-
15-03/ 9η
Αστήρ Τέ
Αιγίου Α
-
14-03/ 8η
Άρης Πατ
Πανιώνιο
-
10-03/ 9η
Αιγίου Α
Καλάβρυτ3
1 -
09-03/ 5η
Κεραυνός
Άτλας
-
09-03/ 3η
Α.Ε. Αρό
Άτλας 2
PreviousNext
-
15-03/ 9η
Άτλας
Παναχαϊκ
-
10-03/ 9η
ΠΑΝΙΩΝΙΟ
Δαβουρλή
-
10-03/ 8η
ΔΟΞΑ ΝΙΦ
ΔΟΞΑ ΠΑΡ0
0 -
09-03/ 9η
ΔΙΑΣ/ΕΡΜ
Δαβουρλή3
1 -
09-03/ 9η
Α.Ε. Πάτ
Άτλας7
8 -
09-03/ 9η
ΝΙΚΗ ΠΡΟ
Δαβουρλή1
2 -
09-03/ 9η
ΔΙΑΣ/ΕΡΜ
Θύελλα Α4
7 -
09-03/ 9η
Άτλας 2
Αχαϊκή
-
09-03/ 9η
ΔΙΑΣ/ΚΕΡ
Αετός Ρί11
2 -
09-03/ 8η
ΑΕ ΑΙΓΙΟ
ΣΚΕΠΑΣΤΟ0
0 -
09-03/ 9η
ΔΙΑΣ-ΕΡΜ
ΑΠΟΛΛΩΝ8
1 -
09-03/ 9η
Α.Ε. Πάτ
Απόλλων3
1
PreviousNext
-
15-03/ 9η
Α.Ε. ΑΡΟ
Δίας/Ερμ
-
09-03/ 9η
Δαβουρλή
Παναχαϊκ0
0 -
09-03/ 9η
Θύελλα Π
Ατρόμητο0
0 -
09-03/ 9η
Αρόη 3
ΑΡΗΣ ΠΑΤ0
0 -
09-03/ 2η
Α.Ε. Αιγ
Α.Ο. ΑΙΓ0
0 -
09-03/ 9η
Αχιλλέας
Άβυθος
-
09-03/ 9η
ΑΤΛΑΣ Α
Αετός Ρί0
0 -
09-03/ 9η
ΔΑΦΝΗ ΠΑ
Πήγασος0
0 -
09-03/ 9η
ΑΕΤΟΣ ΡΙ
Δίας/Ερμ0
0 -
09-03/ 9η
ΠΑΝΙΩΝΙΟ
ΔΟΞΑ ΠΑΡ0
0
PreviousNext
-
09-03/ 9η
Ίκαρος Π
Πήγασος0
0 -
09-03/ 4η
ΑΕ Αιγεί
ΠΑΝΑΙΓΙΑ0
0 -
09-03/ 9η
Παναχαϊκ
Πανιώνιο
-
09-03/ 9η
Δίας/Ερμ
Άτλας 40
0 -
09-03/ 9η
Αιγίου Α
Αστέρας
-
09-03/ 9η
Δίας/Ερμ
Ατρόμητο0
0 -
09-03/ 9η
Αχιλλέας
ΑΠΟΛΛΩΝ
-
09-03/ 9η
ΑΕ Αρόης
ΑΡΗΣ ΠΑΤ
-
09-03/ 9η
Δίας/Ερμ
Άτλας 3
PreviousNext
-
20-03/ 8η
ΘΥΕΛΛΑ Π
ΔΟΞΑ ΝΙΦ
-
20-03/ 9η
ΑΤΛΑΣ Α
ΑΡΗΣ ΠΑΤ
-
14-03/ 10η
ΠΗΓΑΣΟΣ
ΑΤΛΑΣ Α0
3 -
10-03/ 10η
Δαβουρλή
Α.Π.Σ. Π5
0 -
10-03/ 10η
ΔΟΞΑ ΝΙΦ
ΑΧΑΪΚΗ
-
10-03/ 10η
ΠΑΝΜΟΒΡΙ
ΑΣΤΕΡΑΣ1
4 -
09-03/ 10η
ΔΙΑΣ/ΕΡΜ
ΗΡΑΚΛΗΣ3
1
PreviousNext
Σημαντικα
- Διαδικτυακό σεμινάριο “Primavera Football About”
- ΑΝΑΒΟΛΗ ΟΛΩΝ ΤΩΝ ΑΓΩΝΩΝ
- ΦΕΣΤΙΒΑΛ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΑΚΑΔΗΜΙΩΝ ΟΠΑΠ
- ΠΡΟΤΕΡΑΙΌΤΗΤΑ ΜΕΤΡΗΣΕΩΝ ATHLOMETRIX
- Εορταστικές εκδηλώσεις σε συνεργασία με την ΠΑΕ Παναχαϊκή
- ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΕΧΝΟΜΕΤΡΙΑΣ ATHLOMETRIX
- Αναβολή αγώνων λόγω καιρικών συνθηκών
- Ώρες έναρξης αγώνων Πρωταθλημάτων
Αρχική / Πρόγραμμα
Προτζουνιορ (Ε ΟΜΙΛΟΣ) - Πρόγραμμα
ΔΕΙΤΕ ΕΠΙΣΗΣ | Βαθμολογία | Ομάδες | Στατιστικά | Πίνακας Αποτελεσμάτων |
---|
ΔΕΙΤΕ ΕΠΙΣΗΣ | |||
---|---|---|---|
Βαθμολογία | Ομάδες | Στατιστικά | Πίνακας Αποτελεσμάτων |
1η Αγωνιστική | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Γήπεδο | Ημ/νια | Ώρα | Γηπεδούχος | Φιλοξενούμενος | Διαιτητές | ||||
FAIR PLAY( ΠΑΤΡΑΙ Α.Π.Σ) | 13/11 | 10:00 | Α.Π.Σ. ΠΑΤΡΑΙ | - | Αετός Ρίου | ||||
Rossoneri MFC | 14/11 | 09:45 | Αίολος Αγυιάς | - | ΕΡΜΗΣ 2 | ||||
Θύελλας Πατρών (5x5) | 14/11 | 11:15 | Θύελλα Πατρών 2 | - | Αχαΐκή | ||||
Νίκης Προαστίου | 14/11 | 11:30 | ΝΙΚΗ/ΑΡΓΥΡΑ | - | ΕΡΜΗΣ 3 |
2η Αγωνιστική | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Γήπεδο | Ημ/νια | Ώρα | Γηπεδούχος | Φιλοξενούμενος | Διαιτητές | ||||
Δίας (7x7) | 31/12 | 23:59 | ΕΡΜΗΣ 2 | - | Αετός Ρίου | ||||
Δημοτικό Κ. Αχαΐας | 29/12 | 14:45 | Αχαΐκή | - | Αίολος Αγυιάς | ||||
Δίας (7x7) | 04/01 | 16:45 | ΕΡΜΗΣ 3 | - | Α.Π.Σ. ΠΑΤΡΑΙ | ||||
Θύελλας | 05/01 | 16:15 | Θύελλα Πατρών 2 | - | ΝΙΚΗ/ΑΡΓΥΡΑ |
3η Αγωνιστική | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Γήπεδο | Ημ/νια | Ώρα | Γηπεδούχος | Φιλοξενούμενος | Διαιτητές | ||||
Ρίου | 18/12 | 11:15 | Αετός Ρίου | - | Αχαΐκή | ||||
Δίας (7x7) | 19/12 | 10:30 | ΕΡΜΗΣ 2 | - | ΕΡΜΗΣ 3 | ||||
Rossoneri MFC | 19/12 | 11:15 | Αίολος Αγυιάς | - | Θύελλα Πατρών 2 | ||||
Νίκης Προαστίου | 19/12 | 11:30 | ΝΙΚΗ/ΑΡΓΥΡΑ | - | Α.Π.Σ. ΠΑΤΡΑΙ |
4η Αγωνιστική | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Γήπεδο | Ημ/νια | Ώρα | Γηπεδούχος | Φιλοξενούμενος | Διαιτητές | ||||
Δίας (7x7) | 22/01 | 15:30 | ΕΡΜΗΣ 3 | - | Αχαΐκή | ||||
Θύελλας | 23/01 | 10:15 | Θύελλα Πατρών 2 | - | Αετός Ρίου | ||||
Νίκης Προαστίου | 23/01 | 11:15 | Αίολος Αγυιάς | - | ΝΙΚΗ/ΑΡΓΥΡΑ | ||||
FAIR PLAY( ΠΑΤΡΑΙ Α.Π.Σ) | 23/01 | 12:15 | Α.Π.Σ. ΠΑΤΡΑΙ | - | ΕΡΜΗΣ 2 |
5η Αγωνιστική | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Γήπεδο | Ημ/νια | Ώρα | Γηπεδούχος | Φιλοξενούμενος | Διαιτητές | ||||
Ρίου | 05/02 | 11:15 | Αετός Ρίου | - | Αίολος Αγυιάς | ||||
Νίκης Προαστίου | 05/02 | 12:00 | ΝΙΚΗ/ΑΡΓΥΡΑ | - | ΕΡΜΗΣ 2 | ||||
Δία | 05/02 | 16:45 | ΕΡΜΗΣ 3 | - | Θύελλα Πατρών 2 | ||||
Δημοτικό Κ. Αχαΐας | 06/02 | 10:00 | Αχαΐκή | - | Α.Π.Σ. ΠΑΤΡΑΙ |
6η Αγωνιστική | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Γήπεδο | Ημ/νια | Ώρα | Γηπεδούχος | Φιλοξενούμενος | Διαιτητές | ||||
Δίας (7x7) | 19/02 | 18:30 | Αίολος Αγυιάς | - | ΕΡΜΗΣ 3 | ||||
Ρίου | 20/02 | 11:00 | Αετός Ρίου | - | ΝΙΚΗ/ΑΡΓΥΡΑ | ||||
Δίας (7x7) | 20/02 | 16:00 | ΕΡΜΗΣ 2 | - | Αχαΐκή | ||||
FAIR PLAY( ΠΑΤΡΑΙ Α.Π.Σ) | 20/02 | 17:00 | Α.Π.Σ. ΠΑΤΡΑΙ | - | Θύελλα Πατρών 2 |
7η Αγωνιστική | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Γήπεδο | Ημ/νια | Ώρα | Γηπεδούχος | Φιλοξενούμενος | Διαιτητές | ||||
Δίας (7x7) | 13/03 | 10:00 | ΕΡΜΗΣ 3 | - | Αετός Ρίου | ||||
Θύελλας Πατρών (5x5) | 13/03 | 10:00 | Θύελλα Πατρών 2 | - | ΕΡΜΗΣ 2 | ||||
FAIR PLAY( ΠΑΤΡΑΙ Α.Π.Σ) | 13/03 | 10:30 | Α.Π.Σ. ΠΑΤΡΑΙ | - | Αίολος Αγυιάς | ||||
Δημοτικό Κ. Αχαΐας | 13/03 | 12:00 | Αχαΐκή | - | ΝΙΚΗ/ΑΡΓΥΡΑ |
8η Αγωνιστική | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Γήπεδο | Ημ/νια | Ώρα | Γηπεδούχος | Φιλοξενούμενος | Διαιτητές | ||||
Ρίου | 26/03 | 11:00 | Αετός Ρίου | - | Α.Π.Σ. ΠΑΤΡΑΙ | ||||
Δημοτικό Κ. Αχαΐας | 27/03 | 10:00 | Αχαΐκή | - | Θύελλα Πατρών 2 | ||||
Δίας (7x7) | 27/03 | 15:00 | ΕΡΜΗΣ 3 | - | ΝΙΚΗ/ΑΡΓΥΡΑ | ||||
Δίας (7x7) | 27/03 | 16:00 | ΕΡΜΗΣ 2 | - | Αίολος Αγυιάς |
9η Αγωνιστική | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Γήπεδο | Ημ/νια | Ώρα | Γηπεδούχος | Φιλοξενούμενος | Διαιτητές | ||||
FAIR PLAY( ΠΑΤΡΑΙ Α.Π.Σ) | 09/04 | 14:00 | Α.Π.Σ. ΠΑΤΡΑΙ | - | ΕΡΜΗΣ 3 | ||||
Ρίου | 10/04 | 10:00 | Αετός Ρίου | - | ΕΡΜΗΣ 2 | ||||
Νίκης Προαστίου | 10/04 | 11:30 | ΝΙΚΗ/ΑΡΓΥΡΑ | - | Θύελλα Πατρών 2 | ||||
Rossoneri MFC | 10/04 | 12:15 | Αίολος Αγυιάς | - | Αχαΐκή |
10η Αγωνιστική | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Γήπεδο | Ημ/νια | Ώρα | Γηπεδούχος | Φιλοξενούμενος | Διαιτητές | ||||
Δημοτικό Κ. Αχαΐας | 01/05 | 11:15 | Αχαΐκή | - | Αετός Ρίου | ||||
FAIR PLAY( ΠΑΤΡΑΙ Α.Π.Σ) | 01/05 | 11:30 | Α.Π.Σ. ΠΑΤΡΑΙ | - | ΝΙΚΗ/ΑΡΓΥΡΑ | ||||
Δίας (7x7) | 01/05 | 16:30 | ΕΡΜΗΣ 3 | - | ΕΡΜΗΣ 2 | ||||
Θύελλας | 02/05 | 18:30 | Θύελλα Πατρών 2 | - | Αίολος Αγυιάς |
11η Αγωνιστική | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Γήπεδο | Ημ/νια | Ώρα | Γηπεδούχος | Φιλοξενούμενος | Διαιτητές | ||||
δεν έχει ορισθεί | - | - | Αχαΐκή | - | ΕΡΜΗΣ 3 | ||||
Θύελλας | 14/05 | 09:30 | Αετός Ρίου | - | Θύελλα Πατρών 2 | ||||
Δίας (7x7) | 14/05 | 16:00 | ΕΡΜΗΣ 2 | - | Α.Π.Σ. ΠΑΤΡΑΙ | ||||
Νίκης Προαστίου | 15/05 | 11:30 | ΝΙΚΗ/ΑΡΓΥΡΑ | - | Αίολος Αγυιάς |
12η Αγωνιστική | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Γήπεδο | Ημ/νια | Ώρα | Γηπεδούχος | Φιλοξενούμενος | Διαιτητές | ||||
Ρίου | 28/05 | 10:45 | Αίολος Αγυιάς | - | Αετός Ρίου | ||||
FAIR PLAY( ΠΑΤΡΑΙ Α.Π.Σ) | 29/05 | 10:30 | Α.Π.Σ. ΠΑΤΡΑΙ | - | Αχαΐκή | ||||
Δίας (7x7) | 29/05 | 19:00 | ΕΡΜΗΣ 2 | - | ΝΙΚΗ/ΑΡΓΥΡΑ | ||||
Θύελλας | 29/05 | 19:00 | Θύελλα Πατρών 2 | - | ΕΡΜΗΣ 3 |
13η Αγωνιστική | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Γήπεδο | Ημ/νια | Ώρα | Γηπεδούχος | Φιλοξενούμενος | Διαιτητές | ||||
δεν έχει ορισθεί | - | - | Θύελλα Πατρών 2 | - | Α.Π.Σ. ΠΑΤΡΑΙ | ||||
δεν έχει ορισθεί | - | - | Αχαΐκή | - | ΕΡΜΗΣ 2 | ||||
δεν έχει ορισθεί | - | - | ΕΡΜΗΣ 3 | - | Αίολος Αγυιάς | ||||
Νίκης Προαστίου | 11/06 | 10:30 | ΝΙΚΗ/ΑΡΓΥΡΑ | - | Αετός Ρίου |
14η Αγωνιστική | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Γήπεδο | Ημ/νια | Ώρα | Γηπεδούχος | Φιλοξενούμενος | Διαιτητές | ||||
Ρίου | 08/06 | 19:30 | ΝΙΚΗ/ΑΡΓΥΡΑ | - | Αχαΐκή | ||||
Ρίου | 08/06 | 19:30 | Αετός Ρίου | - | ΕΡΜΗΣ 3 | ||||
FAIR PLAY( ΠΑΤΡΑΙ Α.Π.Σ) | 09/06 | 19:00 | ΕΡΜΗΣ 2 | - | Θύελλα Πατρών 2 | ||||
FAIR PLAY( ΠΑΤΡΑΙ Α.Π.Σ) | 09/06 | 19:00 | Αίολος Αγυιάς | - | Α.Π.Σ. ΠΑΤΡΑΙ |
Copyright © 2015 Ένωση Ποδοσφαιρικών Σωματείων Αχαΐας. Κατασκευή και Υποστήριξη icecube