-
27-03/ 10η
Άρης Πατ
Πάτρα 20
-
25-03/ 10η
Αιγείρα
Αστήρ Τέ
-
24-03/ 10η
Δαβουρλή
Άτλας
-
24-03/ 10η
Απόλλων
Αιγίου Α3
4 -
24-03/ 10η
Δόξα Παρ
Πάτραι
-
23-03/ 10η
Δίας - Ε
Πήγασος
-
23-03/ 10η
Νίκη Προ
Κεραυνός
-
23-03/ 10η
Αετός Ρί
Αστέρας5
3 -
23-03/ 10η
Ίκαρος Π
Ολυμπιακ
-
23-03/ 10η
Δίας/Ερμ
Δαβουρλή
-
23-03/ 10η
Ατρόμητο
Νίκη Προ
-
23-03/ 10η
Άτλας 2
Α.Ε. Αρό
-
22-03/ 10η
Αιγίου Α
Καλάβρυτ
-
31-03/ 10η
ΣΚΕΠΑΣΤΟ
Αχιλλέας
-
31-03/ 9η
ΔΟΞΑ ΠΑΡ
Παναχαϊκ
-
31-03/ 10η
ΑΠΟΛΛΩΝ
Δαβουρλή
-
31-03/ 10η
Αχαϊκή
Αετός Ρί
-
31-03/ 10η
Ατρόμητο
ΔΟΞΑ ΝΙΦ
-
31-03/ 10η
Απόλλων
Άτλας
-
31-03/ 10η
ΑΡΗΣ ΠΑΤ
ΠΑΝΙΩΝΙΟ
-
31-03/ 10η
Α.Ε. Πάτ
Ίκαρος Π
-
30-03/ 10η
Δαβουρλή
Α.Π.Σ. Π
-
30-03/ 10η
Α.Ε. Πάτ
ΔΙΑΣ/ΕΡΜ
-
30-03/ 10η
ΟΛΥΜΠΙΑΚ
ΔΙΑΣ/ΚΕΡ
-
30-03/ 10η
Αστέρας
ΑΕ ΑΙΓΙΟ
-
30-03/ 10η
ΔΙΑΣ-ΕΡΜ
Α.Ε. Πάτ
-
30-03/ 10η
Άτλας 2
Πήγασος
-
30-03/ 10η
Δαβουρλή
Α.Ε. Αρό
-
24-03/ 2η
Α.Ε. Πάτ
ΔΟΞΑ ΝΙΦ
-
24-03/ 9η
ΠΕΙΡΟΣ Ι
Ατρόμητο
-
23-03/ 9η
ΠΑΝΙΩΝΙΟ
Δαβουρλή
-
31-03/ 10η
Δαβουρλή
ΑΡΗΣ ΠΑΤ
-
31-03/ 10η
Πήγασος
ΑΧΑΙΟΣ Σ
-
31-03/ 10η
ΔΟΞΑ ΠΑΡ
Α.Ε. ΑΡΟ
-
31-03/ 10η
Αχαϊκή 2
Δίας/Ερμ
-
30-03/ 10η
Δίας/Ερμ
Αετός Ρί
-
30-03/ 10η
Α.Ε.ΑΙΓΙ
Αχιλλέας
-
30-03/ 10η
Δίας/Ερμ
Θύελλα Π
-
30-03/ 10η
Άβυθος
Θύελλα Α
-
30-03/ 10η
Παναχαϊκ
ΠΑΝΙΩΝΙΟ
-
30-03/ 10η
Ατρόμητο
Αρόη 3
-
30-03/ 10η
Α.Ο. ΑΙΓ
Αστέρας
-
24-03/ 9η
Δίας/Ερμ
Άτλας 1
-
24-03/ 9η
Α.Ε. ΑΡΟ
Α.Π.Σ. Π
-
24-03/ 9η
Ίκαρος Π
Δαβουρλή0
0 -
24-03/ 9η
Άτλας 2
Δίας/Ερμ
-
24-03/ 9η
ΔΟΞΑ ΝΙΦ
Αίολος Α2
9 -
24-03/ 5η
Απόλλων
Α.Ο. ΑΙΓ0
1 -
24-03/ 9η
ΑΕ ΠΑΤΡΑ
ΑΧΑΙΟΣ Σ
-
24-03/ 9η
Νίκη Προ
ΠΑΝΙΩΝΙΟ
-
24-03/ 9η
ΑΕ ΠΑΤΡΑ
Δαβουρλή
-
23-03/ 9η
Α.Ε. ΑΙΓ
Απόλλων
-
23-03/ 9η
Αετός Ρί
Διαγόρας
-
23-03/ 9η
Α.Ε.ΑΙΓΙ
Αστέρας
-
23-03/ 9η
Πάτραι Α
ΑΡΗΣ ΠΑΤ
-
23-03/ 7η
Α.Ο. ΑΙΓ
Α.Ε. Αιγ
-
23-03/ 9η
Θύελλα Π
Αχαϊκή0
0 -
23-03/ 9η
Παναχαϊκ
Πήγασος
-
23-03/ 9η
Θύελλα Α
Α.Ε. Αιγ
-
31-03/ 10η
Πήγασος
Άτλας 4
-
31-03/ 10η
Άτλας 3
ΑΕ Αρόης
-
31-03/ 10η
Πανιώνιο
ΑΡΗΣ ΠΑΤ
-
31-03/ 10η
ΑΧΑΙΟΣ Σ
Δίας/Ερμ
-
31-03/ 10η
ΔΑΦΝΗ ΠΑ
Δίας/Ερμ
-
30-03/ 10η
ΑΠΟΛΛΩΝ
Α.Ε. ΑΙΓ
-
30-03/ 10η
Ατρόμητο
Δίας/Ερμ
-
30-03/ 10η
Αστέρας
Αχιλλέας
-
30-03/ 10η
Α.Ε. ΑΙΓ
Άβυθος 2
-
24-03/ 9η
Δίας/Ερμ
Άτλας 1
-
24-03/ 9η
Άτλας 2
Δίας/Ερμ
-
24-03/ 9η
ΑΕ Πάτρα
Δαβουρλή
-
24-03/ 9η
ΑΕ Πάτρα
Αίολος Α
-
24-03/ 9η
Α.Ε. Αρό
Α.Π.Σ. Π
-
24-03/ 9η
Θύελλα Α
Α.Ε. ΑΙΓ
-
24-03/ 9η
Ίκαρος Π
Δαβουρλή0
0 -
24-03/ 9η
Άβυθος 1
ΑΠΟΛΛΩΝ
-
24-03/ 9η
Παναχαϊκ
Πήγασος
-
24-03/ 9η
ΝΙΚΗ ΠΡΟ
ΛΙΜΝΟΧΩΡ
-
23-03/ 9η
Θύελλα Π
Αχαϊκή0
0 -
23-03/ 9η
Αετός Ρί
Διαγόρας
-
23-03/ 9η
Πάτραι Α
ΑΡΗΣ ΠΑΤ
-
23-03/ 9η
ΠΑΝΑΙΓΙΑ
ΑΕ Αιγεί
-
03-04/ 11η
ΘΥΕΛΛΑ Π
ΠΗΓΑΣΟΣ
-
01-04/ 11η
ΠΑΝΑΧΑΪΚ
Α.Π.Σ. Π
-
31-03/ 11η
ΗΡΑΚΛΗΣ
Δαβουρλή
-
31-03/ 11η
Θύελλα Α
Νίκη Προ
-
30-03/ 11η
ΔΙΑΣ/ΕΡΜ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ
-
25-03/ 10η
ΔΟΞΑ ΝΙΦ
ΑΧΑΪΚΗ1
1 -
20-03/ 8η
ΘΥΕΛΛΑ Π
ΔΟΞΑ ΝΙΦ2
0 -
20-03/ 9η
ΑΤΛΑΣ Α
ΑΡΗΣ ΠΑΤ0
3
-
30-03/ 9η
Παναχαϊκ
Διαγόρας
-
24-03/ 9η
Παναχαϊκ
Α.Ε. ΑΙΓ
-
24-03/ 9η
Πάτρα Α.
Δαβουρλή
-
24-03/ 9η
Αίολος Α
Ατρόμητο
-
24-03/ 9η
Α.Ε. Αρό
ΑΠΣ ΠΑΤΡ
-
24-03/ 9η
Δίας/Ερμ
Άτλας 1
-
23-03/ 9η
ΠΗΓΑΣΟΣ
ΔΑΦΝΗ ΠΑ
- Διαδικτυακό σεμινάριο “Primavera Football About”
- ΑΝΑΒΟΛΗ ΟΛΩΝ ΤΩΝ ΑΓΩΝΩΝ
- ΦΕΣΤΙΒΑΛ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΑΚΑΔΗΜΙΩΝ ΟΠΑΠ
- ΠΡΟΤΕΡΑΙΌΤΗΤΑ ΜΕΤΡΗΣΕΩΝ ATHLOMETRIX
- Εορταστικές εκδηλώσεις σε συνεργασία με την ΠΑΕ Παναχαϊκή
- ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΕΧΝΟΜΕΤΡΙΑΣ ATHLOMETRIX
- Αναβολή αγώνων λόγω καιρικών συνθηκών
- Ώρες έναρξης αγώνων Πρωταθλημάτων
- Πληροφορίες
Έδρα: | Κατηγορία: | Γ' κατηγορία 1ος Όμιλος | ΣτατιστικάΟμάδας |
Έδρα: | |
Κατηγορία: | Γ' κατηγορία 1ος Όμιλος |
ΣτατιστικάΟμάδας |
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ και ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ Αγων. Ημερομηνία Ώρα Γήπεδο Γηπεδούχος - Φιλοξενούμενος Αποτέλεσμα 1
04-10-2015
15:30
Βραχνεΐκων Δημ. Σιορώκος
Διαγόρας 2010
-
Δόξα Πεττα
1 - 1
2
10-10-2015
09:00
Πέττα
Δόξα Πεττα
-
Θύελλα Σκιαδά
3 - 0 3
17-10-2015
15:30
Χαλανδρίτσας
Σταροχώρι
-
Δόξα Πεττα
2 - 6
4
25-10-2015
15:30
Πέττα
Δόξα Πεττα
-
Καμίνια
2 - 1
5
01-11-2015
15:00
Βραχνεΐκων Δημ. Σιορώκος
Πρωτέας
-
Δόξα Πεττα
3 - 3
7
15-11-2015
15:00
Πέττα
Δόξα Πεττα
-
Άτλας Α.Σ.
2 - 0
8
22-11-2015
15:00
Λουσικών
Αίολος Κάτω Αλισσού
-
Δόξα Πεττα
1 - 6
9
29-11-2015
15:00
Πέττα
Δόξα Πεττα
-
Ατρόμητος Λάππα 2015
1 - 2
10
06-12-2015
15:00
Ροιτίκων
Ροϊτίκων ΑΕ
-
Δόξα Πεττα
0 - 0
11
13-12-2015
15:00
Πέττα
Δόξα Πεττα
-
Κρίνος
3 - 0
12
20-12-2015
15:00
Πέττα
Δόξα Πεττα
-
Ικαρος Λακκόπετρας
2 - 0
13
10-01-2016
09:30
Χαλανδρίτσας
Πείρος Ισώματος
-
Δόξα Πεττα
1 - 0
14
17-01-2016
15:00
Πέττα
Δόξα Πεττα
-
Διαγόρας 2010
3 - 0
15
01-01-1970
02:00
Ντα Λουζ Οβρυάς
Θύελλα Σκιαδά
-
Δόξα Πεττα
0 - 3 16
31-01-2016
15:00
Πέττα
Δόξα Πεττα
-
Σταροχώρι
5 - 2
17
07-02-2016
15:00
Βραχνεΐκων Δημ. Σιορώκος
Καμίνια
-
Δόξα Πεττα
2 - 2
18
14-02-2016
15:30
Πέττα
Δόξα Πεττα
-
Πρωτέας
1 - 1
20
28-02-2016
12:30
Βραχνεΐκων Δημ. Σιορώκος
Άτλας Α.Σ.
-
Δόξα Πεττα
2 - 3
21
06-03-2016
15:30
Πέττα
Δόξα Πεττα
-
Αίολος Κάτω Αλισσού
5 - 0
22
20-03-2016
16:00
Μετοχίου
Ατρόμητος Λάππα 2015
-
Δόξα Πεττα
2 - 0
23
27-03-2016
16:00
Πέττα
Δόξα Πεττα
-
Ροϊτίκων ΑΕ
1 - 2
24
03-04-2016
16:30
Κρίνου
Κρίνος
-
Δόξα Πεττα
3 - 2
25
10-04-2016
16:30
Λακκόπετρας
Ικαρος Λακκόπετρας
-
Δόξα Πεττα
1 - 3
26
17-04-2016
16:30
Πέττα
Δόξα Πεττα
-
Πείρος Ισώματος
0 - 2
Ποδοσφαιριστών
Αρ. Δελτίου | Ονοματεπώνυμο | Πληρ. | Αναμέτρηση | Ημερομηνία | Αιτιολογία | Υπόλοιπο | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Αγωνιστικές | Χρηματική | |||||||
1254555 | ΤΟΓΙΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΚΟΛΦΙΝΟΣ | ΚΑΜΙΝΙΑ Α.Ο. - ΔΟΞΑ ΠΕΤΤΑ | 08-02-2016 | 5 Αγων | 40€ | 2η ΚΙΤΡΙΝΗ | 0 Αγων |
Ομάδας
Αναμέτρηση | Πληρ. | Ημερομηνία | Αιτιολογία | Υπόλοιπο | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Αγωνιστικές | Χρηματική | Αφαίρεση Βαθμών | Επίπληξη | |||||||
Η ομάδα δεν έχει δεν δεχθεί ποινές την τρέχουσα αγωνιστική περίοδο |
Αξιωματούχων
Αξιωματούχος | Πληρ. | Αναμέτρηση | Ημερομηνία | Αιτιολογία | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Ημέρες(Υπόλοιπο) | Χρηματική | Επίπληξη | |||||||
Δεν υπάρχουν ποινές αξιωματούχων αυτή την περίοδο που επιλέξατε |