-
21-04/ 12η
Δαβουρλή
Άρης Πατ
-
21-04/ 12η
Δόξα Παρ
Διαγόρας
-
21-04/ 12η
Ατρόμητο
Ίκαρος Π
-
20-04/ 12η
Δίας - Ε
Άτλας 2
-
20-04/ 12η
Πάτραι
Δαβουρλή
-
20-04/ 12η
Α.Ε. Αρό
Νίκη Προ
-
20-04/ 12η
Πάτρα 20
Πανιώνιο
-
17-04/ 7η
Άρης Πατ
Κεραυνός
-
15-04/ 11η
Αιγίου Α
Αιγίου Α1
2 -
13-04/ 11η
Αστέρας
Πάτραι0
1 -
10-04/ 11η
Αστήρ Τέ
Θύελλα Α0
4
-
21-04/ 10η
ΛΙΜΝΟΧΩΡ
Άτλας
-
21-04/ 11η
ΔΟΞΑ ΝΙΦ
Άτλας 2
-
21-04/ 11η
Αετός Ρί
Άτλας 2
-
16-04/ 7η
Άτλας
ΔΙΑΣ/ΕΡΜ
-
14-04/ 11η
ΝΙΚΗ ΠΡΟ
Απόλλων
-
14-04/ 11η
Α.Ε. Αρό
ΑΡΗΣ ΠΑΤ
-
14-04/ 11η
ΟΛΥΜΠΙΑΚ
Αχαϊκή
-
14-04/ 10η
ΔΟΞΑ ΠΑΡ
Διαγόρας
-
14-04/ 11η
Δαβουρλή
ΔΙΑΣ-ΕΡΜ
-
13-04/ 11η
Παναχαϊκ
ΑΠΟΛΛΩΝ
-
13-04/ 11η
Δαβουρλή
Θύελλα Α
-
13-04/ 11η
Α.Ε. Πάτ
Άτλας
-
13-04/ 11η
Πήγασος
Ίκαρος Π
-
13-04/ 11η
ΔΙΑΣ/ΚΕΡ
Α.Ε. Πάτ2
2
-
21-04/ 11η
ΑΧΑΙΟΣ Σ
Παναχαϊκ
-
21-04/ 4η
Αίολος Α
Αχαϊκή
-
21-04/ 11η
ΑΕ ΠΑΤΡΑ
Δίας/Ερμ
-
21-04/ 11η
Δαβουρλή
Πήγασος
-
21-04/ 11η
ΑΕ ΠΑΤΡΑ
Δίας/Ερμ
-
20-04/ 11η
ΑΧΑΙΟΣ Σ
ΔΑΦΝΗ ΠΑ
-
20-04/ 11η
Πάτραι Α
Διαγόρας
-
20-04/ 11η
Α.Ε. ΑΡΟ
Δαβουρλή
-
20-04/ 11η
Αετός Ρί
Θύελλα Π
-
20-04/ 11η
Α.Π.Σ. Π
Νίκη Προ
-
20-04/ 11η
Θύελλα Α
Αχιλλέας
-
20-04/ 11η
ΑΡΗΣ ΠΑΤ
ΔΟΞΑ ΝΙΦ
-
20-04/ 11η
Αρόη 3
Δίας/Ερμ
-
19-04/ 11η
Α.Ο. ΑΙΓ
Α.Ε. ΑΙΓ
-
14-04/ 11η
Δίας/Ερμ
ΑΤΛΑΣ Α
-
14-04/ 11η
ΔΟΞΑ ΠΑΡ
Αχαϊκή 2
-
14-04/ 11η
ΑΕΤΟΣ ΡΙ
Θύελλα Π
-
14-04/ 11η
Δαβουρλή
ΠΑΝΙΩΝΙΟ
-
14-04/ 11η
ΑΡΗΣ ΠΑΤ
Ίκαρος Π
-
13-04/ 11η
Δίας/Ερμ
Πανμοβρι1
0 -
13-04/ 11η
Α.Ε. ΑΡΟ
Παναχαϊκ
-
13-04/ 10η
Α.Ε. ΑΙΓ
Θύελλα Α
-
13-04/ 11η
Αστέρας
Άβυθος
-
13-04/ 10η
ΑΤΛΑΣ Α
ΔΑΦΝΗ ΠΑ
-
12-04/ 4η
Α.Ο. ΑΙΓ
Θύελλα Α0
1
-
21-04/ 11η
ΑΕ Πάτρα
Δίας/Ερμ
-
21-04/ 11η
Άτλας 1
ΛΙΜΝΟΧΩΡ
-
21-04/ 11η
Αίολος Α
Παναχαϊκ
-
21-04/ 11η
Θύελλα Α
Άβυθος 1
-
21-04/ 11η
Δαβουρλή
Πήγασος
-
20-04/ 11η
Πάτραι Α
Διαγόρας
-
20-04/ 11η
Α.Ε. ΑΙΓ
ΠΑΝΑΙΓΙΑ
-
20-04/ 11η
ΑΕ Πάτρα
Δίας/Ερμ
-
20-04/ 11η
Α.Ε. Αρό
Δαβουρλή
-
20-04/ 11η
ΑΡΗΣ ΠΑΤ
ΔΟΞΑ ΝΙΦ
-
20-04/ 11η
Α.Π.Σ. Π
ΝΙΚΗ ΠΡΟ
-
20-04/ 11η
Αετός Ρί
Θύελλα Π
-
14-04/ 11η
Άτλας 4
Ίκαρος Π
-
14-04/ 11η
Άβυθος 2
Λύκοι Δι0
0 -
14-04/ 11η
Άτλας 3
Πανιώνιο
-
14-04/ 11η
ΑΕΤΟΣ ΡΙ
Δίας/Ερμ0
1 -
14-04/ 11η
Αιγίου Α
Αχιλλέας0
1 -
13-04/ 11η
ΑΡΗΣ ΠΑΤ
Παναχαϊκ
-
13-04/ 11η
Δίας/Ερμ
ΔΑΦΝΗ ΠΑ
-
13-04/ 11η
ΑΠΟΛΛΩΝ
Α.Ε. ΑΙΓ
-
13-04/ 11η
ΑΕ Αρόης
ΑΧΑΙΟΣ Σ
-
13-04/ 11η
Α.Ε. ΑΙΓ
Αστέρας
-
13-04/ 11η
Ατρόμητο
Πήγασος
-
21-04/ 7η
Νίκη Προ
Α.Π.Σ. Π
-
21-04/ 12η
ΑΣΤΕΡΑΣ
ΑΧΑΪΚΗ
-
17-04/ 12η
ΑΤΛΑΣ Α
ΘΥΕΛΛΑ Π
-
15-04/ 12η
Α.Π.Σ. Π
ΗΡΑΚΛΗΣ8
1 -
14-04/ 12η
Δαβουρλή
ΚΕΡΑΥΝΟΣ
-
14-04/ 12η
ΠΗΓΑΣΟΣ
ΠΑΝΜΟΒΡΙ
-
13-04/ 12η
Νίκη Προ
ΔΙΑΣ/ΕΡΜ
-
21-04/ 3η
ΠΗΓΑΣΟΣ
Δαβουρλη
-
21-04/ 11η
ΑΠΣ ΠΑΤΡ
Παναχαϊκ
-
21-04/ 11η
ΑΡΗΣ ΠΑΤ
Δίας/Ερμ
-
20-04/ 11η
Πάτρα Α.
Δίας/Ερμ
-
20-04/ 11η
Διαγόρας
Ατρόμητο
- Διαδικτυακό σεμινάριο “Primavera Football About”
- ΑΝΑΒΟΛΗ ΟΛΩΝ ΤΩΝ ΑΓΩΝΩΝ
- ΦΕΣΤΙΒΑΛ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΑΚΑΔΗΜΙΩΝ ΟΠΑΠ
- ΠΡΟΤΕΡΑΙΌΤΗΤΑ ΜΕΤΡΗΣΕΩΝ ATHLOMETRIX
- Εορταστικές εκδηλώσεις σε συνεργασία με την ΠΑΕ Παναχαϊκή
- ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΕΧΝΟΜΕΤΡΙΑΣ ATHLOMETRIX
- Αναβολή αγώνων λόγω καιρικών συνθηκών
- Ώρες έναρξης αγώνων Πρωταθλημάτων
10η Περιφερειακή ομάδα: H αποστολή για τον αγώνα της Τετάρτης
- Ενημερώθηκε: 15 Μαρτίου 2016
Ο Περιφερειακός προπονητής της 10ης Περιφέρειας, Γιάννης Ψαρράς προσκαλεί την Τετάρτη 16/3/2016 (1.15 ώρα συγκέντρωσης στο ΑΝΔΡΕΑΣ ΚΑΝΙΣΤΡΑΣ) τους παρακάτω ποδοσφαιριστές (ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΑ ΔΕΛΤΙΑ ΤΟΥΣ) ενόψει του πρώτου αγώνα της Β’ φάσης του Πανελλήνιου πρωταθλήματος Προεπιλογής Εθνικών ομάδων, με αντίπαλο την 9η Περιφέρεια (15.00 ώρα έναρξης).
Αναλυτικά οι ποδοσφαιριστές που έχουν επιλεγεί:
ΕΠΣ ΑΧΑΪΑΣ
Γιώργος Αβραμόπουλος (ΑΕ Πάτρα 2005)
Χρήστος Γιαννόπουλος (Θύελλα Πατρών)
Κωνσταντίνος Τρίγκας (Δαβουρλής)
Επαμεινώνδας Καρπέτας (Ατρόμητος/Πάτραι)
Φώτης Γκολφινόπουλος (Δίας)
Ιάσονας Σταυρόπουλος (Αχαϊκός)
Νικόλαος Μασούρας (Δαβουρλής)
Φιλιποίμην Βέρρας (Δαβουρλής)
ΕΠΣ ΖΑΚΥΝΘΟΣ
Μιχάλης Κυριάζος (Ζακυνθιακός)
Διονύσης Α. Μαρίνος (ΑΟ Απόλλων Ζακύνθου)
Διονύσης Ε. Μαρίνος (Α.Ε Άγιος Λέων Κοιλιώμενος)
Χρυσοβαλάντης Τσουκαλάς (Έσπερος Ζακύνθου)
ΕΠΣ ΗΛΕΙΑΣ
Παναγιώτης Διαμαντόπουλος (ΑΕΚ Πύργου)
Λεωνίδας Σώκαλης (Δάφνη Ανδραβίδας)
Σωκράτης Τριτάρης (ΑΣ Πρίγκιπες Λεχαινών)
ΕΠΣ ΚΕΦΑΛΛΗΝΙΑΣ/ΙΘΑΚΗΣ
Νικολάι Τανουσάι (ΑΟ Εικοσιμίας)
Ευάγγελος Πετεινάτος (ΑΟ Εικοσιμίας)
Δημήτρης Στρακάτος (Α.Σ. Ομαλά)
ΔΗΜΟΦΙΛΗ
- Προπόνηση Μικτών ομάδων Κ14 και Κ16 – Δευτέρα 5/2//2024
- ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΠΑΙΔΙΚΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΩΝ ΤΗΝ ΠΕΡΙΟΔΟ ΤΩΝ ΕΟΡΤΩΝ
- Προπόνηση Μικτών ομάδων Κ14 και Κ16 – Δευτέρα 20/11/2023
- Προπόνηση Μικτών ομάδων Κ14 και Κ16 – Δευτέρα 15/1/2024
- Εορταστικές εκδηλώσεις σε συνεργασία με την ΠΑΕ Παναχαϊκή
- Προπόνηση Μικτών ομάδων Κ14 και Κ16 – Δευτέρα 22/1/2024
- ΣΕΜΙΝΑΡΙΟ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ ΕΠΣΑΧΑΪΑΣ
- Αποφάσεις της συνάντησης της Τεχνικής Επιτροπής Ε.Π.Σ.Α. με τις ακαδημίες – 16/11/2023
- ΠΡΟΤΕΡΑΙΌΤΗΤΑ ΜΕΤΡΗΣΕΩΝ ATHLOMETRIX
- ΑΝΑΒΟΛΗ ΟΛΩΝ ΤΩΝ ΑΓΩΝΩΝ
ΡΟΗ ΝΕΩΝ
-
Προπόνηση Μικτών ομάδων Κ14 και Κ16 – Δευτέρα 5/2//2024
Καλούνται την Δευτέρα 5/2/2024 οι κάτωθι...
-
Προπόνηση Μικτών ομάδων Κ14 και Κ16 – Δευτέρα 22/1/2024
Καλούνται την Δευτέρα 22/1/2024 οι κάτωθι...
-
Προπόνηση Μικτών ομάδων Κ14 και Κ16 – Δευτέρα 15/1/2024
Καλούνται την Δευτέρα 15/1/2024 οι κάτωθι...
-
Προπόνηση Μικτών ομάδων Κ14 και Κ16 – Δευτέρα 8/1/2024
Καλούνται την Δευτέρα 8/1/2024 οι κάτωθι...
-
Προπόνηση Μικτών ομάδων Κ14 και Κ16 – Δευτέρα 4/12/2023
Καλούνται την Δευτέρα 4/12/2023 οι κάτωθι...