-
15-03/ 9η
Αστήρ Τέ
Αιγίου Α
-
14-03/ 8η
Άρης Πατ
Πανιώνιο
-
10-03/ 9η
Αιγίου Α
Καλάβρυτ3
1 -
09-03/ 5η
Κεραυνός
Άτλας
-
09-03/ 3η
Α.Ε. Αρό
Άτλας 2
PreviousNext
-
15-03/ 9η
Άτλας
Παναχαϊκ
-
10-03/ 9η
ΠΑΝΙΩΝΙΟ
Δαβουρλή
-
10-03/ 8η
ΔΟΞΑ ΝΙΦ
ΔΟΞΑ ΠΑΡ0
0 -
09-03/ 9η
ΔΙΑΣ/ΕΡΜ
Δαβουρλή3
1 -
09-03/ 9η
Α.Ε. Πάτ
Άτλας7
8 -
09-03/ 9η
ΝΙΚΗ ΠΡΟ
Δαβουρλή1
2 -
09-03/ 9η
ΔΙΑΣ/ΕΡΜ
Θύελλα Α4
7 -
09-03/ 9η
Άτλας 2
Αχαϊκή
-
09-03/ 9η
ΔΙΑΣ/ΚΕΡ
Αετός Ρί11
2 -
09-03/ 8η
ΑΕ ΑΙΓΙΟ
ΣΚΕΠΑΣΤΟ0
0 -
09-03/ 9η
ΔΙΑΣ-ΕΡΜ
ΑΠΟΛΛΩΝ8
1 -
09-03/ 9η
Α.Ε. Πάτ
Απόλλων3
1
PreviousNext
-
15-03/ 9η
Α.Ε. ΑΡΟ
Δίας/Ερμ
-
09-03/ 9η
Δαβουρλή
Παναχαϊκ0
0 -
09-03/ 9η
Θύελλα Π
Ατρόμητο0
0 -
09-03/ 9η
Αρόη 3
ΑΡΗΣ ΠΑΤ0
0 -
09-03/ 2η
Α.Ε. Αιγ
Α.Ο. ΑΙΓ0
0 -
09-03/ 9η
Αχιλλέας
Άβυθος
-
09-03/ 9η
ΑΤΛΑΣ Α
Αετός Ρί0
0 -
09-03/ 9η
ΔΑΦΝΗ ΠΑ
Πήγασος0
0 -
09-03/ 9η
ΑΕΤΟΣ ΡΙ
Δίας/Ερμ0
0 -
09-03/ 9η
ΠΑΝΙΩΝΙΟ
ΔΟΞΑ ΠΑΡ0
0
PreviousNext
-
09-03/ 9η
Ίκαρος Π
Πήγασος0
0 -
09-03/ 4η
ΑΕ Αιγεί
ΠΑΝΑΙΓΙΑ0
0 -
09-03/ 9η
Παναχαϊκ
Πανιώνιο
-
09-03/ 9η
Δίας/Ερμ
Άτλας 40
0 -
09-03/ 9η
Αιγίου Α
Αστέρας
-
09-03/ 9η
Δίας/Ερμ
Ατρόμητο0
0 -
09-03/ 9η
Αχιλλέας
ΑΠΟΛΛΩΝ
-
09-03/ 9η
ΑΕ Αρόης
ΑΡΗΣ ΠΑΤ
-
09-03/ 9η
Δίας/Ερμ
Άτλας 3
PreviousNext
-
20-03/ 8η
ΘΥΕΛΛΑ Π
ΔΟΞΑ ΝΙΦ
-
20-03/ 9η
ΑΤΛΑΣ Α
ΑΡΗΣ ΠΑΤ
-
14-03/ 10η
ΠΗΓΑΣΟΣ
ΑΤΛΑΣ Α0
3 -
10-03/ 10η
Δαβουρλή
Α.Π.Σ. Π5
0 -
10-03/ 10η
ΔΟΞΑ ΝΙΦ
ΑΧΑΪΚΗ
-
10-03/ 10η
ΠΑΝΜΟΒΡΙ
ΑΣΤΕΡΑΣ1
4 -
09-03/ 10η
ΔΙΑΣ/ΕΡΜ
ΗΡΑΚΛΗΣ3
1
PreviousNext
Σημαντικα
- Διαδικτυακό σεμινάριο “Primavera Football About”
- ΑΝΑΒΟΛΗ ΟΛΩΝ ΤΩΝ ΑΓΩΝΩΝ
- ΦΕΣΤΙΒΑΛ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΑΚΑΔΗΜΙΩΝ ΟΠΑΠ
- ΠΡΟΤΕΡΑΙΌΤΗΤΑ ΜΕΤΡΗΣΕΩΝ ATHLOMETRIX
- Εορταστικές εκδηλώσεις σε συνεργασία με την ΠΑΕ Παναχαϊκή
- ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΕΧΝΟΜΕΤΡΙΑΣ ATHLOMETRIX
- Αναβολή αγώνων λόγω καιρικών συνθηκών
- Ώρες έναρξης αγώνων Πρωταθλημάτων
Αρχική / Πρόγραμμα
Προτζουνιορ (Advanced C) - Πρόγραμμα
ΔΕΙΤΕ ΕΠΙΣΗΣ | Βαθμολογία | Ομάδες | Στατιστικά | Πίνακας Αποτελεσμάτων |
---|
ΔΕΙΤΕ ΕΠΙΣΗΣ | |||
---|---|---|---|
Βαθμολογία | Ομάδες | Στατιστικά | Πίνακας Αποτελεσμάτων |
1η Αγωνιστική | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Γήπεδο | Ημ/νια | Ώρα | Γηπεδούχος | Φιλοξενούμενος | Διαιτητές | ||||
Δία | 09/11 | 16:00 | Δίας 6 | 1-0 | Νίκη Προαστείου 3 | ||||
Δία | 09/11 | 17:30 | Δίας 7 | 0-1 | Ολυμπιακός Φ.Π.- 2 | ||||
Αθλόπολις | 10/11 | 10:00 | ΑΕ Πάτρα 2005 5 | 0-1 | Δαβουρλής Κ. 92 5 |
2η Αγωνιστική | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Γήπεδο | Ημ/νια | Ώρα | Γηπεδούχος | Φιλοξενούμενος | Διαιτητές | ||||
Δαβουρλή | 24/11 | 09:45 | Δαβουρλής Κ. 92 5 | 1-0 | Δίας 6 | ||||
Νίκης Προαστίου | 24/11 | 12:00 | Νίκη Προαστείου 3 | 1-0 | Δίας 7 | ||||
Ντα Λουζ Οβρυάς | 24/11 | 12:00 | Ολυμπιακός Φ.Π.- 2 | 1-0 | ΑΕ Πάτρα 2005 5 |
3η Αγωνιστική | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Γήπεδο | Ημ/νια | Ώρα | Γηπεδούχος | Φιλοξενούμενος | Διαιτητές | ||||
Ντα Λουζ Οβρυάς | 08/12 | 11:30 | Ολυμπιακός Φ.Π.- 2 | 1-0 | Δίας 6 | ||||
Νίκης Προαστίου | 08/12 | 12:30 | Νίκη Προαστείου 3 | 0-1 | Δαβουρλής Κ. 92 5 | ||||
Δίας (7x7) | 08/12 | 17:30 | Δίας 7 | 0-1 | ΑΕ Πάτρα 2005 5 |
4η Αγωνιστική | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Γήπεδο | Ημ/νια | Ώρα | Γηπεδούχος | Φιλοξενούμενος | Διαιτητές | ||||
Δία | 21/12 | 12:30 | Δίας 6 | 1-0 | Δίας 7 | ||||
Αθλόπολις | 22/12 | 11:30 | ΑΕ Πάτρα 2005 5 | 1-0 | Νίκη Προαστείου 3 | ||||
Δαβουρλή | 22/12 | 12:30 | Δαβουρλής Κ. 92 5 | 0-1 | Ολυμπιακός Φ.Π.- 2 |
5η Αγωνιστική | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Γήπεδο | Ημ/νια | Ώρα | Γηπεδούχος | Φιλοξενούμενος | Διαιτητές | ||||
Αθλόπολις | 12/01 | 12:15 | ΑΕ Πάτρα 2005 5 | 0-1 | Δίας 6 | ||||
Δία | 12/01 | 12:30 | Δίας 7 | 0-1 | Δαβουρλής Κ. 92 5 | ||||
Ντα Λουζ Οβρυάς | 18/01 | 11:00 | Ολυμπιακός Φ.Π.- 2 | 1-0 | Νίκη Προαστείου 3 |
6η Αγωνιστική | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Γήπεδο | Ημ/νια | Ώρα | Γηπεδούχος | Φιλοξενούμενος | Διαιτητές | ||||
Ντα Λουζ Οβρυάς | 25/01 | 10:00 | Ολυμπιακός Φ.Π.- 2 | 1-0 | Δίας 7 | ||||
Rossoneri MFC | 26/01 | 11:00 | Δαβουρλής Κ. 92 5 | 1-0 | ΑΕ Πάτρα 2005 5 | ||||
Νίκης Προαστίου | 26/01 | 12:30 | Νίκη Προαστείου 3 | 1-0 | Δίας 6 |
7η Αγωνιστική | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Γήπεδο | Ημ/νια | Ώρα | Γηπεδούχος | Φιλοξενούμενος | Διαιτητές | ||||
Αθλόπολις | 08/02 | 10:15 | ΑΕ Πάτρα 2005 5 | 4-6 | Ολυμπιακός Φ.Π.- 2 | ||||
Δία | 09/02 | 12:15 | Δίας 7 | - | Νίκη Προαστείου 3 | ||||
Rossoneri MFC | 09/02 | 12:30 | Δίας 6 | - | Δαβουρλής Κ. 92 5 |
8η Αγωνιστική | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Γήπεδο | Ημ/νια | Ώρα | Γηπεδούχος | Φιλοξενούμενος | Διαιτητές | ||||
Rossoneri MFC | 22/02 | 12:45 | Δαβουρλής Κ. 92 5 | - | Νίκη Προαστείου 3 | ||||
Δίας (7x7) | 22/02 | 18:00 | Δίας 6 | - | Ολυμπιακός Φ.Π.- 2 | ||||
Αθλόπολις | 08/03 | 12:15 | ΑΕ Πάτρα 2005 5 | - | Δίας 7 |
9η Αγωνιστική | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Γήπεδο | Ημ/νια | Ώρα | Γηπεδούχος | Φιλοξενούμενος | Διαιτητές | ||||
δεν έχει ορισθεί | - | - | Ολυμπιακός Φ.Π.- 2 | - | Δαβουρλής Κ. 92 5 | ||||
δεν έχει ορισθεί | - | - | Δίας 7 | - | Δίας 6 | ||||
δεν έχει ορισθεί | - | - | Νίκη Προαστείου 3 | - | ΑΕ Πάτρα 2005 5 |
10η Αγωνιστική | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Γήπεδο | Ημ/νια | Ώρα | Γηπεδούχος | Φιλοξενούμενος | Διαιτητές | ||||
δεν έχει ορισθεί | - | - | Νίκη Προαστείου 3 | - | Ολυμπιακός Φ.Π.- 2 | ||||
δεν έχει ορισθεί | - | - | Δαβουρλής Κ. 92 5 | - | Δίας 7 | ||||
δεν έχει ορισθεί | - | - | Δίας 6 | - | ΑΕ Πάτρα 2005 5 |
Copyright © 2015 Ένωση Ποδοσφαιρικών Σωματείων Αχαΐας. Κατασκευή και Υποστήριξη icecube