-
22-04/ 12η
Αιγείρα
Απόλλων
-
21-04/ 12η
Δαβουρλή
Άρης Πατ
-
21-04/ 12η
Δόξα Παρ
Διαγόρας
-
21-04/ 12η
Ατρόμητο
Ίκαρος Π
-
20-04/ 12η
Δίας - Ε
Άτλας 20
3 -
20-04/ 12η
Πάτραι
Δαβουρλή
-
20-04/ 12η
Πήγασος
Ολυμπιακ
-
20-04/ 12η
Α.Ε. Αρό
Νίκη Προ
-
20-04/ 12η
Πάτρα 20
Πανιώνιο
-
17-04/ 7η
Άρης Πατ
Κεραυνός1
3 -
15-04/ 11η
Αιγίου Α
Αιγίου Α1
2 -
13-04/ 11η
Αστέρας
Πάτραι5
3
PreviousNext
-
21-04/ 10η
Παναχαϊκ
ΝΙΚΗ ΠΡΟ3
1 -
21-04/ 10η
ΛΙΜΝΟΧΩΡ
Άτλας
-
21-04/ 11η
ΔΟΞΑ ΝΙΦ
Άτλας 2
-
21-04/ 11η
Αετός Ρί
Άτλας 2
-
16-04/ 7η
Άτλας
ΔΙΑΣ/ΕΡΜ3
1 -
14-04/ 11η
ΝΙΚΗ ΠΡΟ
Απόλλων1
3 -
14-04/ 11η
Α.Ε. Αρό
ΑΡΗΣ ΠΑΤ5
1 -
14-04/ 11η
ΟΛΥΜΠΙΑΚ
Αχαϊκή6
0 -
14-04/ 10η
ΔΟΞΑ ΠΑΡ
Διαγόρας0
0 -
14-04/ 11η
Δαβουρλή
ΔΙΑΣ-ΕΡΜ1
0 -
13-04/ 11η
Παναχαϊκ
ΑΠΟΛΛΩΝ5
1 -
13-04/ 11η
Δαβουρλή
Θύελλα Α0
1 -
13-04/ 11η
Α.Ε. Πάτ
Άτλας1
7 -
13-04/ 11η
Πήγασος
Ίκαρος Π4
2
PreviousNext
-
21-04/ 11η
ΑΧΑΙΟΣ Σ
Παναχαϊκ
-
21-04/ 11η
Άτλας 2
Ίκαρος Π
-
21-04/ 4η
Αίολος Α
Αχαϊκή
-
21-04/ 11η
ΑΕ ΠΑΤΡΑ
Δίας/Ερμ
-
21-04/ 11η
Δαβουρλή
Πήγασος0
0 -
21-04/ 11η
ΑΕ ΠΑΤΡΑ
Δίας/Ερμ
-
20-04/ 11η
ΑΧΑΙΟΣ Σ
ΔΑΦΝΗ ΠΑ
-
20-04/ 11η
Πάτραι Α
Διαγόρας
-
20-04/ 11η
Α.Ε. ΑΡΟ
Δαβουρλή0
0 -
20-04/ 11η
Αετός Ρί
Θύελλα Π
-
20-04/ 11η
Α.Π.Σ. Π
Νίκη Προ
-
20-04/ 11η
Θύελλα Α
Αχιλλέας
-
20-04/ 11η
ΑΡΗΣ ΠΑΤ
ΔΟΞΑ ΝΙΦ
-
20-04/ 11η
Αρόη 3
Δίας/Ερμ0
0 -
19-04/ 11η
Α.Ο. ΑΙΓ
Α.Ε. ΑΙΓ
-
14-04/ 11η
Δίας/Ερμ
ΑΤΛΑΣ Α0
0 -
14-04/ 11η
ΔΟΞΑ ΠΑΡ
Αχαϊκή 20
0 -
14-04/ 11η
ΑΕΤΟΣ ΡΙ
Θύελλα Π
-
14-04/ 11η
Δαβουρλή
ΠΑΝΙΩΝΙΟ0
0 -
14-04/ 11η
ΑΡΗΣ ΠΑΤ
Ίκαρος Π0
0 -
13-04/ 11η
Δίας/Ερμ
Πανμοβρι0
0 -
13-04/ 11η
Α.Ε. ΑΡΟ
Παναχαϊκ0
0 -
13-04/ 10η
Α.Ε. ΑΙΓ
Θύελλα Α0
0 -
13-04/ 11η
Αστέρας
Άβυθος0
0
PreviousNext
-
21-04/ 11η
ΑΕ Πάτρα
Δίας/Ερμ
-
21-04/ 11η
Άτλας 1
ΛΙΜΝΟΧΩΡ
-
21-04/ 11η
Άτλας 2
Ίκαρος Π
-
21-04/ 11η
Αίολος Α
Παναχαϊκ
-
21-04/ 11η
Θύελλα Α
Άβυθος 11
0 -
21-04/ 11η
Δαβουρλή
Πήγασος1
1 -
20-04/ 11η
Πάτραι Α
Διαγόρας
-
20-04/ 11η
Α.Ε. ΑΙΓ
ΠΑΝΑΙΓΙΑ
-
20-04/ 11η
ΑΕ Πάτρα
Δίας/Ερμ
-
20-04/ 11η
Α.Ε. Αρό
Δαβουρλή1
0 -
20-04/ 11η
ΑΡΗΣ ΠΑΤ
ΔΟΞΑ ΝΙΦ
-
20-04/ 11η
Α.Π.Σ. Π
ΝΙΚΗ ΠΡΟ
-
20-04/ 11η
Αετός Ρί
Θύελλα Π
-
14-04/ 11η
Άτλας 4
Ίκαρος Π0
0 -
14-04/ 11η
Άβυθος 2
Λύκοι Δι0
0 -
14-04/ 11η
Άτλας 3
Πανιώνιο0
0 -
14-04/ 11η
ΑΕΤΟΣ ΡΙ
Δίας/Ερμ0
0 -
14-04/ 11η
Αιγίου Α
Αχιλλέας0
0 -
13-04/ 11η
ΑΡΗΣ ΠΑΤ
Παναχαϊκ0
0 -
13-04/ 11η
Δίας/Ερμ
ΔΑΦΝΗ ΠΑ0
0 -
13-04/ 11η
ΑΠΟΛΛΩΝ
Α.Ε. ΑΙΓ
-
13-04/ 11η
ΑΕ Αρόης
ΑΧΑΙΟΣ Σ0
0
PreviousNext
-
24-04/ 13η
ΑΡΗΣ ΠΑΤ
ΑΣΤΕΡΑΣ
-
24-04/ 13η
ΠΑΝΑΧΑΪΚ
ΗΡΑΚΛΗΣ
-
21-04/ 7η
Νίκη Προ
Α.Π.Σ. Π
-
21-04/ 12η
ΑΣΤΕΡΑΣ
ΑΧΑΪΚΗ
-
17-04/ 12η
ΑΤΛΑΣ Α
ΘΥΕΛΛΑ Π
-
15-04/ 12η
Α.Π.Σ. Π
ΗΡΑΚΛΗΣ8
1 -
14-04/ 12η
Δαβουρλή
ΚΕΡΑΥΝΟΣ
-
14-04/ 12η
ΠΗΓΑΣΟΣ
ΠΑΝΜΟΒΡΙ
-
13-04/ 12η
Νίκη Προ
ΔΙΑΣ/ΕΡΜ6
0
PreviousNext
-
21-04/ 3η
ΠΗΓΑΣΟΣ
Δαβουρλη
-
21-04/ 11η
ΑΠΣ ΠΑΤΡ
Παναχαϊκ0
0 -
21-04/ 11η
ΑΡΗΣ ΠΑΤ
Δίας/Ερμ
-
20-04/ 11η
Άτλας 1
Πήγασος
-
20-04/ 11η
ΑΤΛΑΣ 3
Πανιώνιο
-
20-04/ 11η
Πάτρα Α.
Δίας/Ερμ
-
20-04/ 11η
Διαγόρας
Ατρόμητο
-
20-04/ 11η
Άτλας 2
Παναχαϊκ
PreviousNext
Σημαντικα
- Διαδικτυακό σεμινάριο “Primavera Football About”
- ΑΝΑΒΟΛΗ ΟΛΩΝ ΤΩΝ ΑΓΩΝΩΝ
- ΦΕΣΤΙΒΑΛ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΑΚΑΔΗΜΙΩΝ ΟΠΑΠ
- ΠΡΟΤΕΡΑΙΌΤΗΤΑ ΜΕΤΡΗΣΕΩΝ ATHLOMETRIX
- Εορταστικές εκδηλώσεις σε συνεργασία με την ΠΑΕ Παναχαϊκή
- ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΕΧΝΟΜΕΤΡΙΑΣ ATHLOMETRIX
- Αναβολή αγώνων λόγω καιρικών συνθηκών
- Ώρες έναρξης αγώνων Πρωταθλημάτων
Αρχική / Πρόγραμμα
Προτζουνιορ (ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ Ε2 2ος ΓΥΡΟΣ) - Πρόγραμμα
ΔΕΙΤΕ ΕΠΙΣΗΣ | Βαθμολογία | Ομάδες | Στατιστικά | Πίνακας Αποτελεσμάτων |
---|
ΔΕΙΤΕ ΕΠΙΣΗΣ | |||
---|---|---|---|
Βαθμολογία | Ομάδες | Στατιστικά | Πίνακας Αποτελεσμάτων |
1η Αγωνιστική | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Γήπεδο | Ημ/νια | Ώρα | Γηπεδούχος | Φιλοξενούμενος | Διαιτητές | ||||
Παναχαϊκής | 01/04 | 11:30 | Παναχαϊκή 2014 2 | 0-0 | ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΖΑΡ. 2 | ||||
Πετεινών | 02/04 | 10:00 | ΑΧΑΙΟΣ ΣΑΡΑΒΑΛΙΟΥ | 0-0 | ΑΡΗΣ ΠΑΤΡΩΝ/ΑΧΑΙΚΟΣ | ||||
ΛΙΜΝΟΧΩΡΙ Α.Ε.- ρεπό |
2η Αγωνιστική | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Γήπεδο | Ημ/νια | Ώρα | Γηπεδούχος | Φιλοξενούμενος | Διαιτητές | ||||
Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) | 23/04 | 10:00 | ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΖΑΡ. 2 | 0-0 | ΑΧΑΙΟΣ ΣΑΡΑΒΑΛΙΟΥ | ||||
Πετεινών | 23/04 | 11:00 | ΑΡΗΣ ΠΑΤΡΩΝ/ΑΧΑΙΚΟΣ | 0-0 | ΛΙΜΝΟΧΩΡΙ Α.Ε. | ||||
Παναχαϊκή 2014 2- ρεπό |
3η Αγωνιστική | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Γήπεδο | Ημ/νια | Ώρα | Γηπεδούχος | Φιλοξενούμενος | Διαιτητές | ||||
Δεν έχει ορισθεί | 31/12 | 23:59 | ΛΙΜΝΟΧΩΡΙ Α.Ε. | - | ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΖΑΡ. 2 | ||||
Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) | 06/05 | 19:00 | ΑΧΑΙΟΣ ΣΑΡΑΒΑΛΙΟΥ | 0-0 | Παναχαϊκή 2014 2 | ||||
ΑΡΗΣ ΠΑΤΡΩΝ/ΑΧΑΙΚΟΣ- ρεπό |
4η Αγωνιστική | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Γήπεδο | Ημ/νια | Ώρα | Γηπεδούχος | Φιλοξενούμενος | Διαιτητές | ||||
Παναχαϊκής | 19/05 | 16:30 | Παναχαϊκή 2014 2 | 0-0 | ΛΙΜΝΟΧΩΡΙ Α.Ε. | ||||
Ζαρουχλεΐκων | 20/05 | 11:30 | ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΖΑΡ. 2 | 0-0 | ΑΡΗΣ ΠΑΤΡΩΝ/ΑΧΑΙΚΟΣ | ||||
ΑΧΑΙΟΣ ΣΑΡΑΒΑΛΙΟΥ- ρεπό |
5η Αγωνιστική | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Γήπεδο | Ημ/νια | Ώρα | Γηπεδούχος | Φιλοξενούμενος | Διαιτητές | ||||
Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) | 09/06 | 18:00 | ΑΡΗΣ ΠΑΤΡΩΝ/ΑΧΑΙΚΟΣ | 0-0 | Παναχαϊκή 2014 2 | ||||
Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) | 09/06 | 18:00 | ΛΙΜΝΟΧΩΡΙ Α.Ε. | 0-0 | ΑΧΑΙΟΣ ΣΑΡΑΒΑΛΙΟΥ | ||||
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΖΑΡ. 2- ρεπό |
Copyright © 2015 Ένωση Ποδοσφαιρικών Σωματείων Αχαΐας. Κατασκευή και Υποστήριξη icecube