-
28-04/ 8η
Απόλλων
Πάτραι
-
27-04/ 10η
Παναχαϊκ
Πανιώνιο
-
22-04/ 12η
Αιγείρα
Απόλλων2
0 -
21-04/ 12η
Δαβουρλή
Άρης Πατ3
0 -
21-04/ 12η
Δόξα Παρ
Διαγόρας4
3 -
21-04/ 12η
Ατρόμητο
Ίκαρος Π4
1 -
20-04/ 12η
Δίας - Ε
Άτλας 20
3 -
20-04/ 12η
Πάτραι
Δαβουρλή6
0 -
20-04/ 12η
Πήγασος
Ολυμπιακ10
2 -
20-04/ 12η
Α.Ε. Αρό
Νίκη Προ3
1 -
20-04/ 12η
Πάτρα 20
Πανιώνιο2
2 -
17-04/ 7η
Άρης Πατ
Κεραυνός1
3 -
15-04/ 11η
Αιγίου Α
Αιγίου Α1
2
PreviousNext
-
28-04/ 12η
Αχιλλέας
ΑΕ ΑΙΓΙΟ
-
28-04/ 12η
Δαβουρλή
ΛΙΜΝΟΧΩΡ
-
28-04/ 12η
ΑΡΗΣ ΠΑΤ
Θύελλα Α
-
28-04/ 12η
Αετός Ρί
Πήγασος
-
27-04/ 12η
Α.Ε. Πάτ
Αχαϊκή
-
27-04/ 11η
Διαγόρας
ΠΕΙΡΟΣ Ι
-
27-04/ 12η
Άτλας 2
ΟΛΥΜΠΙΑΚ
-
27-04/ 12η
ΠΑΝΙΩΝΙΟ
Α.Ε. Αρό
-
27-04/ 12η
Απόλλων
ΑΠΟΛΛΩΝ
-
27-04/ 12η
Άτλας
ΝΙΚΗ ΠΡΟ
-
25-04/ 12η
ΔΙΑΣ-ΕΡΜ
Παναχαϊκ
-
21-04/ 10η
Παναχαϊκ
ΝΙΚΗ ΠΡΟ3
1 -
21-04/ 10η
ΛΙΜΝΟΧΩΡ
Άτλας3
1 -
21-04/ 11η
ΔΟΞΑ ΝΙΦ
Άτλας 2
-
21-04/ 11η
Αετός Ρί
Άτλας 22
7 -
16-04/ 7η
Άτλας
ΔΙΑΣ/ΕΡΜ3
1
PreviousNext
-
30-04/ 12η
Ίκαρος Π
Ατρόμητο
-
28-04/ 12η
ΔΑΦΝΗ ΠΑ
Αετός Ρί
-
28-04/ 11η
Απόλλων
Α.Ε. Αιγ
-
27-04/ 12η
Δίας/Ερμ
Δαβουρλή
-
27-04/ 12η
Πήγασος
Δίας/Ερμ
-
27-04/ 12η
Παναχαϊκ
Αχαϊκή 2
-
27-04/ 12η
Θύελλα Π
Αρόη 3
-
27-04/ 12η
Άβυθος
Α.Ο. ΑΙΓ
-
27-04/ 12η
ΑΡΗΣ ΠΑΤ
ΑΕΤΟΣ ΡΙ
-
27-04/ 12η
Αχιλλέας
Αστέρας
-
27-04/ 12η
ΑΤΛΑΣ Α
ΑΧΑΙΟΣ Σ
-
26-04/ 11η
Α.Ο. ΑΙΓ
Α.Ε. ΑΙΓ
-
26-04/ 12η
Α.Ε.ΑΙΓΙ
Θύελλα Α
-
21-04/ 11η
ΑΧΑΙΟΣ Σ
Παναχαϊκ
-
21-04/ 11η
Άτλας 2
Ίκαρος Π
-
21-04/ 4η
Αίολος Α
Αχαϊκή
-
21-04/ 11η
ΑΕ ΠΑΤΡΑ
Δίας/Ερμ
-
21-04/ 11η
Δαβουρλή
Πήγασος0
0 -
21-04/ 11η
ΑΕ ΠΑΤΡΑ
Δίας/Ερμ
-
20-04/ 11η
ΑΧΑΙΟΣ Σ
ΔΑΦΝΗ ΠΑ
-
20-04/ 11η
Πάτραι Α
Διαγόρας
-
20-04/ 11η
Α.Ε. ΑΡΟ
Δαβουρλή0
0 -
20-04/ 11η
Αετός Ρί
Θύελλα Π
-
20-04/ 11η
Α.Π.Σ. Π
Νίκη Προ
-
20-04/ 11η
Θύελλα Α
Αχιλλέας
-
20-04/ 11η
ΑΡΗΣ ΠΑΤ
ΔΟΞΑ ΝΙΦ
-
20-04/ 11η
Αρόη 3
Δίας/Ερμ0
0
PreviousNext
-
30-04/ 12η
Ίκαρος Π
Ατρόμητο
-
28-04/ 12η
Παναχαϊκ
Άτλας 3
-
28-04/ 12η
Δαβουρλή
ΛΙΜΝΟΧΩΡ
-
28-04/ 12η
ΑΧΑΙΟΣ Σ
Πανιώνιο
-
28-04/ 11η
ΑΕ Αιγεί
ΑΠΟΛΛΩΝ
-
28-04/ 12η
Άτλας 4
ΑΕΤΟΣ ΡΙ
-
27-04/ 12η
Δίας/Ερμ
ΑΕ Αρόης
-
27-04/ 12η
ΔΑΦΝΗ ΠΑ
Πήγασος
-
27-04/ 12η
Αχιλλέας
Α.Ε. ΑΙΓ
-
27-04/ 12η
Λύκοι Δι
ΑΠΟΛΛΩΝ
-
27-04/ 12η
Δίας/Ερμ
Δίας/Ερμ
-
27-04/ 12η
Άβυθος 2
Αιγίου Α
-
21-04/ 11η
ΑΕ Πάτρα
Δίας/Ερμ
-
21-04/ 11η
Άτλας 1
ΛΙΜΝΟΧΩΡ
-
21-04/ 11η
Άτλας 2
Ίκαρος Π
-
21-04/ 11η
Αίολος Α
Παναχαϊκ
-
21-04/ 11η
Θύελλα Α
Άβυθος 11
0 -
21-04/ 11η
Δαβουρλή
Πήγασος1
1 -
20-04/ 11η
Πάτραι Α
Διαγόρας
-
20-04/ 11η
Α.Ε. ΑΙΓ
ΠΑΝΑΙΓΙΑ
-
20-04/ 11η
ΑΕ Πάτρα
Δίας/Ερμ
-
20-04/ 11η
Α.Ε. Αρό
Δαβουρλή1
0 -
20-04/ 11η
ΑΡΗΣ ΠΑΤ
ΔΟΞΑ ΝΙΦ
-
20-04/ 11η
Α.Π.Σ. Π
ΝΙΚΗ ΠΡΟ
-
20-04/ 11η
Αετός Ρί
Θύελλα Π
PreviousNext
-
29-04/ 13η
ΚΕΡΑΥΝΟΣ
Α.Π.Σ. Π
-
24-04/ 13η
ΑΡΗΣ ΠΑΤ
ΑΣΤΕΡΑΣ2
1 -
24-04/ 13η
ΠΑΝΑΧΑΪΚ
ΗΡΑΚΛΗΣ
-
21-04/ 7η
Νίκη Προ
Α.Π.Σ. Π2
0 -
21-04/ 12η
ΑΣΤΕΡΑΣ
ΑΧΑΪΚΗ0
0 -
17-04/ 12η
ΑΤΛΑΣ Α
ΘΥΕΛΛΑ Π2
1 -
15-04/ 12η
Α.Π.Σ. Π
ΗΡΑΚΛΗΣ8
1
PreviousNext
-
27-04/ 12η
Παναχαϊκ
Άτλας 1
-
21-04/ 3η
ΠΗΓΑΣΟΣ
Δαβουρλη
-
21-04/ 11η
ΑΠΣ ΠΑΤΡ
Παναχαϊκ0
0 -
21-04/ 11η
ΑΡΗΣ ΠΑΤ
Δίας/Ερμ
-
20-04/ 11η
Άτλας 1
Πήγασος
-
20-04/ 11η
ΑΤΛΑΣ 3
Πανιώνιο
-
20-04/ 11η
Πάτρα Α.
Δίας/Ερμ
-
20-04/ 11η
Διαγόρας
Ατρόμητο
-
20-04/ 11η
Άτλας 2
Παναχαϊκ
PreviousNext
Σημαντικα
- Διαδικτυακό σεμινάριο “Primavera Football About”
- ΑΝΑΒΟΛΗ ΟΛΩΝ ΤΩΝ ΑΓΩΝΩΝ
- ΦΕΣΤΙΒΑΛ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΑΚΑΔΗΜΙΩΝ ΟΠΑΠ
- ΠΡΟΤΕΡΑΙΌΤΗΤΑ ΜΕΤΡΗΣΕΩΝ ATHLOMETRIX
- Εορταστικές εκδηλώσεις σε συνεργασία με την ΠΑΕ Παναχαϊκή
- ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΕΧΝΟΜΕΤΡΙΑΣ ATHLOMETRIX
- Αναβολή αγώνων λόγω καιρικών συνθηκών
- Ώρες έναρξης αγώνων Πρωταθλημάτων
Αρχική / Αναμέτρηση
Αναμέτρηση
Γ' κατηγορία - 4ος Όμιλος - 9η αγωνιστική | |
---|---|
29-11-2015 - 12:00 | |
Ροδιάς | |
ΚΟΥΡΤΕΣΗΣ ΣΠΥΡΟΣ | |
ΠΑΝΤΑΖΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ - ΜΠΑΚΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ |
Το Φιλμ της Αναμέτρησης
Δείτε Ακόμα
Δήμος Διακοπτού Α.Ο. | Άρης Κουνινάς |
---|
Αρχική Σύνθεση | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Ονοματεπώνυμο | Ονοματεπώνυμο | |||||||||||
ΜΑΚΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ | 1 | ΠΑΤΣΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ | ||||||||||
ΧΙΛΑ ΑΝΤΟΝ | 2 | ΣΚΙΑΔΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ | ||||||||||
ΝΙΚΟΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ | 3 | ΡΟΔΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ | ||||||||||
68 | ΜΑΚΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ | 4 | ΡΑΜΜΟΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΔΑΝΙΗΛ | |||||||||
ΛΙΒΑΣ ΤΡΥΦΩΝ | 5 | ΖΗΣΗΣ ΜΙΧΑΗΛ | 52 | |||||||||
55 | ΤΑΣΣΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ | 6 | ΒΑΛΣΑΜΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ | |||||||||
5 | ΚΑΡΑΜΑΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ | 7 | ΓΚΟΓΚΟ ΘΑΝΑΣ | |||||||||
60 | ΛΙΒΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ | 8 | ΓΚΟΦΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ | 83 | ||||||||
57,35 | ΚΑΤΣΑΟΥΝΗΣ ΠΟΛΥΔΩΡΟΣ | 9 | ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ | 83 | ||||||||
63 | 50 | ΚΟΥΝΑΒΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ | 10 | ΖΑΦΕΙΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ | 75 | |||||||
54 | ΜΑΡΝΕΡΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ | 11 | ΓΚΟΥΤΣΕ ΛΕΩΝΙΔΑΣ |
Αναπληρωματικοί | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Ονοματεπώνυμο | Ονοματεπώνυμο | |||||||||||
55 | ΘΩΜΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ | 1 | ΛΑΜΠΙΡΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ | 52 | ||||||||
ΤΣΑΚΑΛΗΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ | 2 | ΞΥΛΟΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ | 83 | |||||||||
ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ | 3 | ΛΑΖΑΙ ΘΕΟΦΑΝΗΣ | 75 | |||||||||
ΛΕΛΟΥΔΑΣ ΑΣΗΜΑΚΗΣ | 4 | ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ | ||||||||||
63 | ΣΑΡΙΚΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ | 5 | ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ | |||||||||
60 | MEXHAJ KRISTIAN | 6 | ΣΟΥΒΑΤΖΟΓΛΟΥ ΧΑΡΙΤΩΝ | |||||||||
GJERGJI ERJON | 7 | ΤΣΟΥΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ |