-
01-05/ 2η
Άρης Πατ
Παναχαϊκ
-
28-04/ 8η
Απόλλων
Πάτραι0
0
-
09-05/ 12η
Δαβουρλή
Α.Ε. Πάτ
-
08-05/ 12η
ΠΕΙΡΟΣ Ι
ΔΟΞΑ ΝΙΦ
-
28-04/ 12η
Αχιλλέας
ΑΕ ΑΙΓΙΟ
-
28-04/ 12η
Δαβουρλή
ΛΙΜΝΟΧΩΡ
-
28-04/ 12η
ΑΡΗΣ ΠΑΤ
Θύελλα Α
-
28-04/ 12η
Αετός Ρί
Πήγασος
-
30-04/ 12η
Ίκαρος Π
Ατρόμητο
-
28-04/ 12η
ΔΑΦΝΗ ΠΑ
Αετός Ρί
-
28-04/ 11η
Απόλλων
Α.Ε. Αιγ
-
28-04/ 12η
ΠΑΝΙΩΝΙΟ
Α.Ε. ΑΡΟ
-
30-04/ 12η
Ίκαρος Π
Ατρόμητο
-
28-04/ 12η
Παναχαϊκ
Άτλας 3
-
28-04/ 12η
Δαβουρλή
ΛΙΜΝΟΧΩΡ
-
28-04/ 12η
ΑΧΑΙΟΣ Σ
Πανιώνιο0
0 -
28-04/ 11η
ΑΕ Αιγεί
ΑΠΟΛΛΩΝ
-
28-04/ 12η
Άτλας 4
ΑΕΤΟΣ ΡΙ
-
02-05/ 13η
ΔΙΑΣ/ΕΡΜ
Θύελλα Α3
2 -
01-05/ 7η
ΠΗΓΑΣΟΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ
- Διαδικτυακό σεμινάριο “Primavera Football About”
- ΑΝΑΒΟΛΗ ΟΛΩΝ ΤΩΝ ΑΓΩΝΩΝ
- ΦΕΣΤΙΒΑΛ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΑΚΑΔΗΜΙΩΝ ΟΠΑΠ
- ΠΡΟΤΕΡΑΙΌΤΗΤΑ ΜΕΤΡΗΣΕΩΝ ATHLOMETRIX
- Εορταστικές εκδηλώσεις σε συνεργασία με την ΠΑΕ Παναχαϊκή
- ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΕΧΝΟΜΕΤΡΙΑΣ ATHLOMETRIX
- Αναβολή αγώνων λόγω καιρικών συνθηκών
- Ώρες έναρξης αγώνων Πρωταθλημάτων
Ορισμοί διαιτητών στους αγώνες ΤΖΟΥΝΙΟΡ-ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ-ΑΣΤΕΡΑΚΙΑ 5-6/5/2018
- Ενημερώθηκε: 3 Μαΐου 2018
Σάββατο 5/5/2018
– U-12 (JUNIOR) U-10 (prejunior) U-8 (ΑΣΤΕΡΑΚΙΑ), 2 αγώνες, Κεραυνός Αγ. Βασιλείου 1 – Θύελλα Αιγίου 1 05/05/2018 10:00 (Αθλ. Κέντρο Θ. Χρυσανθόπουλος), ΚΑΡΑΜΑΝΟΣ
– U-12 (JUNIOR) U-10 (prejunior) U-8 (ΑΣΤΕΡΑΚΙΑ), 3 αγώνες, Δαβουρλής Κ.92 2 – Άτλας 1 05/05/2018 10:00 (Γήπεδο Δαβουρλή), ΜΠΛΙΚΑΣ
– U-12 (JUNIOR) U-10 (prejunior) U-8 (ΑΣΤΕΡΑΚΙΑ), 3 αγώνες, Δίας 2 – Αχαϊκός 2 05/05/2018 9:30 (Γήπεδο Δία 7χ7), ΤΙΜΟΛΕΩΝ
– U-12 (JUNIOR) U-10 (prejunior) U-8 (ΑΣΤΕΡΑΚΙΑ), 1 αγώνας, Πανιώνιος-Αχιλέας – Ίκαρος Πετρωτού 2 05/05/2018 12:00 (Γήπεδο ROSSONERI), ΤΗΛΙΓΑΔΑΣ
– U-12 (JUNIOR) U-10 (prejunior) U-8 (ΑΣΤΕΡΑΚΙΑ), 3 αγώνες, Παναχαϊκή 2014 1 – Α.Ο. Δίας 1 05/05/2018 17:30 (ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΑΧΑΪΚΗΣ), ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ
Κυριακή 6/5/2018
– U-12 (JUNIOR) U-10 (prejunior) U-8 (ΑΣΤΕΡΑΚΙΑ), 2 αγώνες, Αχαϊκός 1 – Α.Ε. Αρόη 1 05/05/2018 10:00 (Γήπεδο Αχαϊκού), ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ
– U-12 (JUNIOR) U-10 (prejunior) U-8 (ΑΣΤΕΡΑΚΙΑ), 2 αγώνες, Δαβουρλής Κ.92 1 – Α.Ε. Πατρα 2005 1 06/05/2018 10:00 (Γήπεδο Δαβουρλή), ΚΟΥΤΣΟΧΕΡΑΣ
– U-12 (JUNIOR) U-10 (prejunior) U-8 (ΑΣΤΕΡΑΚΙΑ), 3 αγώνες, Α.Ε.Πατρα 2005 2 – Αίολος Αγυϊάς 06/05/2018 10:00 (Αθλητικό κέντρο αθλόπολις) ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ
– U-12 (JUNIOR) U-10 (prejunior) U-8 (ΑΣΤΕΡΑΚΙΑ), 1 αγώνας, Γαλήνη – Θησέας-Αστέρας Μιντ. 06/05/2018 11:00 (Γαλήνης), ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ
– U-12 (JUNIOR) U-10 (prejunior) U-8 (ΑΣΤΕΡΑΚΙΑ), 2 αγώνες, Α.Ο. Δίας 3 – Δόξα Παραλίας 06/05/2018 11:15 (Δία), ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ
ΔΗΜΟΦΙΛΗ
- ΠΡΟΤΕΡΑΙΌΤΗΤΑ ΜΕΤΡΗΣΕΩΝ ATHLOMETRIX
- ΦΕΣΤΙΒΑΛ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΑΚΑΔΗΜΙΩΝ ΟΠΑΠ
- Προπόνηση Μικτών ομάδων Κ14 και Κ16 – Δευτέρα 4/12/2023
- Αποφάσεις της συνάντησης της Τεχνικής Επιτροπής Ε.Π.Σ.Α. με τις ακαδημίες – 16/11/2023
- Προπόνηση Μικτών ομάδων Κ14 και Κ16 – Δευτέρα 27/11/2023
- Αναβολή αγώνων υποδομών – Σάββατο 25/11/2023
- Ώρες έναρξης αγώνων Πρωταθλημάτων
- Προπόνηση Μικτών ομάδων Κ14 και Κ16 – Δευτέρα 5/2//2024
- Αποστολή Μικτών ομάδων Κ14 και Κ16 για φιλικούς αγώνες στην Κόρινθο με τις Μ.Ο. Ε.Π.Σ. Κορίνθου – Πέμπτη 30/11/2023
- Ενημέρωση σχετικά με προπονητές τμημάτων υποδομών ΝΕΩΝ, ΠΑΙΔΩΝ, ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 11Χ11
ΡΟΗ ΝΕΩΝ
-
Προπόνηση Μικτών ομάδων Κ14 και Κ16 – Δευτέρα 5/2//2024
Καλούνται την Δευτέρα 5/2/2024 οι κάτωθι...
-
Προπόνηση Μικτών ομάδων Κ14 και Κ16 – Δευτέρα 22/1/2024
Καλούνται την Δευτέρα 22/1/2024 οι κάτωθι...
-
Προπόνηση Μικτών ομάδων Κ14 και Κ16 – Δευτέρα 15/1/2024
Καλούνται την Δευτέρα 15/1/2024 οι κάτωθι...
-
Προπόνηση Μικτών ομάδων Κ14 και Κ16 – Δευτέρα 8/1/2024
Καλούνται την Δευτέρα 8/1/2024 οι κάτωθι...
-
Προπόνηση Μικτών ομάδων Κ14 και Κ16 – Δευτέρα 4/12/2023
Καλούνται την Δευτέρα 4/12/2023 οι κάτωθι...