-
03-06/ 14η
Αιγίου Α
Αιγίου Α
-
02-06/ 12η
Παναχαϊκ
Νίκη Προ
-
02-06/ 14η
Δαβουρλή
Διαγόρας
-
02-06/ 14η
Πάτραι
Αετός Ρί
-
31-05/ 14η
Αστέρας
Δίας/Ερμ
-
31-05/ 14η
Απόλλων
Δόξα Παρ
-
30-05/ 14η
Θύελλα Α
Αιγείρα
-
28-05/ 13η
Διαγόρας
Πάτραι2
1 -
27-05/ 14η
Πάτρα 20
Δαβουρλή2
2 -
26-05/ 14η
Ολυμπιακ
Άτλας 20
5 -
25-05/ 14η
Πανιώνιο
Νίκη Προ1
2 -
25-05/ 14η
Νίκη Προ
Ίκαρος Π1
5 -
24-05/ 13η
Αστήρ Τέ
Αιγίου Α0
3 -
22-05/ 12η
Θύελλα Α
Αιγίου Α0
0 -
22-05/ 3η
Καλάβρυτ
Αιγίου Α3
2 -
22-05/ 13η
Δαβουρλή
Παναχαϊκ2
1
PreviousNext
-
02-06/ 14η
Πήγασος
ΟΛΥΜΠΙΑΚ
-
02-06/ 14η
Άτλας
ΔΙΑΣ-ΕΡΜ
-
01-06/ 14η
Αετός Ρί
Α.Ε. Πάτ
-
01-06/ 14η
ΑΟ ΑΙΓΙΟ
Δαβουρλή
-
01-06/ 14η
ΝΙΚΗ ΠΡΟ
ΑΠΟΛΛΩΝ
-
01-06/ 14η
ΔΙΑΣ/ΚΕΡ
Αχαϊκή
-
01-06/ 14η
Α.Ε. Πάτ
Παναχαϊκ
-
01-06/ 14η
ΠΑΝΙΩΝΙΟ
ΔΙΑΣ/ΕΡΜ
-
26-05/ 13η
Διαγόρας
ΔΟΞΑ ΝΙΦ0
0 -
26-05/ 13η
Άτλας 2
ΔΟΞΑ ΠΑΡ0
0 -
26-05/ 12η
Ίκαρος Π
ΔΙΑΣ/ΚΕΡ3
1 -
25-05/ 12η
ΔΙΑΣ/ΕΡΜ
Δαβουρλή4
4 -
25-05/ 13η
Αχιλλέας
Αστέρας
-
23-05/ 9η
Πήγασος
Α.Ε. Πάτ1
5 -
23-05/ 13η
Απόλλων
ΔΙΑΣ-ΕΡΜ0
6 -
22-05/ 9η
ΣΚΕΠΑΣΤΟ
ΑΕ ΑΙΓΙΟ1
6
PreviousNext
-
03-06/ 14η
Αστέρας
Α.Ε.ΑΙΓΙ
-
02-06/ 14η
Πήγασος
ΔΑΦΝΗ ΠΑ
-
02-06/ 13η
Άτλας 1
Α.Π.Σ. Π
-
02-06/ 13η
Δαβουρλή
Νίκη Προ0
0 -
02-06/ 14η
Δαβουρλή
ΔΟΞΑ ΠΑΡ
-
01-06/ 14η
Δίας/Ερμ
ΑΧΑΙΟΣ Σ
-
01-06/ 14η
Δίας/Ερμ
Παναχαϊκ
-
01-06/ 14η
Α.Ε. ΑΡΟ
Αχαϊκή 2
-
01-06/ 14η
Θύελλα Π
Ίκαρος Π
-
01-06/ 14η
ΑΕΤΟΣ ΡΙ
Ατρόμητο
-
01-06/ 14η
ΑΡΗΣ ΠΑΤ
Δίας/Ερμ
-
31-05/ 14η
Α.Ο. ΑΙΓ
Θύελλα Α
-
27-05/ 13η
ΑΕ ΠΑΤΡΑ
Α.Ε. ΑΡΟ0
0 -
26-05/ 13η
Δίας/Ερμ
Παναχαϊκ0
0 -
26-05/ 13η
ΠΑΝΙΩΝΙΟ
Δίας/Ερμ
-
26-05/ 14η
Άβυθος
Αχιλλέας0
0 -
26-05/ 13η
Διαγόρας
ΔΟΞΑ ΝΙΦ0
0 -
26-05/ 13η
Αίολος Α
Θύελλα Π0
0 -
26-05/ 13η
Θύελλα Α
Α.Ο. ΑΙΓ
-
25-05/ 13η
Πήγασος
Ίκαρος Π0
0 -
25-05/ 13η
Δαβουρλή
ΑΧΑΙΟΣ Σ0
0 -
25-05/ 13η
Αετός Ρί
Πάτραι Α
-
25-05/ 13η
Αχαϊκή
ΑΡΗΣ ΠΑΤ0
0 -
25-05/ 13η
ΑΧΑΙΟΣ Σ
Αετός Ρί0
0
PreviousNext
-
02-06/ 13η
Δαβουρλή
ΝΙΚΗ ΠΡΟ
-
02-06/ 13η
Άτλας 1
Α.Π.Σ. Π
-
01-06/ 14η
Δίας/Ερμ
Πήγασος
-
01-06/ 14η
Δίας/Ερμ
Ίκαρος Π
-
01-06/ 13η
ΛΙΜΝΟΧΩΡ
Δίας/Ερμ
-
01-06/ 14η
ΑΡΗΣ ΠΑΤ
ΑΧΑΙΟΣ Σ
-
01-06/ 14η
ΑΕΤΟΣ ΡΙ
Ατρόμητο
-
01-06/ 14η
Άβυθος 2
Αστέρας
-
01-06/ 14η
Δίας/Ερμ
Παναχαϊκ
-
26-05/ 13η
Διαγόρας
ΔΟΞΑ ΝΙΦ
-
26-05/ 13η
ΠΑΝΑΙΓΙΑ
ΑΠΟΛΛΩΝ1
0 -
25-05/ 13η
Πήγασος
Ίκαρος Π0
0 -
25-05/ 13η
Δίας/Ερμ
Παναχαϊκ0
0 -
25-05/ 13η
Αετός Ρί
Πάτραι Α0
0 -
25-05/ 13η
Άβυθος 1
Α.Ε. ΑΙΓ
-
25-05/ 13η
Αχαϊκή
ΑΡΗΣ ΠΑΤ0
0 -
25-05/ 12η
ΠΑΝΑΙΓΙΑ
Θύελλα Α0
0 -
24-05/ 13η
Άτλας 2
ΑΕ Πάτρα0
0
PreviousNext
-
28-05/ 1η
ΑΤΛΑΣ Α
ΔΙΑΣ/ΕΡΜ5
1 -
27-05/ 1η
Α.Π.Σ. Π
ΑΣΤΕΡΑΣ3
4 -
26-05/ 1η
ΠΗΓΑΣΟΣ
ΠΑΝΑΧΑΪΚ1
3 -
26-05/ 1η
ΘΥΕΛΛΑ Π
ΚΕΡΑΥΝΟΣ1
2 -
26-05/ 1η
Θύελλα Α
ΑΧΑΪΚΗ5
3 -
25-05/ 1η
ΑΡΗΣ ΠΑΤ
ΗΡΑΚΛΗΣ3
0 -
22-05/ 14η
ΑΣΤΕΡΑΣ
ΠΗΓΑΣΟΣ5
2
PreviousNext
-
26-05/ 13η
Δαβουρλή
Παναχαϊκ0
0 -
26-05/ 13η
Άτλας 1
ΑΠΣ ΠΑΤΡ0
0 -
25-05/ 13η
Πήγασος
Δίας/Ερμ0
0 -
25-05/ 12η
Αίολος Α
Διαγόρας0
0 -
25-05/ 13η
Άτλας 2
ΑΡΗΣ ΠΑΤ0
0 -
25-05/ 13η
Πάτρα Α.
Α.Ε. Αρό0
0 -
25-05/ 13η
ΑΤΛΑΣ 3
ΠΗΓΑΣΟΣ0
0
PreviousNext
Σημαντικα
- Διαδικτυακό σεμινάριο “Primavera Football About”
- ΑΝΑΒΟΛΗ ΟΛΩΝ ΤΩΝ ΑΓΩΝΩΝ
- ΦΕΣΤΙΒΑΛ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΑΚΑΔΗΜΙΩΝ ΟΠΑΠ
- ΠΡΟΤΕΡΑΙΌΤΗΤΑ ΜΕΤΡΗΣΕΩΝ ATHLOMETRIX
- Εορταστικές εκδηλώσεις σε συνεργασία με την ΠΑΕ Παναχαϊκή
- ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΕΧΝΟΜΕΤΡΙΑΣ ATHLOMETRIX
- Αναβολή αγώνων λόγω καιρικών συνθηκών
- Ώρες έναρξης αγώνων Πρωταθλημάτων
Αρχική / Ομάδες
Παιδων (ADVANCED 2) - Ομάδες
Α/Α | ΟΜΑΔΑ | ΕΔΡΑ | ΔΕΥΤΕΡΗ ΕΔΡΑ | |
---|---|---|---|---|
1 | Ακράτα | Ακράτας | Αιγείρας | |
2 | Αρόης Α.Ε. | Ντα Λουζ Οβρυάς | Μ.Ηλιόπουλου (Ρωμανού) | |
3 | Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων | Ζαρουχλεΐκων | ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας |