-
27-03/ 10η
Άρης Πατ
Πάτρα 20
-
25-03/ 10η
Αιγείρα
Αστήρ Τέ
-
24-03/ 10η
Δαβουρλή
Άτλας
-
24-03/ 10η
Απόλλων
Αιγίου Α3
4 -
24-03/ 10η
Δόξα Παρ
Πάτραι
-
23-03/ 10η
Δίας - Ε
Πήγασος
-
23-03/ 10η
Νίκη Προ
Κεραυνός
-
23-03/ 10η
Αετός Ρί
Αστέρας5
3 -
23-03/ 10η
Ίκαρος Π
Ολυμπιακ
-
23-03/ 10η
Δίας/Ερμ
Δαβουρλή
-
23-03/ 10η
Ατρόμητο
Νίκη Προ
-
23-03/ 10η
Άτλας 2
Α.Ε. Αρό
-
22-03/ 10η
Αιγίου Α
Καλάβρυτ
-
31-03/ 10η
ΣΚΕΠΑΣΤΟ
Αχιλλέας
-
31-03/ 9η
ΔΟΞΑ ΠΑΡ
Παναχαϊκ
-
31-03/ 10η
Ατρόμητο
ΔΟΞΑ ΝΙΦ
-
31-03/ 10η
ΑΠΟΛΛΩΝ
Δαβουρλή
-
31-03/ 10η
Αχαϊκή
Αετός Ρί
-
31-03/ 10η
Απόλλων
Άτλας
-
31-03/ 10η
ΑΡΗΣ ΠΑΤ
ΠΑΝΙΩΝΙΟ
-
31-03/ 10η
Α.Ε. Πάτ
Ίκαρος Π
-
30-03/ 10η
Δαβουρλή
Α.Π.Σ. Π
-
30-03/ 10η
Α.Ε. Πάτ
ΔΙΑΣ/ΕΡΜ
-
30-03/ 10η
ΟΛΥΜΠΙΑΚ
ΔΙΑΣ/ΚΕΡ
-
30-03/ 10η
Αστέρας
ΑΕ ΑΙΓΙΟ
-
30-03/ 10η
ΔΙΑΣ-ΕΡΜ
Α.Ε. Πάτ
-
30-03/ 10η
Άτλας 2
Πήγασος
-
30-03/ 10η
Δαβουρλή
Α.Ε. Αρό
-
24-03/ 2η
Α.Ε. Πάτ
ΔΟΞΑ ΝΙΦ
-
24-03/ 9η
ΠΕΙΡΟΣ Ι
Ατρόμητο
-
23-03/ 9η
ΠΑΝΙΩΝΙΟ
Δαβουρλή
-
31-03/ 10η
Δαβουρλή
ΑΡΗΣ ΠΑΤ
-
31-03/ 10η
Πήγασος
ΑΧΑΙΟΣ Σ
-
31-03/ 10η
Αχαϊκή 2
Δίας/Ερμ
-
31-03/ 10η
ΔΟΞΑ ΠΑΡ
Α.Ε. ΑΡΟ
-
30-03/ 10η
Δίας/Ερμ
Αετός Ρί
-
30-03/ 10η
Α.Ε.ΑΙΓΙ
Αχιλλέας
-
30-03/ 10η
Δίας/Ερμ
Θύελλα Π
-
30-03/ 10η
Άβυθος
Θύελλα Α
-
30-03/ 10η
Παναχαϊκ
ΠΑΝΙΩΝΙΟ
-
30-03/ 10η
Ατρόμητο
Αρόη 3
-
30-03/ 10η
Α.Ο. ΑΙΓ
Αστέρας
-
24-03/ 9η
Δίας/Ερμ
Άτλας 1
-
24-03/ 9η
Α.Ε. ΑΡΟ
Α.Π.Σ. Π
-
24-03/ 9η
Ίκαρος Π
Δαβουρλή0
0 -
24-03/ 9η
Άτλας 2
Δίας/Ερμ
-
24-03/ 9η
ΔΟΞΑ ΝΙΦ
Αίολος Α2
9 -
24-03/ 5η
Απόλλων
Α.Ο. ΑΙΓ0
1 -
24-03/ 9η
ΑΕ ΠΑΤΡΑ
ΑΧΑΙΟΣ Σ
-
24-03/ 9η
Νίκη Προ
ΠΑΝΙΩΝΙΟ
-
24-03/ 9η
ΑΕ ΠΑΤΡΑ
Δαβουρλή
-
23-03/ 9η
Α.Ε. ΑΙΓ
Απόλλων
-
23-03/ 9η
Αετός Ρί
Διαγόρας
-
23-03/ 9η
Α.Ε.ΑΙΓΙ
Αστέρας
-
23-03/ 9η
Πάτραι Α
ΑΡΗΣ ΠΑΤ
-
23-03/ 7η
Α.Ο. ΑΙΓ
Α.Ε. Αιγ
-
23-03/ 9η
Θύελλα Π
Αχαϊκή0
0 -
23-03/ 9η
Παναχαϊκ
Πήγασος
-
23-03/ 9η
Θύελλα Α
Α.Ε. Αιγ
-
31-03/ 10η
Πήγασος
Άτλας 4
-
31-03/ 10η
Πανιώνιο
ΑΡΗΣ ΠΑΤ
-
31-03/ 10η
ΑΧΑΙΟΣ Σ
Δίας/Ερμ
-
31-03/ 10η
ΔΑΦΝΗ ΠΑ
Δίας/Ερμ
-
30-03/ 10η
ΑΠΟΛΛΩΝ
Α.Ε. ΑΙΓ
-
30-03/ 10η
Ατρόμητο
Δίας/Ερμ
-
30-03/ 10η
Αστέρας
Αχιλλέας
-
30-03/ 10η
Α.Ε. ΑΙΓ
Άβυθος 2
-
24-03/ 9η
Δίας/Ερμ
Άτλας 1
-
24-03/ 9η
Άτλας 2
Δίας/Ερμ
-
24-03/ 9η
ΑΕ Πάτρα
Δαβουρλή
-
24-03/ 9η
ΑΕ Πάτρα
Αίολος Α
-
24-03/ 9η
Α.Ε. Αρό
Α.Π.Σ. Π
-
24-03/ 9η
Θύελλα Α
Α.Ε. ΑΙΓ
-
24-03/ 9η
Ίκαρος Π
Δαβουρλή0
0 -
24-03/ 9η
Άβυθος 1
ΑΠΟΛΛΩΝ
-
24-03/ 9η
Παναχαϊκ
Πήγασος
-
24-03/ 9η
ΝΙΚΗ ΠΡΟ
ΛΙΜΝΟΧΩΡ
-
23-03/ 9η
Θύελλα Π
Αχαϊκή0
0 -
23-03/ 9η
Αετός Ρί
Διαγόρας
-
23-03/ 9η
Πάτραι Α
ΑΡΗΣ ΠΑΤ
-
23-03/ 9η
ΠΑΝΑΙΓΙΑ
ΑΕ Αιγεί
-
01-04/ 11η
ΠΑΝΑΧΑΪΚ
Α.Π.Σ. Π
-
31-03/ 11η
ΗΡΑΚΛΗΣ
Δαβουρλή
-
31-03/ 11η
Θύελλα Α
Νίκη Προ
-
30-03/ 11η
ΔΙΑΣ/ΕΡΜ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ
-
25-03/ 10η
ΔΟΞΑ ΝΙΦ
ΑΧΑΪΚΗ
-
20-03/ 9η
ΑΤΛΑΣ Α
ΑΡΗΣ ΠΑΤ
-
20-03/ 8η
ΘΥΕΛΛΑ Π
ΔΟΞΑ ΝΙΦ2
0
-
30-03/ 9η
Παναχαϊκ
Διαγόρας
-
24-03/ 9η
Παναχαϊκ
Α.Ε. ΑΙΓ
-
24-03/ 9η
Πάτρα Α.
Δαβουρλή
-
24-03/ 9η
Αίολος Α
Ατρόμητο
-
24-03/ 9η
Δίας/Ερμ
Άτλας 1
-
24-03/ 9η
Α.Ε. Αρό
ΑΠΣ ΠΑΤΡ
-
23-03/ 9η
ΠΗΓΑΣΟΣ
ΔΑΦΝΗ ΠΑ
- Διαδικτυακό σεμινάριο “Primavera Football About”
- ΑΝΑΒΟΛΗ ΟΛΩΝ ΤΩΝ ΑΓΩΝΩΝ
- ΦΕΣΤΙΒΑΛ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΑΚΑΔΗΜΙΩΝ ΟΠΑΠ
- ΠΡΟΤΕΡΑΙΌΤΗΤΑ ΜΕΤΡΗΣΕΩΝ ATHLOMETRIX
- Εορταστικές εκδηλώσεις σε συνεργασία με την ΠΑΕ Παναχαϊκή
- ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΕΧΝΟΜΕΤΡΙΑΣ ATHLOMETRIX
- Αναβολή αγώνων λόγω καιρικών συνθηκών
- Ώρες έναρξης αγώνων Πρωταθλημάτων
- Πληροφορίες
Έδρα: | Κατηγορία: | Α' κατηγορία | ΣτατιστικάΟμάδας |
Διοργανώσεις που συμμετέχει: | Α' κατηγορία-A' Όμιλος | Κύπελλο-Β Φάση | Κύπελλο-Γ Γύρος | Κύπελλο-Φάση των 16 | Α' κατηγορία-PLAYOFF | Κύπελλο-Προημιτελική Φάση |
Έδρα: | ||||||||
Κατηγορία: | Α' κατηγορία | |||||||
ΣτατιστικάΟμάδας | ||||||||
|
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ και ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ Αγων. Ημερομηνία Ώρα Γήπεδο Γηπεδούχος - Φιλοξενούμενος Αποτέλεσμα 1
23-09-2017
16:00
Ριόλου
Πανμοβριακός Ριόλου
-
Θύελλα Πατρών
3 - 0
2
30-09-2017
15:30
Θύελλας
Θύελλα Πατρών
-
Αετός Πατρών
2 - 0
3
07-10-2017
15:30
Ζαρουχλεΐκων
Ατρόμητος Πατρών
-
Θύελλα Πατρών
1 - 0
4
14-10-2017
15:00
Μαζαρακίου
Λέων Αλισσού
-
Θύελλα Πατρών
0 - 2
5
21-10-2017
15:00
Θύελλας
Θύελλα Πατρών
-
Εθνικός Σαγεΐκων
3 - 0
6
28-10-2017
15:00
Ζήριας
Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου
-
Θύελλα Πατρών
0 - 3
7
04-11-2017
15:00
Θύελλας
Θύελλα Πατρών
-
Πήγασος Μπεγουλακίου
3 - 0
8
11-11-2017
15:00
Παραλίας
Δόξα Παραλίας
-
Θύελλα Πατρών
1 - 2
9
18-11-2017
15:00
Θύελλας
Θύελλα Πατρών
-
Κεραυνός Αγίου Βασιλείου
1 - 1
10
25-11-2017
15:00
Θύελλας
Θύελλα Πατρών
-
Λιμνοχώρι
6 - 1
11
02-12-2017
15:00
Οβρυάς
Φωστήρ Οβρυάς
-
Θύελλα Πατρών
0 - 1
12
09-12-2017
15:00
Θύελλας
Θύελλα Πατρών
-
Άρης Πατρών
2 - 1
13
16-12-2017
15:00
Νίκης Προαστίου
Νίκη Προαστείου
-
Θύελλα Πατρών
2 - 0
14
20-12-2017
15:00
Θύελλας
Θύελλα Πατρών
-
Αναγέννηση Πατρών
0 - 1
15
06-01-2018
15:00
Αγυιάς
Δαβουρλής K. 92
-
Θύελλα Πατρών
2 - 2
16
13-01-2018
15:00
Θύελλας
Θύελλα Πατρών
-
Πανμοβριακός Ριόλου
0 - 0
17
20-01-2018
15:00
Νίκης Προαστίου
Αετός Πατρών
-
Θύελλα Πατρών
0 - 0
18
27-01-2018
15:00
Θύελλας
Θύελλα Πατρών
-
Ατρόμητος Πατρών
1 - 1
19
03-02-2018
15:30
Θύελλας
Θύελλα Πατρών
-
Λέων Αλισσού
3 - 0
20
10-02-2018
15:30
Σαγεΐκων
Εθνικός Σαγεΐκων
-
Θύελλα Πατρών
1 - 1
21
24-02-2018
15:30
Θύελλας
Θύελλα Πατρών
-
Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου
3 - 1
22
03-03-2018
16:00
Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου)
Πήγασος Μπεγουλακίου
-
Θύελλα Πατρών
1 - 2
23
10-03-2018
16:00
Θύελλας
Θύελλα Πατρών
-
Δόξα Παραλίας
1 - 1
24
17-03-2018
16:30
Θ.Χρυσανθόπουλος (Αγ.Βασ)
Κεραυνός Αγίου Βασιλείου
-
Θύελλα Πατρών
2 - 2
25
24-03-2018
16:30
Λιμνοχωρίου
Λιμνοχώρι
-
Θύελλα Πατρών
0 - 0
26
31-03-2018
16:30
Θύελλας
Θύελλα Πατρών
-
Φωστήρ Οβρυάς
5 - 2 27
14-04-2018
16:30
Ντα Λουζ Οβρυάς
Άρης Πατρών
-
Θύελλα Πατρών
3 - 1
28
21-04-2018
16:30
Θύελλας
Θύελλα Πατρών
-
Νίκη Προαστείου
1 - 0
29
25-04-2018
16:30
Ζαρουχλεΐκων
Αναγέννηση Πατρών
-
Θύελλα Πατρών
0 - 0
30
28-04-2018
17:00
Θύελλας
Θύελλα Πατρών
-
Δαβουρλής K. 92
2 - 0
Ποδοσφαιριστών
Αρ. Δελτίου | Ονοματεπώνυμο | Πληρ. | Αναμέτρηση | Ημερομηνία | Αιτιολογία | Υπόλοιπο | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Αγωνιστικές | Χρηματική | |||||||
1433978 | ΣΚΟΥΜΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ | ΘΥΕΛΛΑ Α.Π.Σ. ΠΑΤΡΩΝ - ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ | 22-02-2024 | 1 Αγων | 0€ | 2η ΚΙΤΡΙΝΗ | 0 Αγων | |
1399372 | ΘΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ | ΘΥΕΛΛΑ Α.Π.Σ. ΠΑΤΡΩΝ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΑΤΡΩΝ | 04-02-2024 | 1 Αγων | 10€ | ΚΟΚΚΙΝΗ | 0 Αγων | |
1428199 | ΞΕΝΟΣ ΓΑΒΡΙΗΛ | ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΣΟΥΚΑΛΕΪΚΩΝ - ΘΥΕΛΛΑ Α.Π.Σ. ΠΑΤΡΩΝ | 27-11-2023 | 2 Αγων | 20€ | ΚΟΚΚΙΝΗ | 0 Αγων | |
1177341 | ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ | ΘΥΕΛΛΑ Α.Π.Σ. ΠΑΤΡΩΝ - ΑΧΑΪΚΗ | 08-01-2023 | 1 Αγων | 0€ | 2η ΚΙΤΡΙΝΗ | 0 Αγων | |
1453706 | ΚΟΥΓΙΟΥΜΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ | ΘΥΕΛΛΑ Α.Π.Σ. ΠΑΤΡΩΝ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΡΑΧΝΕΪΚΩΝ | 04-12-2022 | 1 Αγων | 10€ | ΚΟΚΚΙΝΗ | 0 Αγων | |
1274032 | ΠΑΝΙΤΣΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ | ΘΥΕΛΛΑ Α.Π.Σ. ΠΑΤΡΩΝ - ΝΙΚΗ ΠΡΟΑΣΤΕΙΟΥ | 27-03-2022 | 1 Αγων | 0€ | 2η ΚΙΤΡΙΝΗ | 0 Αγων | |
1330045 | ΚΑΤΡΙΒΕΣΗΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ | ΑΡΗΣ ΠΑΤΡΩΝ - ΘΥΕΛΛΑ Α.Π.Σ. ΠΑΤΡΩΝ | 06-12-2021 | 2 Αγων | 20€ | ΚΟΚΚΙΝΗ | 0 Αγων | |
1253657 | ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ | ΕΘΝΙΚΟΣ - ΠΟΛΥΤΕΚΝΟΣ - ΘΥΕΛΛΑ Α.Π.Σ. ΠΑΤΡΩΝ | 22-11-2021 | 1 Αγων | 0€ | 2η ΚΙΤΡΙΝΗ | 0 Αγων | |
1154387 | ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ | ΑΡΗΣ ΠΑΤΡΩΝ - ΘΥΕΛΛΑ Α.Π.Σ. ΠΑΤΡΩΝ | 21-04-2019 | 1 Αγων | 0€ | 2η ΚΙΤΡΙΝΗ | 0 Αγων | |
1274032 | ΠΑΝΙΤΣΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ | ΔΟΞΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ Α.Π.Σ. ΠΑΤΡΩΝ | 21-01-2019 | 1 Αγων | 0€ | 2η ΚΙΤΡΙΝΗ | 0 Αγων | |
1175160 | ΔΑΣΟΥΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΑΤΡΩΝ - ΘΥΕΛΛΑ Α.Π.Σ. ΠΑΤΡΩΝ | 26-04-2018 | 1 Αγων | 0€ | 2η ΚΙΤΡΙΝΗ | 0 Αγων | |
1331121 | ΘΕΟΔΟΣΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ | ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ Α.Π.Σ. ΠΑΤΡΩΝ | 18-03-2018 | 1 Αγων | 0€ | 2η ΚΙΤΡΙΝΗ | 0 Αγων | |
1208414 | ΜΑΝΤΟΥΚΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ | ΘΥΕΛΛΑ Α.Π.Σ. ΠΑΤΡΩΝ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΒΙΔΟΒΑΣ | 19-03-2017 | 2 Αγων | 20€ | ΚΟΚΚΙΝΗ | 0 Αγων | |
1208414 | ΜΑΝΤΟΥΚΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ | ΘΥΕΛΛΑ Α.Π.Σ. ΠΑΤΡΩΝ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΛΑΠΠΑ 2015 | 19-02-2017 | 1 Αγων | 0€ | 2η ΚΙΤΡΙΝΗ | 0 Αγων | |
1370569 | ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ | ΔΟΞΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ Α.Π.Σ. ΠΑΤΡΩΝ | 17-04-2016 | 1 Αγων | 0€ | 2η ΚΙΤΡΙΝΗ | 0 Αγων | |
1225589 | ΡΑΤΣΙΑΤΟΣ ΒΕΛΙΣΣΑΡΙΟΣ | ΑΕΤΟΣ ΠΑΤΡΩΝ Α.Π.Σ. - ΘΥΕΛΛΑ Α.Π.Σ. ΠΑΤΡΩΝ | 22-10-2015 | 1 Αγων | 0€ | 2η ΚΙΤΡΙΝΗ | 0 Αγων | |
1225589 | ΡΑΤΣΙΑΤΟΣ ΒΕΛΙΣΣΑΡΙΟΣ | ΑΡΗΣ ΠΑΤΡΩΝ - ΘΥΕΛΛΑ Α.Π.Σ. ΠΑΤΡΩΝ | 11-10-2015 | 1 Αγων | 10€ | ΚΟΚΚΙΝΗ | 0 Αγων | |
1330182 | ΑΡΦΑΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ | ΘΥΕΛΛΑ Α.Π.Σ. ΠΑΤΡΩΝ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΑΤΡΩΝ | 13-09-2015 | 1 Αγων | 0€ | 2η κίτρινη | 0 Αγων |
Ομάδας
Αναμέτρηση | Πληρ. | Ημερομηνία | Αιτιολογία | Υπόλοιπο | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Αγωνιστικές | Χρηματική | Αφαίρεση Βαθμών | Επίπληξη | |||||
ΘΥΕΛΛΑ Α.Π.Σ. ΠΑΤΡΩΝ-ΑΧΑΪΚΗ | 21-02-2016 | 0 | 0 | 3 | Απόφαση επιτροπής εφέσεων ΕΠΟ για τον αγώνα της 3/10/15 με τον Διαγόρα Βραχνείκων | 0 |
Αξιωματούχων
Αξιωματούχος | Πληρ. | Αναμέτρηση | Ημερομηνία | Αιτιολογία | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Ημέρες(Υπόλοιπο) | Χρηματική | Επίπληξη | |||||
ΖΗΚΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ(ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ) | ΘΥΕΛΛΑ Α.Π.Σ. ΠΑΤΡΩΝ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΑΤΡΩΝ | 15-01-2018 | 30 ημέρες (14-02-2018) | 50 | ΑΓΩΝΑΣ ΠΑΙΔΩΝ 27-12-2017 ΘΥΕΛΛΑ/ΩΛΕΝΙΑΚΟΣ - ΘΗΣΕΑΣ/ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΙΝΤΙΛ. | ||
ΘΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ(ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΣ) | ΘΥΕΛΛΑ Α.Π.Σ. ΠΑΤΡΩΝ-ΑΕΤΟΣ ΠΑΤΡΩΝ Α.Π.Σ. | 09-10-2017 | 0 Αγων. (0) | 0 | |||
ΝΤΑΓΙΟΥΚΛΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ(ΒΟΗΘΟΣ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗ) | ΘΥΕΛΛΑ Α.Π.Σ. ΠΑΤΡΩΝ-ΑΕΤΟΣ ΠΑΤΡΩΝ Α.Π.Σ. | 09-10-2017 | 0 Αγων. (0) | 0 |