-
15-03/ 9η
Αστήρ Τέ
Αιγίου Α
-
14-03/ 8η
Άρης Πατ
Πανιώνιο
-
10-03/ 9η
Αιγίου Α
Καλάβρυτ3
1 -
09-03/ 5η
Κεραυνός
Άτλας
-
15-03/ 9η
Άτλας
Παναχαϊκ
-
10-03/ 9η
ΠΑΝΙΩΝΙΟ
Δαβουρλή
-
10-03/ 8η
ΔΟΞΑ ΝΙΦ
ΔΟΞΑ ΠΑΡ0
0 -
09-03/ 9η
ΔΙΑΣ/ΕΡΜ
Δαβουρλή3
1 -
09-03/ 9η
Α.Ε. Πάτ
Άτλας7
8 -
09-03/ 9η
ΝΙΚΗ ΠΡΟ
Δαβουρλή1
2 -
09-03/ 9η
ΔΙΑΣ/ΕΡΜ
Θύελλα Α4
7 -
09-03/ 9η
Άτλας 2
Αχαϊκή
-
09-03/ 9η
ΔΙΑΣ/ΚΕΡ
Αετός Ρί11
2 -
09-03/ 8η
ΑΕ ΑΙΓΙΟ
ΣΚΕΠΑΣΤΟ0
0 -
09-03/ 9η
ΔΙΑΣ-ΕΡΜ
ΑΠΟΛΛΩΝ8
1
-
15-03/ 9η
Α.Ε. ΑΡΟ
Δίας/Ερμ
-
09-03/ 9η
Δαβουρλή
Παναχαϊκ0
0 -
09-03/ 9η
Αρόη 3
ΑΡΗΣ ΠΑΤ0
0 -
09-03/ 9η
Θύελλα Π
Ατρόμητο0
0 -
09-03/ 2η
Α.Ε. Αιγ
Α.Ο. ΑΙΓ0
0 -
09-03/ 9η
Αχιλλέας
Άβυθος
-
09-03/ 9η
ΑΤΛΑΣ Α
Αετός Ρί0
0
-
09-03/ 9η
Ίκαρος Π
Πήγασος0
0 -
09-03/ 4η
ΑΕ Αιγεί
ΠΑΝΑΙΓΙΑ0
0 -
09-03/ 9η
Παναχαϊκ
Πανιώνιο
-
09-03/ 9η
Δίας/Ερμ
Άτλας 40
0 -
09-03/ 9η
Αιγίου Α
Αστέρας
-
09-03/ 9η
Δίας/Ερμ
Ατρόμητο0
0
-
20-03/ 8η
ΘΥΕΛΛΑ Π
ΔΟΞΑ ΝΙΦ
-
20-03/ 9η
ΑΤΛΑΣ Α
ΑΡΗΣ ΠΑΤ
-
14-03/ 10η
ΠΗΓΑΣΟΣ
ΑΤΛΑΣ Α0
3 -
10-03/ 10η
Δαβουρλή
Α.Π.Σ. Π5
0 -
10-03/ 10η
ΔΟΞΑ ΝΙΦ
ΑΧΑΪΚΗ
-
10-03/ 10η
ΠΑΝΜΟΒΡΙ
ΑΣΤΕΡΑΣ1
4 -
09-03/ 10η
ΔΙΑΣ/ΕΡΜ
ΗΡΑΚΛΗΣ3
1
- Διαδικτυακό σεμινάριο “Primavera Football About”
- ΑΝΑΒΟΛΗ ΟΛΩΝ ΤΩΝ ΑΓΩΝΩΝ
- ΦΕΣΤΙΒΑΛ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΑΚΑΔΗΜΙΩΝ ΟΠΑΠ
- ΠΡΟΤΕΡΑΙΌΤΗΤΑ ΜΕΤΡΗΣΕΩΝ ATHLOMETRIX
- Εορταστικές εκδηλώσεις σε συνεργασία με την ΠΑΕ Παναχαϊκή
- ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΕΧΝΟΜΕΤΡΙΑΣ ATHLOMETRIX
- Αναβολή αγώνων λόγω καιρικών συνθηκών
- Ώρες έναρξης αγώνων Πρωταθλημάτων
ΠΡΟΤΕΡΑΙΌΤΗΤΑ ΜΕΤΡΗΣΕΩΝ ATHLOMETRIX
- Ενημερώθηκε: 20 Δεκεμβρίου 2019
Στις μετρήσεις που θα πραγματοποιηθούν στις 29/12 – 30/12 από την εταιρεία athlometrix σε συνεργασία με την Παναχαϊκή, προτεραιότητα έχουν οι αθλητές που είχαν τις καλύτερες επιδόσεις στα εργομετρικά που πραγματοποιήθηκαν από τον κ. Μάκη Παρασκευόπουλο, για τις προεπιλογές των προεθνικών ομάδων. Καθώς υπάρχει περιορισμένος αριθμός συμμετοχών θα προηγηθούν οι αθλητές (γεννηθέντες 2004 και 2005) που είχαν επιδόσεις πάνω από τον μέσο όρο και είναι οι ακόλουθοι:
Σιμώτας Παναγιώτης, Θύελλα Πατρών
Χαριτάτος Μανώλης, Θύελλα Πατρών
Ξένος Γαβριήλ, Θύελλα Πατρών
Κοσμόπουλος Ανδρέας, Θύελλα Πατρών
Καμπέρης Άγγελος, Δίας
Καπερώνης Γιώργος, Δίας
Κουραχάνης Κωνσταντίνος, Δίας
Στρέκλας Ανδρέας, Δίας
Σπαθάρας Δημήτρης, Δίας
Κοπζάρου Ανδρέας, ΑΕ Πάτρα 2005
Δημητρέλος Αθανάσιος, ΑΕ Πάτρα 2005
Αντωνόπουλος Κωνσταντίνος, Νίκη Προαστείου
Παπαδόπουλος Νίκος, Νίκη Προαστείου
Ντζάνης Γιώργος, Νίκη Προαστείου
Παπαβασιλείου Βασίλης, Νίκη Ποραστείου
Σοφιανόπουλος Αθανάσιος, Νίκη Προαστείου
Τασσόπουλος Βασίλης, Νίκη Ποραστείου
Τριανταφύλλου Γιώργος, Νίκη Προαστείου
Σταυρόπουλος Πναγιώτης, Νίκη Προαστείου
Κωλέτσης Μάριος, Νίκη Προαστείου
Τσουρούλας Θεόδωρος, Αίολος Αγυιάς
Αθανασόπουλος Θοδωρής, Αίολος Αγυιάς
Κάνιστρας Νικηφόρος, Αίολος Αγυιάς
Φωτείνης Βασίλης, Άτλας
Γκολφίνος Αλέξης, Άτλας
Παπαγεωργίου Ιωάννης, Άβυθος
Τζάφα Άγγελος, Διαγόρας
Βασιλόπουλος Διονύσης, Διαγόρας,
Βρασίδας Παύλος, Δόξα Παραλίας
Λαμπίρης Μιχαήλ, Θύελλα Αιγίου
ΔΗΜΟΦΙΛΗ
- Προπόνηση Μικτών ομάδων Κ14 και Κ16 – Δευτέρα 4/12/2023
- ΦΕΣΤΙΒΑΛ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΑΚΑΔΗΜΙΩΝ ΟΠΑΠ
- ΠΡΟΤΕΡΑΙΌΤΗΤΑ ΜΕΤΡΗΣΕΩΝ ATHLOMETRIX
- Προπόνηση Μικτών ομάδων Κ14 και Κ16 – Δευτέρα 22/1/2024
- Εορταστικές εκδηλώσεις σε συνεργασία με την ΠΑΕ Παναχαϊκή
- Προπόνηση Μικτών ομάδων Κ14 και Κ16 – Δευτέρα 20/11/2023
- Ώρες έναρξης αγώνων Πρωταθλημάτων
- Προπόνηση Μικτών ομάδων Κ14 και Κ16 – Δευτέρα 5/2//2024
- Προπόνηση Μικτών ομάδων Κ14 και Κ16 – Δευτέρα 27/11/2023
- Προπόνηση Μικτών ομάδων Κ14 και Κ16 – Δευτέρα 8/1/2024
ΡΟΗ ΝΕΩΝ
-
Προπόνηση Μικτών ομάδων Κ14 και Κ16 – Δευτέρα 5/2//2024
Καλούνται την Δευτέρα 5/2/2024 οι κάτωθι...
-
Προπόνηση Μικτών ομάδων Κ14 και Κ16 – Δευτέρα 22/1/2024
Καλούνται την Δευτέρα 22/1/2024 οι κάτωθι...
-
Προπόνηση Μικτών ομάδων Κ14 και Κ16 – Δευτέρα 15/1/2024
Καλούνται την Δευτέρα 15/1/2024 οι κάτωθι...
-
Προπόνηση Μικτών ομάδων Κ14 και Κ16 – Δευτέρα 8/1/2024
Καλούνται την Δευτέρα 8/1/2024 οι κάτωθι...
-
Προπόνηση Μικτών ομάδων Κ14 και Κ16 – Δευτέρα 4/12/2023
Καλούνται την Δευτέρα 4/12/2023 οι κάτωθι...