Ένωση Ποδοσφαιρικών Σωματείων Αχαΐας

Παιδων (Γ ΟΜΙΛΟΣ) - Πρόγραμμα


1η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Δεν έχει ορισθεί 31/12 23:59 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΜΑΡΩΝ - Ρεπό διαιτητές
διαιτητές Πετρωτού 06/11 09:30 Ίκαρος Πετρωτού 5-3 ΑΕ Πάτρα2005 2 διαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 06/11 12:00 Δαβουρλής 2 4-7 Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 07/11 09:45 Πήγασος 6-3 ΔΙΑΣ 3 διαιτητές
διαιτητές Νιφορεΐκων 07/11 11:00 Αχαϊκή Α.Ε. 2-2 Α.Ε. Αρόης διαιτητές

2η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Δεν έχει ορισθεί 31/12 23:59 Ρεπό - Αχαϊκή Α.Ε. διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 20/11 09:30 ΑΕ Πάτρα2005 2 1-5 Πήγασος διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 20/11 10:00 Α.Ε. Αρόης 2-1 Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 20/11 10:00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΜΑΡΩΝ 5-2 Ίκαρος Πετρωτού διαιτητές
διαιτητές Πετρωτού 20/11 12:30 ΔΙΑΣ 3 2-5 Δαβουρλής 2 διαιτητές

3η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 31/12 23:59 Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων - Ρεπό διαιτητές
διαιτητές Πετρωτού 04/12 10:00 Ίκαρος Πετρωτού 3-2 Πήγασος διαιτητές
διαιτητές Πετρωτού 04/12 12:15 Α.Ε. Αρόης 8-2 ΔΙΑΣ 3 διαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 05/12 09:30 Δαβουρλής 2 2-5 ΑΕ Πάτρα2005 2 διαιτητές
διαιτητές Νιφορεΐκων 05/12 11:00 Αχαϊκή Α.Ε. 1-1 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΜΑΡΩΝ διαιτητές

4η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Ρεπό - ΔΙΑΣ 3 διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 15/01 11:00 ΑΕ Πάτρα2005 2 1-7 Α.Ε. Αρόης διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 15/01 11:30 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΜΑΡΩΝ 2-0 Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων διαιτητές
διαιτητές Νιφορεΐκων 16/01 11:00 Αχαϊκή Α.Ε. 1-3 Ίκαρος Πετρωτού διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 05/03 13:30 Πήγασος 3-4 Δαβουρλής 2 διαιτητές

5η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Δεν έχει ορισθεί 31/12 23:59 ΑΕ Πάτρα2005 2 - Ρεπό διαιτητές
διαιτητές Πετρωτού 29/01 09:45 Ίκαρος Πετρωτού 3-1 Δαβουρλής 2 διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 29/01 10:00 Α.Ε. Αρόης 3-4 Πήγασος διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 29/01 11:00 Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων 5-5 Αχαϊκή Α.Ε. διαιτητές
διαιτητές Πετρωτού 29/01 13:15 ΔΙΑΣ 3 0-4 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΜΑΡΩΝ διαιτητές

6η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Δεν έχει ορισθεί 31/12 23:59 Πήγασος - Ρεπό διαιτητές
διαιτητές Πετρωτού 31/12 23:59 Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων - Ίκαρος Πετρωτού διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 12/02 11:00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΜΑΡΩΝ 3-4 ΑΕ Πάτρα2005 2 διαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 12/02 12:30 Δαβουρλής 2 2-1 Α.Ε. Αρόης διαιτητές
διαιτητές Νιφορεΐκων 13/02 13:15 Αχαϊκή Α.Ε. 6-2 ΔΙΑΣ 3 διαιτητές

7η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Δεν έχει ορισθεί 31/12 23:59 Ρεπό - Δαβουρλής 2 διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 26/02 10:00 Πήγασος 1-7 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΜΑΡΩΝ διαιτητές
διαιτητές Πετρωτού 26/02 10:00 Α.Ε. Αρόης 1-5 Ίκαρος Πετρωτού διαιτητές
διαιτητές Προσφυγικών 26/02 12:30 ΑΕ Πάτρα2005 2 1-3 Αχαϊκή Α.Ε. διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 26/02 12:45 ΔΙΑΣ 3 0-3 Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων διαιτητές

8η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Δεν έχει ορισθεί 31/12 23:59 Ρεπό - Α.Ε. Αρόης διαιτητές
διαιτητές Πετρωτού 19/03 10:00 Ίκαρος Πετρωτού 4-4 ΔΙΑΣ 3 διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 19/03 11:00 Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων 5-2 ΑΕ Πάτρα2005 2 διαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 19/03 12:00 Δαβουρλής 2 5-6 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΜΑΡΩΝ διαιτητές
διαιτητές Δημοτικό Κ. Αχαΐας 10/04 10:45 Αχαϊκή Α.Ε. 1-0 Πήγασος διαιτητές

9η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 31/12 23:59 Ίκαρος Πετρωτού - Ρεπό διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 02/04 10:00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΜΑΡΩΝ 7-2 Α.Ε. Αρόης διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 02/04 12:00 Πήγασος 5-2 Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων διαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 02/04 13:30 Δαβουρλής 2 4-1 Αχαϊκή Α.Ε. διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 02/04 13:45 ΔΙΑΣ 3 0-3 ΑΕ Πάτρα2005 2 διαιτητές