-
22-04/ 12η
Αιγείρα
Απόλλων
-
21-04/ 12η
Δαβουρλή
Άρης Πατ
-
21-04/ 12η
Δόξα Παρ
Διαγόρας
-
21-04/ 12η
Ατρόμητο
Ίκαρος Π
-
20-04/ 12η
Δίας - Ε
Άτλας 2
-
20-04/ 12η
Πάτραι
Δαβουρλή
-
20-04/ 12η
Πήγασος
Ολυμπιακ
-
20-04/ 12η
Α.Ε. Αρό
Νίκη Προ
-
20-04/ 12η
Πάτρα 20
Πανιώνιο
-
17-04/ 7η
Άρης Πατ
Κεραυνός1
3 -
15-04/ 11η
Αιγίου Α
Αιγίου Α1
2 -
13-04/ 11η
Αστέρας
Πάτραι0
1 -
10-04/ 11η
Αστήρ Τέ
Θύελλα Α0
4
PreviousNext
-
21-04/ 10η
Παναχαϊκ
ΝΙΚΗ ΠΡΟ
-
21-04/ 10η
ΛΙΜΝΟΧΩΡ
Άτλας
-
21-04/ 11η
ΔΟΞΑ ΝΙΦ
Άτλας 2
-
21-04/ 11η
Αετός Ρί
Άτλας 2
-
16-04/ 7η
Άτλας
ΔΙΑΣ/ΕΡΜ
-
14-04/ 11η
ΝΙΚΗ ΠΡΟ
Απόλλων
-
14-04/ 11η
Α.Ε. Αρό
ΑΡΗΣ ΠΑΤ5
1 -
14-04/ 11η
ΟΛΥΜΠΙΑΚ
Αχαϊκή
-
14-04/ 10η
ΔΟΞΑ ΠΑΡ
Διαγόρας8
1 -
14-04/ 11η
Δαβουρλή
ΔΙΑΣ-ΕΡΜ1
0 -
13-04/ 11η
Παναχαϊκ
ΑΠΟΛΛΩΝ5
1 -
13-04/ 11η
Δαβουρλή
Θύελλα Α
-
13-04/ 11η
Α.Ε. Πάτ
Άτλας
-
13-04/ 11η
Πήγασος
Ίκαρος Π
-
13-04/ 11η
ΔΙΑΣ/ΚΕΡ
Α.Ε. Πάτ2
2
PreviousNext
-
21-04/ 11η
ΑΧΑΙΟΣ Σ
Παναχαϊκ
-
21-04/ 11η
Άτλας 2
Ίκαρος Π
-
21-04/ 4η
Αίολος Α
Αχαϊκή
-
21-04/ 11η
ΑΕ ΠΑΤΡΑ
Δίας/Ερμ
-
21-04/ 11η
Δαβουρλή
Πήγασος
-
21-04/ 11η
ΑΕ ΠΑΤΡΑ
Δίας/Ερμ
-
20-04/ 11η
ΑΧΑΙΟΣ Σ
ΔΑΦΝΗ ΠΑ
-
20-04/ 11η
Πάτραι Α
Διαγόρας
-
20-04/ 11η
Α.Ε. ΑΡΟ
Δαβουρλή
-
20-04/ 11η
Αετός Ρί
Θύελλα Π
-
20-04/ 11η
Α.Π.Σ. Π
Νίκη Προ
-
20-04/ 11η
Θύελλα Α
Αχιλλέας
-
20-04/ 11η
ΑΡΗΣ ΠΑΤ
ΔΟΞΑ ΝΙΦ
-
20-04/ 11η
Αρόη 3
Δίας/Ερμ
-
19-04/ 11η
Α.Ο. ΑΙΓ
Α.Ε. ΑΙΓ
-
14-04/ 11η
Δίας/Ερμ
ΑΤΛΑΣ Α
-
14-04/ 11η
ΔΟΞΑ ΠΑΡ
Αχαϊκή 2
-
14-04/ 11η
ΑΕΤΟΣ ΡΙ
Θύελλα Π
-
14-04/ 11η
Δαβουρλή
ΠΑΝΙΩΝΙΟ
-
14-04/ 11η
ΑΡΗΣ ΠΑΤ
Ίκαρος Π
-
13-04/ 11η
Δίας/Ερμ
Πανμοβρι1
0 -
13-04/ 11η
Α.Ε. ΑΡΟ
Παναχαϊκ
-
13-04/ 10η
Α.Ε. ΑΙΓ
Θύελλα Α
-
13-04/ 11η
Αστέρας
Άβυθος
-
13-04/ 10η
ΑΤΛΑΣ Α
ΔΑΦΝΗ ΠΑ0
0 -
12-04/ 4η
Α.Ο. ΑΙΓ
Θύελλα Α0
1
PreviousNext
-
21-04/ 11η
ΑΕ Πάτρα
Δίας/Ερμ
-
21-04/ 11η
Άτλας 1
ΛΙΜΝΟΧΩΡ
-
21-04/ 11η
Άτλας 2
Ίκαρος Π
-
21-04/ 11η
Αίολος Α
Παναχαϊκ
-
21-04/ 11η
Θύελλα Α
Άβυθος 1
-
21-04/ 11η
Δαβουρλή
Πήγασος
-
20-04/ 11η
Πάτραι Α
Διαγόρας
-
20-04/ 11η
Α.Ε. ΑΙΓ
ΠΑΝΑΙΓΙΑ
-
20-04/ 11η
ΑΕ Πάτρα
Δίας/Ερμ
-
20-04/ 11η
Α.Ε. Αρό
Δαβουρλή
-
20-04/ 11η
ΑΡΗΣ ΠΑΤ
ΔΟΞΑ ΝΙΦ
-
20-04/ 11η
Α.Π.Σ. Π
ΝΙΚΗ ΠΡΟ
-
20-04/ 11η
Αετός Ρί
Θύελλα Π
-
14-04/ 11η
Άτλας 4
Ίκαρος Π
-
14-04/ 11η
Άβυθος 2
Λύκοι Δι0
0 -
14-04/ 11η
Άτλας 3
Πανιώνιο
-
14-04/ 11η
ΑΕΤΟΣ ΡΙ
Δίας/Ερμ0
1 -
14-04/ 11η
Αιγίου Α
Αχιλλέας0
1 -
13-04/ 11η
ΑΡΗΣ ΠΑΤ
Παναχαϊκ
-
13-04/ 11η
Δίας/Ερμ
ΔΑΦΝΗ ΠΑ
-
13-04/ 11η
ΑΠΟΛΛΩΝ
Α.Ε. ΑΙΓ
-
13-04/ 11η
ΑΕ Αρόης
ΑΧΑΙΟΣ Σ
-
13-04/ 11η
Α.Ε. ΑΙΓ
Αστέρας
-
13-04/ 11η
Ατρόμητο
Πήγασος
PreviousNext
-
21-04/ 7η
Νίκη Προ
Α.Π.Σ. Π
-
21-04/ 12η
ΑΣΤΕΡΑΣ
ΑΧΑΪΚΗ
-
17-04/ 12η
ΑΤΛΑΣ Α
ΘΥΕΛΛΑ Π
-
15-04/ 12η
Α.Π.Σ. Π
ΗΡΑΚΛΗΣ8
1 -
14-04/ 12η
Δαβουρλή
ΚΕΡΑΥΝΟΣ
-
14-04/ 12η
ΠΗΓΑΣΟΣ
ΠΑΝΜΟΒΡΙ
-
13-04/ 12η
Νίκη Προ
ΔΙΑΣ/ΕΡΜ
PreviousNext
-
21-04/ 3η
ΠΗΓΑΣΟΣ
Δαβουρλη
-
21-04/ 11η
ΑΠΣ ΠΑΤΡ
Παναχαϊκ
-
21-04/ 11η
ΑΡΗΣ ΠΑΤ
Δίας/Ερμ
-
20-04/ 11η
Άτλας 1
Πήγασος
-
20-04/ 11η
ΑΤΛΑΣ 3
Πανιώνιο
-
20-04/ 11η
Πάτρα Α.
Δίας/Ερμ
-
20-04/ 11η
Διαγόρας
Ατρόμητο
-
20-04/ 11η
Άτλας 2
Παναχαϊκ
PreviousNext
Σημαντικα
- Διαδικτυακό σεμινάριο “Primavera Football About”
- ΑΝΑΒΟΛΗ ΟΛΩΝ ΤΩΝ ΑΓΩΝΩΝ
- ΦΕΣΤΙΒΑΛ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΑΚΑΔΗΜΙΩΝ ΟΠΑΠ
- ΠΡΟΤΕΡΑΙΌΤΗΤΑ ΜΕΤΡΗΣΕΩΝ ATHLOMETRIX
- Εορταστικές εκδηλώσεις σε συνεργασία με την ΠΑΕ Παναχαϊκή
- ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΕΧΝΟΜΕΤΡΙΑΣ ATHLOMETRIX
- Αναβολή αγώνων λόγω καιρικών συνθηκών
- Ώρες έναρξης αγώνων Πρωταθλημάτων
Αρχική / Αναμέτρηση
Αναμέτρηση
Α' κατηγορία - - 21η αγωνιστική | |
---|---|
24-02-2018 - 15:30 | |
Ζαρουχλεΐκων | |
ΚΑΔΔΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ | |
ΜΠΑΛΤΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ - ΚΟΥΣΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ |
Το Φιλμ της Αναμέτρησης
Δείτε Ακόμα
Ατρόμητος Πατρών | Νίκη Προαστείου |
---|
Αρχική Σύνθεση | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Ονοματεπώνυμο | Ονοματεπώνυμο | |||||||||||
ΣΟΥΤΖΟΓΛΟΥ ΙΑΚΩΒΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ | 1 | ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ | ||||||||||
ΜΑΝΤΑΣ ΗΛΙΑΣ | 2 | ΠΟΛΥΔΩΡΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ | ||||||||||
ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ | 3 | ΚΑΤΣΑΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ | ||||||||||
ΜΑΡΓΩΝΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ | 4 | ΞΥΔΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ | ||||||||||
ΠΑΠΑΣΤΕΡΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ | 5 | ΣΑΡΡΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ | 25 | |||||||||
Χωρίς Συμμετοχή | 6 | ΚΑΪΜΑΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ | ||||||||||
46 | ΤΣΑΜΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ | 7 | ΜΟΥΣΤΑΚΑΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ | 87 | ||||||||
ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ | 8 | ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ | ||||||||||
58 | ΚΑΤΣΑΡΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ | 9 | ΒΕΡΡΑΣ ΦΙΛΟΠΟΙΜΗΝ | 56 | ||||||||
ΤΖΕΛΕΠΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ | 10 | ΚΑΤΑΒΑΤΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ | ||||||||||
ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ | 11 | ΔΗΜΑΣ ΙΩΣΗΦ ΧΡΗΣΤΟΣ | 65 |
Αναπληρωματικοί | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Ονοματεπώνυμο | Ονοματεπώνυμο | |||||||||||
58 | 75 | ΤΣΑΛΤΑΣ ΦΩΤΙΟΣ | 1 | ΣΜΠΟΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ | 65 | |||||||
ΧΡΥΣΙΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ | 2 | ΠΑΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΗΣ | 87 | |||||||||
46 | ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ | 3 | ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ | 56 | ||||||||
ΚΑΛΕΤΖΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ | 4 | ΜΠΟΣΓΑΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ | ||||||||||
ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ | 5 | ΚΑΡΕΛΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ | ||||||||||
ΚΟΛΟΒΟΥΡΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ | 6 | ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ | ||||||||||
ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ | 7 | ΣΤΑΜΑΤΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ |