Ένωση Ποδοσφαιρικών Σωματείων Αχαΐας

Παιδων (Grassroots) - Πρόγραμμα


1η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 02/11 09:30 ΑΕ Πάτρα2005 2 1-3 Δίας / Παναχαϊκός διαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 02/11 12:00 Δαβουρλής/ Αμπελόκηποι 5-2 Α.Ε. Αρόης διαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 10/11 12:00 Πανιώνιος Αχιλλέας 3-0 Αστέρας Θησέας διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 05/12 15:30 Νίκη Προαστείου 2 6-3 Αετός Ρίου διαιτητές

2η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Αετός Ρίου - Α.Ε. Αρόης διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 16/11 12:15 Δίας / Παναχαϊκός 4-1 Δαβουρλής/ Αμπελόκηποι διαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 16/11 18:00 Πανιώνιος Αχιλλέας 1-2 ΑΕ Πάτρα2005 2 διαιτητές
διαιτητές Μιντιλογλίου 17/11 11:00 Αστέρας Θησέας 6-0 Νίκη Προαστείου 2 διαιτητές

3η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 30/11 11:00 ΑΕ Πάτρα2005 2 0-8 Δαβουρλής/ Αμπελόκηποι διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 30/11 11:00 Α.Ε. Αρόης 0-0 Αστέρας Θησέας διαιτητές
διαιτητές Ρίου 30/11 12:30 Αετός Ρίου 0-3 Δίας / Παναχαϊκός διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 30/11 19:15 Νίκη Προαστείου 2 8-1 Πανιώνιος Αχιλλέας διαιτητές

4η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 14/12 10:00 Δαβουρλής/ Αμπελόκηποι 7-1 Αετός Ρίου διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 14/12 11:30 Δίας / Παναχαϊκός 1-6 Αστέρας Θησέας διαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 14/12 12:00 Πανιώνιος Αχιλλέας 2-2 Α.Ε. Αρόης διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 14/12 16:30 Νίκη Προαστείου 2 5-0 ΑΕ Πάτρα2005 2 διαιτητές

5η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 04/01 10:00 Α.Ε. Αρόης 3-1 Νίκη Προαστείου 2 διαιτητές
διαιτητές Πετρωτού 04/01 10:00 Δίας / Παναχαϊκός 5-1 Πανιώνιος Αχιλλέας διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 04/01 15:15 ΑΕ Πάτρα2005 2 3-2 Αετός Ρίου διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 05/01 12:30 Αστέρας Θησέας 5-1 Δαβουρλής/ Αμπελόκηποι διαιτητές

6η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 18/01 09:00 Νίκη Προαστείου 2 5-0 Δίας / Παναχαϊκός διαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 18/01 10:00 Δαβουρλής/ Αμπελόκηποι 9-2 Πανιώνιος Αχιλλέας διαιτητές
διαιτητές Ρίου 19/01 11:00 Αετός Ρίου 1-3 Αστέρας Θησέας διαιτητές
διαιτητές Αθλόπολις 19/01 13:00 Α.Ε. Αρόης 1-0 ΑΕ Πάτρα2005 2 διαιτητές

7η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 01/02 09:45 Δίας / Παναχαϊκός 4-2 Α.Ε. Αρόης διαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 01/02 11:45 Δαβουρλής/ Αμπελόκηποι 1-1 Νίκη Προαστείου 2 διαιτητές
διαιτητές Πετρωτού 01/02 12:30 Αστέρας Θησέας 2-0 ΑΕ Πάτρα2005 2 διαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 02/02 10:00 Πανιώνιος Αχιλλέας 2-5 Αετός Ρίου διαιτητές

8η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 15/02 12:00 Α.Ε. Αρόης 3-2 Δαβουρλής/ Αμπελόκηποι διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 15/02 12:30 Δίας / Παναχαϊκός 2-2 ΑΕ Πάτρα2005 2 διαιτητές
διαιτητές Ρίου 16/02 10:00 Αετός Ρίου 4-3 Νίκη Προαστείου 2 διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 29/02 10:00 Αστέρας Θησέας - Πανιώνιος Αχιλλέας διαιτητές

9η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Α.Ε. Αρόης - Αετός Ρίου διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Νίκη Προαστείου 2 - Αστέρας Θησέας διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Δαβουρλής/ Αμπελόκηποι - Δίας / Παναχαϊκός διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - ΑΕ Πάτρα2005 2 - Πανιώνιος Αχιλλέας διαιτητές

10η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Δαβουρλής/ Αμπελόκηποι - ΑΕ Πάτρα2005 2 διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Πανιώνιος Αχιλλέας - Νίκη Προαστείου 2 διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Δίας / Παναχαϊκός - Αετός Ρίου διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Αστέρας Θησέας - Α.Ε. Αρόης διαιτητές

11η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Αστέρας Θησέας - Δίας / Παναχαϊκός διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Α.Ε. Αρόης - Πανιώνιος Αχιλλέας διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Αετός Ρίου - Δαβουρλής/ Αμπελόκηποι διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - ΑΕ Πάτρα2005 2 - Νίκη Προαστείου 2 διαιτητές

12η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Αετός Ρίου - ΑΕ Πάτρα2005 2 διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Νίκη Προαστείου 2 - Α.Ε. Αρόης διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Δαβουρλής/ Αμπελόκηποι - Αστέρας Θησέας διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Πανιώνιος Αχιλλέας - Δίας / Παναχαϊκός διαιτητές

13η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Πανιώνιος Αχιλλέας - Δαβουρλής/ Αμπελόκηποι διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Δίας / Παναχαϊκός - Νίκη Προαστείου 2 διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Αστέρας Θησέας - Αετός Ρίου διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - ΑΕ Πάτρα2005 2 - Α.Ε. Αρόης διαιτητές

14η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - ΑΕ Πάτρα2005 2 - Αστέρας Θησέας διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Α.Ε. Αρόης - Δίας / Παναχαϊκός διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Αετός Ρίου - Πανιώνιος Αχιλλέας διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Νίκη Προαστείου 2 - Δαβουρλής/ Αμπελόκηποι διαιτητές