-
22-04/ 12η
Αιγείρα
Απόλλων
-
21-04/ 12η
Δαβουρλή
Άρης Πατ
-
21-04/ 12η
Δόξα Παρ
Διαγόρας
-
21-04/ 12η
Ατρόμητο
Ίκαρος Π
-
20-04/ 12η
Δίας - Ε
Άτλας 2
-
20-04/ 12η
Πάτραι
Δαβουρλή
-
20-04/ 12η
Πήγασος
Ολυμπιακ
-
20-04/ 12η
Α.Ε. Αρό
Νίκη Προ
-
20-04/ 12η
Πάτρα 20
Πανιώνιο
-
17-04/ 7η
Άρης Πατ
Κεραυνός1
3 -
15-04/ 11η
Αιγίου Α
Αιγίου Α1
2 -
13-04/ 11η
Αστέρας
Πάτραι0
1 -
10-04/ 11η
Αστήρ Τέ
Θύελλα Α0
4
PreviousNext
-
21-04/ 10η
Παναχαϊκ
ΝΙΚΗ ΠΡΟ
-
21-04/ 10η
ΛΙΜΝΟΧΩΡ
Άτλας
-
21-04/ 11η
ΔΟΞΑ ΝΙΦ
Άτλας 2
-
21-04/ 11η
Αετός Ρί
Άτλας 2
-
16-04/ 7η
Άτλας
ΔΙΑΣ/ΕΡΜ
-
14-04/ 11η
ΝΙΚΗ ΠΡΟ
Απόλλων
-
14-04/ 11η
Α.Ε. Αρό
ΑΡΗΣ ΠΑΤ5
1 -
14-04/ 11η
ΟΛΥΜΠΙΑΚ
Αχαϊκή
-
14-04/ 10η
ΔΟΞΑ ΠΑΡ
Διαγόρας8
1 -
14-04/ 11η
Δαβουρλή
ΔΙΑΣ-ΕΡΜ1
0 -
13-04/ 11η
Παναχαϊκ
ΑΠΟΛΛΩΝ5
1 -
13-04/ 11η
Δαβουρλή
Θύελλα Α
-
13-04/ 11η
Α.Ε. Πάτ
Άτλας
-
13-04/ 11η
Πήγασος
Ίκαρος Π
-
13-04/ 11η
ΔΙΑΣ/ΚΕΡ
Α.Ε. Πάτ2
2
PreviousNext
-
21-04/ 11η
ΑΧΑΙΟΣ Σ
Παναχαϊκ
-
21-04/ 11η
Άτλας 2
Ίκαρος Π
-
21-04/ 4η
Αίολος Α
Αχαϊκή
-
21-04/ 11η
ΑΕ ΠΑΤΡΑ
Δίας/Ερμ
-
21-04/ 11η
Δαβουρλή
Πήγασος
-
21-04/ 11η
ΑΕ ΠΑΤΡΑ
Δίας/Ερμ
-
20-04/ 11η
ΑΧΑΙΟΣ Σ
ΔΑΦΝΗ ΠΑ
-
20-04/ 11η
Πάτραι Α
Διαγόρας
-
20-04/ 11η
Α.Ε. ΑΡΟ
Δαβουρλή
-
20-04/ 11η
Αετός Ρί
Θύελλα Π
-
20-04/ 11η
Α.Π.Σ. Π
Νίκη Προ
-
20-04/ 11η
Θύελλα Α
Αχιλλέας
-
20-04/ 11η
ΑΡΗΣ ΠΑΤ
ΔΟΞΑ ΝΙΦ
-
20-04/ 11η
Αρόη 3
Δίας/Ερμ
-
19-04/ 11η
Α.Ο. ΑΙΓ
Α.Ε. ΑΙΓ
-
14-04/ 11η
Δίας/Ερμ
ΑΤΛΑΣ Α
-
14-04/ 11η
ΔΟΞΑ ΠΑΡ
Αχαϊκή 2
-
14-04/ 11η
ΑΕΤΟΣ ΡΙ
Θύελλα Π
-
14-04/ 11η
Δαβουρλή
ΠΑΝΙΩΝΙΟ
-
14-04/ 11η
ΑΡΗΣ ΠΑΤ
Ίκαρος Π
-
13-04/ 11η
Δίας/Ερμ
Πανμοβρι1
0 -
13-04/ 11η
Α.Ε. ΑΡΟ
Παναχαϊκ
-
13-04/ 10η
Α.Ε. ΑΙΓ
Θύελλα Α
-
13-04/ 11η
Αστέρας
Άβυθος
-
13-04/ 10η
ΑΤΛΑΣ Α
ΔΑΦΝΗ ΠΑ0
0 -
12-04/ 4η
Α.Ο. ΑΙΓ
Θύελλα Α0
1
PreviousNext
-
21-04/ 11η
ΑΕ Πάτρα
Δίας/Ερμ
-
21-04/ 11η
Άτλας 1
ΛΙΜΝΟΧΩΡ
-
21-04/ 11η
Άτλας 2
Ίκαρος Π
-
21-04/ 11η
Αίολος Α
Παναχαϊκ
-
21-04/ 11η
Θύελλα Α
Άβυθος 1
-
21-04/ 11η
Δαβουρλή
Πήγασος
-
20-04/ 11η
Πάτραι Α
Διαγόρας
-
20-04/ 11η
Α.Ε. ΑΙΓ
ΠΑΝΑΙΓΙΑ
-
20-04/ 11η
ΑΕ Πάτρα
Δίας/Ερμ
-
20-04/ 11η
Α.Ε. Αρό
Δαβουρλή
-
20-04/ 11η
ΑΡΗΣ ΠΑΤ
ΔΟΞΑ ΝΙΦ
-
20-04/ 11η
Α.Π.Σ. Π
ΝΙΚΗ ΠΡΟ
-
20-04/ 11η
Αετός Ρί
Θύελλα Π
-
14-04/ 11η
Άτλας 4
Ίκαρος Π
-
14-04/ 11η
Άβυθος 2
Λύκοι Δι0
0 -
14-04/ 11η
Άτλας 3
Πανιώνιο
-
14-04/ 11η
ΑΕΤΟΣ ΡΙ
Δίας/Ερμ0
1 -
14-04/ 11η
Αιγίου Α
Αχιλλέας0
1 -
13-04/ 11η
ΑΡΗΣ ΠΑΤ
Παναχαϊκ
-
13-04/ 11η
Δίας/Ερμ
ΔΑΦΝΗ ΠΑ
-
13-04/ 11η
ΑΠΟΛΛΩΝ
Α.Ε. ΑΙΓ
-
13-04/ 11η
ΑΕ Αρόης
ΑΧΑΙΟΣ Σ
-
13-04/ 11η
Α.Ε. ΑΙΓ
Αστέρας
-
13-04/ 11η
Ατρόμητο
Πήγασος
PreviousNext
-
21-04/ 7η
Νίκη Προ
Α.Π.Σ. Π
-
21-04/ 12η
ΑΣΤΕΡΑΣ
ΑΧΑΪΚΗ
-
17-04/ 12η
ΑΤΛΑΣ Α
ΘΥΕΛΛΑ Π
-
15-04/ 12η
Α.Π.Σ. Π
ΗΡΑΚΛΗΣ8
1 -
14-04/ 12η
Δαβουρλή
ΚΕΡΑΥΝΟΣ
-
14-04/ 12η
ΠΗΓΑΣΟΣ
ΠΑΝΜΟΒΡΙ
-
13-04/ 12η
Νίκη Προ
ΔΙΑΣ/ΕΡΜ
PreviousNext
-
21-04/ 3η
ΠΗΓΑΣΟΣ
Δαβουρλη
-
21-04/ 11η
Άτλας 1
Πήγασος
-
21-04/ 11η
ΑΠΣ ΠΑΤΡ
Παναχαϊκ
-
21-04/ 11η
ΑΡΗΣ ΠΑΤ
Δίας/Ερμ
-
20-04/ 11η
ΑΤΛΑΣ 3
Πανιώνιο
-
20-04/ 11η
Πάτρα Α.
Δίας/Ερμ
-
20-04/ 11η
Διαγόρας
Ατρόμητο
-
20-04/ 11η
Άτλας 2
Παναχαϊκ
PreviousNext
Σημαντικα
- Διαδικτυακό σεμινάριο “Primavera Football About”
- ΑΝΑΒΟΛΗ ΟΛΩΝ ΤΩΝ ΑΓΩΝΩΝ
- ΦΕΣΤΙΒΑΛ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΑΚΑΔΗΜΙΩΝ ΟΠΑΠ
- ΠΡΟΤΕΡΑΙΌΤΗΤΑ ΜΕΤΡΗΣΕΩΝ ATHLOMETRIX
- Εορταστικές εκδηλώσεις σε συνεργασία με την ΠΑΕ Παναχαϊκή
- ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΕΧΝΟΜΕΤΡΙΑΣ ATHLOMETRIX
- Αναβολή αγώνων λόγω καιρικών συνθηκών
- Ώρες έναρξης αγώνων Πρωταθλημάτων
Αρχική / Στατιστικά
Γ' κατηγορία (2ος Όμιλος) - Στατιστικά
ΓΚΟΛ ΑΝΑ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΓΚΟΛ ΑΝΑ ΔΕΚΑΠΕΝΤΑΛΕΠΤΟ
ΚΟΚΚΙΝΕΣ ΑΝΑ ΔΕΚΑΠΕΝΤΑΛΕΠΤΟ
ΔΕΙΤΕ ΕΠΙΣΗΣ
ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΕΠΙΘΕΣΗ
Α/Α | Ομάδα | Γκολ |
---|---|---|
1 | ΠΑΤΡΑ 2005 Α.Ε. | 86 |
2 | ΔΙΑΣ ΣΑΡΑΒΑΛΙΟΥ | 76 |
3 | ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΣΟΥΚΑΛΕΪΚΩΝ | 71 |
4 | ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΑΤΡΩΝ | 68 |
5 | ΩΛΕΝΙΑΚΟΣ Α.Σ. | 68 |
6 | ΑΙΑΣ ΠΑΤΡΩΝ | 65 |
7 | ΡΩΜΑΝΟΣ Α.Ο. | 60 |
8 | ΔΑΦΝΗ ΠΑΤΡΩΝ | 56 |
9 | ΑΥΤΟΝΟΜΗ Π.Ο. | 50 |
10 | ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΖΑΡΟΥΧΛΕΙΚΩΝ | 48 |
11 | ΦΛΟΓΑ ΚΑΤΩ ΚΑΣΤΡΙΤΣΙΟΥ | 48 |
12 | ΑΡΟΗ Α.Π.Ο. | 46 |
13 | ΑΡΗΣ ΑΝΩ ΣΟΥΔΕΝΕΪΚΩΝ | 33 |
14 | ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ | 33 |
15 | ΠΗΓΑΣΟΣ ΠΑΤΡΩΝ | 27 |
16 | ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΟΒΡΥΑΣ Α.Ο. | 16 |
Περισσότεροι |
ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΑΜΥΝΑ
Α/Α | Ομάδα | Γκολ |
---|---|---|
1 | ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΣΟΥΚΑΛΕΪΚΩΝ | 19 |
2 | ΡΩΜΑΝΟΣ Α.Ο. | 25 |
3 | ΩΛΕΝΙΑΚΟΣ Α.Σ. | 26 |
4 | ΔΙΑΣ ΣΑΡΑΒΑΛΙΟΥ | 27 |
5 | ΑΙΑΣ ΠΑΤΡΩΝ | 39 |
6 | ΠΑΤΡΑ 2005 Α.Ε. | 40 |
7 | ΦΛΟΓΑ ΚΑΤΩ ΚΑΣΤΡΙΤΣΙΟΥ | 41 |
8 | ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΑΤΡΩΝ | 43 |
9 | ΔΑΦΝΗ ΠΑΤΡΩΝ | 50 |
10 | ΑΡΟΗ Α.Π.Ο. | 59 |
11 | ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΖΑΡΟΥΧΛΕΙΚΩΝ | 60 |
12 | ΑΥΤΟΝΟΜΗ Π.Ο. | 62 |
13 | ΑΡΗΣ ΑΝΩ ΣΟΥΔΕΝΕΪΚΩΝ | 76 |
14 | ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΟΒΡΥΑΣ Α.Ο. | 94 |
15 | ΠΗΓΑΣΟΣ ΠΑΤΡΩΝ | 95 |
16 | ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ | 95 |
Περισσότεροι |
ΠΡΩΤΟΙ ΣΚΟΡΕΡΣ
ΛΕΠΤΑ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗΣ
Όνοματεπώνυμο | Ομάδα | Λεπτά |
---|---|---|
ΓΚΟΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ | Ρωμανός | 2546 |
ΔΑΛΑΒΟΥΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ | Αστέρας Τσουκαλεΐκων | 2520 |
ΚΟΥΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ | Ρωμανός | 2510 |
ΚΑΡΑΙΣΚΟΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ | Δίας Σαραβαλίου | 2445 |
ΚΟΛΑΙΤΗΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ | Αστέρας Τσουκαλεΐκων | 2436 |
ΣΑΝΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ | Δίας Σαραβαλίου | 2435 |
ΚΟΤΣΙΑΙ ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ | Αίας Πατρών | 2414 |
ΝΙΚΟΛΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ | Δάφνη Πατρών | 2413 |
ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ | Ωλενιακός | 2405 |
ΓΡΑΜΜΑΤΣΟΥΛΙΑΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ | Ολυμπιακός Ζαρουχλεΐκων | 2405 |
ΤΣΟΛΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ | Άρης Άνω Σουδενεΐκων | 2385 |
ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΕΛΙΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ | Φλόγα Κάτω Καστριτσίου | 2369 |
ΛΑΖΑΝΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ | Πήγασος Πατρών | 2331 |
ANDREU PANAJOTI | Δίας Σαραβαλίου | 2326 |
ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ | Αστέρας Τσουκαλεΐκων | 2318 |
ΤΣΙΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ | Αστέρας Τσουκαλεΐκων | 2316 |
ΤΣΙΟΥΣΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ | Πάτρα 2005 A.E. | 2292 |
ΜΑΣΤΟΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ | Αχιλλέας Οβρυάς | 2247 |
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ | Αστέρας Τσουκαλεΐκων | 2244 |
ΜΗΛΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ | Ωλενιακός | 2234 |
ΞΥΔΙΑΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ | Αχιλλέας Οβρυάς | 2230 |
ΓΚΟΥΛΙΩΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ | Αίας Πατρών | 2206 |
ΣΠΑΝΟΣ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ | Δίας Σαραβαλίου | 2186 |
ΜΠΑΣΙΛΑΡΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ | Αρόη Α.Π.Ο. | 2183 |
ΚΑΤΡΙΒΕΣΗΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ | Ωλενιακός | 2169 |
ΠΑΠΑΖΑΦΕΙΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ | Ηρακλής Πατρών | 2160 |
ΤΣΑΚΡΙΛΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ | Δάφνη Πατρών | 2140 |
ΚΑΒΒΑΔΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ | Αυτόνομη Π.Ο. | 2133 |
ΜΟΥΣΤΟΣ ΘΩΜΑΣ | Αυτόνομη Π.Ο. | 2133 |
ΓΡΑΒΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ | Αστέρας Τσουκαλεΐκων | 2124 |
ΣΚΑΝΔΑΛΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ | Πάτρα 2005 A.E. | 2123 |
ΜΠΙΣΤΙΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ | Αχιλλέας Οβρυάς | 2111 |
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ | Αίας Πατρών | 2093 |
ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ | Αχιλλέας Οβρυάς | 2092 |
ΜΑΝΩΛΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ | Δάφνη Πατρών | 2076 |
ΠΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ | Ωλενιακός | 2076 |
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ | Ολυμπιακός Ζαρουχλεΐκων | 2070 |
ΑΛΕΒΙΖΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΙΟΣ | Ηρακλής Πατρών | 2060 |
ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ | Πάτρα 2005 A.E. | 2054 |
ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ | Φλόγα Κάτω Καστριτσίου | 2047 |
ΛΙΑΡΟΜΜΑΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ | Αυτόνομη Π.Ο. | 2041 |
ΣΑΚΑΜΠΕΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ | Πάτρα 2005 A.E. | 2034 |
ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ | Φλόγα Κάτω Καστριτσίου | 2030 |
ΠΑΝΤΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ | Αστέρας Τσουκαλεΐκων | 2026 |
ΠΥΛΑΡΙΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ | Πάτρα 2005 A.E. | 2024 |
ΚΑΡΚΑΣΙΝΑΣ ΘΩΜΑΣ | Αρόη Α.Π.Ο. | 2008 |
ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ | Ρωμανός | 2007 |
ΑΒΡΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ | Ρωμανός | 2006 |
ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ | Ολυμπιακός Ζαρουχλεΐκων | 2006 |
ΜΑΝΙΚΑΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ | Άρης Άνω Σουδενεΐκων | 1996 |
Περισσότεροι |