-
15-03/ 9η
Αστήρ Τέ
Αιγίου Α
-
14-03/ 8η
Άρης Πατ
Πανιώνιο
-
10-03/ 9η
Αιγίου Α
Καλάβρυτ3
1 -
09-03/ 5η
Κεραυνός
Άτλας
-
09-03/ 3η
Α.Ε. Αρό
Άτλας 2
-
15-03/ 9η
Άτλας
Παναχαϊκ
-
10-03/ 9η
ΠΑΝΙΩΝΙΟ
Δαβουρλή
-
10-03/ 8η
ΔΟΞΑ ΝΙΦ
ΔΟΞΑ ΠΑΡ0
0 -
09-03/ 9η
ΔΙΑΣ/ΕΡΜ
Δαβουρλή3
1 -
09-03/ 9η
Α.Ε. Πάτ
Άτλας7
8 -
09-03/ 9η
ΝΙΚΗ ΠΡΟ
Δαβουρλή1
2 -
09-03/ 9η
ΔΙΑΣ/ΕΡΜ
Θύελλα Α4
7 -
09-03/ 9η
Άτλας 2
Αχαϊκή
-
09-03/ 9η
ΔΙΑΣ/ΚΕΡ
Αετός Ρί11
2 -
09-03/ 8η
ΑΕ ΑΙΓΙΟ
ΣΚΕΠΑΣΤΟ0
0 -
09-03/ 9η
ΔΙΑΣ-ΕΡΜ
ΑΠΟΛΛΩΝ8
1 -
09-03/ 9η
Α.Ε. Πάτ
Απόλλων3
1
-
15-03/ 9η
Α.Ε. ΑΡΟ
Δίας/Ερμ
-
09-03/ 9η
Δαβουρλή
Παναχαϊκ0
0 -
09-03/ 9η
Θύελλα Π
Ατρόμητο0
0 -
09-03/ 9η
Αρόη 3
ΑΡΗΣ ΠΑΤ0
0 -
09-03/ 2η
Α.Ε. Αιγ
Α.Ο. ΑΙΓ0
0 -
09-03/ 9η
Αχιλλέας
Άβυθος
-
09-03/ 9η
ΑΤΛΑΣ Α
Αετός Ρί0
0 -
09-03/ 9η
ΔΑΦΝΗ ΠΑ
Πήγασος0
0 -
09-03/ 9η
ΑΕΤΟΣ ΡΙ
Δίας/Ερμ0
0 -
09-03/ 9η
ΠΑΝΙΩΝΙΟ
ΔΟΞΑ ΠΑΡ0
0
-
09-03/ 9η
Ίκαρος Π
Πήγασος0
0 -
09-03/ 4η
ΑΕ Αιγεί
ΠΑΝΑΙΓΙΑ0
0 -
09-03/ 9η
Παναχαϊκ
Πανιώνιο
-
09-03/ 9η
Δίας/Ερμ
Άτλας 40
0 -
09-03/ 9η
Αιγίου Α
Αστέρας
-
09-03/ 9η
Δίας/Ερμ
Ατρόμητο0
0 -
09-03/ 9η
Αχιλλέας
ΑΠΟΛΛΩΝ
-
09-03/ 9η
ΑΕ Αρόης
ΑΡΗΣ ΠΑΤ
-
09-03/ 9η
Δίας/Ερμ
Άτλας 3
-
20-03/ 8η
ΘΥΕΛΛΑ Π
ΔΟΞΑ ΝΙΦ
-
20-03/ 9η
ΑΤΛΑΣ Α
ΑΡΗΣ ΠΑΤ
-
14-03/ 10η
ΠΗΓΑΣΟΣ
ΑΤΛΑΣ Α0
3 -
10-03/ 10η
Δαβουρλή
Α.Π.Σ. Π5
0 -
10-03/ 10η
ΔΟΞΑ ΝΙΦ
ΑΧΑΪΚΗ
-
10-03/ 10η
ΠΑΝΜΟΒΡΙ
ΑΣΤΕΡΑΣ1
4 -
09-03/ 10η
ΔΙΑΣ/ΕΡΜ
ΗΡΑΚΛΗΣ3
1
- Διαδικτυακό σεμινάριο “Primavera Football About”
- ΑΝΑΒΟΛΗ ΟΛΩΝ ΤΩΝ ΑΓΩΝΩΝ
- ΦΕΣΤΙΒΑΛ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΑΚΑΔΗΜΙΩΝ ΟΠΑΠ
- ΠΡΟΤΕΡΑΙΌΤΗΤΑ ΜΕΤΡΗΣΕΩΝ ATHLOMETRIX
- Εορταστικές εκδηλώσεις σε συνεργασία με την ΠΑΕ Παναχαϊκή
- ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΕΧΝΟΜΕΤΡΙΑΣ ATHLOMETRIX
- Αναβολή αγώνων λόγω καιρικών συνθηκών
- Ώρες έναρξης αγώνων Πρωταθλημάτων
PRIMAVERA Youth Tournatment 2018
- Ενημερώθηκε: 18 Ιουνίου 2018
Με πολύ μεγάλη επιτυχία και με την συμμετοχή συνολικά 26 ομάδων διεξήχθη το καλοκαιρινό τουρνουά Primavera της ΕΠΣ Αχαΐας, με το οποίο έπεσε ουσιαστικά η αυλαία της φετινής περιόδου. Ο «Εθνικάρας» Γιάννης Μαντζουράνης ήταν αυτός που έκλεψε την παράσταση στην τελετή έναρξης της διοργάνωσης στο στάδιο της Παναχαϊκής, όπου τιμήθηκε από την ΕΠΣΑ. Τιμητικές πλακέτες απονεμήθηκαν ακόμα στους Πέτρο Λεβεντάκο και Νίκο Ιωαννίδη, ενώ τις απονομές έκαναν ο πρόεδρος της ΕΠΣΑ Άγγελος Δανιήλ, το μέλος Χρήστος Πλούμης και ο εκπρόσωπος του Δήμου Πατρέων Κώστας Καραγκούνης. Την ΕΠΣΑ εκπροσώπησαν ακόμα οι Κώστας Αγγελόπουλος και Δημήτρης Σαρρής (παρουσίασε την εκδήλωση). Στην τελετή έναρξης παρέλασαν οι ομάδες που συμμετείχαν, ενώ ακολούθησε ο αγώνας Παναχαϊκή κ.17 – Εθνικός Πειραιώς κ. 17.
Αναλυτικά όλες οι ομάδες που έλαβαν μέρος στο καλοκαιρινό τουρνουά Primavera ήταν οι εξής: Παναχαϊκή, Θύελλα Πατρών, Δαβουρλής Κ. ’92, Κεραυνός Αγ. Βασιλείου, Νίκη Προαστείου, ΑΕ Αρόης, Δίας, Ατλας, Πανιώνιος / Αχιλλέας, Θύελλα Αιγίου, Θησέας, Αστέρας Τέμενης, Φλόγα Ροδιάς, Διαγόρας 2010, Εθνικός Πειραιώς, Απόλλων Σμύρνης, ΑΟ Βύρωνα, Δόξα Πηγαδακίων, ΠΑΟ Κεφαλληνίας, Ολυμπιακός Λειβαδιάς, Αετός Κορυδαλλού, Γ.Σ. Πανιώνιος, Γ.Σ. Αγίων Αναργύρων, Α.Ε. Χαλανδρίου, ΑΟ Παράδεισος, Κόσμος Βορείων Προαστείων.
ΔΗΜΟΦΙΛΗ
- Προπόνηση Μικτών ομάδων Κ14 και Κ16 – Δευτέρα 4/12/2023
- Προπόνηση Μικτών ομάδων Κ14 και Κ16 – Δευτέρα 5/2//2024
- ΦΕΣΤΙΒΑΛ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΑΚΑΔΗΜΙΩΝ ΟΠΑΠ
- ΠΡΟΤΕΡΑΙΌΤΗΤΑ ΜΕΤΡΗΣΕΩΝ ATHLOMETRIX
- Προπόνηση Μικτών ομάδων Κ14 και Κ16 – Δευτέρα 22/1/2024
- Εορταστικές εκδηλώσεις σε συνεργασία με την ΠΑΕ Παναχαϊκή
- Προπόνηση Μικτών ομάδων Κ14 και Κ16 – Δευτέρα 20/11/2023
- Ώρες έναρξης αγώνων Πρωταθλημάτων
- Προπόνηση Μικτών ομάδων Κ14 και Κ16 – Δευτέρα 8/1/2024
- Προπόνηση Μικτών ομάδων Κ14 και Κ16 – Δευτέρα 15/1/2024
ΡΟΗ ΝΕΩΝ
-
Προπόνηση Μικτών ομάδων Κ14 και Κ16 – Δευτέρα 5/2//2024
Καλούνται την Δευτέρα 5/2/2024 οι κάτωθι...
-
Προπόνηση Μικτών ομάδων Κ14 και Κ16 – Δευτέρα 22/1/2024
Καλούνται την Δευτέρα 22/1/2024 οι κάτωθι...
-
Προπόνηση Μικτών ομάδων Κ14 και Κ16 – Δευτέρα 15/1/2024
Καλούνται την Δευτέρα 15/1/2024 οι κάτωθι...
-
Προπόνηση Μικτών ομάδων Κ14 και Κ16 – Δευτέρα 8/1/2024
Καλούνται την Δευτέρα 8/1/2024 οι κάτωθι...
-
Προπόνηση Μικτών ομάδων Κ14 και Κ16 – Δευτέρα 4/12/2023
Καλούνται την Δευτέρα 4/12/2023 οι κάτωθι...