-04/ 11η
ΑΠΣ ΠΑΤΡ
Παναχαϊκ
-
21-04/ 11η
ΑΡΗΣ ΠΑΤ
Δίας/Ερμ
-
20-04/ 11η
Πάτρα Α.
Δίας/Ερμ
-
20-04/ 11η
Διαγόρας
Ατρόμητο
-
20-04/ 11η
Άτλας 2
Παναχαϊκ
PreviousNext
Σημαντικα
- Διαδικτυακό σεμινάριο “Primavera Football About”
- ΑΝΑΒΟΛΗ ΟΛΩΝ ΤΩΝ ΑΓΩΝΩΝ
- ΦΕΣΤΙΒΑΛ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΑΚΑΔΗΜΙΩΝ ΟΠΑΠ
- ΠΡΟΤΕΡΑΙΌΤΗΤΑ ΜΕΤΡΗΣΕΩΝ ATHLOMETRIX
- Εορταστικές εκδηλώσεις σε συνεργασία με την ΠΑΕ Παναχαϊκή
- ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΕΧΝΟΜΕΤΡΙΑΣ ATHLOMETRIX
- Αναβολή αγώνων λόγω καιρικών συνθηκών
- Ώρες έναρξης αγώνων Πρωταθλημάτων
Αρχική / Στατιστικά
Α' κατηγορία (Κανονική Περίοδος) - Στατιστικά
ΓΚΟΛ ΑΝΑ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΓΚΟΛ ΑΝΑ ΔΕΚΑΠΕΝΤΑΛΕΠΤΟ
ΚΟΚΚΙΝΕΣ ΑΝΑ ΔΕΚΑΠΕΝΤΑΛΕΠΤΟ
ΔΕΙΤΕ ΕΠΙΣΗΣ
ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΕΠΙΘΕΣΗ
Α/Α | Ομάδα | Γκολ |
---|---|---|
1 | ΠΑΝΜΟΒΡΙΑΚΟΣ ΡΙΟΛΟΥ | 67 |
2 | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΑΤΡΩΝ | 58 |
3 | ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ | 55 |
4 | ΑΡΗΣ ΠΑΤΡΩΝ | 53 |
5 | ΑΕΤΟΣ ΠΑΤΡΩΝ Α.Π.Σ. | 52 |
6 | ΘΥΕΛΛΑ Α.Π.Σ. ΠΑΤΡΩΝ | 49 |
7 | ΔΑΒΟΥΡΛΗΣ Κ. 92 | 48 |
8 | ΠΗΓΑΣΟΣ ΜΠΕΓΟΥΛΑΚΙΟΥ | 48 |
9 | ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΤΡΩΝ | 44 |
10 | ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΑΓΕΙΚΩΝ | 41 |
11 | ΛΕΩΝ ΑΛΙΣΣΟΥ | 40 |
12 | ΦΩΣΤΗΡ ΟΒΡΥΑΣ | 36 |
13 | ΔΟΞΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ | 34 |
14 | ΘΥΕΛΛΑ Γ.Σ. ΑΙΓΙΟΥ | 34 |
15 | ΝΙΚΗ ΠΡΟΑΣΤΕΙΟΥ | 33 |
16 | ΛΙΜΝΟΧΩΡΙ Α.Ε. | 25 |
Περισσότεροι |
ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΑΜΥΝΑ
Α/Α | Ομάδα | Γκολ |
---|---|---|
1 | ΝΙΚΗ ΠΡΟΑΣΤΕΙΟΥ | 18 |
2 | ΑΕΤΟΣ ΠΑΤΡΩΝ Α.Π.Σ. | 24 |
3 | ΘΥΕΛΛΑ Α.Π.Σ. ΠΑΤΡΩΝ | 25 |
4 | ΠΑΝΜΟΒΡΙΑΚΟΣ ΡΙΟΛΟΥ | 25 |
5 | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΑΤΡΩΝ | 26 |
6 | ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ | 29 |
7 | ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΑΓΕΙΚΩΝ | 37 |
8 | ΔΟΞΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ | 42 |
9 | ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΤΡΩΝ | 43 |
10 | ΑΡΗΣ ΠΑΤΡΩΝ | 54 |
11 | ΔΑΒΟΥΡΛΗΣ Κ. 92 | 55 |
12 | ΠΗΓΑΣΟΣ ΜΠΕΓΟΥΛΑΚΙΟΥ | 59 |
13 | ΛΕΩΝ ΑΛΙΣΣΟΥ | 61 |
14 | ΘΥΕΛΛΑ Γ.Σ. ΑΙΓΙΟΥ | 72 |
15 | ΦΩΣΤΗΡ ΟΒΡΥΑΣ | 72 |
16 | ΛΙΜΝΟΧΩΡΙ Α.Ε. | 75 |
Περισσότεροι |
ΠΡΩΤΟΙ ΣΚΟΡΕΡΣ
ΛΕΠΤΑ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗΣ
Όνοματεπώνυμο | Ομάδα | Λεπτά |
---|---|---|
ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ | Εθνικός Σαγεΐκων | 2815 |
ΔΙΑΚΑΤΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ | Εθνικός Σαγεΐκων | 2784 |
ΚΑΡΚΟΥΛΙΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ | Εθνικός Σαγεΐκων | 2718 |
ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ | Νίκη Προαστείου | 2700 |
ΖΗΓΚΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ | Πανμοβριακός Ριόλου | 2700 |
ΤΖΟΥΡΑΜΑΝΗΣ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ | Αναγέννηση Πατρών | 2700 |
ΧΑΧΑΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ | Κεραυνός Αγίου Βασιλείου | 2700 |
ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ | Άρης Πατρών | 2683 |
ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ | Πανμοβριακός Ριόλου | 2682 |
ΠΟΛΥΔΩΡΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ | Νίκη Προαστείου | 2652 |
ΤΣΙΤΣΑΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ | Δόξα Παραλίας | 2650 |
ΚΟΥΣΤΑ ΒΥΡΩΝΑΣ | Δαβουρλής K. 92 | 2632 |
ΛΑΖΑΝΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ | Δόξα Παραλίας | 2610 |
ΙΩΑΝΝΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ | Αναγέννηση Πατρών | 2607 |
ΠΥΡΡΗΣ ΗΛΙΑΣ | Πήγασος Μπεγουλακίου | 2600 |
ΛΥΜΠΕΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ | Άρης Πατρών | 2591 |
ΜΠΕΡΤΣΙΑΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ | Κεραυνός Αγίου Βασιλείου | 2583 |
ΒΟΥΤΣΙΝΑΣ ΠΟΛΥΔΩΡΟΣ | Αναγέννηση Πατρών | 2569 |
ΡΑΜΑΝΤΑΝΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ | Αετός Πατρών | 2559 |
ΣΠΑΝΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ | Αναγέννηση Πατρών | 2552 |
ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ | Ατρόμητος Πατρών | 2538 |
ΧΑΛΚΙΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ | Νίκη Προαστείου | 2538 |
ΝΤΑΦΟΓΙΑΝΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ | Φωστήρ Οβρυάς | 2529 |
ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ | Πήγασος Μπεγουλακίου | 2520 |
ΑΠΟΣΚΙΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ | Αετός Πατρών | 2513 |
ΤΡΑΧΑΝΗΣ ΞΕΝΟΦΩΝ | Λέων Αλισσού | 2511 |
ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ | Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου | 2503 |
ΒΛΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ | Θύελλα Πατρών | 2472 |
ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ | Νίκη Προαστείου | 2471 |
ΚΑΤΣΕΝΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ | Πανμοβριακός Ριόλου | 2470 |
ΠΡΕΜΤΟ ΣΠΥΡΙΔΩΝ | Δαβουρλής K. 92 | 2470 |
ΜΑΝΟΥΣΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ | Δαβουρλής K. 92 | 2469 |
ΝΤΕΜΑΙ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ | Δόξα Παραλίας | 2459 |
ΣΤΟΥΠΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ | Θύελλα Πατρών | 2455 |
ΔΑΣΟΥΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ | Θύελλα Πατρών | 2442 |
ΦΡΑΓΚΟΥΛΑΚΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ | Κεραυνός Αγίου Βασιλείου | 2441 |
ΚΟΥΝΑΒΗΣ ΠΑΥΛΟΣ | Θύελλα Πατρών | 2439 |
ΣΠΑΝΟΣ ΜΙΧΑΗΛ | Πανμοβριακός Ριόλου | 2430 |
ΛΕΠΕΝΙΩΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ | Φωστήρ Οβρυάς | 2429 |
ΝΙΑΡΟΣ ΗΛΙΑΣ | Εθνικός Σαγεΐκων | 2429 |
ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ | Πήγασος Μπεγουλακίου | 2406 |
ΠΥΡΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ | Εθνικός Σαγεΐκων | 2403 |
ΣΟΥΒΑΛΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ | Φωστήρ Οβρυάς | 2402 |
ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ | Πανμοβριακός Ριόλου | 2398 |
ΓΕΛΑΣΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ | Φωστήρ Οβρυάς | 2378 |
ΞΥΔΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ | Νίκη Προαστείου | 2374 |
ΚΟΛΩΝΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ | Πήγασος Μπεγουλακίου | 2361 |
ΟΡΦΑΝΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ | Αναγέννηση Πατρών | 2361 |
ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ | Άρης Πατρών | 2359 |
ΣΠΗΛΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΙΟΣ | Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου | 2356 |
Περισσότεροι |