-
15-03/ 9η
Αστήρ Τέ
Αιγίου Α
-
14-03/ 8η
Άρης Πατ
Πανιώνιο
-
10-03/ 9η
Αιγίου Α
Καλάβρυτ3
1 -
09-03/ 5η
Κεραυνός
Άτλας
PreviousNext
-
15-03/ 9η
Άτλας
Παναχαϊκ
-
10-03/ 9η
ΠΑΝΙΩΝΙΟ
Δαβουρλή
-
10-03/ 8η
ΔΟΞΑ ΝΙΦ
ΔΟΞΑ ΠΑΡ0
0 -
09-03/ 9η
ΔΙΑΣ/ΕΡΜ
Δαβουρλή3
1 -
09-03/ 9η
Α.Ε. Πάτ
Άτλας7
8 -
09-03/ 9η
ΝΙΚΗ ΠΡΟ
Δαβουρλή1
2 -
09-03/ 9η
ΔΙΑΣ/ΕΡΜ
Θύελλα Α4
7 -
09-03/ 9η
Άτλας 2
Αχαϊκή
-
09-03/ 9η
ΔΙΑΣ/ΚΕΡ
Αετός Ρί11
2 -
09-03/ 8η
ΑΕ ΑΙΓΙΟ
ΣΚΕΠΑΣΤΟ0
0 -
09-03/ 9η
ΔΙΑΣ-ΕΡΜ
ΑΠΟΛΛΩΝ8
1
PreviousNext
-
15-03/ 9η
Α.Ε. ΑΡΟ
Δίας/Ερμ
-
09-03/ 9η
Δαβουρλή
Παναχαϊκ0
0 -
09-03/ 9η
Θύελλα Π
Ατρόμητο0
0 -
09-03/ 9η
Αρόη 3
ΑΡΗΣ ΠΑΤ0
0 -
09-03/ 2η
Α.Ε. Αιγ
Α.Ο. ΑΙΓ0
0 -
09-03/ 9η
Αχιλλέας
Άβυθος
-
09-03/ 9η
ΑΤΛΑΣ Α
Αετός Ρί0
0
PreviousNext
-
09-03/ 9η
Ίκαρος Π
Πήγασος0
0 -
09-03/ 4η
ΑΕ Αιγεί
ΠΑΝΑΙΓΙΑ0
0 -
09-03/ 9η
Παναχαϊκ
Πανιώνιο
-
09-03/ 9η
Δίας/Ερμ
Άτλας 40
0 -
09-03/ 9η
Αιγίου Α
Αστέρας
-
09-03/ 9η
Δίας/Ερμ
Ατρόμητο0
0 -
09-03/ 9η
Αχιλλέας
ΑΠΟΛΛΩΝ
-
09-03/ 9η
ΑΕ Αρόης
ΑΡΗΣ ΠΑΤ
PreviousNext
-
20-03/ 8η
ΘΥΕΛΛΑ Π
ΔΟΞΑ ΝΙΦ
-
20-03/ 9η
ΑΤΛΑΣ Α
ΑΡΗΣ ΠΑΤ
-
14-03/ 10η
ΠΗΓΑΣΟΣ
ΑΤΛΑΣ Α0
3 -
10-03/ 10η
Δαβουρλή
Α.Π.Σ. Π5
0 -
10-03/ 10η
ΔΟΞΑ ΝΙΦ
ΑΧΑΪΚΗ
-
10-03/ 10η
ΠΑΝΜΟΒΡΙ
ΑΣΤΕΡΑΣ1
4 -
09-03/ 10η
ΔΙΑΣ/ΕΡΜ
ΗΡΑΚΛΗΣ3
1
PreviousNext
Σημαντικα
- Διαδικτυακό σεμινάριο “Primavera Football About”
- ΑΝΑΒΟΛΗ ΟΛΩΝ ΤΩΝ ΑΓΩΝΩΝ
- ΦΕΣΤΙΒΑΛ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΑΚΑΔΗΜΙΩΝ ΟΠΑΠ
- ΠΡΟΤΕΡΑΙΌΤΗΤΑ ΜΕΤΡΗΣΕΩΝ ATHLOMETRIX
- Εορταστικές εκδηλώσεις σε συνεργασία με την ΠΑΕ Παναχαϊκή
- ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΕΧΝΟΜΕΤΡΙΑΣ ATHLOMETRIX
- Αναβολή αγώνων λόγω καιρικών συνθηκών
- Ώρες έναρξης αγώνων Πρωταθλημάτων
Αρχική / Πρόγραμμα
Τζουνιορ (ΟΜΙΛΟΣ ΑΙΓΙΟΥ) - Πρόγραμμα
ΔΕΙΤΕ ΕΠΙΣΗΣ | Βαθμολογία | Ομάδες | Στατιστικά | Πίνακας Αποτελεσμάτων |
---|
ΔΕΙΤΕ ΕΠΙΣΗΣ | |||
---|---|---|---|
Βαθμολογία | Ομάδες | Στατιστικά | Πίνακας Αποτελεσμάτων |
1η Αγωνιστική | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Γήπεδο | Ημ/νια | Ώρα | Γηπεδούχος | Φιλοξενούμενος | Διαιτητές | ||||
Αβύθου | 06/11 | 11:15 | Άβυθος | - | Θύελλα Αιγίου 2 | ||||
Πλαστήρα | 07/11 | 09:00 | Θύελλα Αιγίου 1 | - | Α.Ε.ΑΙΓΙΟΥ 2 | ||||
Ακράτας (5x5) | 07/11 | 10:00 | Α.Ε. Αιγείρας / Ακράτα | - | Απόλλων ΣΥΝ. | ||||
Ροδιάς | 07/11 | 10:00 | Α.Ο. Αιγιου 2 | - | Μέγας Αλέξανδρος 2 | ||||
ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ 1- ρεπό |
2η Αγωνιστική | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Γήπεδο | Ημ/νια | Ώρα | Γηπεδούχος | Φιλοξενούμενος | Διαιτητές | ||||
Ροδιάς | 21/11 | 09:45 | Απόλλων ΣΥΝ. | - | Α.Ο. Αιγιου 2 | ||||
Βασιλείου 5Χ5 | 21/11 | 09:45 | Α.Ε.ΑΙΓΙΟΥ 2 | - | Μέγας Αλέξανδρος 2 | ||||
Πλαστήρα | 21/11 | 10:00 | Θύελλα Αιγίου 2 | - | Α.Ε. Αιγείρας / Ακράτα | ||||
Τεμένης (5x5) | 21/11 | 10:30 | ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ 1 | - | Άβυθος | ||||
Θύελλα Αιγίου 1- ρεπό |
3η Αγωνιστική | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Γήπεδο | Ημ/νια | Ώρα | Γηπεδούχος | Φιλοξενούμενος | Διαιτητές | ||||
Πλαστήρα | 04/12 | 09:15 | Θύελλα Αιγίου 1 | - | ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ 1 | ||||
Ροδιάς | 04/12 | 10:00 | Α.Ο. Αιγιου 2 | - | Θύελλα Αιγίου 2 | ||||
Αβύθου | 04/12 | 10:15 | Άβυθος | - | Α.Ε. Αιγείρας / Ακράτα | ||||
Βασιλείου 5Χ5 | 05/12 | 09:30 | Α.Ε.ΑΙΓΙΟΥ 2 | - | Απόλλων ΣΥΝ. | ||||
Μέγας Αλέξανδρος 2- ρεπό |
4η Αγωνιστική | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Γήπεδο | Ημ/νια | Ώρα | Γηπεδούχος | Φιλοξενούμενος | Διαιτητές | ||||
Πλαστήρα | 15/01 | 09:15 | Θύελλα Αιγίου 2 | - | Α.Ε.ΑΙΓΙΟΥ 2 | ||||
Θύελλας Αιγίου (5x5) | 16/01 | 09:15 | Θύελλα Αιγίου 1 | - | Άβυθος | ||||
Τεμένης (5x5) | 16/01 | 10:00 | ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ 1 | - | Μέγας Αλέξανδρος 2 | ||||
Ακράτας (5x5) | 16/01 | 10:30 | Α.Ε. Αιγείρας / Ακράτα | - | Α.Ο. Αιγιου 2 | ||||
Απόλλων ΣΥΝ.- ρεπό |
5η Αγωνιστική | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Γήπεδο | Ημ/νια | Ώρα | Γηπεδούχος | Φιλοξενούμενος | Διαιτητές | ||||
Βασιλείου 5Χ5 | 29/01 | 12:30 | Α.Ε.ΑΙΓΙΟΥ 2 | - | Α.Ε. Αιγείρας / Ακράτα | ||||
Βασιλείου 5Χ5 | 30/01 | 10:00 | Μέγας Αλέξανδρος 2 | - | Θύελλα Αιγίου 1 | ||||
Ροδιάς | 30/01 | 10:30 | Απόλλων ΣΥΝ. | - | ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ 1 | ||||
Αβύθου | 05/02 | 10:00 | Άβυθος | - | Α.Ο. Αιγιου 2 | ||||
Θύελλα Αιγίου 2- ρεπό |
6η Αγωνιστική | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Γήπεδο | Ημ/νια | Ώρα | Γηπεδούχος | Φιλοξενούμενος | Διαιτητές | ||||
Πλαστήρα | 12/02 | 09:30 | Θύελλα Αιγίου 1 | - | Απόλλων ΣΥΝ. | ||||
Βασιλείου 5Χ5 | 12/02 | 12:30 | Μέγας Αλέξανδρος 2 | - | Άβυθος | ||||
Ροδιάς | 13/02 | 10:00 | Α.Ο. Αιγιου 2 | - | Α.Ε.ΑΙΓΙΟΥ 2 | ||||
Τεμένης (5x5) | 13/02 | 10:00 | ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ 1 | - | Θύελλα Αιγίου 2 | ||||
Α.Ε. Αιγείρας / Ακράτα- ρεπό |
7η Αγωνιστική | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Γήπεδο | Ημ/νια | Ώρα | Γηπεδούχος | Φιλοξενούμενος | Διαιτητές | ||||
Πλαστήρα | 26/02 | 09:15 | Θύελλα Αιγίου 2 | - | Θύελλα Αιγίου 1 | ||||
Ροδιάς | 26/02 | 09:30 | Απόλλων ΣΥΝ. | - | Μέγας Αλέξανδρος 2 | ||||
Βασιλείου 5Χ5 | 26/02 | 12:30 | Α.Ε.ΑΙΓΙΟΥ 2 | - | Άβυθος | ||||
Ακράτας (5x5) | 15/05 | 10:30 | Α.Ε. Αιγείρας / Ακράτα | - | ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ 1 | ||||
Α.Ο. Αιγιου 2- ρεπό |
8η Αγωνιστική | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Γήπεδο | Ημ/νια | Ώρα | Γηπεδούχος | Φιλοξενούμενος | Διαιτητές | ||||
Βασιλείου 5Χ5 | 19/03 | 11:00 | Μέγας Αλέξανδρος 2 | - | Θύελλα Αιγίου 2 | ||||
Πλαστήρα | 20/03 | 09:30 | Θύελλα Αιγίου 1 | - | Α.Ε. Αιγείρας / Ακράτα | ||||
Αβύθου | 20/03 | 09:45 | Άβυθος | - | Απόλλων ΣΥΝ. | ||||
Ροδιάς | 27/03 | 10:30 | Α.Ο. Αιγιου 2 | - | ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ 1 | ||||
Α.Ε.ΑΙΓΙΟΥ 2- ρεπό |
9η Αγωνιστική | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Γήπεδο | Ημ/νια | Ώρα | Γηπεδούχος | Φιλοξενούμενος | Διαιτητές | ||||
Ακράτας (5x5) | 02/04 | 10:00 | Α.Ε. Αιγείρας / Ακράτα | - | Μέγας Αλέξανδρος 2 | ||||
Τεμένης (5x5) | 02/04 | 12:30 | ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ 1 | - | Α.Ε.ΑΙΓΙΟΥ 2 | ||||
Ροδιάς | 03/04 | 09:30 | Απόλλων ΣΥΝ. | - | Θύελλα Αιγίου 2 | ||||
Ροδιάς | 03/04 | 10:30 | Α.Ο. Αιγιου 2 | - | Θύελλα Αιγίου 1 | ||||
Άβυθος- ρεπό |
Copyright © 2015 Ένωση Ποδοσφαιρικών Σωματείων Αχαΐας. Κατασκευή και Υποστήριξη icecube