-
01-05/ 2η
Άρης Πατ
Παναχαϊκ
-
28-04/ 8η
Απόλλων
Πάτραι
-
27-04/ 10η
Παναχαϊκ
Πανιώνιο
-
27-04/ 3η
Νίκη Προ
Ατρόμητο
-
22-04/ 12η
Αιγείρα
Απόλλων2
0 -
21-04/ 12η
Δαβουρλή
Άρης Πατ3
0 -
21-04/ 12η
Δόξα Παρ
Διαγόρας4
3 -
21-04/ 12η
Ατρόμητο
Ίκαρος Π4
1 -
20-04/ 12η
Δίας - Ε
Άτλας 20
3 -
20-04/ 12η
Πάτραι
Δαβουρλή6
0 -
20-04/ 12η
Πήγασος
Ολυμπιακ10
2 -
20-04/ 12η
Α.Ε. Αρό
Νίκη Προ3
1 -
20-04/ 12η
Πάτρα 20
Πανιώνιο2
2 -
17-04/ 7η
Άρης Πατ
Κεραυνός1
3
PreviousNext
-
28-04/ 12η
Αχιλλέας
ΑΕ ΑΙΓΙΟ
-
28-04/ 12η
Δαβουρλή
ΛΙΜΝΟΧΩΡ
-
28-04/ 12η
ΑΡΗΣ ΠΑΤ
Θύελλα Α
-
28-04/ 12η
Αετός Ρί
Πήγασος
-
27-04/ 12η
Α.Ε. Πάτ
Αχαϊκή
-
27-04/ 11η
Διαγόρας
ΠΕΙΡΟΣ Ι
-
27-04/ 12η
Άτλας 2
ΟΛΥΜΠΙΑΚ
-
27-04/ 12η
ΠΑΝΙΩΝΙΟ
Α.Ε. Αρό
-
27-04/ 12η
Απόλλων
ΑΠΟΛΛΩΝ
-
27-04/ 12η
Άτλας
ΝΙΚΗ ΠΡΟ
-
25-04/ 12η
ΔΙΑΣ-ΕΡΜ
Παναχαϊκ
-
21-04/ 10η
Παναχαϊκ
ΝΙΚΗ ΠΡΟ3
1 -
21-04/ 10η
ΛΙΜΝΟΧΩΡ
Άτλας3
1 -
21-04/ 11η
ΔΟΞΑ ΝΙΦ
Άτλας 2
-
21-04/ 11η
Αετός Ρί
Άτλας 22
7 -
16-04/ 7η
Άτλας
ΔΙΑΣ/ΕΡΜ3
1
PreviousNext
-
30-04/ 12η
Ίκαρος Π
Ατρόμητο
-
28-04/ 12η
ΔΑΦΝΗ ΠΑ
Αετός Ρί
-
28-04/ 11η
Απόλλων
Α.Ε. Αιγ
-
28-04/ 12η
ΠΑΝΙΩΝΙΟ
Α.Ε. ΑΡΟ
-
27-04/ 12η
Δίας/Ερμ
Δαβουρλή
-
27-04/ 12η
Πήγασος
Δίας/Ερμ
-
27-04/ 12η
Παναχαϊκ
Αχαϊκή 2
-
27-04/ 12η
Θύελλα Π
Αρόη 3
-
27-04/ 12η
Άβυθος
Α.Ο. ΑΙΓ
-
27-04/ 12η
ΑΡΗΣ ΠΑΤ
ΑΕΤΟΣ ΡΙ
-
27-04/ 12η
Αχιλλέας
Αστέρας
-
27-04/ 12η
ΑΤΛΑΣ Α
ΑΧΑΙΟΣ Σ
-
26-04/ 11η
Α.Ο. ΑΙΓ
Α.Ε. ΑΙΓ
-
26-04/ 12η
Α.Ε.ΑΙΓΙ
Θύελλα Α
-
21-04/ 11η
ΑΧΑΙΟΣ Σ
Παναχαϊκ
-
21-04/ 11η
Άτλας 2
Ίκαρος Π
-
21-04/ 4η
Αίολος Α
Αχαϊκή
-
21-04/ 11η
ΑΕ ΠΑΤΡΑ
Δίας/Ερμ
-
21-04/ 11η
Δαβουρλή
Πήγασος0
0 -
21-04/ 11η
ΑΕ ΠΑΤΡΑ
Δίας/Ερμ
-
20-04/ 11η
ΑΧΑΙΟΣ Σ
ΔΑΦΝΗ ΠΑ
-
20-04/ 11η
Πάτραι Α
Διαγόρας
-
20-04/ 11η
Α.Ε. ΑΡΟ
Δαβουρλή0
0 -
20-04/ 11η
Αετός Ρί
Θύελλα Π
-
20-04/ 11η
Α.Π.Σ. Π
Νίκη Προ
-
20-04/ 11η
Θύελλα Α
Αχιλλέας
-
20-04/ 11η
ΑΡΗΣ ΠΑΤ
ΔΟΞΑ ΝΙΦ
-
20-04/ 11η
Αρόη 3
Δίας/Ερμ0
0
PreviousNext
-
30-04/ 12η
Ίκαρος Π
Ατρόμητο
-
28-04/ 12η
Παναχαϊκ
Άτλας 3
-
28-04/ 12η
Δαβουρλή
ΛΙΜΝΟΧΩΡ
-
28-04/ 12η
ΑΧΑΙΟΣ Σ
Πανιώνιο
-
28-04/ 11η
ΑΕ Αιγεί
ΑΠΟΛΛΩΝ
-
28-04/ 12η
Άτλας 4
ΑΕΤΟΣ ΡΙ
-
27-04/ 12η
Δίας/Ερμ
ΑΕ Αρόης
-
27-04/ 12η
ΔΑΦΝΗ ΠΑ
Πήγασος
-
27-04/ 12η
Αχιλλέας
Α.Ε. ΑΙΓ
-
27-04/ 12η
Λύκοι Δι
ΑΠΟΛΛΩΝ
-
27-04/ 12η
Δίας/Ερμ
Δίας/Ερμ
-
27-04/ 12η
Άβυθος 2
Αιγίου Α
-
21-04/ 11η
ΑΕ Πάτρα
Δίας/Ερμ
-
21-04/ 11η
Άτλας 1
ΛΙΜΝΟΧΩΡ
-
21-04/ 11η
Άτλας 2
Ίκαρος Π
-
21-04/ 11η
Αίολος Α
Παναχαϊκ
-
21-04/ 11η
Θύελλα Α
Άβυθος 11
0 -
21-04/ 11η
Δαβουρλή
Πήγασος1
1 -
20-04/ 11η
Πάτραι Α
Διαγόρας
-
20-04/ 11η
Α.Ε. ΑΙΓ
ΠΑΝΑΙΓΙΑ
-
20-04/ 11η
ΑΕ Πάτρα
Δίας/Ερμ
-
20-04/ 11η
Α.Ε. Αρό
Δαβουρλή1
0 -
20-04/ 11η
ΑΡΗΣ ΠΑΤ
ΔΟΞΑ ΝΙΦ
-
20-04/ 11η
Α.Π.Σ. Π
ΝΙΚΗ ΠΡΟ
-
20-04/ 11η
Αετός Ρί
Θύελλα Π
PreviousNext
-
01-05/ 7η
ΠΗΓΑΣΟΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ
-
29-04/ 13η
ΚΕΡΑΥΝΟΣ
Α.Π.Σ. Π
-
24-04/ 13η
ΑΡΗΣ ΠΑΤ
ΑΣΤΕΡΑΣ2
1 -
24-04/ 13η
ΠΑΝΑΧΑΪΚ
ΗΡΑΚΛΗΣ4
0 -
21-04/ 7η
Νίκη Προ
Α.Π.Σ. Π2
0 -
21-04/ 12η
ΑΣΤΕΡΑΣ
ΑΧΑΪΚΗ0
0 -
17-04/ 12η
ΑΤΛΑΣ Α
ΘΥΕΛΛΑ Π2
1
PreviousNext
-
27-04/ 12η
Παναχαϊκ
Άτλας 1
-
21-04/ 3η
ΠΗΓΑΣΟΣ
Δαβουρλη
-
21-04/ 11η
ΑΠΣ ΠΑΤΡ
Παναχαϊκ0
0 -
21-04/ 11η
ΑΡΗΣ ΠΑΤ
Δίας/Ερμ
-
20-04/ 11η
Άτλας 1
Πήγασος
-
20-04/ 11η
ΑΤΛΑΣ 3
Πανιώνιο
-
20-04/ 11η
Πάτρα Α.
Δίας/Ερμ
-
20-04/ 11η
Διαγόρας
Ατρόμητο
-
20-04/ 11η
Άτλας 2
Παναχαϊκ
PreviousNext
Σημαντικα
- Διαδικτυακό σεμινάριο “Primavera Football About”
- ΑΝΑΒΟΛΗ ΟΛΩΝ ΤΩΝ ΑΓΩΝΩΝ
- ΦΕΣΤΙΒΑΛ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΑΚΑΔΗΜΙΩΝ ΟΠΑΠ
- ΠΡΟΤΕΡΑΙΌΤΗΤΑ ΜΕΤΡΗΣΕΩΝ ATHLOMETRIX
- Εορταστικές εκδηλώσεις σε συνεργασία με την ΠΑΕ Παναχαϊκή
- ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΕΧΝΟΜΕΤΡΙΑΣ ATHLOMETRIX
- Αναβολή αγώνων λόγω καιρικών συνθηκών
- Ώρες έναρξης αγώνων Πρωταθλημάτων
Αρχική / Στατιστικά
Γ' κατηγορία (4ος Όμιλος) - Στατιστικά
ΓΚΟΛ ΑΝΑ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΓΚΟΛ ΑΝΑ ΔΕΚΑΠΕΝΤΑΛΕΠΤΟ
ΚΟΚΚΙΝΕΣ ΑΝΑ ΔΕΚΑΠΕΝΤΑΛΕΠΤΟ
ΔΕΙΤΕ ΕΠΙΣΗΣ
ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΕΠΙΘΕΣΗ
Α/Α | Ομάδα | Γκολ |
---|---|---|
1 | ΔΗΜΟΣ ΔΙΑΚΟΠΤΟΥ Α.Ο. | 92 |
2 | ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΣΑΛΜΕΝΙΚΟΥ | 86 |
3 | ΦΛΟΓΑ ΡΟΔΙΑΣ | 71 |
4 | ΑΡΓΥΡΑ ΠΑΤΡΩΝ | 68 |
5 | ΑΒΥΘΟΥ Α,Ο. | 60 |
6 | ΖΗΡΙΑ-ΤΑΔ'93 | 56 |
7 | ΘΥΕΛΛΑ ΑΙΓΕΙΡΑΣ | 53 |
8 | ΔΑΦΝΕΣ ΑΙΓΙΑΛΕΙΑΣ Α.Ο. | 32 |
9 | ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΣΕΛΙΑΝΙΤΙΚΩΝ | 31 |
10 | ΑΡΗΣ ΚΟΥΝΙΝΑΣ | 30 |
11 | ΣΚΕΠΑΣΤΟ Α.Ο. | 29 |
12 | ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ | 29 |
13 | ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ / Α.Ε. ΑΙΓΙΟΥ | 21 |
14 | ΠΡΟΖΥΜΟΥΛΗΣ ΛΥΚΟΙ ΔΙΑΚΟΠΤΟΥ | 15 |
Περισσότεροι |
ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΑΜΥΝΑ
Α/Α | Ομάδα | Γκολ |
---|---|---|
1 | ΖΗΡΙΑ-ΤΑΔ'93 | 21 |
2 | ΑΡΓΥΡΑ ΠΑΤΡΩΝ | 24 |
3 | ΔΗΜΟΣ ΔΙΑΚΟΠΤΟΥ Α.Ο. | 25 |
4 | ΘΥΕΛΛΑ ΑΙΓΕΙΡΑΣ | 27 |
5 | ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΣΑΛΜΕΝΙΚΟΥ | 28 |
6 | ΦΛΟΓΑ ΡΟΔΙΑΣ | 30 |
7 | ΑΒΥΘΟΥ Α,Ο. | 40 |
8 | ΔΑΦΝΕΣ ΑΙΓΙΑΛΕΙΑΣ Α.Ο. | 49 |
9 | ΑΡΗΣ ΚΟΥΝΙΝΑΣ | 62 |
10 | ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΣΕΛΙΑΝΙΤΙΚΩΝ | 62 |
11 | ΣΚΕΠΑΣΤΟ Α.Ο. | 68 |
12 | ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ | 70 |
13 | ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ / Α.Ε. ΑΙΓΙΟΥ | 74 |
14 | ΠΡΟΖΥΜΟΥΛΗΣ ΛΥΚΟΙ ΔΙΑΚΟΠΤΟΥ | 93 |
Περισσότεροι |
ΠΡΩΤΟΙ ΣΚΟΡΕΡΣ
ΛΕΠΤΑ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗΣ
Όνοματεπώνυμο | Ομάδα | Λεπτά |
---|---|---|
MARKU ADRIAN | Θύελλα Αιγείρας | 2340 |
ΜΠΑΝΤΟΥΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ | Φλόγα Ρόδιας | 2333 |
ΚΑΡΑΙΣΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ | Αβύθου Α,Ο. | 2296 |
ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ | Αβύθου Α,Ο. | 2271 |
ΚΑΡΔΑΡΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ | Αργυρά Πατρών | 2266 |
ΚΑΡΑΜΠΕΛΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ | Σκεπαστό | 2246 |
ΜΠΑΣΑ ΚΛΑΙΝΤΙ | Φλόγα Ρόδιας | 2206 |
ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ | Ζήρια-ΤΑΔ'93 | 2201 |
ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ | Θύελλα Αιγείρας | 2186 |
ΛΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ | Φλόγα Ρόδιας | 2148 |
ΠΑΡΙΣΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ | Φλόγα Ρόδιας | 2138 |
ΣΑΛΑΙ ΣΠΥΡΟΣ | Φοίνικας Σαλμενίκου | 2134 |
ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ | Ζήρια-ΤΑΔ'93 | 2132 |
ΓΚΛΑΒΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ | Φλόγα Ρόδιας | 2130 |
ΓΚΟΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ | Αβύθου Α,Ο. | 2115 |
ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ ΦΟΙΒΟΣ | Σπάρτακος | 2114 |
ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ | Σπάρτακος | 2104 |
ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ | Προζυμούλης Λύκοι Διακοπτού | 2043 |
ΛΙΒΑΝΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ | Αργυρά Πατρών | 2027 |
ΒΟΡΥΛΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ | Σκεπαστό | 2024 |
ΚΑΤΣΑΟΥΝΗΣ ΠΟΛΥΔΩΡΟΣ | Δήμος Διακοπτού Α.Ο. | 2006 |
ΜΠΑΛΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ | Σκεπαστό | 1981 |
ΣΕΡΒΕΣ ΗΛΙΑΣ | Φοίνικας Σαλμενίκου | 1979 |
ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ | Αβύθου Α,Ο. | 1976 |
ΜΕΡΚΟΥΡΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ | Δάφνες Αιγιαλείας | 1970 |
ΝΑΚΕΛΑΡΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ | Θύελλα Αιγείρας | 1969 |
ΦΛΩΡΑΤΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ | Αργυρά Πατρών | 1952 |
ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ | Φλόγα Ρόδιας | 1940 |
ΘΕΟΦΥΛΑΚΤΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ | Προζυμούλης Λύκοι Διακοπτού | 1937 |
ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ | Δάφνες Αιγιαλείας | 1928 |
ΜΕΡΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ | Προζυμούλης Λύκοι Διακοπτού | 1911 |
ΜΑΡΑΓΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΗΣ | Θύελλα Αιγείρας | 1909 |
ΣΟΥΒΑΤΖΟΓΛΟΥ ΧΑΡΙΤΩΝ | Άρης Κουνινάς | 1903 |
MANE EDISON | Φοίνικας Σαλμενίκου | 1900 |
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ | Δάφνες Αιγιαλείας | 1900 |
ΡΟΔΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ | Άρης Κουνινάς | 1896 |
ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ | Κεραυνός Σελιανιτίκων | 1890 |
ΛΙΒΑΣ ΤΡΥΦΩΝ | Δήμος Διακοπτού Α.Ο. | 1884 |
ΜΠΟΥΖΙΝΕΚΗΣ ΠΕΤΡΟΣ | Κεραυνός Σελιανιτίκων | 1884 |
ΠΑΠΠΟΥΤΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ | Δάφνες Αιγιαλείας | 1860 |
ΡΑΜΠΑΒΙΛΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ | Φοίνικας Σαλμενίκου | 1846 |
ΡΟΒΗΛΟΣ ΗΛΙΑΣ | Θύελλα Αιγείρας | 1845 |
MARKU EDUARD | Θύελλα Αιγείρας | 1842 |
ΓΚΟΥΤΣΕ ΛΕΩΝΙΔΑΣ | Άρης Κουνινάς | 1841 |
ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ | Αργυρά Πατρών | 1841 |
ΖΗΣΗΣ ΜΙΧΑΗΛ | Άρης Κουνινάς | 1830 |
ΚΟΥΝΑΒΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ | Δήμος Διακοπτού Α.Ο. | 1822 |
ΦΕΡΤΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ | Αργυρά Πατρών | 1820 |
ΤΣΑΜΤΣΟΥΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ | Ζήρια-ΤΑΔ'93 | 1807 |
ΚΟΥΝΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ | Φοίνικας Σαλμενίκου | 1801 |
Περισσότεροι |