Ένωση Ποδοσφαιρικών Σωματείων Αχαΐας

Ορισμοί Διαιτητών

Αγώνες του Σαββάτου 18-05-2024
Κατηγορία- Αγων/κή Ώρα-Γήπεδο ΑναμέτρησηΔιαιτητής1ος Βοηθός2ος ΒοηθόςΠαρ. διαιτ.
Στοιχεία Αναμέτρησης Παιδων-Όμιλος Β'- 12η 11:15-Ρίου Αετός Ρίου-Δίας/Ερμής Σαραβαλίου ΓΑΛΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΦΩΤΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΑΣΤΟΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ -
Στοιχεία Αναμέτρησης Παιδων-Όμιλος Β'- 13η 12:30-Μιντιλογλίου Αστέρας Μιντιλογλίου/Θησέας-Δαβουρλής Κ.92 2 ΤΣΕΝΤΟΥΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΑΡΓΑΡΩΝΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ -
Στοιχεία Αναμέτρησης Προπαιδων-Όμιλος Elite- 13η 09:30-Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) Α.Ε. Πάτρα 2005-ΝΙΚΗ ΠΡΟΑΣΤΕΙΟΥ ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΑΡΓΑΡΩΝΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ -
Στοιχεία Αναμέτρησης Προπαιδων-Όμιλος Elite- 13η 10:00-Αγυιάς Παναχαϊκή 2014-Δαβουρλής Κ 92 ΒΕΛΙΟΥ ΑΡΜΙΡ-ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΜΠΑΛΑΡΟΥΤΣΟΣ ΠΑΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ -
Στοιχεία Αναμέτρησης Προπαιδων-Όμιλος Elite- 13η 11:00-Ροδιάς ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΥΝΟΙΚΙΣΜΟΥ-Άτλας ΒΑΒΑΡΟΥΤΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΕΡΜΗΓΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ -
Στοιχεία Αναμέτρησης Προπαιδων-Όμιλος Γ'- 13η 11:30-Δημοτικό Κ. Αχαΐας Αχαϊκή-Ίκαρος Πετρωτού ΚΟΝΙΔΑΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΠΑΔΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΩΡΟΛΟΓΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ -
Στοιχεία Αναμέτρησης Προπαιδων-9Χ9 - Όμιλος Elite- 13η 12:00-Αθλόπολις Α.Ε. Πάτρα 2005-Δαβουρλής Κ 92 ΖΕΝΤΕΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί -
Στοιχεία Αναμέτρησης Τζουνιορ-Όμιλος Γ'- 12η 10:00-Νιφορεΐκων ΔΟΞΑ ΝΙΦΟΡΕΙΚΩΝ-Αχαϊκή ΓΚΟΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί -
Στοιχεία Αναμέτρησης Τζουνιορ-Όμιλος Ε'- 13η 09:30-Ζαρουχλεΐκων Ατρόμητος Ζαρουχλεϊκων-ΑΡΗΣ ΠΑΤΡΩΝ / ΑΧΑΙΚΟΣ 2 ΚΑΤΣΑΪΤΗΣ ΦΩΤΙΟΣ Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί -
Στοιχεία Αναμέτρησης Τζουνιορ-Όμιλος Ε'- 13η 10:00-Ρίου ΑΕΤΟΣ ΡΙΟΥ 2-Αρόη 3 ΦΩΤΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί -
Στοιχεία Αναμέτρησης Τζουνιορ-Όμιλος Ε'- 13η 16:45-Δία Δίας/Ερμής Σαραβαλίου 4-Ίκαρος Πετρωτού 2 ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί -
Στοιχεία Αναμέτρησης Τζουνιορ-Όμιλος ΣΤ'- 13η 10:00-Άτλαντα ΑΤΛΑΣ Α.Σ. 3-Πήγασος 2 ΖΕΝΤΕΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί -
Στοιχεία Αναμέτρησης Τζουνιορ-Όμιλος ΣΤ'- 13η 18:15-Δία ΔΑΦΝΗ ΠΑΤΡΩΝ-Δίας/Ερμής Σαραβαλίου 5 ΤΣΟΥΡΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί -
Στοιχεία Αναμέτρησης Τζουνιορ-Όμιλος Αιγίου Α'- 12η 11:00-Ακράτας Α.Ε. Αιγείρας / Ακράτα-Α.Ο. ΑΙΓΙΟΥ 2019 1 ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί -
Στοιχεία Αναμέτρησης Τζουνιορ-Όμιλος Αιγίου Β'- 13η 09:00-Πλαστήρα Θύελλα Αιγίου 2-Αστέρας Τεμένης ΞΟΥΡΗΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί -
Στοιχεία Αναμέτρησης Τζουνιορ-Όμιλος Αιγίου Β'- 13η 11:00-Βασιλείου 5Χ5 Α.Ε.ΑΙΓΙΟΥ 2-Άβυθος ΤΣΟΥΡΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί -
Στοιχεία Αναμέτρησης Τζουνιορ-Όμιλος Αιγίου Β'- 13η 11:15-Καμαρών Αχιλλέας Καμαρών-Α.Ο. ΑΙΓΙΟΥ 2019 2 ΞΟΥΡΗΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί -
Στοιχεία Αναμέτρησης Προτζουνιορ-Όμιλος Β'- 12η 10:00-Παναχαϊκής Παναχαϊκή 2014 1-Δαβουρλής Κ. 92 2 ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί -
Στοιχεία Αναμέτρησης Προτζουνιορ-Όμιλος Δ'- 13η 19:00-Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) ΑΧΑΙΟΣ ΣΑΡΑΒΑΛΙΟΥ-Παναχαϊκή 2014 2 ΠΟΥΡΝΑΤΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί -
Στοιχεία Αναμέτρησης Προτζουνιορ-Όμιλος Ε'- 13η 10:00-Πετρωτού ΔΑΦΝΗ ΠΑΤΡΩΝ-Ίκαρος Πετρωτου 2 ΜΠΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί -
Στοιχεία Αναμέτρησης Προτζουνιορ-Όμιλος Ε'- 13η 10:00-Ρίου ΑΕΤΟΣ ΡΙΟΥ 2-Δίας/Ερμής Σαραβαλίου 4 ΜΑΣΤΟΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί -
Στοιχεία Αναμέτρησης Προτζουνιορ-Όμιλος Ε'- 13η 10:30-Ζαρουχλεΐκων Ατρόμητος Ζαρουχλεϊκων-Άτλας 4 ΚΑΤΣΑΪΤΗΣ ΦΩΤΙΟΣ Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί -
Στοιχεία Αναμέτρησης Προτζουνιορ-Όμιλος Ε'- 13η 17:00-Δία Πήγασος 2-Δίας/Ερμής Σαραβαλίου 5 ΤΣΟΥΡΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί -
Στοιχεία Αναμέτρησης Προτζουνιορ-Όμιλος Αιγίου Α'- 14η 12:00-Ακράτας ΑΕ Αιγείρας/ Ακράτας-ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ/Α.Ο. ΑΙΓΙΟΥ ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί -
Στοιχεία Αναμέτρησης Προτζουνιορ-Όμιλος Αιγίου Β'- 13η 10:00-Ροδιάς ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΥΝΟΙΚΙΣΜΟΥ 2-Άβυθος 2 ΜΕΡΜΗΓΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί -
Στοιχεία Αναμέτρησης Προτζουνιορ-Όμιλος Αιγίου Β'- 13η 10:00-Βασιλείου 5Χ5 Α.Ε. ΑΙΓΙΟΥ 4-Αχιλλέας Καμαρών ΤΣΟΥΡΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί -
Στοιχεία Αναμέτρησης Προτζουνιορ-Όμιλος Αιγίου Β'- 13η 11:00-Τέμενης Αστέρας Τεμένης-Λύκοι Διακοπτού/Λύκοι Αιγιαλείας Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί -
Στοιχεία Αναμέτρησης Προτζουνιορ-Γ' Όμιλος- 12η 11:00-Νιφορεΐκων ΔΟΞΑ ΝΙΦΟΡΕΙΚΩΝ-Αχαϊκή ΓΚΟΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί -
Αγώνες της Κυριακής 19-05-2024
Κατηγορία- Αγων/κή Ώρα-Γήπεδο ΑναμέτρησηΔιαιτητής1ος Βοηθός2ος ΒοηθόςΠαρ. διαιτ.
Στοιχεία Αναμέτρησης ΝΕΩΝ Κ19 ΟΜΙΛΟΣ Α- 13η 11:30-Δημοτικό Κ. Αχαΐας ΑΧΑΪΚΗ-ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΤΡΩΝ/ΑΠΟΛΛΩΝ ΕΓΛΥΚΑΔΟΣ ΠΑΠΑΔΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΞΟΥΡΗΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ -
Στοιχεία Αναμέτρησης ΝΕΩΝ Κ19 ΟΜΙΛΟΣ Β- 14η 17:00-Πλαστήρα Θύελλα Αιγίου-Δαβουρλής Κ. 92 ΒΕΛΙΟΥ ΑΡΜΙΡ-ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΦΩΤΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ -
Στοιχεία Αναμέτρησης ΝΕΩΝ Κ19 ΟΜΙΛΟΣ Β- 14η 19:30-Προσφυγικών Α.Π.Σ. ΠΑΤΡΑΙ-Νίκη Προαστείου/Αργυρά ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΒΡΑΜΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ -
Στοιχεία Αναμέτρησης Προπαιδων-Όμιλος Β'- 13η 18:45-Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) ΑΡΗΣ ΠΑΤΡΩΝ/ΠΕΤΕΙΝΟΙ-ΔΙΑΣ/ΕΡΜΗΣ ΣΑΡΑΒΑΛΙΟΥ 2 ΤΣΕΝΤΟΥΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΑΡΓΑΡΩΝΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΜΠΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ -
Στοιχεία Αναμέτρησης Προπαιδων-Όμιλος Γ'- 13η 10:00-Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) Α.Ε. Πάτρα 2005 2-Άτλας 2 ΖΕΝΤΕΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΑΡΓΑΡΩΝΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΚΩΣΤΑΔΗΜΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ -
Στοιχεία Αναμέτρησης Προπαιδων-Όμιλος Γ'- 13η 18:00-Ντα Λουζ Οβρυάς Πήγασος Μπεγουλακίου-ΔΙΑΣ/ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΑΛΑΙΟΛΟΓΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ -
Στοιχεία Αναμέτρησης Προπαιδων-9Χ9 - Όμιλος Elite- 13η 11:00-FAIR PLAY( ΠΑΤΡΑΙ Α.Π.Σ) Α.Π.Σ. ΠΑΤΡΑΙ-Άτλας ΤΣΕΝΤΟΥΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί -
Στοιχεία Αναμέτρησης Προπαιδων-9Χ9 - Όμιλος Elite- 13η 17:30-Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) ΔΙΑΣ/ΕΡΜΗΣ ΣΑΡΑΒΑΛΙΟΥ-ΛΙΜΝΟΧΩΡΙ Α.Ε. ΚΟΣΜΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί -
Στοιχεία Αναμέτρησης Τζουνιορ-Όμιλος Α'- 12η 12:30-Rossoneri MFC Δαβουρλής Κ 92 1-ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ / ΑΧΙΛΛΕΑΣ 2 ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί -
Στοιχεία Αναμέτρησης Τζουνιορ-Όμιλος Β'- 12η 11:30-Παναχαϊκής Παναχαϊκή 2014-Δαβουρλής Κ.92 2 ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί -
Στοιχεία Αναμέτρησης Τζουνιορ-Όμιλος Δ'- 13η 10:00-Παραλίας ΔΟΞΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ-Δίας/Ερμής Σαραβαλίου 3 ΚΟΣΜΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί -
Στοιχεία Αναμέτρησης Τζουνιορ-Όμιλος Δ'- 13η 12:30-Rossoneri MFC Δαβουρλής Κ. 92 4-Α.Ε. ΑΡΟΗ 2 ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί -
Στοιχεία Αναμέτρησης Τζουνιορ-Όμιλος Ε'- 13η 10:00-Rossoneri MFC Δαβουρλής K 92. 3-Θύελλα Πατρών/ Ωλενιακός 2 ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί -
Στοιχεία Αναμέτρησης Προτζουνιορ-Όμιλος Δ'- 13η 10:00-Άτλαντα Άτλας 3-ΑΡΗΣ ΠΑΤΡΩΝ / ΑΧΑΙΚΟΣ 2 ΩΡΟΛΟΓΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί -
Στοιχεία Αναμέτρησης Προτζουνιορ-Όμιλος Δ'- 13η 11:30-Rossoneri MFC Πανιώνιος Αχιλλέας-Δίας/Ερμής Σαραβαλίου 3 ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί -
Στοιχεία Αναμέτρησης Αστεράκια-Όμιλος Β'- 12η 10:30-Παραλίας Δίας/Ερμής Σαραβαλίου 2-Ατρόμητος Λάππα 2015 ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί -
Στοιχεία Αναμέτρησης Προπαιδων-9Χ9 - Όμιλος Β'- 12η 10:00-Αθλόπολις Α.Ε. Πάτρα 2005 2-Διαγόρας Βραχνεϊκων 1 ΓΑΛΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί -
Στοιχεία Αναμέτρησης Προπαιδων-9Χ9 - Όμιλος Β'- 12η 12:00-Παραλίας ΔΟΞΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ-Ατρόμητος Λάππα 2015 ΚΟΣΜΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί -
Αγώνες της Δευτέρας 20-05-2024
Κατηγορία- Αγων/κή Ώρα-Γήπεδο ΑναμέτρησηΔιαιτητής1ος Βοηθός2ος ΒοηθόςΠαρ. διαιτ.
Στοιχεία Αναμέτρησης ΝΕΩΝ Κ19 ΟΜΙΛΟΣ Β- 14η 15:15-Αγυιάς ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΑΤΡΩΝ/ΑΙΟΛΟΣ ΑΓΥΙΑΣ-ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ/ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΑΜΑΡΩΝ ΒΑΒΙΛΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ -
Στοιχεία Αναμέτρησης ΝΕΩΝ Κ19 ΟΜΙΛΟΣ Β- 14η 18:30-Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ-ΔΙΑΣ/ΕΡΜΗΣ ΣΑΡΑΒΑΛΙΟΥ ΞΟΥΡΗΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ -
Στοιχεία Αναμέτρησης Παιδων-Όμιλος Αιγίου- 11η 17:00-Ροδιάς Απόλλων Συνοικισμού-Αιγίου Α.Ε. 1 Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί -
Αγώνες της Τετάρτης 22-05-2024
Κατηγορία- Αγων/κή Ώρα-Γήπεδο ΑναμέτρησηΔιαιτητής1ος Βοηθός2ος ΒοηθόςΠαρ. διαιτ.
Στοιχεία Αναμέτρησης ΝΕΩΝ Κ19 ΟΜΙΛΟΣ Α- 14η 18:00-Μιντιλογλίου ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΙΝΤΙΛΟΓΛΙΟΥ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΣΟΥΚΑΛΕΪΚΩΝ-ΠΗΓΑΣΟΣ Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί -
Στοιχεία Αναμέτρησης Παιδων-Όμιλος Αιγίου- 3η 17:30-Καλαβρύτων Καλάβρυτα-Αιγίου Α.Ε. 1 Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί -
Αγώνες της Πέμπτης 23-05-2024
Κατηγορία- Αγων/κή Ώρα-Γήπεδο ΑναμέτρησηΔιαιτητής1ος Βοηθός2ος ΒοηθόςΠαρ. διαιτ.
Στοιχεία Αναμέτρησης Προπαιδων-Όμιλος Elite- 13η 16:30-Θύελλας Πατρών Απόλλων Εγλυκάδος/Ωλενιακός-ΔΙΑΣ-ΕΡΜΗΣ ΣΑΡΑΒΑΛΙΟΥ Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί -