-
27-03/ 10η
Άρης Πατ
Πάτρα 20
-
25-03/ 10η
Αιγείρα
Αστήρ Τέ
-
24-03/ 10η
Δαβουρλή
Άτλας
-
24-03/ 10η
Απόλλων
Αιγίου Α3
4 -
24-03/ 10η
Δόξα Παρ
Πάτραι
-
23-03/ 10η
Δίας - Ε
Πήγασος
-
23-03/ 10η
Νίκη Προ
Κεραυνός
-
23-03/ 10η
Αετός Ρί
Αστέρας5
3 -
23-03/ 10η
Ίκαρος Π
Ολυμπιακ
-
23-03/ 10η
Δίας/Ερμ
Δαβουρλή
-
23-03/ 10η
Ατρόμητο
Νίκη Προ
-
23-03/ 10η
Άτλας 2
Α.Ε. Αρό
-
22-03/ 10η
Αιγίου Α
Καλάβρυτ
PreviousNext
-
31-03/ 10η
ΣΚΕΠΑΣΤΟ
Αχιλλέας
-
31-03/ 9η
ΔΟΞΑ ΠΑΡ
Παναχαϊκ
-
31-03/ 10η
ΑΠΟΛΛΩΝ
Δαβουρλή
-
31-03/ 10η
Αχαϊκή
Αετός Ρί
-
31-03/ 10η
Ατρόμητο
ΔΟΞΑ ΝΙΦ
-
31-03/ 10η
Απόλλων
Άτλας
-
31-03/ 10η
ΑΡΗΣ ΠΑΤ
ΠΑΝΙΩΝΙΟ
-
31-03/ 10η
Α.Ε. Πάτ
Ίκαρος Π
-
30-03/ 10η
Δαβουρλή
Α.Π.Σ. Π
-
30-03/ 10η
Α.Ε. Πάτ
ΔΙΑΣ/ΕΡΜ
-
30-03/ 10η
ΟΛΥΜΠΙΑΚ
ΔΙΑΣ/ΚΕΡ
-
30-03/ 10η
Αστέρας
ΑΕ ΑΙΓΙΟ
-
30-03/ 10η
ΔΙΑΣ-ΕΡΜ
Α.Ε. Πάτ
-
30-03/ 10η
Άτλας 2
Πήγασος
-
30-03/ 10η
Δαβουρλή
Α.Ε. Αρό
-
24-03/ 2η
Α.Ε. Πάτ
ΔΟΞΑ ΝΙΦ
-
24-03/ 9η
ΠΕΙΡΟΣ Ι
Ατρόμητο
-
23-03/ 9η
ΠΑΝΙΩΝΙΟ
Δαβουρλή
PreviousNext
-
31-03/ 10η
Δαβουρλή
ΑΡΗΣ ΠΑΤ
-
31-03/ 10η
Πήγασος
ΑΧΑΙΟΣ Σ
-
31-03/ 10η
Αχαϊκή 2
Δίας/Ερμ
-
31-03/ 10η
ΔΟΞΑ ΠΑΡ
Α.Ε. ΑΡΟ
-
30-03/ 10η
Δίας/Ερμ
Αετός Ρί
-
30-03/ 10η
Α.Ε.ΑΙΓΙ
Αχιλλέας
-
30-03/ 10η
Δίας/Ερμ
Θύελλα Π
-
30-03/ 10η
Άβυθος
Θύελλα Α
-
30-03/ 10η
Παναχαϊκ
ΠΑΝΙΩΝΙΟ
-
30-03/ 10η
Ατρόμητο
Αρόη 3
-
30-03/ 10η
Α.Ο. ΑΙΓ
Αστέρας
-
24-03/ 9η
Δίας/Ερμ
Άτλας 1
-
24-03/ 9η
Α.Ε. ΑΡΟ
Α.Π.Σ. Π
-
24-03/ 9η
Ίκαρος Π
Δαβουρλή0
0 -
24-03/ 9η
Άτλας 2
Δίας/Ερμ
-
24-03/ 9η
ΔΟΞΑ ΝΙΦ
Αίολος Α2
9 -
24-03/ 5η
Απόλλων
Α.Ο. ΑΙΓ0
1 -
24-03/ 9η
ΑΕ ΠΑΤΡΑ
ΑΧΑΙΟΣ Σ
-
24-03/ 9η
Νίκη Προ
ΠΑΝΙΩΝΙΟ
-
24-03/ 9η
ΑΕ ΠΑΤΡΑ
Δαβουρλή
-
23-03/ 9η
Α.Ε. ΑΙΓ
Απόλλων
-
23-03/ 9η
Αετός Ρί
Διαγόρας
-
23-03/ 9η
Α.Ε.ΑΙΓΙ
Αστέρας
-
23-03/ 9η
Πάτραι Α
ΑΡΗΣ ΠΑΤ
-
23-03/ 7η
Α.Ο. ΑΙΓ
Α.Ε. Αιγ
-
23-03/ 9η
Θύελλα Π
Αχαϊκή0
0 -
23-03/ 9η
Παναχαϊκ
Πήγασος
-
23-03/ 9η
Θύελλα Α
Α.Ε. Αιγ
PreviousNext
-
31-03/ 10η
Πήγασος
Άτλας 4
-
31-03/ 10η
Άτλας 3
ΑΕ Αρόης
-
31-03/ 10η
Πανιώνιο
ΑΡΗΣ ΠΑΤ
-
31-03/ 10η
ΑΧΑΙΟΣ Σ
Δίας/Ερμ
-
31-03/ 10η
ΔΑΦΝΗ ΠΑ
Δίας/Ερμ
-
30-03/ 10η
ΑΠΟΛΛΩΝ
Α.Ε. ΑΙΓ
-
30-03/ 10η
Ατρόμητο
Δίας/Ερμ
-
30-03/ 10η
Αστέρας
Αχιλλέας
-
30-03/ 10η
Α.Ε. ΑΙΓ
Άβυθος 2
-
24-03/ 9η
Δίας/Ερμ
Άτλας 1
-
24-03/ 9η
Άτλας 2
Δίας/Ερμ
-
24-03/ 9η
ΑΕ Πάτρα
Δαβουρλή
-
24-03/ 9η
ΑΕ Πάτρα
Αίολος Α
-
24-03/ 9η
Α.Ε. Αρό
Α.Π.Σ. Π
-
24-03/ 9η
Θύελλα Α
Α.Ε. ΑΙΓ
-
24-03/ 9η
Ίκαρος Π
Δαβουρλή0
0 -
24-03/ 9η
Άβυθος 1
ΑΠΟΛΛΩΝ
-
24-03/ 9η
Παναχαϊκ
Πήγασος
-
24-03/ 9η
ΝΙΚΗ ΠΡΟ
ΛΙΜΝΟΧΩΡ
-
23-03/ 9η
Θύελλα Π
Αχαϊκή0
0 -
23-03/ 9η
Αετός Ρί
Διαγόρας
-
23-03/ 9η
Πάτραι Α
ΑΡΗΣ ΠΑΤ
-
23-03/ 9η
ΠΑΝΑΙΓΙΑ
ΑΕ Αιγεί
PreviousNext
-
03-04/ 11η
ΘΥΕΛΛΑ Π
ΠΗΓΑΣΟΣ
-
01-04/ 11η
ΠΑΝΑΧΑΪΚ
Α.Π.Σ. Π
-
31-03/ 11η
ΗΡΑΚΛΗΣ
Δαβουρλή
-
31-03/ 11η
Θύελλα Α
Νίκη Προ
-
30-03/ 11η
ΔΙΑΣ/ΕΡΜ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ
-
25-03/ 10η
ΔΟΞΑ ΝΙΦ
ΑΧΑΪΚΗ1
1 -
20-03/ 9η
ΑΤΛΑΣ Α
ΑΡΗΣ ΠΑΤ
-
20-03/ 8η
ΘΥΕΛΛΑ Π
ΔΟΞΑ ΝΙΦ2
0
PreviousNext
-
30-03/ 9η
Παναχαϊκ
Διαγόρας
-
24-03/ 9η
Παναχαϊκ
Α.Ε. ΑΙΓ
-
24-03/ 9η
Πάτρα Α.
Δαβουρλή
-
24-03/ 9η
Αίολος Α
Ατρόμητο
-
24-03/ 9η
Δίας/Ερμ
Άτλας 1
-
24-03/ 9η
Α.Ε. Αρό
ΑΠΣ ΠΑΤΡ
-
23-03/ 9η
ΠΗΓΑΣΟΣ
ΔΑΦΝΗ ΠΑ
PreviousNext
Σημαντικα
- Διαδικτυακό σεμινάριο “Primavera Football About”
- ΑΝΑΒΟΛΗ ΟΛΩΝ ΤΩΝ ΑΓΩΝΩΝ
- ΦΕΣΤΙΒΑΛ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΑΚΑΔΗΜΙΩΝ ΟΠΑΠ
- ΠΡΟΤΕΡΑΙΌΤΗΤΑ ΜΕΤΡΗΣΕΩΝ ATHLOMETRIX
- Εορταστικές εκδηλώσεις σε συνεργασία με την ΠΑΕ Παναχαϊκή
- ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΕΧΝΟΜΕΤΡΙΑΣ ATHLOMETRIX
- Αναβολή αγώνων λόγω καιρικών συνθηκών
- Ώρες έναρξης αγώνων Πρωταθλημάτων
Αρχική / Πρόγραμμα
Παιδων (ΠΑΙΔΩΝ ADVANCED A ΄Β ΦΆΣΗ) - Πρόγραμμα
ΔΕΙΤΕ ΕΠΙΣΗΣ | Βαθμολογία | Ομάδες | Στατιστικά | Πίνακας Αποτελεσμάτων |
---|
ΔΕΙΤΕ ΕΠΙΣΗΣ | |||
---|---|---|---|
Βαθμολογία | Ομάδες | Στατιστικά | Πίνακας Αποτελεσμάτων |
1η Αγωνιστική | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Γήπεδο | Ημ/νια | Ώρα | Γηπεδούχος | Φιλοξενούμενος | Διαιτητές | ||||
Πετρωτού | 23/02 | 12:00 | Ίκαρος Πετρωτού | 4-1 | Α.Ε. Αρόης | ||||
Ροδιάς | 23/02 | 13:00 | Φλόγα Ροδιάς | 1-0 | Δόξα Παραλίας | ||||
ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας | 27/02 | 16:00 | Αχαΐκός | 5-1 | Αχαϊκή Α.Ε. | ||||
Ροδιάς | 02/03 | 10:00 | Παναιγιάλειος | 2-0 | Πετεινοί/Πυρσός |
2η Αγωνιστική | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Γήπεδο | Ημ/νια | Ώρα | Γηπεδούχος | Φιλοξενούμενος | Διαιτητές | ||||
ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας | 16/03 | 10:00 | Πετεινοί/Πυρσός | 2-7 | Αχαΐκός | ||||
Πετρωτού | 16/03 | 13:30 | Ίκαρος Πετρωτού | 3-0 | Φλόγα Ροδιάς | ||||
Παραλίας | 17/03 | 12:30 | Δόξα Παραλίας | 4-1 | Α.Ε. Αρόης | ||||
Δημοτικό Κ. Αχαΐας | 24/03 | 11:30 | Αχαϊκή Α.Ε. | 1-1 | Παναιγιάλειος |
3η Αγωνιστική | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Γήπεδο | Ημ/νια | Ώρα | Γηπεδούχος | Φιλοξενούμενος | Διαιτητές | ||||
Ροδιάς | 31/03 | 10:30 | Παναιγιάλειος | 0-1 | Ίκαρος Πετρωτού | ||||
ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας | 31/03 | 12:00 | Αχαΐκός | 3-2 | Δόξα Παραλίας | ||||
Πετρωτού | 03/04 | 15:30 | Α.Ε. Αρόης | 2-6 | Αχαϊκή Α.Ε. | ||||
Ροδιάς | 03/04 | 17:30 | Φλόγα Ροδιάς | 3-1 | Πετεινοί/Πυρσός |
4η Αγωνιστική | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Γήπεδο | Ημ/νια | Ώρα | Γηπεδούχος | Φιλοξενούμενος | Διαιτητές | ||||
Πετρωτού | 17/04 | 15:15 | Α.Ε. Αρόης | 1-2 | Πετεινοί/Πυρσός | ||||
Ροδιάς | 02/05 | 17:30 | Φλόγα Ροδιάς | 1-0 | Αχαϊκή Α.Ε. | ||||
Πετρωτού | 05/05 | 09:45 | Ίκαρος Πετρωτού | 2-0 | Αχαΐκός | ||||
Θ.Χρυσανθόπουλος (Αγ.Βασ) | 12/05 | 11:30 | Δόξα Παραλίας | 3-0 | Παναιγιάλειος |
5η Αγωνιστική | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Γήπεδο | Ημ/νια | Ώρα | Γηπεδούχος | Φιλοξενούμενος | Διαιτητές | ||||
Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) | 04/05 | 11:00 | Πετεινοί/Πυρσός | 0-2 | Παναιγιάλειος | ||||
Παραλίας | 22/05 | 18:30 | Δόξα Παραλίας | 3-0 | Φλόγα Ροδιάς | ||||
Πετρωτού | 25/05 | 12:00 | Α.Ε. Αρόης | 0-4 | Ίκαρος Πετρωτού | ||||
Δημοτικό Κ. Αχαΐας | 25/05 | 12:00 | Αχαϊκή Α.Ε. | 1-5 | Αχαΐκός |
6η Αγωνιστική | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Γήπεδο | Ημ/νια | Ώρα | Γηπεδούχος | Φιλοξενούμενος | Διαιτητές | ||||
Ροδιάς | 31/12 | 23:59 | Φλόγα Ροδιάς | 0-3 | Ίκαρος Πετρωτού | ||||
Πετρωτού | 18/05 | 10:00 | Α.Ε. Αρόης | 0-3 | Δόξα Παραλίας | ||||
Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) | 19/05 | 09:45 | Αχαΐκός | 4-1 | Πετεινοί/Πυρσός | ||||
Ροδιάς | 19/05 | 17:00 | Παναιγιάλειος | 0-3 | Αχαϊκή Α.Ε. |
7η Αγωνιστική | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Γήπεδο | Ημ/νια | Ώρα | Γηπεδούχος | Φιλοξενούμενος | Διαιτητές | ||||
Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) | 01/06 | 10:00 | Πετεινοί/Πυρσός | 3-0 | Φλόγα Ροδιάς | ||||
Παραλίας | 02/06 | 18:30 | Δόξα Παραλίας | 2-4 | Αχαΐκός | ||||
Δημοτικό Κ. Αχαΐας | 08/06 | 11:00 | Αχαϊκή Α.Ε. | 3-0 | Α.Ε. Αρόης | ||||
Πετρωτού | 08/06 | 18:00 | Ίκαρος Πετρωτού | 1-2 | Παναιγιάλειος |
8η Αγωνιστική | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Γήπεδο | Ημ/νια | Ώρα | Γηπεδούχος | Φιλοξενούμενος | Διαιτητές | ||||
Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) | 31/12 | 23:59 | Παναιγιάλειος | 3-0 | Δόξα Παραλίας | ||||
Παραλίας | 31/12 | 23:59 | Φλόγα Ροδιάς | 0-3 | Αχαϊκή Α.Ε. | ||||
δεν έχει ορισθεί | - | - | Α.Ε. Αρόης | - | Πετεινοί/Πυρσός | ||||
Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) | 13/06 | 19:00 | Αχαΐκός | 2-3 | Ίκαρος Πετρωτού |
Copyright © 2015 Ένωση Ποδοσφαιρικών Σωματείων Αχαΐας. Κατασκευή και Υποστήριξη icecube