-
15-03/ 9η
Αστήρ Τέ
Αιγίου Α
-
14-03/ 8η
Άρης Πατ
Πανιώνιο
-
10-03/ 9η
Αιγίου Α
Καλάβρυτ3
1 -
09-03/ 5η
Κεραυνός
Άτλας
-
09-03/ 3η
Α.Ε. Αρό
Άτλας 2
-
15-03/ 9η
Άτλας
Παναχαϊκ
-
10-03/ 9η
ΠΑΝΙΩΝΙΟ
Δαβουρλή
-
10-03/ 8η
ΔΟΞΑ ΝΙΦ
ΔΟΞΑ ΠΑΡ0
0 -
09-03/ 9η
ΔΙΑΣ/ΕΡΜ
Δαβουρλή3
1 -
09-03/ 9η
Α.Ε. Πάτ
Άτλας7
8 -
09-03/ 9η
ΝΙΚΗ ΠΡΟ
Δαβουρλή1
2 -
09-03/ 9η
ΔΙΑΣ/ΕΡΜ
Θύελλα Α4
7 -
09-03/ 9η
Άτλας 2
Αχαϊκή
-
09-03/ 9η
ΔΙΑΣ/ΚΕΡ
Αετός Ρί11
2 -
09-03/ 8η
ΑΕ ΑΙΓΙΟ
ΣΚΕΠΑΣΤΟ0
0 -
09-03/ 9η
ΔΙΑΣ-ΕΡΜ
ΑΠΟΛΛΩΝ8
1 -
09-03/ 9η
Α.Ε. Πάτ
Απόλλων3
1
-
15-03/ 9η
Α.Ε. ΑΡΟ
Δίας/Ερμ
-
09-03/ 9η
Δαβουρλή
Παναχαϊκ0
0 -
09-03/ 9η
Αρόη 3
ΑΡΗΣ ΠΑΤ0
0 -
09-03/ 9η
Θύελλα Π
Ατρόμητο0
0 -
09-03/ 2η
Α.Ε. Αιγ
Α.Ο. ΑΙΓ0
0 -
09-03/ 9η
Αχιλλέας
Άβυθος
-
09-03/ 9η
ΑΤΛΑΣ Α
Αετός Ρί0
0 -
09-03/ 9η
ΔΑΦΝΗ ΠΑ
Πήγασος0
0 -
09-03/ 9η
ΑΕΤΟΣ ΡΙ
Δίας/Ερμ0
0 -
09-03/ 9η
ΠΑΝΙΩΝΙΟ
ΔΟΞΑ ΠΑΡ0
0
-
09-03/ 9η
Ίκαρος Π
Πήγασος0
0 -
09-03/ 4η
ΑΕ Αιγεί
ΠΑΝΑΙΓΙΑ0
0 -
09-03/ 9η
Παναχαϊκ
Πανιώνιο
-
09-03/ 9η
Δίας/Ερμ
Άτλας 40
0 -
09-03/ 9η
Αιγίου Α
Αστέρας
-
09-03/ 9η
Δίας/Ερμ
Ατρόμητο0
0 -
09-03/ 9η
Αχιλλέας
ΑΠΟΛΛΩΝ
-
09-03/ 9η
ΑΕ Αρόης
ΑΡΗΣ ΠΑΤ
-
09-03/ 9η
Δίας/Ερμ
Άτλας 3
-
20-03/ 9η
ΑΤΛΑΣ Α
ΑΡΗΣ ΠΑΤ
-
20-03/ 8η
ΘΥΕΛΛΑ Π
ΔΟΞΑ ΝΙΦ
-
14-03/ 10η
ΠΗΓΑΣΟΣ
ΑΤΛΑΣ Α0
3 -
10-03/ 10η
Δαβουρλή
Α.Π.Σ. Π5
0 -
10-03/ 10η
ΔΟΞΑ ΝΙΦ
ΑΧΑΪΚΗ
-
10-03/ 10η
ΠΑΝΜΟΒΡΙ
ΑΣΤΕΡΑΣ1
4 -
09-03/ 10η
ΔΙΑΣ/ΕΡΜ
ΗΡΑΚΛΗΣ3
1
- Διαδικτυακό σεμινάριο “Primavera Football About”
- ΑΝΑΒΟΛΗ ΟΛΩΝ ΤΩΝ ΑΓΩΝΩΝ
- ΦΕΣΤΙΒΑΛ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΑΚΑΔΗΜΙΩΝ ΟΠΑΠ
- ΠΡΟΤΕΡΑΙΌΤΗΤΑ ΜΕΤΡΗΣΕΩΝ ATHLOMETRIX
- Εορταστικές εκδηλώσεις σε συνεργασία με την ΠΑΕ Παναχαϊκή
- ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΕΧΝΟΜΕΤΡΙΑΣ ATHLOMETRIX
- Αναβολή αγώνων λόγω καιρικών συνθηκών
- Ώρες έναρξης αγώνων Πρωταθλημάτων
ΦΕΣΤΙΒΑΛ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΑΚΑΔΗΜΙΩΝ ΟΠΑΠ
- Ενημερώθηκε: 24 Ιανουαρίου 2020
Για τρίτη συνεχή χρονιά, όλα τα σωματεία που συμμετέχουν στο πρόγραμμα ανάπτυξης υποδομών Primavera, συμμετέχουν στο πρόγραμμα του ΟΠΑΠ για τις αθλητικές ακαδημίες. Όπως και πέρσι, όλες οι ακαδημίες είναι ενταγμένες σε έναν πυλώνα, που έχει πετύχει στην αξιολόγηση του ΟΠΑΠ.
1) Νίκη Προαστείου
a. Αετός Ρίου
b. Κεραυνός Αγ. Βασιλείου
c. Αχαϊκός
2) Δαβουρλής
a. Αίολος Αγυιάς
b. Διαγόρας
c. Δόξα Παραλίας
3) ΑΕ Πάτρα 2005
a. Θησέας
b. Ίκαρος Πετρωτού
4) Δίας
a. Ατρόμητος
b. Πήγασος
5) Θύελλα Αιγίου
a. Άβυθος
b. Αχιλλέας Καμαρών
c. Απόλλων
d. Αστέρας Τέμενης
e. Ακράτα
f. Καλάβρυτα
g. Μ.Αλέξανδρος
6) Αρόη
a. Θύελλα Πατρών
b. Ολυμπιακός Καμαρών
c. Πρωτέας
7) Άτλας
a. Αχαϊκή
b. Εθνικός Σαγείκων
c. Τρία Χρώματα
d. Δόξα Χαλανδρίτσας
Τα σωματεία θα πρέπει να απευθυνθούν στους αντίστοιχους πυλώνες.Ο κάθε πυλώνας αναλαμβάνει να δηλώσει όλους τους παίκτες των σωματείων που είναι κάτω από 12 ετών (2008 -2012). Παρακάτω παρατίθεται το έντυπο γονικής συγκατάθεσης το οποίο θα πρέπει να παραδώσουν όλα τα σωματεία στους πυλώνες τους.
Το φεστιβάλ αθλητικών ακαδημιών ΟΠΑΠ για τα σωματεία της ΕΠΣ Αχαΐας θα γίνει την Κυριακή 16/2 στο Παμπελοποννησιακό στάδιο. Μέχρι και την Παρασκευή 7/2 θα πρέπει να έχει συμπληρωθεί η φόρμα pre-registration με τα τμήματα της κάθε ακαδημίας που θα συμμετάσχουν στο φεστιβάλ.
ΔΗΜΟΦΙΛΗ
- Προπόνηση Μικτών ομάδων Κ14 και Κ16 – Δευτέρα 4/12/2023
- ΦΕΣΤΙΒΑΛ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΑΚΑΔΗΜΙΩΝ ΟΠΑΠ
- Προπόνηση Μικτών ομάδων Κ14 και Κ16 – Δευτέρα 5/2//2024
- ΠΡΟΤΕΡΑΙΌΤΗΤΑ ΜΕΤΡΗΣΕΩΝ ATHLOMETRIX
- Προπόνηση Μικτών ομάδων Κ14 και Κ16 – Δευτέρα 22/1/2024
- Εορταστικές εκδηλώσεις σε συνεργασία με την ΠΑΕ Παναχαϊκή
- Προπόνηση Μικτών ομάδων Κ14 και Κ16 – Δευτέρα 20/11/2023
- Ώρες έναρξης αγώνων Πρωταθλημάτων
- Προπόνηση Μικτών ομάδων Κ14 και Κ16 – Δευτέρα 15/1/2024
- Προπόνηση Μικτών ομάδων Κ14 και Κ16 – Δευτέρα 27/11/2023
ΡΟΗ ΝΕΩΝ
-
Προπόνηση Μικτών ομάδων Κ14 και Κ16 – Δευτέρα 5/2//2024
Καλούνται την Δευτέρα 5/2/2024 οι κάτωθι...
-
Προπόνηση Μικτών ομάδων Κ14 και Κ16 – Δευτέρα 22/1/2024
Καλούνται την Δευτέρα 22/1/2024 οι κάτωθι...
-
Προπόνηση Μικτών ομάδων Κ14 και Κ16 – Δευτέρα 15/1/2024
Καλούνται την Δευτέρα 15/1/2024 οι κάτωθι...
-
Προπόνηση Μικτών ομάδων Κ14 και Κ16 – Δευτέρα 8/1/2024
Καλούνται την Δευτέρα 8/1/2024 οι κάτωθι...
-
Προπόνηση Μικτών ομάδων Κ14 και Κ16 – Δευτέρα 4/12/2023
Καλούνται την Δευτέρα 4/12/2023 οι κάτωθι...