Δεν υπάρχουν αναμετρήσεις
Ένωση Ποδοσφαιρικών Σωματείων Αχαΐας

Παιδων (ADVANCED B ΄Β ΦΆΣΗ) - Πρόγραμμα


1η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 23/02 11:00 Απόλλων- Λύκοι 0-1 ΠΑΝΜΟΒΡΙΑΚΟΣ ΡΙΟΛΟΥ διαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 23/02 11:00 Αετός Πατρών-Αίολος 1-3 ΠΗΓΑΣΟΣ- Αχιλέας διαιτητές
διαιτητές Τέμενης 23/02 11:00 Θύελλα Αιγίου 1-2 Α.Ο. ΔΙΑΓΟΡΑΣ διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 23/02 12:00 Αχιλέας Καμαρών 2-7 Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων διαιτητές

2η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 16/03 11:45 ΠΗΓΑΣΟΣ- Αχιλέας 1-2 Απόλλων- Λύκοι διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 16/03 12:00 Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων 6-2 Θύελλα Αιγίου διαιτητές
διαιτητές Ριόλου 17/03 11:00 ΠΑΝΜΟΒΡΙΑΚΟΣ ΡΙΟΛΟΥ 2-2 Αετός Πατρών-Αίολος διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 23/03 10:00 Α.Ο. ΔΙΑΓΟΡΑΣ 3-0 Αχιλέας Καμαρών διαιτητές

3η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Τέμενης 30/03 11:00 Θύελλα Αιγίου 2-4 ΠΗΓΑΣΟΣ- Αχιλέας διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 30/03 12:30 Απόλλων- Λύκοι 0-1 Α.Ο. ΔΙΑΓΟΡΑΣ διαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 31/03 12:00 Αετός Πατρών-Αίολος 0-4 Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων διαιτητές
διαιτητές Καμαρών 07/04 11:00 Αχιλέας Καμαρών 0-1 ΠΑΝΜΟΒΡΙΑΚΟΣ ΡΙΟΛΟΥ διαιτητές

4η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ριόλου 14/04 11:00 ΠΑΝΜΟΒΡΙΑΚΟΣ ΡΙΟΛΟΥ 3-0 Θύελλα Αιγίου διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 17/04 15:30 Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων 5-1 Απόλλων- Λύκοι διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Α.Ο. ΔΙΑΓΟΡΑΣ - Αετός Πατρών-Αίολος διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 11/05 14:45 ΠΗΓΑΣΟΣ- Αχιλέας 4-0 Αχιλέας Καμαρών διαιτητές

5η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Καμαρών 04/05 13:00 Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων 8-1 Αχιλέας Καμαρών διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 04/05 13:00 ΠΗΓΑΣΟΣ- Αχιλέας 3-2 Αετός Πατρών-Αίολος διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 05/05 11:00 Α.Ο. ΔΙΑΓΟΡΑΣ 0-3 Θύελλα Αιγίου διαιτητές
διαιτητές Ριόλου 11/05 11:45 ΠΑΝΜΟΒΡΙΑΚΟΣ ΡΙΟΛΟΥ 4-1 Απόλλων- Λύκοι διαιτητές

6η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Καμαρών 18/05 11:00 Αχιλέας Καμαρών 2-1 Α.Ο. ΔΙΑΓΟΡΑΣ διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 18/05 17:30 Απόλλων- Λύκοι 0-1 ΠΗΓΑΣΟΣ- Αχιλέας διαιτητές
διαιτητές Τέμενης 19/05 12:00 Θύελλα Αιγίου 3-0 Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων διαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 25/05 16:30 Αετός Πατρών-Αίολος 1-4 ΠΑΝΜΟΒΡΙΑΚΟΣ ΡΙΟΛΟΥ διαιτητές

7η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 01/06 09:30 Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων 4-0 Αετός Πατρών-Αίολος διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 01/06 12:30 Α.Ο. ΔΙΑΓΟΡΑΣ 3-1 Απόλλων- Λύκοι διαιτητές
διαιτητές Πετρωτού 02/06 18:00 ΠΗΓΑΣΟΣ- Αχιλέας 2-3 Θύελλα Αιγίου διαιτητές
διαιτητές Ριόλου 02/06 18:00 ΠΑΝΜΟΒΡΙΑΚΟΣ ΡΙΟΛΟΥ 3-0 Αχιλέας Καμαρών διαιτητές

8η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 08/06 10:00 Αετός Πατρών-Αίολος 2-3 Α.Ο. ΔΙΑΓΟΡΑΣ διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 08/06 17:00 Απόλλων- Λύκοι 1-3 Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 08/06 19:00 Θύελλα Αιγίου 7-1 ΠΑΝΜΟΒΡΙΑΚΟΣ ΡΙΟΛΟΥ διαιτητές
διαιτητές Καμαρών 09/06 12:00 Αχιλέας Καμαρών - ΠΗΓΑΣΟΣ- Αχιλέας διαιτητές