Ένωση Ποδοσφαιρικών Σωματείων Αχαΐας

Άμεσα Αποτελέσματα

Αγώνες του Σαββάτου 04-02-2023
ΠΛΗΡ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ-ΑΓ/ΚΗ ΩΡΑΓΗΠΕΔΟ ΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
Στοιχεία Αναμέτρησης Παιδων-Α ΟΜΙΛΟΣ-7η 10:00 Προσφυγικών Άτλας-ΝΙΚΗ ΠΡΟΑΣΤΕΙΟΥ - ΓΚΑΒΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
Στοιχεία Αναμέτρησης Παιδων-Α ΟΜΙΛΟΣ-7η 12:30 Ντα Λουζ Οβρυάς ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Φ.Π.-Πανιώνιος Αχιλλέας - ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
Στοιχεία Αναμέτρησης Παιδων-Α ΟΜΙΛΟΣ-7η 19:00 Αγυιάς Δαβουρλής Κ.92-Θύελλα Αιγίου - ΑΣΠΡΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
Στοιχεία Αναμέτρησης Παιδων-B ΟΜΙΛΟΣ ΑΙΓΙΟΥ-7η 11:15 Ροδιάς Απόλλων ΣΥΝ.-Α.Ε.ΑΙΓΙΟΥ - ΑΣΠΡΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
Στοιχεία Αναμέτρησης Παιδων-Γ ΟΜΙΛΟΣ-7η 09:45 Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) ΑΡΗΣ ΠΑΤΡΩΝ/ΑΧΑΙΚΟΣ-Δίας - ΜΠΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
Στοιχεία Αναμέτρησης Παιδων-Γ ΟΜΙΛΟΣ-7η 10:00 ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας Α.Ε. Αρόης-Παναχαϊς Α.Ν.Α.Χ.Α.Ι.Κ.Η. 2014 - ΤΣΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
Στοιχεία Αναμέτρησης Τζουνιορ-Α ΟΜΙΛΟΣ-7η 10:00 Νίκης Προαστίου Νίκη Προαστείου 1 -"ΘΕΜΕΛΙΟ"-Δαβουρλής Κ 92 1 - ΤΡΑΓΟΥΛΙΑΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ
Στοιχεία Αναμέτρησης Τζουνιορ-Α ΟΜΙΛΟΣ-7η 17:15 Άτλαντα Άτλας 1-Α.Ε. ΑΡΟΗ 1 - ΓΚΑΒΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
Στοιχεία Αναμέτρησης Προτζουνιορ-Α ΟΜΙΛΟΣ-7η 11:15 Νίκης Προαστίου Νίκη Προαστείου 1 -"ΘΕΜΕΛΙΟ"-Δαβουρλής Κ. 92 1 - ΤΡΑΓΟΥΛΙΑΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ
Στοιχεία Αναμέτρησης Προτζουνιορ-Α ΟΜΙΛΟΣ-7η 16:00 Άτλαντα Άτλας 1-Α.Ε. Αρόη 1 - ΓΚΑΒΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
Στοιχεία Αναμέτρησης Αστεράκια-Α ΟΜΙΛΟΣ-7η 15:00 Άτλαντα Άτλας-Α.Ε. Αρόη - ΓΚΑΒΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
Στοιχεία Αναμέτρησης Τζουνιορ-Β ΟΜΙΛΟΣ-7η 10:00 Παναχαϊκής Παναχαϊς Α.Ν.Α.Χ.Α.Ι.Κ.Η. 2014-Ατρόμητος Ζαρουχλεϊκων - ΜΠΑΛΑΡΟΥΤΣΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
Στοιχεία Αναμέτρησης Τζουνιορ-Β ΟΜΙΛΟΣ-7η 12:15 Πετρωτού (5x5) Ίκαρος Πετρωτού 1-Δίας 21 - 0 ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
Στοιχεία Αναμέτρησης Προτζουνιορ-Β ΟΜΙΛΟΣ-7η 11:00 Παναχαϊκής Παναχαϊς Α.Ν.Α.Χ.Α.Ι.Κ.Η. 2014-Ατρόμητος Ζαρουχλεϊκων - ΜΠΑΛΑΡΟΥΤΣΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
Στοιχεία Αναμέτρησης Αστεράκια-Β ΟΜΙΛΟΣ-7η 11:00 Παναχαϊκής Παναχαϊκή 2014-Ατρόμητος Ζαρουχλεϊκων - Δεν έχει ορισθεί
Στοιχεία Αναμέτρησης Αστεράκια-Β ΟΜΙΛΟΣ-7η 11:15 3action Αίολος Αγυίας-Κ. Δαβουρλής 92 β - ΣΠΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΙΣΤΟΒΟΥΛΟΣ
Στοιχεία Αναμέτρησης Τζουνιορ-Γ ΟΜΙΛΟΣ-7η 10:00 Ρίου Αετός Ρίου-Αστέρας Θησέας - ΤΗΛΙΓΑΔΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
Στοιχεία Αναμέτρησης Τζουνιορ-Γ ΟΜΙΛΟΣ-7η 11:00 Ντα Λουζ Οβρυάς ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Φ.Π.-Κεραυνός Αγίου Βασιλείου 1 - ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
Στοιχεία Αναμέτρησης Τζουνιορ-Γ ΟΜΙΛΟΣ-7η 18:30 FAIR PLAY( ΠΑΤΡΑΙ Α.Π.Σ) Α.Π.Σ. ΠΑΤΡΑΙ-Πανιώνιος Αχιλλέας - ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
Στοιχεία Αναμέτρησης Προτζουνιορ-Γ ΟΜΙΛΟΣ-7η 10:00 Ντα Λουζ Οβρυάς Ολυμπιακός Φ.Π.-1-Κεραυνός Αγίου Βασιλείου 1 - ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
Στοιχεία Αναμέτρησης Τζουνιορ-Β ΟΜΙΛΟΣ ΑΙΓΙΟΥ-7η 10:00 Τεμένης (5x5) Αστέρας Τεμένης-Α.Ο. ΑΙΓΙΟΥ - ΚΟΝΙΔΑΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
Στοιχεία Αναμέτρησης Τζουνιορ-Β ΟΜΙΛΟΣ ΑΙΓΙΟΥ-7η 10:00 Πλαστήρα Θύελλα Αιγίου 1-Α.Ε. ΑΙΓΙΟΥ 1 - ΠΑΠΠΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ
Στοιχεία Αναμέτρησης Αστεράκια-Α ΟΜΙΛΟΣ ΑΙΓΙΟΥ-7η 12:00 Βασιλείου 5Χ5 Α.Ε. ΑΙΓΙΟΥ 1-ΘΥΕΛΛΑ ΑΙΓΙΟΥ 21 - 0 ΠΑΛΟΥΜΠΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
Στοιχεία Αναμέτρησης Προτζουνιορ-Β ΟΜΙΛΟΣ ΑΙΓΙΟΥ-7η 11:00 Τεμένης (5x5) ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ/ΑΣΤΕΡΑΣ-Α.Ο. ΑΙΓΙΟΥ - ΚΟΝΙΔΑΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
Στοιχεία Αναμέτρησης Προτζουνιορ-Β ΟΜΙΛΟΣ ΑΙΓΙΟΥ-7η 11:00 Πλαστήρα Θύελλα Αιγίου 1-Α.Ε. ΑΙΓΙΟΥ 1 - ΠΑΠΠΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ
Στοιχεία Αναμέτρησης Προπαιδων-Γ ΟΜΙΛΟΣ-2η 10:00 Αγυιάς ΠΑΝΑΧΑΪΣ 2014-ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ /ΑΧΙΛΕΑΣ - ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
Στοιχεία Αναμέτρησης Προπαιδων-Δ ΟΜΙΛΟΣ-6η 11:30 Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) Α.Ε. Πάτρα 2005 2-Αχαϊκή - ΔΑΝΙΗΛ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
Στοιχεία Αναμέτρησης Προπαιδων-Α ΟΜΙΛΟΣ 9Χ9-7η 13:00 Αθλόπολις Α.Ε. Πάτρα 2005 2-Δαβουρλής Κ.92 4 - ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ
Στοιχεία Αναμέτρησης Παιδων-Δ ΟΜΙΛΟΣ-7η 12:00 ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας Πήγασος-Δαβουρλής 2 - ΤΗΛΙΓΑΔΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
Στοιχεία Αναμέτρησης Παιδων-Δ ΟΜΙΛΟΣ-7η 13:00 Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ /ΠΑΤΡΑ 2005-ΔΟΞΑ ΝΙΦΟΡΕΙΚΩΝ - ΓΑΛΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ
Αγώνες της Κυριακής 05-02-2023
ΠΛΗΡ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ-ΑΓ/ΚΗ ΩΡΑΓΗΠΕΔΟ ΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
Στοιχεία Αναμέτρησης Παιδων-Γ ΟΜΙΛΟΣ-7η 09:30 Ζαρουχλεΐκων Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων-ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΑΤΡΩΝ/ΑΙΟΛΟΣ - ΞΟΥΡΗΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ
Στοιχεία Αναμέτρησης Παιδων-Γ ΟΜΙΛΟΣ-7η 10:00 Αγυιάς Δαβουρλής Κ.92-Κεραυνός ΑΓ. Βασιλείου - ΔΑΝΙΗΛ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
Στοιχεία Αναμέτρησης Τζουνιορ-Α ΟΜΙΛΟΣ-7η 09:45 Rossoneri MFC Αίολος Αγυιάς-ΑΕ ΠΑΤΡΑ 2005 1 - ΜΠΑΛΑΡΟΥΤΣΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
Στοιχεία Αναμέτρησης Προτζουνιορ-Α ΟΜΙΛΟΣ-7η 11:00 3action Αίολος Αγυιάς-ΑΕ Πάτρα 2005 1 - ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
Στοιχεία Αναμέτρησης Αστεράκια-Α ΟΜΙΛΟΣ-7η 12:30 Νίκης Προαστίου Νίκη Προαστίου-Κ. Δαβουρλής 92 1 - ΜΠΑΛΑΡΟΥΤΣΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
Στοιχεία Αναμέτρησης Αστεράκια-Α ΟΜΙΛΟΣ-7η 13:00 3action Αίολος Αγυίας-Πάτρα Α.Ε. 2005 - ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
Στοιχεία Αναμέτρησης Τζουνιορ-Β ΟΜΙΛΟΣ-7η 10:00 Δαβουρλή Πανιώνιος Αχιλλέας-Δαβουρλής Κ.92 2 - ΠΑΠΠΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ
Στοιχεία Αναμέτρησης Τζουνιορ-Β ΟΜΙΛΟΣ-7η 10:45 Άτλαντα Άτλας 2-Πήγασος 1 - ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
Στοιχεία Αναμέτρησης Τζουνιορ-Β ΟΜΙΛΟΣ-7η 11:15 Θύελλας (Χόρτο) Θύελλα Πατρών 1-Α.Ε. Πάτρα 2005 2 - ΑΣΠΡΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
Στοιχεία Αναμέτρησης Προτζουνιορ-Β ΟΜΙΛΟΣ-7η 09:45 Άτλαντα Άτλας 2-Πήγασος 1 - ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
Στοιχεία Αναμέτρησης Προτζουνιορ-Β ΟΜΙΛΟΣ-7η 10:00 Θύελλας Πατρών (5x5) Θύελλα Πατρών 1-ΑΕ Πάτρα 2005 2 - ΑΣΠΡΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
Στοιχεία Αναμέτρησης Προτζουνιορ-Β ΟΜΙΛΟΣ-7η 11:15 Δαβουρλή Πανιώνιος Αχιλλέας-Δαβουρλής Κ. 92 2 - ΠΑΠΠΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ
Στοιχεία Αναμέτρησης Προτζουνιορ-Β ΟΜΙΛΟΣ-7η 11:30 Πετρωτού (5x5) Ίκαρος Πετρωτου 1-Δίας 2 - ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
Στοιχεία Αναμέτρησης Αστεράκια-Β ΟΜΙΛΟΣ-7η 10:00 Πετρωτού Ίκαρος Πετρωτού-Δίας 2 - ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
Στοιχεία Αναμέτρησης Τζουνιορ-Γ ΟΜΙΛΟΣ-7η 11:00 Δία Δίας 3-Δαβουρλής K 92. 3 - ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ
Στοιχεία Αναμέτρησης Τζουνιορ-Γ ΟΜΙΛΟΣ-7η 16:15 Αθλόπολις ΑΕ ΠΑΤΡΑ 2005 3-Α.Ε. ΑΡΟΗ 2 - ΠΑΛΑΙΟΛΟΓΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ
Στοιχεία Αναμέτρησης Προτζουνιορ-Γ ΟΜΙΛΟΣ-7η 11:00 Ρίου Αετός Ρίου-Πήγασος 2 - ΓΚΑΒΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
Στοιχεία Αναμέτρησης Προτζουνιορ-Γ ΟΜΙΛΟΣ-7η 11:00 Δίας (7x7) Δίας 3-Δαβουρλής Κ. 92 3 - ΜΠΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
Στοιχεία Αναμέτρησης Προτζουνιορ-Γ ΟΜΙΛΟΣ-7η 15:00 Αθλόπολις ΑΕ Πάτρα 2005 3-ΑΕ Αρόης 2 - ΠΑΛΑΙΟΛΟΓΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ
Στοιχεία Αναμέτρησης Τζουνιορ-Β ΟΜΙΛΟΣ ΑΙΓΙΟΥ-7η 10:00 Ροδιάς Απόλλων ΣΥΝ.-Α.Ε. Αιγείρας / Ακράτα - ΜΕΡΜΗΓΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
Στοιχεία Αναμέτρησης Προτζουνιορ-Β ΟΜΙΛΟΣ ΑΙΓΙΟΥ-7η 11:00 Ροδιάς ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΥΝΟΙΚΙΣΜΟΥ 1-ΑΕ Αιγείρας/ Ακράτας - ΜΕΡΜΗΓΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
Στοιχεία Αναμέτρησης Προπαιδων-Α ΟΜΙΛΟΣ 9Χ9-7η 14:00 Νίκης Προαστίου ΕΡΜΗΣ-Νίκη Προαστείου - ΜΠΑΛΑΡΟΥΤΣΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
Στοιχεία Αναμέτρησης Προπαιδων-Α ΟΜΙΛΟΣ 9Χ9-7η 14:30 Ντα Λουζ Οβρυάς ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Φ.Π.-ΑΤΛΑΣ 2 9Χ9 - ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
Στοιχεία Αναμέτρησης Παιδων-Δ ΟΜΙΛΟΣ-7η 11:00 Δημοτικό Κ. Αχαΐας Αχαϊκή Α.Ε.-Α.Ο. ΔΙΑΓΟΡΑΣ - ΖΕΝΤΕΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
Στοιχεία Αναμέτρησης Παιδων-Δ ΟΜΙΛΟΣ-7η 15:30 Παραλίας ΕΡΜΗΣ-Δόξα Παραλίας - ΒΕΛΙΟΥ ΑΡΜΙΡ-ΘΕΟΔΩΡΟΣ
Αγώνες της Τρίτης 07-02-2023
ΠΛΗΡ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ-ΑΓ/ΚΗ ΩΡΑΓΗΠΕΔΟ ΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
Στοιχεία Αναμέτρησης Παιδων-Α ΟΜΙΛΟΣ-7η 15:30 Θύελλας (Χόρτο) Θύελλα Πατρών-Α.Ε.Πάτρα 2005 - Δεν έχει ορισθεί