-
15-03/ 9η
Αστήρ Τέ
Αιγίου Α
-
14-03/ 8η
Άρης Πατ
Πανιώνιο
-
10-03/ 9η
Αιγίου Α
Καλάβρυτ3
1
PreviousNext
-
15-03/ 9η
Άτλας
Παναχαϊκ
-
10-03/ 9η
ΠΑΝΙΩΝΙΟ
Δαβουρλή
-
10-03/ 8η
ΔΟΞΑ ΝΙΦ
ΔΟΞΑ ΠΑΡ0
0 -
09-03/ 9η
ΔΙΑΣ/ΕΡΜ
Δαβουρλή3
1 -
09-03/ 9η
Α.Ε. Πάτ
Άτλας7
8 -
09-03/ 9η
ΝΙΚΗ ΠΡΟ
Δαβουρλή1
2
PreviousNext
-
15-03/ 9η
Α.Ε. ΑΡΟ
Δίας/Ερμ
PreviousNext
-
09-03/ 9η
Ίκαρος Π
Πήγασος0
0
PreviousNext
-
20-03/ 8η
ΘΥΕΛΛΑ Π
ΔΟΞΑ ΝΙΦ
-
20-03/ 9η
ΑΤΛΑΣ Α
ΑΡΗΣ ΠΑΤ
-
14-03/ 10η
ΠΗΓΑΣΟΣ
ΑΤΛΑΣ Α0
3 -
10-03/ 10η
Δαβουρλή
Α.Π.Σ. Π5
0 -
10-03/ 10η
ΔΟΞΑ ΝΙΦ
ΑΧΑΪΚΗ
-
10-03/ 10η
ΠΑΝΜΟΒΡΙ
ΑΣΤΕΡΑΣ1
4
PreviousNext
Σημαντικα
- Διαδικτυακό σεμινάριο “Primavera Football About”
- ΑΝΑΒΟΛΗ ΟΛΩΝ ΤΩΝ ΑΓΩΝΩΝ
- ΦΕΣΤΙΒΑΛ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΑΚΑΔΗΜΙΩΝ ΟΠΑΠ
- ΠΡΟΤΕΡΑΙΌΤΗΤΑ ΜΕΤΡΗΣΕΩΝ ATHLOMETRIX
- Εορταστικές εκδηλώσεις σε συνεργασία με την ΠΑΕ Παναχαϊκή
- ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΕΧΝΟΜΕΤΡΙΑΣ ATHLOMETRIX
- Αναβολή αγώνων λόγω καιρικών συνθηκών
- Ώρες έναρξης αγώνων Πρωταθλημάτων
Αρχική / Πρόγραμμα
Προπαιδων (Γ ΟΜΙΛΟΣ) - Πρόγραμμα
ΔΕΙΤΕ ΕΠΙΣΗΣ | Βαθμολογία | Ομάδες | Στατιστικά | Πίνακας Αποτελεσμάτων |
---|
ΔΕΙΤΕ ΕΠΙΣΗΣ | |||
---|---|---|---|
Βαθμολογία | Ομάδες | Στατιστικά | Πίνακας Αποτελεσμάτων |
1η Αγωνιστική | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Γήπεδο | Ημ/νια | Ώρα | Γηπεδούχος | Φιλοξενούμενος | Διαιτητές | ||||
Μιντιλογλίου | 13/11 | 09:15 | Α.Ε. ΑΙΓΙΟΥ 2 | 3-11 | Αστέρας Θησέας | ||||
Πετρωτού | 13/11 | 10:00 | Α.Ε. Αρόης | 1-0 | Ίκαρος Πετρωτού | ||||
Ζαρουχλεΐκων | 13/11 | 11:45 | Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων | 2-0 | Δίας | ||||
Δημοτικό Κ. Αχαΐας | 14/11 | 11:00 | Αχαϊκή | 0-0 | Διαγόρας Βραχνεϊκων 1 | ||||
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Φ.Π.- ρεπό |
2η Αγωνιστική | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Γήπεδο | Ημ/νια | Ώρα | Γηπεδούχος | Φιλοξενούμενος | Διαιτητές | ||||
Ντα Λουζ Οβρυάς | 28/11 | 11:00 | ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Φ.Π. | 3-2 | Αχαϊκή | ||||
Μιντιλογλίου | 27/02 | 10:30 | Αστέρας Θησέας | 2-3 | Δίας | ||||
Πετρωτού | 05/03 | 10:00 | Ίκαρος Πετρωτού | 4-3 | Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων | ||||
Βραχνεΐκων Δημ. Σιορώκος | 05/03 | 11:00 | Διαγόρας Βραχνεϊκων 1 | 1-0 | Α.Ε. Αρόης | ||||
Α.Ε. ΑΙΓΙΟΥ 2- ρεπό |
3η Αγωνιστική | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Γήπεδο | Ημ/νια | Ώρα | Γηπεδούχος | Φιλοξενούμενος | Διαιτητές | ||||
Μιντιλογλίου | 18/12 | 10:00 | Αστέρας Θησέας | 1-2 | Ίκαρος Πετρωτού | ||||
Βραχνεΐκων Δημ. Σιορώκος | 19/12 | 10:00 | Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων | 2-1 | Διαγόρας Βραχνεϊκων 1 | ||||
Νιφορεΐκων | 19/12 | 11:00 | Αχαϊκή | 1-1 | Α.Ε. Αρόης | ||||
Πλαστήρα | 19/12 | 12:30 | Α.Ε. ΑΙΓΙΟΥ 2 | 2-4 | ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Φ.Π. | ||||
Δίας- ρεπό |
4η Αγωνιστική | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Γήπεδο | Ημ/νια | Ώρα | Γηπεδούχος | Φιλοξενούμενος | Διαιτητές | ||||
Ζαρουχλεΐκων | 22/01 | 11:00 | Α.Ε. Αρόης | 1-1 | Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων | ||||
Βραχνεΐκων Δημ. Σιορώκος | 22/01 | 11:30 | Διαγόρας Βραχνεϊκων 1 | 2-1 | Αστέρας Θησέας | ||||
Ροδιάς | 22/01 | 11:45 | Α.Ε. ΑΙΓΙΟΥ 2 | 3-0 | Αχαϊκή | ||||
Ντα Λουζ Οβρυάς | 23/01 | 10:00 | ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Φ.Π. | 7-1 | Δίας | ||||
Ίκαρος Πετρωτού- ρεπό |
5η Αγωνιστική | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Γήπεδο | Ημ/νια | Ώρα | Γηπεδούχος | Φιλοξενούμενος | Διαιτητές | ||||
Νιφορεΐκων | 31/12 | 23:59 | Αχαϊκή | 0-3 | Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων | ||||
Πετρωτού | 05/02 | 10:00 | Ίκαρος Πετρωτού | 2-1 | ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Φ.Π. | ||||
Μιντιλογλίου | 05/02 | 11:30 | Αστέρας Θησέας | 0-5 | Α.Ε. Αρόης | ||||
Πετρωτού | 05/02 | 12:00 | Δίας | 7-1 | Α.Ε. ΑΙΓΙΟΥ 2 | ||||
Διαγόρας Βραχνεϊκων 1- ρεπό |
6η Αγωνιστική | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Γήπεδο | Ημ/νια | Ώρα | Γηπεδούχος | Φιλοξενούμενος | Διαιτητές | ||||
Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) | 31/12 | 23:59 | Δίας | 3-0 | Αχαϊκή | ||||
Ροδιάς | 19/02 | 12:00 | Α.Ε. ΑΙΓΙΟΥ 2 | 1-5 | Ίκαρος Πετρωτού | ||||
Παραλίας | 20/02 | 10:30 | ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Φ.Π. | 3-2 | Διαγόρας Βραχνεϊκων 1 | ||||
Ζαρουχλεΐκων | 17/04 | 11:00 | Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων | 1-3 | Αστέρας Θησέας | ||||
Α.Ε. Αρόης- ρεπό |
7η Αγωνιστική | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Γήπεδο | Ημ/νια | Ώρα | Γηπεδούχος | Φιλοξενούμενος | Διαιτητές | ||||
Μιντιλογλίου | 31/12 | 23:59 | Αστέρας Θησέας | 3-0 | Αχαϊκή | ||||
Πετρωτού | 12/03 | 10:00 | Ίκαρος Πετρωτού | 4-5 | Δίας | ||||
Βραχνεΐκων Δημ. Σιορώκος | 12/03 | 13:00 | Διαγόρας Βραχνεϊκων 1 | 4-2 | Α.Ε. ΑΙΓΙΟΥ 2 | ||||
Αγυιάς | 17/04 | 10:00 | Α.Ε. Αρόης | 1-0 | ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Φ.Π. | ||||
Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων- ρεπό |
8η Αγωνιστική | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Γήπεδο | Ημ/νια | Ώρα | Γηπεδούχος | Φιλοξενούμενος | Διαιτητές | ||||
Δημοτικό Κ. Αχαΐας | 31/12 | 23:59 | Αχαϊκή | 0-3 | Ίκαρος Πετρωτού | ||||
Ροδιάς | 31/12 | 23:59 | Α.Ε. ΑΙΓΙΟΥ 2 | - | Α.Ε. Αρόης | ||||
Ζαρουχλεΐκων | 27/03 | 10:00 | Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων | 4-3 | ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Φ.Π. | ||||
ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας | 16/04 | 12:00 | Δίας | 0-2 | Διαγόρας Βραχνεϊκων 1 | ||||
Αστέρας Θησέας- ρεπό |
9η Αγωνιστική | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Γήπεδο | Ημ/νια | Ώρα | Γηπεδούχος | Φιλοξενούμενος | Διαιτητές | ||||
Προσφυγικών | 09/04 | 10:00 | Ίκαρος Πετρωτού | 1-4 | Διαγόρας Βραχνεϊκων 1 | ||||
ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας | 09/04 | 10:15 | Α.Ε. Αρόης | 3-0 | Δίας | ||||
Ζαρουχλεΐκων | 10/04 | 10:00 | Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων | 7-0 | Α.Ε. ΑΙΓΙΟΥ 2 | ||||
Παραλίας | 10/04 | 10:30 | ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Φ.Π. | 4-1 | Αστέρας Θησέας | ||||
Αχαϊκή- ρεπό |
Copyright © 2015 Ένωση Ποδοσφαιρικών Σωματείων Αχαΐας. Κατασκευή και Υποστήριξη icecube