Δεν υπάρχουν αναμετρήσεις
Ένωση Ποδοσφαιρικών Σωματείων Αχαΐας

Κύπελλο (Β) - Βαθμολογία

ΘΕΣΗ ΟΜΑΔΑ ΒΑΘ ΑΓ ΔΓ ΣΥΝΟΛΟ ΕΝΤΟΣ ΕΚΤΟΣ ΠΟΙΝΕΣ
ΝΙΗΓ+Γ- ΝΙΗΓ+Γ-Ν ΙΗΓ+Γ-
1   Αιγείρας Ακράτας ΑΕ 3 1 2 1 0 0 2 0 0 0 0 0 0 1 0 0 2 0 0
2   Αναγέννηση Πατρών 3 1 1 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 0
3   Αναγέννηση Ψαθόπυργου 3 1 4 1 0 0 3 1 0 0 0 0 0 1 0 0 3 1 0
4   Άρης Πατρών 3 1 1 1 0 0 2 1 1 0 0 2 1 0 0 0 0 0 0
5   Αστραπή Ψαροφαΐου 3 1 1 1 0 0 1 0 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
6   Ατρόμητος Πατρών 3 1 4 1 0 0 4 0 0 0 0 0 0 1 0 0 4 0 0
7   Αχαΐκή 3 1 9 1 0 0 5 4 0 0 0 0 0 1 0 0 5 4 0
8   Αχιλλέας Καμαρών 3 1 5 1 0 0 5 0 1 0 0 5 0 0 0 0 0 0 0
9   Γαλήνη 3 1 1 1 0 0 2 1 1 0 0 2 1 0 0 0 0 0 0
10   Διαγόρας Βραχνεΐκων 3 1 7 1 0 0 7 0 0 0 0 0 0 1 0 0 7 0 0
11   Δίας Σαραβαλίου 3 1 3 1 0 0 3 0 0 0 0 0 0 1 0 0 3 0 0
12   Δόξα Παραλίας 3 1 3 1 0 0 6 3 1 0 0 6 3 0 0 0 0 0 0
13   Ηρακλής Πατρών 3 1 1 1 0 0 1 0 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
14   Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου 3 1 1 1 0 0 1 0 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
15   Θύελλα Πατρών 3 1 1 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 0
16   Ικαρος Πετρωτού 3 1 7 1 0 0 5 2 0 0 0 0 0 1 0 0 5 2 0
17   Καλάβρυτα 3 1 2 1 0 0 2 0 0 0 0 0 0 1 0 0 2 0 0
18   Λέων Αλισσού 3 1 3 1 0 0 4 1 1 0 0 4 1 0 0 0 0 0 0
19   Παναιγιάλειος 3 1 5 1 0 0 4 1 0 0 0 0 0 1 0 0 4 1 0
20   Παναχαϊκή Γ.Ε. Πατρών 3 1 3 1 0 0 2 1 0 0 0 0 0 1 0 0 2 1 0
21   Πανμοβριακός Ριόλου 3 1 2 1 0 0 2 0 1 0 0 2 0 0 0 0 0 0 0
22   Πάτραι Α.Π.Σ. 3 1 3 1 0 0 3 0 1 0 0 3 0 0 0 0 0 0 0
23   Πήγασος Μπεγουλακίου 3 1 1 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 0
24   Σταροχώρι 3 1 1 1 0 0 5 4 1 0 0 5 4 0 0 0 0 0 0
25   Α.Π.Ο. Αρόη 0 1 3 0 0 1 0 3 0 0 0 0 0 0 0 1 0 3 0
26   Αετός Πατρών 0 1 3 0 0 1 1 2 0 0 0 0 0 0 0 1 1 2 0
27   Αετός Ρίου 0 1 -2 0 0 1 1 3 0 0 1 1 3 0 0 0 0 0 0
28   Απόλλων Εγλυκάδος 0 1 -3 0 0 1 0 3 0 0 1 0 3 0 0 0 0 0 0
29   Αργυρά Πατρών 0 1 -2 0 0 1 0 2 0 0 1 0 2 0 0 0 0 0 0
30   Αστέρας Μιντιλογλίου 0 1 9 0 0 1 4 5 0 0 0 0 0 0 0 1 4 5 0
31   Αστέρας Τσουκαλεΐκων 0 1 9 0 0 1 3 6 0 0 0 0 0 0 0 1 3 6 0
32   Αυτόνομη Π.Ο. 0 1 -3 0 0 1 2 5 0 0 1 2 5 0 0 0 0 0 0
33   Αχαϊκός 0 1 -1 0 0 1 1 2 0 0 1 1 2 0 0 0 0 0 0
34   Αχαιός Σαραβαλίου 0 1 -1 0 0 1 0 1 0 0 1 0 1 0 0 0 0 0 0
35   Δαβουρλής K. 92 0 1 1 0 0 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0
36   Δόξα Νιφορεΐκων 0 1 -1 0 0 1 4 5 0 0 1 4 5 0 0 0 0 0 0
37   Δόξα Χαλανδρίτσας 0 1 5 0 0 1 1 4 0 0 0 0 0 0 0 1 1 4 0
38   Ζαβλάνι-Αίας ΑΠΣ 0 1 -4 0 0 1 0 4 0 0 1 0 4 0 0 0 0 0 0
39   Ικαρος Λακκόπετρας 0 1 -7 0 0 1 0 7 0 0 1 0 7 0 0 0 0 0 0
40   Κεραυνός Αγίου Βασιλείου 0 1 5 0 0 1 0 5 0 0 0 0 0 0 0 1 0 5 0
41   Λιμνοχώρι 0 1 2 0 0 1 0 2 0 0 0 0 0 0 0 1 0 2 0
42   Νίκη Προαστείου "ΘΕΜΕΛΙΟ" 0 1 1 0 0 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0
43   Πανιώνιος Αχιλλέας (Αγυιάς) 0 1 -1 0 0 1 0 1 0 0 1 0 1 0 0 0 0 0 0
44   Πάτρα 2005 A.E. 0 1 1 0 0 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0
45   Περιβόλα 0 1 -1 0 0 1 0 1 0 0 1 0 1 0 0 0 0 0 0
46   Φαραικός 0 1 3 0 0 1 1 2 0 0 0 0 0 0 0 1 1 2 0
47   Φλόγα Ρόδιας 0 1 -2 0 0 1 0 2 0 0 1 0 2 0 0 0 0 0 0
48   Φοινικας Ζήριας 0 1 -3 0 0 1 1 4 0 0 1 1 4 0 0 0 0 0 0
ΔΓ:Διαφορά Γκολ   Ν:Νίκες   Ι:Ισοπαλίες   Η:Ήττες   Γ+:Γκολ Υπέρ   Γ-:Γκολ Κατά
Άνοδος απευθείαςΆνοδος υπό προϋποθέσειςΥποβιβασμός απευθείαςΥποβιβασμός υπό προϋποθέσεις