-
22-04/ 12η
Αιγείρα
Απόλλων
-
21-04/ 12η
Δαβουρλή
Άρης Πατ
-
21-04/ 12η
Δόξα Παρ
Διαγόρας
-
21-04/ 12η
Ατρόμητο
Ίκαρος Π
-
20-04/ 12η
Δίας - Ε
Άτλας 2
-
20-04/ 12η
Πάτραι
Δαβουρλή
-
20-04/ 12η
Πήγασος
Ολυμπιακ
-
20-04/ 12η
Α.Ε. Αρό
Νίκη Προ
-
20-04/ 12η
Πάτρα 20
Πανιώνιο
-
17-04/ 7η
Άρης Πατ
Κεραυνός1
3 -
15-04/ 11η
Αιγίου Α
Αιγίου Α1
2 -
13-04/ 11η
Αστέρας
Πάτραι0
1 -
10-04/ 11η
Αστήρ Τέ
Θύελλα Α0
4
-
21-04/ 10η
Παναχαϊκ
ΝΙΚΗ ΠΡΟ
-
21-04/ 10η
ΛΙΜΝΟΧΩΡ
Άτλας
-
21-04/ 11η
ΔΟΞΑ ΝΙΦ
Άτλας 2
-
21-04/ 11η
Αετός Ρί
Άτλας 2
-
16-04/ 7η
Άτλας
ΔΙΑΣ/ΕΡΜ
-
14-04/ 11η
ΝΙΚΗ ΠΡΟ
Απόλλων
-
14-04/ 11η
Α.Ε. Αρό
ΑΡΗΣ ΠΑΤ5
1 -
14-04/ 11η
ΟΛΥΜΠΙΑΚ
Αχαϊκή
-
14-04/ 10η
ΔΟΞΑ ΠΑΡ
Διαγόρας8
1 -
14-04/ 11η
Δαβουρλή
ΔΙΑΣ-ΕΡΜ1
0 -
13-04/ 11η
Παναχαϊκ
ΑΠΟΛΛΩΝ5
1 -
13-04/ 11η
Δαβουρλή
Θύελλα Α
-
13-04/ 11η
Α.Ε. Πάτ
Άτλας
-
13-04/ 11η
Πήγασος
Ίκαρος Π
-
13-04/ 11η
ΔΙΑΣ/ΚΕΡ
Α.Ε. Πάτ2
2
-
21-04/ 11η
ΑΧΑΙΟΣ Σ
Παναχαϊκ
-
21-04/ 11η
Άτλας 2
Ίκαρος Π
-
21-04/ 4η
Αίολος Α
Αχαϊκή
-
21-04/ 11η
ΑΕ ΠΑΤΡΑ
Δίας/Ερμ
-
21-04/ 11η
Δαβουρλή
Πήγασος
-
21-04/ 11η
ΑΕ ΠΑΤΡΑ
Δίας/Ερμ
-
20-04/ 11η
ΑΧΑΙΟΣ Σ
ΔΑΦΝΗ ΠΑ
-
20-04/ 11η
Πάτραι Α
Διαγόρας
-
20-04/ 11η
Α.Ε. ΑΡΟ
Δαβουρλή
-
20-04/ 11η
Αετός Ρί
Θύελλα Π
-
20-04/ 11η
Α.Π.Σ. Π
Νίκη Προ
-
20-04/ 11η
Θύελλα Α
Αχιλλέας
-
20-04/ 11η
ΑΡΗΣ ΠΑΤ
ΔΟΞΑ ΝΙΦ
-
20-04/ 11η
Αρόη 3
Δίας/Ερμ
-
19-04/ 11η
Α.Ο. ΑΙΓ
Α.Ε. ΑΙΓ
-
14-04/ 11η
Δίας/Ερμ
ΑΤΛΑΣ Α
-
14-04/ 11η
ΔΟΞΑ ΠΑΡ
Αχαϊκή 2
-
14-04/ 11η
ΑΕΤΟΣ ΡΙ
Θύελλα Π
-
14-04/ 11η
Δαβουρλή
ΠΑΝΙΩΝΙΟ
-
14-04/ 11η
ΑΡΗΣ ΠΑΤ
Ίκαρος Π
-
13-04/ 11η
Δίας/Ερμ
Πανμοβρι1
0 -
13-04/ 11η
Α.Ε. ΑΡΟ
Παναχαϊκ
-
13-04/ 10η
Α.Ε. ΑΙΓ
Θύελλα Α
-
13-04/ 11η
Αστέρας
Άβυθος
-
13-04/ 10η
ΑΤΛΑΣ Α
ΔΑΦΝΗ ΠΑ0
0 -
12-04/ 4η
Α.Ο. ΑΙΓ
Θύελλα Α0
1
-
21-04/ 11η
ΑΕ Πάτρα
Δίας/Ερμ
-
21-04/ 11η
Άτλας 1
ΛΙΜΝΟΧΩΡ
-
21-04/ 11η
Άτλας 2
Ίκαρος Π
-
21-04/ 11η
Αίολος Α
Παναχαϊκ
-
21-04/ 11η
Θύελλα Α
Άβυθος 1
-
21-04/ 11η
Δαβουρλή
Πήγασος
-
20-04/ 11η
Πάτραι Α
Διαγόρας
-
20-04/ 11η
Α.Ε. ΑΙΓ
ΠΑΝΑΙΓΙΑ
-
20-04/ 11η
ΑΕ Πάτρα
Δίας/Ερμ
-
20-04/ 11η
Α.Ε. Αρό
Δαβουρλή
-
20-04/ 11η
ΑΡΗΣ ΠΑΤ
ΔΟΞΑ ΝΙΦ
-
20-04/ 11η
Α.Π.Σ. Π
ΝΙΚΗ ΠΡΟ
-
20-04/ 11η
Αετός Ρί
Θύελλα Π
-
14-04/ 11η
Άτλας 4
Ίκαρος Π
-
14-04/ 11η
Άβυθος 2
Λύκοι Δι0
0 -
14-04/ 11η
Άτλας 3
Πανιώνιο
-
14-04/ 11η
ΑΕΤΟΣ ΡΙ
Δίας/Ερμ0
1 -
14-04/ 11η
Αιγίου Α
Αχιλλέας0
1 -
13-04/ 11η
ΑΡΗΣ ΠΑΤ
Παναχαϊκ
-
13-04/ 11η
Δίας/Ερμ
ΔΑΦΝΗ ΠΑ
-
13-04/ 11η
ΑΠΟΛΛΩΝ
Α.Ε. ΑΙΓ
-
13-04/ 11η
ΑΕ Αρόης
ΑΧΑΙΟΣ Σ
-
13-04/ 11η
Α.Ε. ΑΙΓ
Αστέρας
-
13-04/ 11η
Ατρόμητο
Πήγασος
-
21-04/ 7η
Νίκη Προ
Α.Π.Σ. Π
-
21-04/ 12η
ΑΣΤΕΡΑΣ
ΑΧΑΪΚΗ
-
17-04/ 12η
ΑΤΛΑΣ Α
ΘΥΕΛΛΑ Π
-
15-04/ 12η
Α.Π.Σ. Π
ΗΡΑΚΛΗΣ8
1 -
14-04/ 12η
Δαβουρλή
ΚΕΡΑΥΝΟΣ
-
14-04/ 12η
ΠΗΓΑΣΟΣ
ΠΑΝΜΟΒΡΙ
-
13-04/ 12η
Νίκη Προ
ΔΙΑΣ/ΕΡΜ
-
21-04/ 3η
ΠΗΓΑΣΟΣ
Δαβουρλη
-
21-04/ 11η
ΑΠΣ ΠΑΤΡ
Παναχαϊκ
-
21-04/ 11η
ΑΡΗΣ ΠΑΤ
Δίας/Ερμ
-
20-04/ 11η
Άτλας 1
Πήγασος
-
20-04/ 11η
ΑΤΛΑΣ 3
Πανιώνιο
-
20-04/ 11η
Πάτρα Α.
Δίας/Ερμ
-
20-04/ 11η
Διαγόρας
Ατρόμητο
-
20-04/ 11η
Άτλας 2
Παναχαϊκ
- Διαδικτυακό σεμινάριο “Primavera Football About”
- ΑΝΑΒΟΛΗ ΟΛΩΝ ΤΩΝ ΑΓΩΝΩΝ
- ΦΕΣΤΙΒΑΛ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΑΚΑΔΗΜΙΩΝ ΟΠΑΠ
- ΠΡΟΤΕΡΑΙΌΤΗΤΑ ΜΕΤΡΗΣΕΩΝ ATHLOMETRIX
- Εορταστικές εκδηλώσεις σε συνεργασία με την ΠΑΕ Παναχαϊκή
- ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΕΧΝΟΜΕΤΡΙΑΣ ATHLOMETRIX
- Αναβολή αγώνων λόγω καιρικών συνθηκών
- Ώρες έναρξης αγώνων Πρωταθλημάτων
- Πληροφορίες
Αναγέννηση Πατρών | ||||
Έδρα: | Ζαρουχλεΐκων | Κατηγορία: | Α' κατηγορία | ΣτατιστικάΟμάδας |
Διοργανώσεις που συμμετέχει: | Α' κατηγορία-A' Όμιλος | Κύπελλο-Β Φάση | Κύπελλο-Φάση των 16 | Α' κατηγορία-PLAYOUT |
Αναγέννηση Πατρών | ||||||
Έδρα: | Ζαρουχλεΐκων | |||||
Κατηγορία: | Α' κατηγορία | |||||
ΣτατιστικάΟμάδας | ||||||
|
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ και ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ Αγων. Ημερομηνία Ώρα Γήπεδο Γηπεδούχος - Φιλοξενούμενος Αποτέλεσμα 1
13-09-2014
16:30
Νίκης Προαστίου
Νίκη Προαστείου
-
Αναγέννηση Πατρών
1 - 0
2
20-09-2014
16:30
Ζαρουχλεΐκων
Αναγέννηση Πατρών
-
Α.Ο. Πάτραι 2008
0 - 2
3
27-09-2014
16:00
Σαγεΐκων
Εθνικός Σαγεΐκων
-
Αναγέννηση Πατρών
1 - 0
4
11-10-2014
15:30
Ζαρουχλεΐκων
Αναγέννηση Πατρών
-
Αχαιός Σαραβαλίου
3 - 1
5
18-10-2014
15:00
Ζαρουχλεΐκων
Ατρόμητος Πατρών
-
Αναγέννηση Πατρών
3 - 0
6
25-10-2014
15:00
Ζαρουχλεΐκων
Αναγέννηση Πατρών
-
Άρης Πατρών
1 - 1
7
01-11-2014
15:00
Σαγεΐκων
Πανμοβριακός Ριόλου
-
Αναγέννηση Πατρών
2 - 1
8
01-01-1970
02:00
Ζαρουχλεΐκων
Αναγέννηση Πατρών
-
Βουπράσιο
3 - 0 9
15-11-2014
15:00
Ζαρουχλεΐκων
Αναγέννηση Πατρών
-
Λιμνοχώρι
1 - 0
10
22-11-2014
15:00
Θ.Χρυσανθόπουλος (Αγ.Βασ)
Κεραυνός Αγίου Βασιλείου
-
Αναγέννηση Πατρών
3 - 0
11
26-11-2014
15:00
Ζαρουχλεΐκων
Αναγέννηση Πατρών
-
Θύελλα Πατρών
2 - 2
12
29-11-2014
15:00
Παραλίας
Δόξα Παραλίας
-
Αναγέννηση Πατρών
2 - 2
13
06-12-2014
15:00
Ζαρουχλεΐκων
Αναγέννηση Πατρών
-
Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου
2 - 1
14
13-12-2014
15:00
Ακράτας
Ακράτα
-
Αναγέννηση Πατρών
1 - 1
15
20-12-2014
15:00
Ζαρουχλεΐκων
Αναγέννηση Πατρών
-
Διαγόρας Βραχνεΐκων
1 - 2
16
10-01-2015
15:00
Ζαρουχλεΐκων
Αναγέννηση Πατρών
-
Νίκη Προαστείου
0 - 2
17
17-01-2015
15:00
Ντα Λουζ Οβρυάς
Α.Ο. Πάτραι 2008
-
Αναγέννηση Πατρών
2 - 1
18
24-01-2015
15:00
Ζαρουχλεΐκων
Αναγέννηση Πατρών
-
Εθνικός Σαγεΐκων
3 - 1
19
04-02-2015
15:15
Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου)
Αχαιός Σαραβαλίου
-
Αναγέννηση Πατρών
3 - 2
20
07-02-2015
15:15
Ζαρουχλεΐκων
Αναγέννηση Πατρών
-
Ατρόμητος Πατρών
3 - 0
21
14-02-2015
15:30
Ντα Λουζ Οβρυάς
Άρης Πατρών
-
Αναγέννηση Πατρών
1 - 1
22
28-02-2015
16:00
Ζαρουχλεΐκων
Αναγέννηση Πατρών
-
Πανμοβριακός Ριόλου
4 - 0
23
01-01-1970
02:00
Βουπρασίου
Βουπράσιο
-
Αναγέννηση Πατρών
0 - 3 24
14-03-2015
16:15
Λιμνοχωρίου
Λιμνοχώρι
-
Αναγέννηση Πατρών
0 - 0
25
21-03-2015
16:30
Ζαρουχλεΐκων
Αναγέννηση Πατρών
-
Κεραυνός Αγίου Βασιλείου
0 - 2
26
25-03-2015
16:30
Θύελλας
Θύελλα Πατρών
-
Αναγέννηση Πατρών
3 - 1
27
04-04-2015
16:30
Ζαρουχλεΐκων
Αναγέννηση Πατρών
-
Δόξα Παραλίας
3 - 2
28
18-04-2015
16:30
Αβύθου
Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου
-
Αναγέννηση Πατρών
0 - 2
29
22-04-2015
16:30
Ζαρουχλεΐκων
Αναγέννηση Πατρών
-
Ακράτα
4 - 3
30
25-04-2015
16:30
Βραχνεΐκων Δημ. Σιορώκος
Διαγόρας Βραχνεΐκων
-
Αναγέννηση Πατρών
0 - 1
Ποδοσφαιριστών
Αρ. Δελτίου | Ονοματεπώνυμο | Πληρ. | Αναμέτρηση | Ημερομηνία | Αιτιολογία | Υπόλοιπο | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Αγωνιστικές | Χρηματική | |||||||
1440090 | ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ | ΘΥΕΛΛΑ Α.Π.Σ. ΠΑΤΡΩΝ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΑΤΡΩΝ | 04-02-2024 | 2 Αγων | 20€ | ΚΟΚΚΙΝΗ | 0 Αγων | |
1430466 | ΜΑΣΟΥΡΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΑΤΡΩΝ - ΘΥΕΛΛΑ Α.Π.Σ. ΠΑΤΡΩΝ | 05-11-2023 | 1 Αγων | 0€ | 2η ΚΙΤΡΙΝΗ | 0 Αγων | |
1430466 | ΜΑΣΟΥΡΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ | ΑΧΑΪΚΗ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΑΤΡΩΝ | 24-09-2023 | 1 Αγων | 0€ | 2η ΚΙΤΡΙΝΗ | 0 Αγων | |
1420614 | ΓΚΟΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΑΤΡΩΝ - ΠΕΡΙΒΟΛΑ | 18-05-2023 | 2 Αγων | 20€ | ΚΟΚΚΙΝΗ | 0 Αγων | |
1337652 | ΤΣΑΜΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ | ΦΑΡΑΙΚΟΣ Α.Ο. - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΑΤΡΩΝ | 22-01-2023 | 1 Αγων | 0€ | 2η ΚΙΤΡΙΝΗ | 0 Αγων | |
1150519 | ΞΥΠΟΛΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΑΤΡΩΝ - ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΑΕ | 19-01-2023 | 6 Αγων | 50€ | 2η ΚΙΤΡΙΝΗ | 0 Αγων | |
1188595 | ΤΡΙΓΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ | ΙΚΑΡΟΣ ΠΕΤΡΩΤΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΑΤΡΩΝ | 07-11-2022 | 1 Αγων | 10€ | ΚΟΚΚΙΝΗ | 0 Αγων | |
1254415 | ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ | ΙΚΑΡΟΣ ΠΕΤΡΩΤΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΑΤΡΩΝ | 07-11-2022 | 1 Αγων | 0€ | 2η ΚΙΤΡΙΝΗ | 0 Αγων | |
1337638 | ΑΛΠΟΧΩΡΙΤΗΣ ΧΡΥΣΑΝΘΟΣ | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΑΤΡΩΝ - ΠΑΤΡΑ 2005 Α.Ε. | 20-02-2022 | 3 Αγων | 30€ | ΚΟΚΚΙΝΗ | 0 Αγων | |
1456803 | ΚΑΠΝΙΣΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΑΤΡΩΝ - ΔΟΞΑ ΝΙΦΟΡΕΙΚΩΝ | 18-10-2020 | 1 Αγων | 0€ | 2η ΚΙΤΡΙΝΗ | 0 Αγων | |
1327846 | ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ | ΠΗΓΑΣΟΣ ΜΠΕΓΟΥΛΑΚΙΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΑΤΡΩΝ | 19-01-2020 | 1 Αγων | 10€ | ΚΟΚΚΙΝΗ | 0 Αγων | |
576029 | ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ | ΠΗΓΑΣΟΣ ΜΠΕΓΟΥΛΑΚΙΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΑΤΡΩΝ | 19-01-2020 | 1 Αγων | 0€ | 2η ΚΙΤΡΙΝΗ | 0 Αγων | |
560937 | ΤΖΕΛΕΠΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ | ΔΟΞΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΑΤΡΩΝ | 17-11-2019 | 1 Αγων | 0€ | 2η ΚΙΤΡΙΝΗ | 0 Αγων | |
1363193 | ΤΣΙΜΠΙΤΣΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΑΤΡΩΝ - ΠΗΓΑΣΟΣ ΜΠΕΓΟΥΛΑΚΙΟΥ | 20-10-2019 | 1 Αγων | 0€ | 2η ΚΙΤΡΙΝΗ | 0 Αγων | |
1136238 | ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ | ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΤΡΩΝ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΑΤΡΩΝ | 13-10-2019 | 1 Αγων | 0€ | 2η ΚΙΤΡΙΝΗ | 0 Αγων | |
497835 | ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΑΤΡΩΝ - ΑΧΑΙΟΣ ΣΑΡΑΒΑΛΙΟΥ | 06-10-2019 | 1 Αγων | 0€ | 2η ΚΙΤΡΙΝΗ | 0 Αγων | |
1254415 | ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ | ΔΡΕΠΑΝΟ Α.Ο. - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΑΤΡΩΝ | 21-04-2019 | 2 Αγων | 20€ | ΚΟΚΚΙΝΗ | 0 Αγων | |
1327846 | ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ | ΝΙΚΗ ΠΡΟΑΣΤΕΙΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΑΤΡΩΝ | 03-03-2019 | 1 Αγων | 0€ | 2η ΚΙΤΡΙΝΗ | 0 Αγων | |
560937 | ΤΖΕΛΕΠΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΑΤΡΩΝ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΣΟΥΚΑΛΕΪΚΩΝ | 24-02-2019 | 1 Αγων | 0€ | 2η ΚΙΤΡΙΝΗ | 0 Αγων | |
1253813 | ΟΡΦΑΝΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΑΤΡΩΝ - ΔΟΞΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ | 16-12-2018 | 2 Αγων | 20€ | ΚΟΚΚΙΝΗ | 0 Αγων | |
1136238 | ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ | ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΣΟΥΚΑΛΕΪΚΩΝ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΑΤΡΩΝ | 02-12-2018 | 8 Αγων | 80€ | ΚΟΚΚΙΝΗ | 0 Αγων | |
1177300 | ΓΑΤΣΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ | ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΑΓΕΙΚΩΝ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΑΤΡΩΝ | 18-11-2018 | 4 Αγων | 40€ | ΚΟΚΚΙΝΗ | 0 Αγων | |
1136238 | ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ | ΠΑΤΡΑ 2005 Α.Ε. - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΑΤΡΩΝ | 15-10-2018 | 2 Αγων | 20€ | ΚΟΚΚΙΝΗ | 0 Αγων | |
1140094 | ΒΟΥΤΣΙΝΑΣ ΠΟΛΥΔΩΡΟΣ | ΠΑΝΜΟΒΡΙΑΚΟΣ ΡΙΟΛΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΑΤΡΩΝ | 06-05-2018 | 1 Αγων | 0€ | 2η ΚΙΤΡΙΝΗ | 0 Αγων | |
1254415 | ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ | ΘΥΕΛΛΑ Γ.Σ. ΑΙΓΙΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΑΤΡΩΝ | 25-03-2018 | 2 Αγων | 20€ | KOKKINH | 0 Αγων | |
502982 | ΙΩΑΝΝΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ | ΘΥΕΛΛΑ Γ.Σ. ΑΙΓΙΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΑΤΡΩΝ | 25-03-2018 | 1 Αγων | 0€ | 2η ΚΙΤΡΙΝΗ | 0 Αγων | |
1136238 | ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ | ΘΥΕΛΛΑ Α.Π.Σ. ΠΑΤΡΩΝ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΑΤΡΩΝ | 21-12-2017 | 4 Αγων | 40€ | ΚΟΚΚΙΝΗ | 0 Αγων | |
1155050 | ΑΛΠΟΧΩΡΙΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ | ΛΙΜΝΟΧΩΡΙ Α.Ε. - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΑΤΡΩΝ | 08-10-2017 | 2 Αγων | 20€ | KOKKINH | 0 Αγων | |
1447603 | ΓΙΑΝΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΑΤΡΩΝ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΤΡΩΝ | 12-03-2017 | 2 Αγων | 20€ | ΚΟΚΚΙΝΗ | 0 Αγων | |
1227676 | ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ | ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΤΡΩΝ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΑΤΡΩΝ | 14-02-2016 | 1 Αγων | 10€ | ΚΟΚΚΙΝΗ | 0 Αγων | |
556919 | ΓΑΣΠΑΡΙΝΑΤΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ | ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΑΓΕΙΚΩΝ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΑΤΡΩΝ | 31-01-2016 | 1 Αγων | 0€ | 2η ΚΙΤΡΙΝΗ | 0 Αγων | |
556919 | ΓΑΣΠΑΡΙΝΑΤΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ | ΘΥΕΛΛΑ Γ.Σ. ΑΙΓΙΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΑΤΡΩΝ | 10-01-2016 | 1 Αγων | 0€ | 2η ΚΙΤΡΙΝΗ | 0 Αγων | |
543277 | ΖΑΦΕΙΡΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ | ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΥΝΟΙΚΙΣΜΟΥ ΑΙΓΙΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΑΤΡΩΝ | 15-11-2015 | 1 Αγων | 0€ | 2η κίτρινη | 0 Αγων | |
564961 | ΚΟΥΤΟΥΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΑΤΡΩΝ - ΠΑΝΜΟΒΡΙΑΚΟΣ ΡΙΟΛΟΥ | 01-11-2015 | 6 Αγων | 50€ | 2η ΚΙΤΡΙΝΗ | 0 Αγων | |
1254415 | ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΑΤΡΩΝ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΑΓΕΙΚΩΝ | 04-10-2015 | 1 Αγων | 0€ | 2η κτρινη | 0 Αγων |
Ομάδας
Αναμέτρηση | Πληρ. | Ημερομηνία | Αιτιολογία | Υπόλοιπο | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Αγωνιστικές | Χρηματική | Αφαίρεση Βαθμών | Επίπληξη | |||||
ΘΥΕΛΛΑ Γ.Σ. ΑΙΓΙΟΥ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΑΤΡΩΝ | 02-04-2018 | 0 | 0 | 0 | ΕΠΙΠΛΗΞΗ | 0 | ||
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΑΤΡΩΝ-ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΡΑΧΝΕΪΚΩΝ | 22-11-2016 | 0 | 50 | 0 | 0 |
Αξιωματούχων
Αξιωματούχος | Πληρ. | Αναμέτρηση | Ημερομηνία | Αιτιολογία | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Ημέρες(Υπόλοιπο) | Χρηματική | Επίπληξη | |||||
CIRKOVIC MILAN(ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΣ) | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΑΤΡΩΝ-ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΡΑΧΝΕΪΚΩΝ | 22-11-2016 | 20 ημέρες (12-12-2016) | 0 |