Δεν υπάρχουν αναμετρήσεις
Ένωση Ποδοσφαιρικών Σωματείων Αχαΐας

Παιδων (advanced A) - Πρόγραμμα


1η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Δημητροπουλου 27/10 10:30 Θύελλα Αιγίου 1-7 Αχαΐκός Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 27/10 11:00 Φλόγα Ροδιάς 0-1 Παναιγιάλειος διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 28/10 17:30 Α.Ε. Αρόης 5-0 Αχιλέας Καμαρών διαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 28/10 17:30 Αετός Πατρών-Αίολος 1-3 Απόλλων- Λύκοι διαιτητές

2η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 10/11 10:15 Φλόγα Ροδιάς 4-0 Θύελλα Αιγίου διαιτητές
διαιτητές Δημητροπουλου 10/11 11:00 Παναιγιάλειος 4-0 Αετός Πατρών-Αίολος διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 10/11 12:00 Απόλλων- Λύκοι 1-0 Αχιλέας Καμαρών διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 11/11 13:00 Αχαΐκός Α.Ο. 5-0 Α.Ε. Αρόης διαιτητές

3η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 24/11 10:00 Αετός Πατρών-Αίολος 2-3 Φλόγα Ροδιάς διαιτητές
διαιτητές Δημητροπουλου 24/11 11:00 Θύελλα Αιγίου 0-2 Α.Ε. Αρόης διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 24/11 11:15 Απόλλων- Λύκοι 0-4 Αχαΐκός Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Δημητροπουλου 24/11 12:45 Αχιλέας Καμαρών 0-5 Παναιγιάλειος διαιτητές

4η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 08/12 10:00 Φλόγα Ροδιάς 5-1 Αχιλέας Καμαρών διαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 08/12 10:00 Αετός Πατρών-Αίολος 3-0 Θύελλα Αιγίου διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 08/12 12:30 Α.Ε. Αρόης 2-0 Απόλλων- Λύκοι διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 27/12 12:00 Αχαΐκός Α.Ο. 5-1 Παναιγιάλειος διαιτητές

5η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Τέμενης 23/12 10:30 Θύελλα Αιγίου 0-1 Απόλλων- Λύκοι διαιτητές
διαιτητές Ζήριας 23/12 11:00 Αχιλέας Καμαρών 0-2 Αετός Πατρών-Αίολος διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 16/02 13:00 Παναιγιάλειος 5-1 Α.Ε. Αρόης διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 20/02 16:00 Αχαΐκός Α.Ο. 1-0 Φλόγα Ροδιάς διαιτητές

6η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 12/01 10:00 Α.Ε. Αρόης 0-2 Φλόγα Ροδιάς διαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 12/01 10:00 Αετός Πατρών-Αίολος 0-2 Αχαΐκός Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 12/01 12:00 Απόλλων- Λύκοι 0-3 Παναιγιάλειος διαιτητές
διαιτητές Δημητροπουλου 19/02 16:00 Αχιλέας Καμαρών 1-3 Θύελλα Αιγίου διαιτητές

7η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 26/01 10:00 Αχαΐκός Α.Ο. 4-0 Αχιλέας Καμαρών διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 30/01 15:00 Φλόγα Ροδιάς 2-1 Απόλλων- Λύκοι διαιτητές
διαιτητές Τέμενης 06/02 15:30 Παναιγιάλειος 5-2 Θύελλα Αιγίου διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 09/02 13:00 Α.Ε. Αρόης 4-0 Αετός Πατρών-Αίολος διαιτητές