-
27-03/ 10η
Άρης Πατ
Πάτρα 20
-
25-03/ 10η
Αιγείρα
Αστήρ Τέ
-
24-03/ 10η
Δαβουρλή
Άτλας
-
24-03/ 10η
Απόλλων
Αιγίου Α3
4 -
24-03/ 10η
Δόξα Παρ
Πάτραι
-
23-03/ 10η
Δίας - Ε
Πήγασος
-
23-03/ 10η
Νίκη Προ
Κεραυνός
-
23-03/ 10η
Αετός Ρί
Αστέρας5
3 -
23-03/ 10η
Ίκαρος Π
Ολυμπιακ
-
23-03/ 10η
Δίας/Ερμ
Δαβουρλή
-
23-03/ 10η
Ατρόμητο
Νίκη Προ
-
23-03/ 10η
Άτλας 2
Α.Ε. Αρό
-
22-03/ 10η
Αιγίου Α
Καλάβρυτ
-
31-03/ 10η
ΣΚΕΠΑΣΤΟ
Αχιλλέας
-
31-03/ 9η
ΔΟΞΑ ΠΑΡ
Παναχαϊκ
-
31-03/ 10η
ΑΠΟΛΛΩΝ
Δαβουρλή
-
31-03/ 10η
Αχαϊκή
Αετός Ρί
-
31-03/ 10η
Ατρόμητο
ΔΟΞΑ ΝΙΦ
-
31-03/ 10η
Απόλλων
Άτλας
-
31-03/ 10η
ΑΡΗΣ ΠΑΤ
ΠΑΝΙΩΝΙΟ
-
31-03/ 10η
Α.Ε. Πάτ
Ίκαρος Π
-
30-03/ 10η
Δαβουρλή
Α.Π.Σ. Π
-
30-03/ 10η
Α.Ε. Πάτ
ΔΙΑΣ/ΕΡΜ
-
30-03/ 10η
ΟΛΥΜΠΙΑΚ
ΔΙΑΣ/ΚΕΡ
-
30-03/ 10η
Αστέρας
ΑΕ ΑΙΓΙΟ
-
30-03/ 10η
ΔΙΑΣ-ΕΡΜ
Α.Ε. Πάτ
-
30-03/ 10η
Άτλας 2
Πήγασος
-
30-03/ 10η
Δαβουρλή
Α.Ε. Αρό
-
24-03/ 2η
Α.Ε. Πάτ
ΔΟΞΑ ΝΙΦ
-
24-03/ 9η
ΠΕΙΡΟΣ Ι
Ατρόμητο
-
23-03/ 9η
ΠΑΝΙΩΝΙΟ
Δαβουρλή
-
31-03/ 10η
Δαβουρλή
ΑΡΗΣ ΠΑΤ
-
31-03/ 10η
Πήγασος
ΑΧΑΙΟΣ Σ
-
31-03/ 10η
ΔΟΞΑ ΠΑΡ
Α.Ε. ΑΡΟ
-
31-03/ 10η
Αχαϊκή 2
Δίας/Ερμ
-
30-03/ 10η
Δίας/Ερμ
Αετός Ρί
-
30-03/ 10η
Α.Ε.ΑΙΓΙ
Αχιλλέας
-
30-03/ 10η
Δίας/Ερμ
Θύελλα Π
-
30-03/ 10η
Άβυθος
Θύελλα Α
-
30-03/ 10η
Παναχαϊκ
ΠΑΝΙΩΝΙΟ
-
30-03/ 10η
Ατρόμητο
Αρόη 3
-
30-03/ 10η
Α.Ο. ΑΙΓ
Αστέρας
-
24-03/ 9η
Δίας/Ερμ
Άτλας 1
-
24-03/ 9η
Α.Ε. ΑΡΟ
Α.Π.Σ. Π
-
24-03/ 9η
Ίκαρος Π
Δαβουρλή0
0 -
24-03/ 9η
Άτλας 2
Δίας/Ερμ
-
24-03/ 9η
ΔΟΞΑ ΝΙΦ
Αίολος Α2
9 -
24-03/ 5η
Απόλλων
Α.Ο. ΑΙΓ0
1 -
24-03/ 9η
ΑΕ ΠΑΤΡΑ
ΑΧΑΙΟΣ Σ
-
24-03/ 9η
Νίκη Προ
ΠΑΝΙΩΝΙΟ
-
24-03/ 9η
ΑΕ ΠΑΤΡΑ
Δαβουρλή
-
23-03/ 9η
Α.Ε. ΑΙΓ
Απόλλων
-
23-03/ 9η
Αετός Ρί
Διαγόρας
-
23-03/ 9η
Α.Ε.ΑΙΓΙ
Αστέρας
-
23-03/ 9η
Πάτραι Α
ΑΡΗΣ ΠΑΤ
-
23-03/ 7η
Α.Ο. ΑΙΓ
Α.Ε. Αιγ
-
23-03/ 9η
Θύελλα Π
Αχαϊκή0
0 -
23-03/ 9η
Παναχαϊκ
Πήγασος
-
23-03/ 9η
Θύελλα Α
Α.Ε. Αιγ
-
31-03/ 10η
Πήγασος
Άτλας 4
-
31-03/ 10η
Άτλας 3
ΑΕ Αρόης
-
31-03/ 10η
Πανιώνιο
ΑΡΗΣ ΠΑΤ
-
31-03/ 10η
ΑΧΑΙΟΣ Σ
Δίας/Ερμ
-
31-03/ 10η
ΔΑΦΝΗ ΠΑ
Δίας/Ερμ
-
30-03/ 10η
ΑΠΟΛΛΩΝ
Α.Ε. ΑΙΓ
-
30-03/ 10η
Ατρόμητο
Δίας/Ερμ
-
30-03/ 10η
Αστέρας
Αχιλλέας
-
30-03/ 10η
Α.Ε. ΑΙΓ
Άβυθος 2
-
24-03/ 9η
Δίας/Ερμ
Άτλας 1
-
24-03/ 9η
Άτλας 2
Δίας/Ερμ
-
24-03/ 9η
ΑΕ Πάτρα
Δαβουρλή
-
24-03/ 9η
ΑΕ Πάτρα
Αίολος Α
-
24-03/ 9η
Α.Ε. Αρό
Α.Π.Σ. Π
-
24-03/ 9η
Θύελλα Α
Α.Ε. ΑΙΓ
-
24-03/ 9η
Ίκαρος Π
Δαβουρλή0
0 -
24-03/ 9η
Άβυθος 1
ΑΠΟΛΛΩΝ
-
24-03/ 9η
Παναχαϊκ
Πήγασος
-
24-03/ 9η
ΝΙΚΗ ΠΡΟ
ΛΙΜΝΟΧΩΡ
-
23-03/ 9η
Θύελλα Π
Αχαϊκή0
0 -
23-03/ 9η
Αετός Ρί
Διαγόρας
-
23-03/ 9η
Πάτραι Α
ΑΡΗΣ ΠΑΤ
-
23-03/ 9η
ΠΑΝΑΙΓΙΑ
ΑΕ Αιγεί
-
03-04/ 11η
ΘΥΕΛΛΑ Π
ΠΗΓΑΣΟΣ
-
01-04/ 11η
ΠΑΝΑΧΑΪΚ
Α.Π.Σ. Π
-
31-03/ 11η
ΗΡΑΚΛΗΣ
Δαβουρλή
-
31-03/ 11η
Θύελλα Α
Νίκη Προ
-
30-03/ 11η
ΔΙΑΣ/ΕΡΜ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ
-
25-03/ 10η
ΔΟΞΑ ΝΙΦ
ΑΧΑΪΚΗ1
1 -
20-03/ 8η
ΘΥΕΛΛΑ Π
ΔΟΞΑ ΝΙΦ2
0 -
20-03/ 9η
ΑΤΛΑΣ Α
ΑΡΗΣ ΠΑΤ0
3
-
30-03/ 9η
Παναχαϊκ
Διαγόρας
-
24-03/ 9η
Παναχαϊκ
Α.Ε. ΑΙΓ
-
24-03/ 9η
Πάτρα Α.
Δαβουρλή
-
24-03/ 9η
Αίολος Α
Ατρόμητο
-
24-03/ 9η
Α.Ε. Αρό
ΑΠΣ ΠΑΤΡ
-
24-03/ 9η
Δίας/Ερμ
Άτλας 1
-
23-03/ 9η
ΠΗΓΑΣΟΣ
ΔΑΦΝΗ ΠΑ
- Διαδικτυακό σεμινάριο “Primavera Football About”
- ΑΝΑΒΟΛΗ ΟΛΩΝ ΤΩΝ ΑΓΩΝΩΝ
- ΦΕΣΤΙΒΑΛ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΑΚΑΔΗΜΙΩΝ ΟΠΑΠ
- ΠΡΟΤΕΡΑΙΌΤΗΤΑ ΜΕΤΡΗΣΕΩΝ ATHLOMETRIX
- Εορταστικές εκδηλώσεις σε συνεργασία με την ΠΑΕ Παναχαϊκή
- ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΕΧΝΟΜΕΤΡΙΑΣ ATHLOMETRIX
- Αναβολή αγώνων λόγω καιρικών συνθηκών
- Ώρες έναρξης αγώνων Πρωταθλημάτων
- Πληροφορίες
Ακράτα | ||||
Έδρα: | Ακράτας | Κατηγορία: | Α' κατηγορία | ΣτατιστικάΟμάδας |
Ακράτα | |
Έδρα: | Ακράτας |
Κατηγορία: | Α' κατηγορία |
ΣτατιστικάΟμάδας |
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ και ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ Αγων. Ημερομηνία Ώρα Γήπεδο Γηπεδούχος - Φιλοξενούμενος Αποτέλεσμα 1
14-09-2013
16:00
Ακράτας
Ακράτα
-
Δαβουρλής K. 92
3 - 1
2
21-09-2013
16:00
Ρίου
Πανιώνιος Αχιλλέας (Αγυιάς)
-
Ακράτα
2 - 2
3
28-09-2013
15:30
Ακράτας
Ακράτα
-
Απόλλων Εγλυκάδος
2 - 5
4
05-10-2013
15:00
Λιμνοχωρίου
Λιμνοχώρι
-
Ακράτα
0 - 1
5
12-10-2013
15:00
Ακράτας
Ακράτα
-
Αχαιός Σαραβαλίου
3 - 1
6
19-10-2013
15:00
Ακράτας
Ακράτα
-
Κεραυνός Αγίου Βασιλείου
1 - 0
7
26-10-2013
15:00
Ντα Λουζ Οβρυάς
Α.Ο. Πάτραι 2008
-
Ακράτα
1 - 4
8
02-11-2013
15:00
Ακράτας
Ακράτα
-
Διαγόρας Βραχνεΐκων
0 - 1
9
10-11-2013
15:00
Ζαρουχλεΐκων
Αστραπή Ψαροφαΐου
-
Ακράτα
1 - 3
10
16-11-2013
15:00
Ακράτας
Ακράτα
-
Θύελλα Πατρών
2 - 4
11
23-11-2013
15:00
Ζαρουχλεΐκων
Ατρόμητος Πατρών
-
Ακράτα
1 - 0
12
30-11-2013
15:00
Ακράτας
Ακράτα
-
Νίκη Προαστείου
2 - 2
13
07-12-2013
15:00
Ρίου
Αναγέννηση Ψαθόπυργου
-
Ακράτα
1 - 1
14
14-12-2013
15:00
ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας
Περιβόλα
-
Ακράτα
0 - 0
15
21-12-2013
15:00
Ακράτας
Ακράτα
-
Αναγέννηση Πατρών
2 - 1
16
11-01-2014
15:00
Νίκης Προαστίου
Δαβουρλής K. 92
-
Ακράτα
1 - 1
17
18-01-2014
15:00
Ακράτας
Ακράτα
-
Πανιώνιος Αχιλλέας (Αγυιάς)
2 - 1
18
25-01-2014
15:00
ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας
Απόλλων Εγλυκάδος
-
Ακράτα
0 - 0
19
01-02-2014
15:30
Ακράτας
Ακράτα
-
Λιμνοχώρι
1 - 1
20
08-02-2014
15:30
Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου)
Αχαιός Σαραβαλίου
-
Ακράτα
2 - 1
21
15-02-2014
15:30
Θ.Χρυσανθόπουλος (Αγ.Βασ)
Κεραυνός Αγίου Βασιλείου
-
Ακράτα
2 - 1
22
22-02-2014
16:00
Ακράτας
Ακράτα
-
Α.Ο. Πάτραι 2008
2 - 2
23
08-03-2014
16:00
Βραχνεΐκων Δημ. Σιορώκος
Διαγόρας Βραχνεΐκων
-
Ακράτα
2 - 1
24
15-03-2014
16:00
Ακράτας
Ακράτα
-
Αστραπή Ψαροφαΐου
5 - 0
25
22-03-2014
16:00
Θύελλας
Θύελλα Πατρών
-
Ακράτα
2 - 1
26
29-03-2014
16:30
Ακράτας
Ακράτα
-
Ατρόμητος Πατρών
3 - 3
27
02-04-2014
16:30
Νίκης Προαστίου
Νίκη Προαστείου
-
Ακράτα
0 - 0
28
05-04-2014
16:30
Ακράτας
Ακράτα
-
Αναγέννηση Ψαθόπυργου
1 - 0
29
12-04-2014
16:30
Ακράτας
Ακράτα
-
Περιβόλα
4 - 1
30
26-04-2014
16:30
Ζαρουχλεΐκων
Αναγέννηση Πατρών
-
Ακράτα
3 - 3
Ποδοσφαιριστών
Αρ. Δελτίου | Ονοματεπώνυμο | Πληρ. | Αναμέτρηση | Ημερομηνία | Αιτιολογία | Υπόλοιπο | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Αγωνιστικές | Χρηματική | |||||||
539360 | ΖΙΖΗΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ | ΦΛΟΓΑ ΡΟΔΙΑΣ - ΑΚΡΑΤΑ Α.Ο. | 18-03-2018 | 2 Αγων | 20€ | ΚΟΚΚΙΝΗ | 0 Αγων | |
1398554 | ΣΑΚΕΛΛΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΛΟΥΚΑΣ | ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΑΜΑΡΩΝ - ΑΚΡΑΤΑ Α.Ο. | 04-03-2018 | 1 Αγων | 0€ | 2η ΚΙΤΡΙΝΗ | 0 Αγων | |
1197808 | ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ | ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΑΜΑΡΩΝ - ΑΚΡΑΤΑ Α.Ο. | 04-03-2018 | 4 Αγων | 40€ | ΚΟΚΚΙΝΗ | 0 Αγων | |
1313476 | ΠΑΡΑΝΟΜΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ | ΑΡΓΥΡΑ ΠΑΤΡΩΝ - ΑΚΡΑΤΑ Α.Ο. | 12-02-2018 | 4 Αγων | 40€ | ΚΟΚΚΙΝΗ | 0 Αγων | |
539360 | ΖΙΖΗΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ | ΔΗΜΟΣ ΔΙΑΚΟΠΤΟΥ Α.Ο. - ΑΚΡΑΤΑ Α.Ο. | 15-01-2018 | 1 Αγων | 0€ | 2η ΚΙΤΡΙΝΗ | 0 Αγων | |
1145605 | ΤΣΟΥΡΑΣ ΑΛΚΗΣ | ΔΗΜΟΣ ΔΙΑΚΟΠΤΟΥ Α.Ο. - ΑΚΡΑΤΑ Α.Ο. | 15-01-2018 | 2 Αγων | 20€ | ΚΟΚΚΙΝΗ | 0 Αγων | |
1197808 | ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ | ΑΚΡΑΤΑ Α.Ο. - ΠΑΝΜΟΒΡΙΑΚΟΣ ΡΙΟΛΟΥ | 23-11-2017 | 1 Αγων | 10€ | ΑΡΝΗΣΗ ΥΠΟΓΡΑΦΗΣ Φ.Α. | 0 Αγων | |
1131949 | ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ | ΑΚΡΑΤΑ Α.Ο. - ΑΕΤΟΣ ΠΑΤΡΩΝ Α.Π.Σ. | 03-10-2016 | 1 Αγων | 0€ | 2η ΚΙΤΡΙΝΗ | 0 Αγων | |
1166914 | ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ | ΠΗΓΑΣΟΣ ΜΠΕΓΟΥΛΑΚΙΟΥ - ΑΚΡΑΤΑ Α.Ο. | 10-04-2016 | 1 Αγων | 10€ | ΚΟΚΚΙΝΗ | 0 Αγων | |
1147450 | ΤΟΛΙΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ | ΔΟΞΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ - ΑΚΡΑΤΑ Α.Ο. | 10-12-2015 | 1 Αγων | 0€ | 2η ΚΙΤΡΙΝΗ | 0 Αγων | |
1158478 | ΡΑΜΠΑΒΙΛΑΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ | ΑΚΡΑΤΑ Α.Ο. - ΘΥΕΛΛΑ Γ.Σ. ΑΙΓΙΟΥ | 22-10-2015 | 1 Αγων | 0€ | 2η ΚΙΤΡΙΝΗ | 0 Αγων | |
387160 | ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ | ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ - ΑΚΡΑΤΑ Α.Ο. | 27-09-2015 | 1 Αγων | 0€ | 2η κίτρινη | 0 Αγων |
Ομάδας
Αναμέτρηση | Πληρ. | Ημερομηνία | Αιτιολογία | Υπόλοιπο | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Αγωνιστικές | Χρηματική | Αφαίρεση Βαθμών | Επίπληξη | |||||
ΑΚΡΑΤΑ Α.Ο.-ΑΣΤΗΡ ΤΕΜΕΝΗΣ | 11-04-2018 | 0 | 50 | 3 | ΑΝΤΙΚΑΝΟΝΙΚΗ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ ΤΙΜΩΡΗΜΕΝΟΥ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΗ | 0 | ||
ΑΡΓΥΡΑ ΠΑΤΡΩΝ-ΑΚΡΑΤΑ Α.Ο. | 26-02-2018 | 0 | 200 | 0 | ΕΠΙΠΛΗΞΗ | 0 | ||
ΔΗΜΟΣ ΔΙΑΚΟΠΤΟΥ Α.Ο.-ΑΚΡΑΤΑ Α.Ο. | 22-01-2018 | 0 | 150 | 0 | ΕΠΙΠΛΗΞΗ | 0 | ||
ΑΚΡΑΤΑ Α.Ο.-ΠΑΝΜΟΒΡΙΑΚΟΣ ΡΙΟΛΟΥ | 27-11-2017 | 0 | 100 | 0 | ΕΠΙΠΛΗΞΗ | 0 | ||
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΨΑΘΟΠΥΡΓΟΥ-ΑΚΡΑΤΑ Α.Ο. | 21-11-2017 | 0 | 50 | 0 | ΕΠΙΠΛΗΞΗ | 0 |
Αξιωματούχων
Αξιωματούχος | Πληρ. | Αναμέτρηση | Ημερομηνία | Αιτιολογία | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Ημέρες(Υπόλοιπο) | Χρηματική | Επίπληξη | |||||
ΑΛΕΦΑΝΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ(ΜΕΛΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ) | ΑΚΡΑΤΑ Α.Ο.-ΠΑΝΜΟΒΡΙΑΚΟΣ ΡΙΟΛΟΥ | 27-11-2017 | 45 ημέρες (11-01-2018) | 50 |