-
21-04/ 12η
Δαβουρλή
Άρης Πατ
-
21-04/ 12η
Δόξα Παρ
Διαγόρας
-
21-04/ 12η
Ατρόμητο
Ίκαρος Π
-
20-04/ 12η
Δίας - Ε
Άτλας 2
-
20-04/ 12η
Πάτραι
Δαβουρλή
-
20-04/ 12η
Α.Ε. Αρό
Νίκη Προ
-
20-04/ 12η
Πάτρα 20
Πανιώνιο
-
17-04/ 7η
Άρης Πατ
Κεραυνός
-
15-04/ 11η
Αιγίου Α
Αιγίου Α1
2 -
13-04/ 11η
Αστέρας
Πάτραι0
1 -
10-04/ 11η
Αστήρ Τέ
Θύελλα Α0
4
PreviousNext
-
21-04/ 10η
ΛΙΜΝΟΧΩΡ
Άτλας
-
21-04/ 11η
ΔΟΞΑ ΝΙΦ
Άτλας 2
-
21-04/ 11η
Αετός Ρί
Άτλας 2
-
16-04/ 7η
Άτλας
ΔΙΑΣ/ΕΡΜ
-
14-04/ 11η
ΝΙΚΗ ΠΡΟ
Απόλλων
-
14-04/ 11η
Α.Ε. Αρό
ΑΡΗΣ ΠΑΤ
-
14-04/ 11η
ΟΛΥΜΠΙΑΚ
Αχαϊκή
-
14-04/ 10η
ΔΟΞΑ ΠΑΡ
Διαγόρας
-
14-04/ 11η
Δαβουρλή
ΔΙΑΣ-ΕΡΜ
-
13-04/ 11η
Παναχαϊκ
ΑΠΟΛΛΩΝ
-
13-04/ 11η
Δαβουρλή
Θύελλα Α
-
13-04/ 11η
Α.Ε. Πάτ
Άτλας
-
13-04/ 11η
Πήγασος
Ίκαρος Π
-
13-04/ 11η
ΔΙΑΣ/ΚΕΡ
Α.Ε. Πάτ2
2
PreviousNext
-
21-04/ 11η
ΑΧΑΙΟΣ Σ
Παναχαϊκ
-
21-04/ 4η
Αίολος Α
Αχαϊκή
-
21-04/ 11η
ΑΕ ΠΑΤΡΑ
Δίας/Ερμ
-
21-04/ 11η
Δαβουρλή
Πήγασος
-
21-04/ 11η
ΑΕ ΠΑΤΡΑ
Δίας/Ερμ
-
20-04/ 11η
ΑΧΑΙΟΣ Σ
ΔΑΦΝΗ ΠΑ
-
20-04/ 11η
Πάτραι Α
Διαγόρας
-
20-04/ 11η
Α.Ε. ΑΡΟ
Δαβουρλή
-
20-04/ 11η
Αετός Ρί
Θύελλα Π
-
20-04/ 11η
Α.Π.Σ. Π
Νίκη Προ
-
20-04/ 11η
Θύελλα Α
Αχιλλέας
-
20-04/ 11η
ΑΡΗΣ ΠΑΤ
ΔΟΞΑ ΝΙΦ
-
20-04/ 11η
Αρόη 3
Δίας/Ερμ
-
19-04/ 11η
Α.Ο. ΑΙΓ
Α.Ε. ΑΙΓ
-
14-04/ 11η
Δίας/Ερμ
ΑΤΛΑΣ Α
-
14-04/ 11η
ΔΟΞΑ ΠΑΡ
Αχαϊκή 2
-
14-04/ 11η
ΑΕΤΟΣ ΡΙ
Θύελλα Π
-
14-04/ 11η
Δαβουρλή
ΠΑΝΙΩΝΙΟ
-
14-04/ 11η
ΑΡΗΣ ΠΑΤ
Ίκαρος Π
-
13-04/ 11η
Δίας/Ερμ
Πανμοβρι1
0 -
13-04/ 11η
Α.Ε. ΑΡΟ
Παναχαϊκ
-
13-04/ 10η
Α.Ε. ΑΙΓ
Θύελλα Α
-
13-04/ 11η
Αστέρας
Άβυθος
-
13-04/ 10η
ΑΤΛΑΣ Α
ΔΑΦΝΗ ΠΑ
-
12-04/ 4η
Α.Ο. ΑΙΓ
Θύελλα Α0
1
PreviousNext
-
21-04/ 11η
ΑΕ Πάτρα
Δίας/Ερμ
-
21-04/ 11η
Άτλας 1
ΛΙΜΝΟΧΩΡ
-
21-04/ 11η
Αίολος Α
Παναχαϊκ
-
21-04/ 11η
Θύελλα Α
Άβυθος 1
-
21-04/ 11η
Δαβουρλή
Πήγασος
-
20-04/ 11η
Πάτραι Α
Διαγόρας
-
20-04/ 11η
Α.Ε. ΑΙΓ
ΠΑΝΑΙΓΙΑ
-
20-04/ 11η
ΑΕ Πάτρα
Δίας/Ερμ
-
20-04/ 11η
Α.Ε. Αρό
Δαβουρλή
-
20-04/ 11η
ΑΡΗΣ ΠΑΤ
ΔΟΞΑ ΝΙΦ
-
20-04/ 11η
Α.Π.Σ. Π
ΝΙΚΗ ΠΡΟ
-
20-04/ 11η
Αετός Ρί
Θύελλα Π
-
14-04/ 11η
Άτλας 4
Ίκαρος Π
-
14-04/ 11η
Άβυθος 2
Λύκοι Δι0
0 -
14-04/ 11η
Άτλας 3
Πανιώνιο
-
14-04/ 11η
ΑΕΤΟΣ ΡΙ
Δίας/Ερμ0
1 -
14-04/ 11η
Αιγίου Α
Αχιλλέας0
1 -
13-04/ 11η
ΑΡΗΣ ΠΑΤ
Παναχαϊκ
-
13-04/ 11η
Δίας/Ερμ
ΔΑΦΝΗ ΠΑ
-
13-04/ 11η
ΑΠΟΛΛΩΝ
Α.Ε. ΑΙΓ
-
13-04/ 11η
ΑΕ Αρόης
ΑΧΑΙΟΣ Σ
-
13-04/ 11η
Α.Ε. ΑΙΓ
Αστέρας
-
13-04/ 11η
Ατρόμητο
Πήγασος
PreviousNext
-
21-04/ 7η
Νίκη Προ
Α.Π.Σ. Π
-
21-04/ 12η
ΑΣΤΕΡΑΣ
ΑΧΑΪΚΗ
-
17-04/ 12η
ΑΤΛΑΣ Α
ΘΥΕΛΛΑ Π
-
15-04/ 12η
Α.Π.Σ. Π
ΗΡΑΚΛΗΣ8
1 -
14-04/ 12η
Δαβουρλή
ΚΕΡΑΥΝΟΣ
-
14-04/ 12η
ΠΗΓΑΣΟΣ
ΠΑΝΜΟΒΡΙ
-
13-04/ 12η
Νίκη Προ
ΔΙΑΣ/ΕΡΜ
PreviousNext
-
21-04/ 3η
ΠΗΓΑΣΟΣ
Δαβουρλη
-
21-04/ 11η
ΑΠΣ ΠΑΤΡ
Παναχαϊκ
-
21-04/ 11η
ΑΡΗΣ ΠΑΤ
Δίας/Ερμ
-
20-04/ 11η
Πάτρα Α.
Δίας/Ερμ
-
20-04/ 11η
Διαγόρας
Ατρόμητο
PreviousNext
Σημαντικα
- Διαδικτυακό σεμινάριο “Primavera Football About”
- ΑΝΑΒΟΛΗ ΟΛΩΝ ΤΩΝ ΑΓΩΝΩΝ
- ΦΕΣΤΙΒΑΛ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΑΚΑΔΗΜΙΩΝ ΟΠΑΠ
- ΠΡΟΤΕΡΑΙΌΤΗΤΑ ΜΕΤΡΗΣΕΩΝ ATHLOMETRIX
- Εορταστικές εκδηλώσεις σε συνεργασία με την ΠΑΕ Παναχαϊκή
- ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΕΧΝΟΜΕΤΡΙΑΣ ATHLOMETRIX
- Αναβολή αγώνων λόγω καιρικών συνθηκών
- Ώρες έναρξης αγώνων Πρωταθλημάτων
Αρχική / Πρόγραμμα
Προτζουνιορ (Ε ΟΜΙΛΟΣ) - Πρόγραμμα
ΔΕΙΤΕ ΕΠΙΣΗΣ | Βαθμολογία | Ομάδες | Στατιστικά | Πίνακας Αποτελεσμάτων |
---|
ΔΕΙΤΕ ΕΠΙΣΗΣ | |||
---|---|---|---|
Βαθμολογία | Ομάδες | Στατιστικά | Πίνακας Αποτελεσμάτων |
1η Αγωνιστική | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Γήπεδο | Ημ/νια | Ώρα | Γηπεδούχος | Φιλοξενούμενος | Διαιτητές | ||||
FAIR PLAY( ΠΑΤΡΑΙ Α.Π.Σ) | 13/11 | 10:00 | Α.Π.Σ. ΠΑΤΡΑΙ | - | Αετός Ρίου | ||||
Rossoneri MFC | 14/11 | 09:45 | Αίολος Αγυιάς | - | ΕΡΜΗΣ 2 | ||||
Θύελλας Πατρών (5x5) | 14/11 | 11:15 | Θύελλα Πατρών 2 | - | Αχαΐκή | ||||
Νίκης Προαστίου | 14/11 | 11:30 | ΝΙΚΗ/ΑΡΓΥΡΑ | - | ΕΡΜΗΣ 3 |
2η Αγωνιστική | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Γήπεδο | Ημ/νια | Ώρα | Γηπεδούχος | Φιλοξενούμενος | Διαιτητές | ||||
Δίας (7x7) | 31/12 | 23:59 | ΕΡΜΗΣ 2 | - | Αετός Ρίου | ||||
Δημοτικό Κ. Αχαΐας | 29/12 | 14:45 | Αχαΐκή | - | Αίολος Αγυιάς | ||||
Δίας (7x7) | 04/01 | 16:45 | ΕΡΜΗΣ 3 | - | Α.Π.Σ. ΠΑΤΡΑΙ | ||||
Θύελλας | 05/01 | 16:15 | Θύελλα Πατρών 2 | - | ΝΙΚΗ/ΑΡΓΥΡΑ |
3η Αγωνιστική | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Γήπεδο | Ημ/νια | Ώρα | Γηπεδούχος | Φιλοξενούμενος | Διαιτητές | ||||
Ρίου | 18/12 | 11:15 | Αετός Ρίου | - | Αχαΐκή | ||||
Δίας (7x7) | 19/12 | 10:30 | ΕΡΜΗΣ 2 | - | ΕΡΜΗΣ 3 | ||||
Rossoneri MFC | 19/12 | 11:15 | Αίολος Αγυιάς | - | Θύελλα Πατρών 2 | ||||
Νίκης Προαστίου | 19/12 | 11:30 | ΝΙΚΗ/ΑΡΓΥΡΑ | - | Α.Π.Σ. ΠΑΤΡΑΙ |
4η Αγωνιστική | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Γήπεδο | Ημ/νια | Ώρα | Γηπεδούχος | Φιλοξενούμενος | Διαιτητές | ||||
Δίας (7x7) | 22/01 | 15:30 | ΕΡΜΗΣ 3 | - | Αχαΐκή | ||||
Θύελλας | 23/01 | 10:15 | Θύελλα Πατρών 2 | - | Αετός Ρίου | ||||
Νίκης Προαστίου | 23/01 | 11:15 | Αίολος Αγυιάς | - | ΝΙΚΗ/ΑΡΓΥΡΑ | ||||
FAIR PLAY( ΠΑΤΡΑΙ Α.Π.Σ) | 23/01 | 12:15 | Α.Π.Σ. ΠΑΤΡΑΙ | - | ΕΡΜΗΣ 2 |
5η Αγωνιστική | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Γήπεδο | Ημ/νια | Ώρα | Γηπεδούχος | Φιλοξενούμενος | Διαιτητές | ||||
Ρίου | 05/02 | 11:15 | Αετός Ρίου | - | Αίολος Αγυιάς | ||||
Νίκης Προαστίου | 05/02 | 12:00 | ΝΙΚΗ/ΑΡΓΥΡΑ | - | ΕΡΜΗΣ 2 | ||||
Δία | 05/02 | 16:45 | ΕΡΜΗΣ 3 | - | Θύελλα Πατρών 2 | ||||
Δημοτικό Κ. Αχαΐας | 06/02 | 10:00 | Αχαΐκή | - | Α.Π.Σ. ΠΑΤΡΑΙ |
6η Αγωνιστική | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Γήπεδο | Ημ/νια | Ώρα | Γηπεδούχος | Φιλοξενούμενος | Διαιτητές | ||||
Δίας (7x7) | 19/02 | 18:30 | Αίολος Αγυιάς | - | ΕΡΜΗΣ 3 | ||||
Ρίου | 20/02 | 11:00 | Αετός Ρίου | - | ΝΙΚΗ/ΑΡΓΥΡΑ | ||||
Δίας (7x7) | 20/02 | 16:00 | ΕΡΜΗΣ 2 | - | Αχαΐκή | ||||
FAIR PLAY( ΠΑΤΡΑΙ Α.Π.Σ) | 20/02 | 17:00 | Α.Π.Σ. ΠΑΤΡΑΙ | - | Θύελλα Πατρών 2 |
7η Αγωνιστική | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Γήπεδο | Ημ/νια | Ώρα | Γηπεδούχος | Φιλοξενούμενος | Διαιτητές | ||||
Δίας (7x7) | 13/03 | 10:00 | ΕΡΜΗΣ 3 | - | Αετός Ρίου | ||||
Θύελλας Πατρών (5x5) | 13/03 | 10:00 | Θύελλα Πατρών 2 | - | ΕΡΜΗΣ 2 | ||||
FAIR PLAY( ΠΑΤΡΑΙ Α.Π.Σ) | 13/03 | 10:30 | Α.Π.Σ. ΠΑΤΡΑΙ | - | Αίολος Αγυιάς | ||||
Δημοτικό Κ. Αχαΐας | 13/03 | 12:00 | Αχαΐκή | - | ΝΙΚΗ/ΑΡΓΥΡΑ |
8η Αγωνιστική | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Γήπεδο | Ημ/νια | Ώρα | Γηπεδούχος | Φιλοξενούμενος | Διαιτητές | ||||
Ρίου | 26/03 | 11:00 | Αετός Ρίου | - | Α.Π.Σ. ΠΑΤΡΑΙ | ||||
Δημοτικό Κ. Αχαΐας | 27/03 | 10:00 | Αχαΐκή | - | Θύελλα Πατρών 2 | ||||
Δίας (7x7) | 27/03 | 15:00 | ΕΡΜΗΣ 3 | - | ΝΙΚΗ/ΑΡΓΥΡΑ | ||||
Δίας (7x7) | 27/03 | 16:00 | ΕΡΜΗΣ 2 | - | Αίολος Αγυιάς |
9η Αγωνιστική | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Γήπεδο | Ημ/νια | Ώρα | Γηπεδούχος | Φιλοξενούμενος | Διαιτητές | ||||
FAIR PLAY( ΠΑΤΡΑΙ Α.Π.Σ) | 09/04 | 14:00 | Α.Π.Σ. ΠΑΤΡΑΙ | - | ΕΡΜΗΣ 3 | ||||
Ρίου | 10/04 | 10:00 | Αετός Ρίου | - | ΕΡΜΗΣ 2 | ||||
Νίκης Προαστίου | 10/04 | 11:30 | ΝΙΚΗ/ΑΡΓΥΡΑ | - | Θύελλα Πατρών 2 | ||||
Rossoneri MFC | 10/04 | 12:15 | Αίολος Αγυιάς | - | Αχαΐκή |
10η Αγωνιστική | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Γήπεδο | Ημ/νια | Ώρα | Γηπεδούχος | Φιλοξενούμενος | Διαιτητές | ||||
Δημοτικό Κ. Αχαΐας | 01/05 | 11:15 | Αχαΐκή | - | Αετός Ρίου | ||||
FAIR PLAY( ΠΑΤΡΑΙ Α.Π.Σ) | 01/05 | 11:30 | Α.Π.Σ. ΠΑΤΡΑΙ | - | ΝΙΚΗ/ΑΡΓΥΡΑ | ||||
Δίας (7x7) | 01/05 | 16:30 | ΕΡΜΗΣ 3 | - | ΕΡΜΗΣ 2 | ||||
Θύελλας | 02/05 | 18:30 | Θύελλα Πατρών 2 | - | Αίολος Αγυιάς |
11η Αγωνιστική | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Γήπεδο | Ημ/νια | Ώρα | Γηπεδούχος | Φιλοξενούμενος | Διαιτητές | ||||
δεν έχει ορισθεί | - | - | Αχαΐκή | - | ΕΡΜΗΣ 3 | ||||
Θύελλας | 14/05 | 09:30 | Αετός Ρίου | - | Θύελλα Πατρών 2 | ||||
Δίας (7x7) | 14/05 | 16:00 | ΕΡΜΗΣ 2 | - | Α.Π.Σ. ΠΑΤΡΑΙ | ||||
Νίκης Προαστίου | 15/05 | 11:30 | ΝΙΚΗ/ΑΡΓΥΡΑ | - | Αίολος Αγυιάς |
12η Αγωνιστική | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Γήπεδο | Ημ/νια | Ώρα | Γηπεδούχος | Φιλοξενούμενος | Διαιτητές | ||||
Ρίου | 28/05 | 10:45 | Αίολος Αγυιάς | - | Αετός Ρίου | ||||
FAIR PLAY( ΠΑΤΡΑΙ Α.Π.Σ) | 29/05 | 10:30 | Α.Π.Σ. ΠΑΤΡΑΙ | - | Αχαΐκή | ||||
Δίας (7x7) | 29/05 | 19:00 | ΕΡΜΗΣ 2 | - | ΝΙΚΗ/ΑΡΓΥΡΑ | ||||
Θύελλας | 29/05 | 19:00 | Θύελλα Πατρών 2 | - | ΕΡΜΗΣ 3 |
13η Αγωνιστική | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Γήπεδο | Ημ/νια | Ώρα | Γηπεδούχος | Φιλοξενούμενος | Διαιτητές | ||||
δεν έχει ορισθεί | - | - | Θύελλα Πατρών 2 | - | Α.Π.Σ. ΠΑΤΡΑΙ | ||||
δεν έχει ορισθεί | - | - | Αχαΐκή | - | ΕΡΜΗΣ 2 | ||||
δεν έχει ορισθεί | - | - | ΕΡΜΗΣ 3 | - | Αίολος Αγυιάς | ||||
Νίκης Προαστίου | 11/06 | 10:30 | ΝΙΚΗ/ΑΡΓΥΡΑ | - | Αετός Ρίου |
14η Αγωνιστική | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Γήπεδο | Ημ/νια | Ώρα | Γηπεδούχος | Φιλοξενούμενος | Διαιτητές | ||||
Ρίου | 08/06 | 19:30 | ΝΙΚΗ/ΑΡΓΥΡΑ | - | Αχαΐκή | ||||
Ρίου | 08/06 | 19:30 | Αετός Ρίου | - | ΕΡΜΗΣ 3 | ||||
FAIR PLAY( ΠΑΤΡΑΙ Α.Π.Σ) | 09/06 | 19:00 | ΕΡΜΗΣ 2 | - | Θύελλα Πατρών 2 | ||||
FAIR PLAY( ΠΑΤΡΑΙ Α.Π.Σ) | 09/06 | 19:00 | Αίολος Αγυιάς | - | Α.Π.Σ. ΠΑΤΡΑΙ |
Copyright © 2015 Ένωση Ποδοσφαιρικών Σωματείων Αχαΐας. Κατασκευή και Υποστήριξη icecube