-
28-04/ 8η
Απόλλων
Πάτραι
-
27-04/ 10η
Παναχαϊκ
Πανιώνιο
-
22-04/ 12η
Αιγείρα
Απόλλων2
0 -
21-04/ 12η
Δαβουρλή
Άρης Πατ3
0 -
21-04/ 12η
Δόξα Παρ
Διαγόρας4
3 -
21-04/ 12η
Ατρόμητο
Ίκαρος Π4
1 -
20-04/ 12η
Δίας - Ε
Άτλας 20
3 -
20-04/ 12η
Πάτραι
Δαβουρλή6
0 -
20-04/ 12η
Πήγασος
Ολυμπιακ10
2 -
20-04/ 12η
Α.Ε. Αρό
Νίκη Προ3
1 -
20-04/ 12η
Πάτρα 20
Πανιώνιο2
2 -
17-04/ 7η
Άρης Πατ
Κεραυνός1
3 -
15-04/ 11η
Αιγίου Α
Αιγίου Α1
2
-
28-04/ 12η
Αχιλλέας
ΑΕ ΑΙΓΙΟ
-
28-04/ 12η
Δαβουρλή
ΛΙΜΝΟΧΩΡ
-
28-04/ 12η
ΑΡΗΣ ΠΑΤ
Θύελλα Α
-
28-04/ 12η
Αετός Ρί
Πήγασος
-
27-04/ 12η
Α.Ε. Πάτ
Αχαϊκή
-
27-04/ 11η
Διαγόρας
ΠΕΙΡΟΣ Ι
-
27-04/ 12η
Άτλας 2
ΟΛΥΜΠΙΑΚ
-
27-04/ 12η
ΠΑΝΙΩΝΙΟ
Α.Ε. Αρό
-
27-04/ 12η
Απόλλων
ΑΠΟΛΛΩΝ
-
27-04/ 12η
Άτλας
ΝΙΚΗ ΠΡΟ
-
25-04/ 12η
ΔΙΑΣ-ΕΡΜ
Παναχαϊκ
-
21-04/ 10η
Παναχαϊκ
ΝΙΚΗ ΠΡΟ3
1 -
21-04/ 10η
ΛΙΜΝΟΧΩΡ
Άτλας3
1 -
21-04/ 11η
ΔΟΞΑ ΝΙΦ
Άτλας 2
-
21-04/ 11η
Αετός Ρί
Άτλας 22
7 -
16-04/ 7η
Άτλας
ΔΙΑΣ/ΕΡΜ3
1
-
30-04/ 12η
Ίκαρος Π
Ατρόμητο
-
28-04/ 12η
ΔΑΦΝΗ ΠΑ
Αετός Ρί
-
28-04/ 11η
Απόλλων
Α.Ε. Αιγ
-
27-04/ 12η
Δίας/Ερμ
Δαβουρλή
-
27-04/ 12η
Πήγασος
Δίας/Ερμ
-
27-04/ 12η
Παναχαϊκ
Αχαϊκή 2
-
27-04/ 12η
Θύελλα Π
Αρόη 3
-
27-04/ 12η
Άβυθος
Α.Ο. ΑΙΓ
-
27-04/ 12η
ΑΡΗΣ ΠΑΤ
ΑΕΤΟΣ ΡΙ
-
27-04/ 12η
Αχιλλέας
Αστέρας
-
27-04/ 12η
ΑΤΛΑΣ Α
ΑΧΑΙΟΣ Σ
-
26-04/ 11η
Α.Ο. ΑΙΓ
Α.Ε. ΑΙΓ
-
26-04/ 12η
Α.Ε.ΑΙΓΙ
Θύελλα Α
-
21-04/ 11η
ΑΧΑΙΟΣ Σ
Παναχαϊκ
-
21-04/ 11η
Άτλας 2
Ίκαρος Π
-
21-04/ 4η
Αίολος Α
Αχαϊκή
-
21-04/ 11η
ΑΕ ΠΑΤΡΑ
Δίας/Ερμ
-
21-04/ 11η
Δαβουρλή
Πήγασος0
0 -
21-04/ 11η
ΑΕ ΠΑΤΡΑ
Δίας/Ερμ
-
20-04/ 11η
ΑΧΑΙΟΣ Σ
ΔΑΦΝΗ ΠΑ
-
20-04/ 11η
Πάτραι Α
Διαγόρας
-
20-04/ 11η
Α.Ε. ΑΡΟ
Δαβουρλή0
0 -
20-04/ 11η
Αετός Ρί
Θύελλα Π
-
20-04/ 11η
Α.Π.Σ. Π
Νίκη Προ
-
20-04/ 11η
Θύελλα Α
Αχιλλέας
-
20-04/ 11η
ΑΡΗΣ ΠΑΤ
ΔΟΞΑ ΝΙΦ
-
20-04/ 11η
Αρόη 3
Δίας/Ερμ0
0
-
30-04/ 12η
Ίκαρος Π
Ατρόμητο
-
28-04/ 12η
Παναχαϊκ
Άτλας 3
-
28-04/ 12η
Δαβουρλή
ΛΙΜΝΟΧΩΡ
-
28-04/ 12η
ΑΧΑΙΟΣ Σ
Πανιώνιο
-
28-04/ 11η
ΑΕ Αιγεί
ΑΠΟΛΛΩΝ
-
28-04/ 12η
Άτλας 4
ΑΕΤΟΣ ΡΙ
-
27-04/ 12η
Δίας/Ερμ
ΑΕ Αρόης
-
27-04/ 12η
ΔΑΦΝΗ ΠΑ
Πήγασος
-
27-04/ 12η
Αχιλλέας
Α.Ε. ΑΙΓ
-
27-04/ 12η
Λύκοι Δι
ΑΠΟΛΛΩΝ
-
27-04/ 12η
Δίας/Ερμ
Δίας/Ερμ
-
27-04/ 12η
Άβυθος 2
Αιγίου Α
-
21-04/ 11η
ΑΕ Πάτρα
Δίας/Ερμ
-
21-04/ 11η
Άτλας 1
ΛΙΜΝΟΧΩΡ
-
21-04/ 11η
Άτλας 2
Ίκαρος Π
-
21-04/ 11η
Αίολος Α
Παναχαϊκ
-
21-04/ 11η
Θύελλα Α
Άβυθος 11
0 -
21-04/ 11η
Δαβουρλή
Πήγασος1
1 -
20-04/ 11η
Πάτραι Α
Διαγόρας
-
20-04/ 11η
Α.Ε. ΑΙΓ
ΠΑΝΑΙΓΙΑ
-
20-04/ 11η
ΑΕ Πάτρα
Δίας/Ερμ
-
20-04/ 11η
Α.Ε. Αρό
Δαβουρλή1
0 -
20-04/ 11η
ΑΡΗΣ ΠΑΤ
ΔΟΞΑ ΝΙΦ
-
20-04/ 11η
Α.Π.Σ. Π
ΝΙΚΗ ΠΡΟ
-
20-04/ 11η
Αετός Ρί
Θύελλα Π
-
29-04/ 13η
ΚΕΡΑΥΝΟΣ
Α.Π.Σ. Π
-
24-04/ 13η
ΑΡΗΣ ΠΑΤ
ΑΣΤΕΡΑΣ2
1 -
24-04/ 13η
ΠΑΝΑΧΑΪΚ
ΗΡΑΚΛΗΣ
-
21-04/ 7η
Νίκη Προ
Α.Π.Σ. Π2
0 -
21-04/ 12η
ΑΣΤΕΡΑΣ
ΑΧΑΪΚΗ0
0 -
17-04/ 12η
ΑΤΛΑΣ Α
ΘΥΕΛΛΑ Π2
1 -
15-04/ 12η
Α.Π.Σ. Π
ΗΡΑΚΛΗΣ8
1
-
27-04/ 12η
Παναχαϊκ
Άτλας 1
-
21-04/ 3η
ΠΗΓΑΣΟΣ
Δαβουρλη
-
21-04/ 11η
ΑΠΣ ΠΑΤΡ
Παναχαϊκ0
0 -
21-04/ 11η
ΑΡΗΣ ΠΑΤ
Δίας/Ερμ
-
20-04/ 11η
Άτλας 1
Πήγασος
-
20-04/ 11η
ΑΤΛΑΣ 3
Πανιώνιο
-
20-04/ 11η
Πάτρα Α.
Δίας/Ερμ
-
20-04/ 11η
Διαγόρας
Ατρόμητο
-
20-04/ 11η
Άτλας 2
Παναχαϊκ
- Διαδικτυακό σεμινάριο “Primavera Football About”
- ΑΝΑΒΟΛΗ ΟΛΩΝ ΤΩΝ ΑΓΩΝΩΝ
- ΦΕΣΤΙΒΑΛ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΑΚΑΔΗΜΙΩΝ ΟΠΑΠ
- ΠΡΟΤΕΡΑΙΌΤΗΤΑ ΜΕΤΡΗΣΕΩΝ ATHLOMETRIX
- Εορταστικές εκδηλώσεις σε συνεργασία με την ΠΑΕ Παναχαϊκή
- ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΕΧΝΟΜΕΤΡΙΑΣ ATHLOMETRIX
- Αναβολή αγώνων λόγω καιρικών συνθηκών
- Ώρες έναρξης αγώνων Πρωταθλημάτων
- Πληροφορίες
Άρλα | ||||
Έδρα: | Άρλας | Κατηγορία: | Β' κατηγορία 1ος Όμιλος | ΣτατιστικάΟμάδας |
Άρλα | |
Έδρα: | Άρλας |
Κατηγορία: | Β' κατηγορία 1ος Όμιλος |
ΣτατιστικάΟμάδας |
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ και ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ Αγων. Ημερομηνία Ώρα Γήπεδο Γηπεδούχος - Φιλοξενούμενος Αποτέλεσμα 1
21-09-2014
16:30
Νίκης Προαστίου
Αναγέννηση Ψαθόπυργου
-
Άρλα
0 - 1
2
27-09-2014
16:00
Άρλας
Άρλα
-
Θύελλα Σκιαδά
2 - 2
3
12-10-2014
15:30
Κρίνου
Κρίνος
-
Άρλα
0 - 2
4
18-10-2014
15:00
Άρλας
Άρλα
-
Φαραικός
0 - 1
5
26-10-2014
16:00
Νίκης Προαστίου
Δαβουρλής K. 92
-
Άρλα
0 - 1
6
01-11-2014
15:00
Άρλας
Άρλα
-
Αχαϊκός
2 - 0
7
08-11-2014
15:00
Άνω Αλισσού
Λέων Αλισσού
-
Άρλα
2 - 0
8
15-11-2014
15:00
Νιφορεΐκων
Δόξα Νιφορεΐκων
-
Άρλα
1 - 0
9
22-11-2014
15:00
Άρλας
Άρλα
-
Κεραυνός Μιτόπολης
1 - 0
10
30-11-2014
15:00
Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου)
Πετεινοί
-
Άρλα
2 - 1
11
07-12-2014
15:00
Άρλας
Άρλα
-
Καμίνια
4 - 0
12
14-12-2014
15:00
ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας
Ολυμπιακός Πατρών
-
Άρλα
2 - 0
13
21-12-2014
15:00
Άρλας
Άρλα
-
Μετόχι
4 - 3
14
10-01-2015
15:00
Άρλας
Άρλα
-
Εθνικός - Πολύτεκνος
1 - 2
15
18-01-2015
15:00
ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας
Τριταιικός
-
Άρλα
2 - 0
16
04-02-2015
15:15
Άρλας
Άρλα
-
Αναγέννηση Ψαθόπυργου
0 - 1
17
08-02-2015
15:15
Σταυροδρομίου
Θύελλα Σκιαδά
-
Άρλα
1 - 1
18
14-02-2015
15:30
Άρλας
Άρλα
-
Κρίνος
1 - 2
19
01-03-2015
16:00
Ντα Λουζ Οβρυάς
Φαραικός
-
Άρλα
2 - 0
20
07-03-2015
16:00
Άρλας
Άρλα
-
Δαβουρλής K. 92
2 - 3
21
15-03-2015
16:15
ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας
Αχαϊκός
-
Άρλα
2 - 1
22
21-03-2015
16:30
Άρλας
Άρλα
-
Λέων Αλισσού
0 - 2
23
28-03-2015
16:30
Άρλας
Άρλα
-
Δόξα Νιφορεΐκων
2 - 0 24
04-04-2015
16:30
Μαζαρακίου
Κεραυνός Μιτόπολης
-
Άρλα
2 - 0
25
18-04-2015
16:30
Άρλας
Άρλα
-
Πετεινοί
1 - 0
26
26-04-2015
16:30
Βραχνεΐκων Δημ. Σιορώκος
Καμίνια
-
Άρλα
1 - 0
27
02-05-2015
16:30
Άρλας
Άρλα
-
Ολυμπιακός Πατρών
1 - 0
28
09-05-2015
16:00
Μετοχίου
Μετόχι
-
Άρλα
2 - 0
29
16-05-2015
17:15
Ζαρουχλεΐκων
Εθνικός - Πολύτεκνος
-
Άρλα
6 - 0
30
23-05-2015
16:30
Άρλας
Άρλα
-
Τριταιικός
2 - 1
Ποδοσφαιριστών
Αρ. Δελτίου | Ονοματεπώνυμο | Πληρ. | Αναμέτρηση | Ημερομηνία | Αιτιολογία | Υπόλοιπο | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Αγωνιστικές | Χρηματική | |||||||
1194825 | ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ | ΑΡΛΑ Α.Ο. - ΠΕΤΕΙΝΟΙ Α.Ο. | 15-01-2018 | 2 Αγων | 20€ | ΚΟΚΚΙΝΗ | 0 Αγων | |
1150048 | ΛΙΑΚΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ | ΑΡΛΑ Α.Ο. - ΠΥΡΣΟΣ Α.Ο. ΠΑΤΡΩΝ | 23-10-2017 | 4 Αγων | 40€ | ΚΟΚΚΙΝΗ | 0 Αγων | |
1415528 | ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ | ΑΡΛΑ Α.Ο. - ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΑΕ | 12-12-2016 | 1 Αγων | 0€ | 2η ΚΙΤΡΙΝΗ | 0 Αγων | |
1150048 | ΛΙΑΚΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ | ΜΕΤΟΧΙ Α.Ε. - ΑΡΛΑ Α.Ο. | 07-11-2016 | 1 Αγων | 10€ | KOKKINH | 0 Αγων | |
1212757 | ΛΙΒΑΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ | ΑΠΟΛΛΩΝ ΒΙΔΟΒΑΣ - ΑΡΛΑ Α.Ο. | 15-05-2016 | 4 Αγων | 40€ | ΚΟΚΚΙΝΗ | 0 Αγων | |
1276500 | ΣΩΡΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ | ΘΕΑ Α.Ο. - ΑΡΛΑ Α.Ο. | 04-04-2016 | 1 Αγων | 0€ | 2η ΚΊΤΡΙΝΗ | 0 Αγων | |
502536 | ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΥΛΟΣ | ΑΡΛΑ Α.Ο. - ΦΩΣΤΗΡ ΟΒΡΥΑΣ | 15-02-2016 | 3 Αγων | 30€ | κοκκινη | 0 Αγων | |
1415528 | ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ | ΑΠΟΛΛΩΝ ΕΓΛΥΚΑΔΟΣ - ΑΡΛΑ Α.Ο. | 08-02-2016 | 1 Αγων | 0€ | 2η ΚΙΤΡΙΝΗ | 0 Αγων | |
1212757 | ΛΙΒΑΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ | ΑΡΛΑ Α.Ο. - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΑΤΡΩΝ | 01-02-2016 | 1 Αγων | 0€ | 2η ΚΙΤΡΙΝΗ | 0 Αγων | |
455513 | ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ | ΦΑΡΑΙΚΟΣ Α.Ο. - ΑΡΛΑ Α.Ο. | 25-01-2016 | 1 Αγων | 0€ | 2η κιτρινη | 0 Αγων | |
1212757 | ΛΙΒΑΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ | ΑΡΛΑ Α.Ο. - ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΣΟΥΚΑΛΕΪΚΩΝ | 02-11-2015 | 1 Αγων | 0€ | 2η ΚΙΤΡΙΝΗ | 0 Αγων | |
1212759 | ΛΙΒΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ | ΑΡΛΑ Α.Ο. - ΦΑΡΑΙΚΟΣ Α.Ο. | 28-09-2015 | 1 Αγων | 0€ | 2η κίτρινη | 0 Αγων |
Ομάδας
Αναμέτρηση | Πληρ. | Ημερομηνία | Αιτιολογία | Υπόλοιπο | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Αγωνιστικές | Χρηματική | Αφαίρεση Βαθμών | Επίπληξη | |||||
ΔΟΞΑ ΠΑΤΡΩΝ-ΑΡΛΑ Α.Ο. | 15-01-2018 | 0 | 0 | 0 | ΕΠΙΠΛΗΞΗ | 0 |
Αξιωματούχων
Αξιωματούχος | Πληρ. | Αναμέτρηση | Ημερομηνία | Αιτιολογία | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Ημέρες(Υπόλοιπο) | Χρηματική | Επίπληξη | |||||
ΑΒΡΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ(ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΣ) | ΔΟΞΑ ΠΑΤΡΩΝ-ΑΡΛΑ Α.Ο. | 15-01-2018 | 30 ημέρες (14-02-2018) | 50 |