-
27-03/ 10η
Άρης Πατ
Πάτρα 20
-
25-03/ 10η
Αιγείρα
Αστήρ Τέ
-
24-03/ 10η
Δαβουρλή
Άτλας
-
24-03/ 10η
Απόλλων
Αιγίου Α3
4 -
24-03/ 10η
Δόξα Παρ
Πάτραι
-
23-03/ 10η
Δίας - Ε
Πήγασος
-
23-03/ 10η
Νίκη Προ
Κεραυνός
-
23-03/ 10η
Αετός Ρί
Αστέρας5
3 -
23-03/ 10η
Ίκαρος Π
Ολυμπιακ
-
23-03/ 10η
Δίας/Ερμ
Δαβουρλή
-
23-03/ 10η
Ατρόμητο
Νίκη Προ
-
23-03/ 10η
Άτλας 2
Α.Ε. Αρό
-
22-03/ 10η
Αιγίου Α
Καλάβρυτ
PreviousNext
-
31-03/ 10η
ΣΚΕΠΑΣΤΟ
Αχιλλέας
-
31-03/ 9η
ΔΟΞΑ ΠΑΡ
Παναχαϊκ
-
31-03/ 10η
ΑΠΟΛΛΩΝ
Δαβουρλή
-
31-03/ 10η
Αχαϊκή
Αετός Ρί
-
31-03/ 10η
Ατρόμητο
ΔΟΞΑ ΝΙΦ
-
31-03/ 10η
Απόλλων
Άτλας
-
31-03/ 10η
ΑΡΗΣ ΠΑΤ
ΠΑΝΙΩΝΙΟ
-
31-03/ 10η
Α.Ε. Πάτ
Ίκαρος Π
-
30-03/ 10η
Δαβουρλή
Α.Π.Σ. Π
-
30-03/ 10η
Α.Ε. Πάτ
ΔΙΑΣ/ΕΡΜ
-
30-03/ 10η
ΟΛΥΜΠΙΑΚ
ΔΙΑΣ/ΚΕΡ
-
30-03/ 10η
Αστέρας
ΑΕ ΑΙΓΙΟ
-
30-03/ 10η
ΔΙΑΣ-ΕΡΜ
Α.Ε. Πάτ
-
30-03/ 10η
Άτλας 2
Πήγασος
-
30-03/ 10η
Δαβουρλή
Α.Ε. Αρό
-
24-03/ 2η
Α.Ε. Πάτ
ΔΟΞΑ ΝΙΦ
-
24-03/ 9η
ΠΕΙΡΟΣ Ι
Ατρόμητο
-
23-03/ 9η
ΠΑΝΙΩΝΙΟ
Δαβουρλή
PreviousNext
-
31-03/ 10η
Δαβουρλή
ΑΡΗΣ ΠΑΤ
-
31-03/ 10η
Πήγασος
ΑΧΑΙΟΣ Σ
-
31-03/ 10η
ΔΟΞΑ ΠΑΡ
Α.Ε. ΑΡΟ
-
31-03/ 10η
Αχαϊκή 2
Δίας/Ερμ
-
30-03/ 10η
Δίας/Ερμ
Αετός Ρί
-
30-03/ 10η
Α.Ε.ΑΙΓΙ
Αχιλλέας
-
30-03/ 10η
Δίας/Ερμ
Θύελλα Π
-
30-03/ 10η
Άβυθος
Θύελλα Α
-
30-03/ 10η
Παναχαϊκ
ΠΑΝΙΩΝΙΟ
-
30-03/ 10η
Ατρόμητο
Αρόη 3
-
30-03/ 10η
Α.Ο. ΑΙΓ
Αστέρας
-
24-03/ 9η
Δίας/Ερμ
Άτλας 1
-
24-03/ 9η
Α.Ε. ΑΡΟ
Α.Π.Σ. Π
-
24-03/ 9η
Ίκαρος Π
Δαβουρλή0
0 -
24-03/ 9η
Άτλας 2
Δίας/Ερμ
-
24-03/ 9η
ΔΟΞΑ ΝΙΦ
Αίολος Α2
9 -
24-03/ 5η
Απόλλων
Α.Ο. ΑΙΓ0
1 -
24-03/ 9η
ΑΕ ΠΑΤΡΑ
ΑΧΑΙΟΣ Σ
-
24-03/ 9η
Νίκη Προ
ΠΑΝΙΩΝΙΟ
-
24-03/ 9η
ΑΕ ΠΑΤΡΑ
Δαβουρλή
-
23-03/ 9η
Α.Ε. ΑΙΓ
Απόλλων
-
23-03/ 9η
Αετός Ρί
Διαγόρας
-
23-03/ 9η
Α.Ε.ΑΙΓΙ
Αστέρας
-
23-03/ 9η
Πάτραι Α
ΑΡΗΣ ΠΑΤ
-
23-03/ 7η
Α.Ο. ΑΙΓ
Α.Ε. Αιγ
-
23-03/ 9η
Θύελλα Π
Αχαϊκή0
0 -
23-03/ 9η
Παναχαϊκ
Πήγασος
-
23-03/ 9η
Θύελλα Α
Α.Ε. Αιγ
PreviousNext
-
31-03/ 10η
Πήγασος
Άτλας 4
-
31-03/ 10η
Άτλας 3
ΑΕ Αρόης
-
31-03/ 10η
Πανιώνιο
ΑΡΗΣ ΠΑΤ
-
31-03/ 10η
ΑΧΑΙΟΣ Σ
Δίας/Ερμ
-
31-03/ 10η
ΔΑΦΝΗ ΠΑ
Δίας/Ερμ
-
30-03/ 10η
ΑΠΟΛΛΩΝ
Α.Ε. ΑΙΓ
-
30-03/ 10η
Ατρόμητο
Δίας/Ερμ
-
30-03/ 10η
Αστέρας
Αχιλλέας
-
30-03/ 10η
Α.Ε. ΑΙΓ
Άβυθος 2
-
24-03/ 9η
Δίας/Ερμ
Άτλας 1
-
24-03/ 9η
Άτλας 2
Δίας/Ερμ
-
24-03/ 9η
ΑΕ Πάτρα
Δαβουρλή
-
24-03/ 9η
ΑΕ Πάτρα
Αίολος Α
-
24-03/ 9η
Α.Ε. Αρό
Α.Π.Σ. Π
-
24-03/ 9η
Θύελλα Α
Α.Ε. ΑΙΓ
-
24-03/ 9η
Ίκαρος Π
Δαβουρλή0
0 -
24-03/ 9η
Άβυθος 1
ΑΠΟΛΛΩΝ
-
24-03/ 9η
Παναχαϊκ
Πήγασος
-
24-03/ 9η
ΝΙΚΗ ΠΡΟ
ΛΙΜΝΟΧΩΡ
-
23-03/ 9η
Θύελλα Π
Αχαϊκή0
0 -
23-03/ 9η
Αετός Ρί
Διαγόρας
-
23-03/ 9η
Πάτραι Α
ΑΡΗΣ ΠΑΤ
-
23-03/ 9η
ΠΑΝΑΙΓΙΑ
ΑΕ Αιγεί
PreviousNext
-
03-04/ 11η
ΘΥΕΛΛΑ Π
ΠΗΓΑΣΟΣ
-
01-04/ 11η
ΠΑΝΑΧΑΪΚ
Α.Π.Σ. Π
-
31-03/ 11η
ΗΡΑΚΛΗΣ
Δαβουρλή
-
31-03/ 11η
Θύελλα Α
Νίκη Προ
-
30-03/ 11η
ΔΙΑΣ/ΕΡΜ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ
-
25-03/ 10η
ΔΟΞΑ ΝΙΦ
ΑΧΑΪΚΗ1
1 -
20-03/ 8η
ΘΥΕΛΛΑ Π
ΔΟΞΑ ΝΙΦ2
0 -
20-03/ 9η
ΑΤΛΑΣ Α
ΑΡΗΣ ΠΑΤ
PreviousNext
-
30-03/ 9η
Παναχαϊκ
Διαγόρας
-
24-03/ 9η
Παναχαϊκ
Α.Ε. ΑΙΓ
-
24-03/ 9η
Πάτρα Α.
Δαβουρλή
-
24-03/ 9η
Αίολος Α
Ατρόμητο
-
24-03/ 9η
Α.Ε. Αρό
ΑΠΣ ΠΑΤΡ
-
24-03/ 9η
Δίας/Ερμ
Άτλας 1
-
23-03/ 9η
ΠΗΓΑΣΟΣ
ΔΑΦΝΗ ΠΑ
PreviousNext
Σημαντικα
- Διαδικτυακό σεμινάριο “Primavera Football About”
- ΑΝΑΒΟΛΗ ΟΛΩΝ ΤΩΝ ΑΓΩΝΩΝ
- ΦΕΣΤΙΒΑΛ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΑΚΑΔΗΜΙΩΝ ΟΠΑΠ
- ΠΡΟΤΕΡΑΙΌΤΗΤΑ ΜΕΤΡΗΣΕΩΝ ATHLOMETRIX
- Εορταστικές εκδηλώσεις σε συνεργασία με την ΠΑΕ Παναχαϊκή
- ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΕΧΝΟΜΕΤΡΙΑΣ ATHLOMETRIX
- Αναβολή αγώνων λόγω καιρικών συνθηκών
- Ώρες έναρξης αγώνων Πρωταθλημάτων
Αρχική / Αναμέτρηση
Αναμέτρηση
3 | - | 5 | ||
Ηρακλής Πατρών | Αίας Πατρών |
Γ' Κατηγορία 2ος Όμιλος - 26η αγωνιστική | |
---|---|
26-04-2015 - 13:30 | |
Ζαρουχλεΐκων | |
ΣΠΗΛΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ | |
ΝΙΚΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ - ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ |
Το Φιλμ της Αναμέτρησης
Δείτε Ακόμα
Ηρακλής Πατρών | Αίας Πατρών |
---|
Αρχική Σύνθεση | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Ονοματεπώνυμο | Ονοματεπώνυμο | |||||||||||
ΚΟΤΣΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ | 1 | ΝΤΟΥΛΙΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ | ||||||||||
ΚΟΤΣΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ | 2 | ΣΠΥΡΟ ΙΩΑΝΝΗΣ | ||||||||||
46 | ΚΟΤΣΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ-ΣΤΑΥΡΟΣ | 3 | ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ | |||||||||
ΠΑΠΑΖΑΦΕΙΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ | 4 | ΚΟΥΝΙΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ | ||||||||||
46 | ΦΡΑΓΚΟΥΛΙΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ | 5 | ΝΤΟΥΛΙΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ | |||||||||
85 | ΡΟΥΣΣΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ | 6 | ΓΚΟΥΛΙΩΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ | |||||||||
ΜΑΡΤΑΡΑΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ | 7 | ΦΑΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ | ||||||||||
ΜΑΡΤΖΑΚΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ | 8 | ΚΟΤΣΙΑΙ ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ | 64 | |||||||||
69 | ΚΙΟΥΦΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ | 9 | ΧΙΟΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ | 36 | ||||||||
20 | ΝΙΑΧΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ | 10 | ΚΑΤΣΑΙΤΗΣ ΑΝΕΣΤΗΣ | 27,55 | 73 | |||||||
ΚΑΡΑΚΩΣΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ | 11 | ΠΑΛΗΓΕΩΡΓΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ | 65 |
Αναπληρωματικοί | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Ονοματεπώνυμο | Ονοματεπώνυμο | |||||||||||
69 | ΤΖΕΛΕΠΗΣ ΑΙΜΙΛΙΑΝΟΣ | 1 | ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ | 47,76 | 36 | |||||||
46 | ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΙΟΣ | 2 | ΖΕΛΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ | 73 | ||||||||
46 | 88 | ΟΡΦΑΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ | 3 | ΚΑΜΗΛΑΡΗΣ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ | ||||||||
ΙΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ | 4 | ΧΑΤΟΥΠΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ | ||||||||||
ΤΣΙΜΕΚΑΣ ΜΙΧΑΗΛ | 5 | ΚΕΦΑΛΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ | 65 | |||||||||
ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΤΑΚΗΣ | 6 | ΚΟΥΡΟΥΚΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ | ||||||||||
ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ | 7 | ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ |