Ένωση Ποδοσφαιρικών Σωματείων Αχαΐας

Άμεσα Αποτελέσματα

Αγώνες της Παρασκευής 17-05-2024
ΠΛΗΡ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ-ΑΓ/ΚΗ ΩΡΑΓΗΠΕΔΟ ΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
Στοιχεία Αναμέτρησης Παιδων-Όμιλος Αιγίου-13η 18:00 Πλαστήρα Αιγίου Α.Ε. 2-Αιγείρα - Ακράτα - ΓΚΑΒΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
Στοιχεία Αναμέτρησης Παιδων-Όμιλος Γ'-13η 19:45 Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) Δίας - Ερμής Σαραβαλίου 2-Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων2 - 0 ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
Αγώνες του Σαββάτου 18-05-2024
ΠΛΗΡ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ-ΑΓ/ΚΗ ΩΡΑΓΗΠΕΔΟ ΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
Στοιχεία Αναμέτρησης Παιδων-Όμιλος Β'-12η 11:15 Ρίου Αετός Ρίου-Δίας/Ερμής Σαραβαλίου - ΓΑΛΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ
Στοιχεία Αναμέτρησης Παιδων-Όμιλος Β'-13η 12:30 Μιντιλογλίου Αστέρας Μιντιλογλίου/Θησέας-Δαβουρλής Κ.92 2 - ΤΣΕΝΤΟΥΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
Στοιχεία Αναμέτρησης Προπαιδων-Όμιλος Elite-13η 09:30 Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) Α.Ε. Πάτρα 2005-ΝΙΚΗ ΠΡΟΑΣΤΕΙΟΥ - ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
Στοιχεία Αναμέτρησης Προπαιδων-Όμιλος Elite-13η 10:00 Αγυιάς Παναχαϊκή 2014-Δαβουρλής Κ 92 - ΒΕΛΙΟΥ ΑΡΜΙΡ-ΘΕΟΔΩΡΟΣ
Στοιχεία Αναμέτρησης Προπαιδων-Όμιλος Elite-13η 11:00 Ροδιάς ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΥΝΟΙΚΙΣΜΟΥ-Άτλας - ΒΑΒΑΡΟΥΤΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
Στοιχεία Αναμέτρησης Προπαιδων-Όμιλος Γ'-13η 11:30 Δημοτικό Κ. Αχαΐας Αχαϊκή-Ίκαρος Πετρωτού - ΚΟΝΙΔΑΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
Στοιχεία Αναμέτρησης Προπαιδων-9Χ9 - Όμιλος Elite-13η 12:00 Αθλόπολις Α.Ε. Πάτρα 2005-Δαβουρλής Κ 92 - ΖΕΝΤΕΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
Στοιχεία Αναμέτρησης Τζουνιορ-Όμιλος Γ'-12η 10:00 Νιφορεΐκων ΔΟΞΑ ΝΙΦΟΡΕΙΚΩΝ-Αχαϊκή - ΓΚΟΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
Στοιχεία Αναμέτρησης Τζουνιορ-Όμιλος Ε'-13η 09:30 Ζαρουχλεΐκων Ατρόμητος Ζαρουχλεϊκων-ΑΡΗΣ ΠΑΤΡΩΝ / ΑΧΑΙΚΟΣ 2 - ΚΑΤΣΑΪΤΗΣ ΦΩΤΙΟΣ
Στοιχεία Αναμέτρησης Τζουνιορ-Όμιλος Ε'-13η 10:00 Ρίου ΑΕΤΟΣ ΡΙΟΥ 2-Αρόη 3 - ΦΩΤΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
Στοιχεία Αναμέτρησης Τζουνιορ-Όμιλος Ε'-13η 16:45 Δία Δίας/Ερμής Σαραβαλίου 4-Ίκαρος Πετρωτού 2 - ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
Στοιχεία Αναμέτρησης Τζουνιορ-Όμιλος ΣΤ'-13η 10:00 Άτλαντα ΑΤΛΑΣ Α.Σ. 3-Πήγασος 2 - ΖΕΝΤΕΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
Στοιχεία Αναμέτρησης Τζουνιορ-Όμιλος ΣΤ'-13η 18:15 Δία ΔΑΦΝΗ ΠΑΤΡΩΝ-Δίας/Ερμής Σαραβαλίου 5 - ΤΣΟΥΡΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
Στοιχεία Αναμέτρησης Τζουνιορ-Όμιλος Αιγίου Α'-12η 11:00 Ακράτας Α.Ε. Αιγείρας / Ακράτα-Α.Ο. ΑΙΓΙΟΥ 2019 1 - ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ
Στοιχεία Αναμέτρησης Τζουνιορ-Όμιλος Αιγίου Β'-13η 09:00 Πλαστήρα Θύελλα Αιγίου 2-Αστέρας Τεμένης - ΞΟΥΡΗΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ
Στοιχεία Αναμέτρησης Τζουνιορ-Όμιλος Αιγίου Β'-13η 11:00 Βασιλείου 5Χ5 Α.Ε.ΑΙΓΙΟΥ 2-Άβυθος - ΤΣΟΥΡΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
Στοιχεία Αναμέτρησης Τζουνιορ-Όμιλος Αιγίου Β'-13η 11:15 Καμαρών Αχιλλέας Καμαρών-Α.Ο. ΑΙΓΙΟΥ 2019 2 - ΞΟΥΡΗΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ
Στοιχεία Αναμέτρησης Προτζουνιορ-Όμιλος Β'-12η 10:00 Παναχαϊκής Παναχαϊκή 2014 1-Δαβουρλής Κ. 92 2 - ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
Στοιχεία Αναμέτρησης Προτζουνιορ-Όμιλος Δ'-13η 19:00 Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) ΑΧΑΙΟΣ ΣΑΡΑΒΑΛΙΟΥ-Παναχαϊκή 2014 2 - ΠΟΥΡΝΑΤΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
Στοιχεία Αναμέτρησης Προτζουνιορ-Όμιλος Ε'-13η 10:00 Πετρωτού ΔΑΦΝΗ ΠΑΤΡΩΝ-Ίκαρος Πετρωτου 2 - ΜΠΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
Στοιχεία Αναμέτρησης Προτζουνιορ-Όμιλος Ε'-13η 10:00 Ρίου ΑΕΤΟΣ ΡΙΟΥ 2-Δίας/Ερμής Σαραβαλίου 4 - ΜΑΣΤΟΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
Στοιχεία Αναμέτρησης Προτζουνιορ-Όμιλος Ε'-13η 10:30 Ζαρουχλεΐκων Ατρόμητος Ζαρουχλεϊκων-Άτλας 4 - ΚΑΤΣΑΪΤΗΣ ΦΩΤΙΟΣ
Στοιχεία Αναμέτρησης Προτζουνιορ-Όμιλος Ε'-13η 17:00 Δία Πήγασος 2-Δίας/Ερμής Σαραβαλίου 5 - ΤΣΟΥΡΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
Στοιχεία Αναμέτρησης Προτζουνιορ-Όμιλος Αιγίου Α'-14η 12:00 Ακράτας ΑΕ Αιγείρας/ Ακράτας-ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ/Α.Ο. ΑΙΓΙΟΥ - ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ
Στοιχεία Αναμέτρησης Προτζουνιορ-Όμιλος Αιγίου Β'-13η 10:00 Ροδιάς ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΥΝΟΙΚΙΣΜΟΥ 2-Άβυθος 2 - ΜΕΡΜΗΓΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
Στοιχεία Αναμέτρησης Προτζουνιορ-Όμιλος Αιγίου Β'-13η 10:00 Βασιλείου 5Χ5 Α.Ε. ΑΙΓΙΟΥ 4-Αχιλλέας Καμαρών - ΤΣΟΥΡΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
Στοιχεία Αναμέτρησης Προτζουνιορ-Όμιλος Αιγίου Β'-13η 11:00 Τέμενης Αστέρας Τεμένης-Λύκοι Διακοπτού/Λύκοι Αιγιαλείας - Δεν έχει ορισθεί
Στοιχεία Αναμέτρησης Προτζουνιορ-Γ' Όμιλος-12η 11:00 Νιφορεΐκων ΔΟΞΑ ΝΙΦΟΡΕΙΚΩΝ-Αχαϊκή - ΓΚΟΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
Αγώνες της Κυριακής 19-05-2024
ΠΛΗΡ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ-ΑΓ/ΚΗ ΩΡΑΓΗΠΕΔΟ ΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
Στοιχεία Αναμέτρησης ΝΕΩΝ Κ19 ΟΜΙΛΟΣ Α-13η 11:30 Δημοτικό Κ. Αχαΐας ΑΧΑΪΚΗ-ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΤΡΩΝ/ΑΠΟΛΛΩΝ ΕΓΛΥΚΑΔΟΣ - ΠΑΠΑΔΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ
Στοιχεία Αναμέτρησης ΝΕΩΝ Κ19 ΟΜΙΛΟΣ Β-14η 17:00 Πλαστήρα Θύελλα Αιγίου-Δαβουρλής Κ. 92 - ΒΕΛΙΟΥ ΑΡΜΙΡ-ΘΕΟΔΩΡΟΣ
Στοιχεία Αναμέτρησης ΝΕΩΝ Κ19 ΟΜΙΛΟΣ Β-14η 19:30 Προσφυγικών Α.Π.Σ. ΠΑΤΡΑΙ-Νίκη Προαστείου/Αργυρά - ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
Στοιχεία Αναμέτρησης Προπαιδων-Όμιλος Β'-13η 18:45 Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) ΑΡΗΣ ΠΑΤΡΩΝ/ΠΕΤΕΙΝΟΙ-ΔΙΑΣ/ΕΡΜΗΣ ΣΑΡΑΒΑΛΙΟΥ 2 - ΤΣΕΝΤΟΥΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
Στοιχεία Αναμέτρησης Προπαιδων-Όμιλος Γ'-13η 10:00 Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) Α.Ε. Πάτρα 2005 2-Άτλας 2 - ΖΕΝΤΕΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
Στοιχεία Αναμέτρησης Προπαιδων-Όμιλος Γ'-13η 18:00 Ντα Λουζ Οβρυάς Πήγασος Μπεγουλακίου-ΔΙΑΣ/ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ - ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
Στοιχεία Αναμέτρησης Προπαιδων-9Χ9 - Όμιλος Elite-13η 11:00 FAIR PLAY( ΠΑΤΡΑΙ Α.Π.Σ) Α.Π.Σ. ΠΑΤΡΑΙ-Άτλας - ΤΣΕΝΤΟΥΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
Στοιχεία Αναμέτρησης Προπαιδων-9Χ9 - Όμιλος Elite-13η 17:30 Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) ΔΙΑΣ/ΕΡΜΗΣ ΣΑΡΑΒΑΛΙΟΥ-ΛΙΜΝΟΧΩΡΙ Α.Ε. - ΚΟΣΜΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
Στοιχεία Αναμέτρησης Τζουνιορ-Όμιλος Α'-12η 12:30 Rossoneri MFC Δαβουρλής Κ 92 1-ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ / ΑΧΙΛΛΕΑΣ 2 - ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
Στοιχεία Αναμέτρησης Τζουνιορ-Όμιλος Β'-12η 11:30 Παναχαϊκής Παναχαϊκή 2014-Δαβουρλής Κ.92 2 - ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
Στοιχεία Αναμέτρησης Τζουνιορ-Όμιλος Δ'-13η 10:00 Παραλίας ΔΟΞΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ-Δίας/Ερμής Σαραβαλίου 3 - ΚΟΣΜΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
Στοιχεία Αναμέτρησης Τζουνιορ-Όμιλος Δ'-13η 12:30 Rossoneri MFC Δαβουρλής Κ. 92 4-Α.Ε. ΑΡΟΗ 2 - ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
Στοιχεία Αναμέτρησης Τζουνιορ-Όμιλος Ε'-13η 10:00 Rossoneri MFC Δαβουρλής K 92. 3-Θύελλα Πατρών/ Ωλενιακός 2 - ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
Στοιχεία Αναμέτρησης Προτζουνιορ-Όμιλος Δ'-13η 10:00 Άτλαντα Άτλας 3-ΑΡΗΣ ΠΑΤΡΩΝ / ΑΧΑΙΚΟΣ 2 - ΩΡΟΛΟΓΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
Στοιχεία Αναμέτρησης Προτζουνιορ-Όμιλος Δ'-13η 11:30 Rossoneri MFC Πανιώνιος Αχιλλέας-Δίας/Ερμής Σαραβαλίου 3 - ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
Στοιχεία Αναμέτρησης Αστεράκια-Όμιλος Β'-12η 10:30 Παραλίας Δίας/Ερμής Σαραβαλίου 2-Ατρόμητος Λάππα 2015 - ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
Στοιχεία Αναμέτρησης Προπαιδων-9Χ9 - Όμιλος Β'-12η 10:00 Αθλόπολις Α.Ε. Πάτρα 2005 2-Διαγόρας Βραχνεϊκων 1 - ΓΑΛΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ
Στοιχεία Αναμέτρησης Προπαιδων-9Χ9 - Όμιλος Β'-12η 12:00 Παραλίας ΔΟΞΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ-Ατρόμητος Λάππα 2015 - ΚΟΣΜΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
Αγώνες της Δευτέρας 20-05-2024
ΠΛΗΡ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ-ΑΓ/ΚΗ ΩΡΑΓΗΠΕΔΟ ΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
Στοιχεία Αναμέτρησης ΝΕΩΝ Κ19 ΟΜΙΛΟΣ Β-14η 15:15 Αγυιάς ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΑΤΡΩΝ/ΑΙΟΛΟΣ ΑΓΥΙΑΣ-ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ/ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΑΜΑΡΩΝ - ΒΑΒΙΛΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ
Στοιχεία Αναμέτρησης ΝΕΩΝ Κ19 ΟΜΙΛΟΣ Β-14η 18:30 Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ-ΔΙΑΣ/ΕΡΜΗΣ ΣΑΡΑΒΑΛΙΟΥ - ΞΟΥΡΗΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ
Στοιχεία Αναμέτρησης Παιδων-Όμιλος Αιγίου-11η 17:00 Ροδιάς Απόλλων Συνοικισμού-Αιγίου Α.Ε. 1 - Δεν έχει ορισθεί
Αγώνες της Τετάρτης 22-05-2024
ΠΛΗΡ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ-ΑΓ/ΚΗ ΩΡΑΓΗΠΕΔΟ ΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
Στοιχεία Αναμέτρησης ΝΕΩΝ Κ19 ΟΜΙΛΟΣ Α-14η 18:00 Μιντιλογλίου ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΙΝΤΙΛΟΓΛΙΟΥ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΣΟΥΚΑΛΕΪΚΩΝ-ΠΗΓΑΣΟΣ - Δεν έχει ορισθεί
Στοιχεία Αναμέτρησης Παιδων-Όμιλος Αιγίου-3η 17:30 Καλαβρύτων Καλάβρυτα-Αιγίου Α.Ε. 1 - Δεν έχει ορισθεί