Ένωση Ποδοσφαιρικών Σωματείων Αχαΐας

Παιδων (B ΟΜΙΛΟΣ ΑΙΓΙΟΥ) - Πρόγραμμα


1η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Τέμενης 29/10 13:00 ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΕΜΕΝΗΣ/Α.Ο. ΑΙΓΙΟΥ 3-2 Α.Ε.ΑΙΓΙΟΥ διαιτητές
διαιτητές Ακράτας 30/10 09:00 ΑΕ ΑΙΓΕΙΡΑ-ΑΚΡΑΤΑ 7-0 Α.Ε.ΑΙΓΙΟΥ u-16 διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 30/10 10:00 Απόλλων ΣΥΝ. 1-6 Θύελλα Αιγίου 2 διαιτητές

2η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Πλαστήρα 11/11 18:00 Α.Ε.ΑΙΓΙΟΥ u-16 3-1 ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΕΜΕΝΗΣ/Α.Ο. ΑΙΓΙΟΥ διαιτητές
διαιτητές Πλαστήρα 12/11 12:30 Θύελλα Αιγίου 2 3-2 ΑΕ ΑΙΓΕΙΡΑ-ΑΚΡΑΤΑ διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 13/11 12:00 Α.Ε.ΑΙΓΙΟΥ 4-1 Απόλλων ΣΥΝ. διαιτητές

3η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Πλαστήρα 26/11 12:45 Α.Ε.ΑΙΓΙΟΥ 0-3 ΑΕ ΑΙΓΕΙΡΑ-ΑΚΡΑΤΑ διαιτητές
διαιτητές Πλαστήρα 27/11 12:30 Α.Ε.ΑΙΓΙΟΥ u-16 0-4 Θύελλα Αιγίου 2 διαιτητές
διαιτητές Τέμενης 28/11 15:30 ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΕΜΕΝΗΣ/Α.Ο. ΑΙΓΙΟΥ 1-1 Απόλλων ΣΥΝ. διαιτητές

4η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 10/12 09:00 Απόλλων ΣΥΝ. 3-8 Α.Ε.ΑΙΓΙΟΥ u-16 διαιτητές
διαιτητές Ακράτας 12/12 15:15 ΑΕ ΑΙΓΕΙΡΑ-ΑΚΡΑΤΑ 5-2 ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΕΜΕΝΗΣ/Α.Ο. ΑΙΓΙΟΥ διαιτητές
διαιτητές Πλαστήρα 19/12 18:00 Θύελλα Αιγίου 2 1-1 Α.Ε.ΑΙΓΙΟΥ διαιτητές

5η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 07/01 09:00 Απόλλων ΣΥΝ. 1-6 ΑΕ ΑΙΓΕΙΡΑ-ΑΚΡΑΤΑ διαιτητές
διαιτητές Πλαστήρα 09/01 18:00 Α.Ε.ΑΙΓΙΟΥ 2-4 Α.Ε.ΑΙΓΙΟΥ u-16 διαιτητές
διαιτητές Τέμενης 19/01 15:15 ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΕΜΕΝΗΣ/Α.Ο. ΑΙΓΙΟΥ 0-3 Θύελλα Αιγίου 2 διαιτητές

6η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Πλαστήρα 20/01 18:00 Α.Ε.ΑΙΓΙΟΥ u-16 1-2 ΑΕ ΑΙΓΕΙΡΑ-ΑΚΡΑΤΑ διαιτητές
διαιτητές Πλαστήρα 22/01 12:30 Θύελλα Αιγίου 2 4-1 Απόλλων ΣΥΝ. διαιτητές
διαιτητές Πλαστήρα 23/01 18:00 Α.Ε.ΑΙΓΙΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΕΜΕΝΗΣ/Α.Ο. ΑΙΓΙΟΥ διαιτητές

7η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Τέμενης 31/12 23:59 ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΕΜΕΝΗΣ/Α.Ο. ΑΙΓΙΟΥ 3-0 Α.Ε.ΑΙΓΙΟΥ u-16 διαιτητές
διαιτητές Ακράτας 31/12 23:59 ΑΕ ΑΙΓΕΙΡΑ-ΑΚΡΑΤΑ 3-0 Θύελλα Αιγίου 2 διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 04/02 11:15 Απόλλων ΣΥΝ. - Α.Ε.ΑΙΓΙΟΥ διαιτητές

8η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 18/02 00:00 Απόλλων ΣΥΝ. - ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΕΜΕΝΗΣ/Α.Ο. ΑΙΓΙΟΥ διαιτητές
διαιτητές Ακράτας 18/02 00:00 ΑΕ ΑΙΓΕΙΡΑ-ΑΚΡΑΤΑ - Α.Ε.ΑΙΓΙΟΥ διαιτητές
διαιτητές Πλαστήρα 18/02 00:00 Θύελλα Αιγίου 2 - Α.Ε.ΑΙΓΙΟΥ u-16 διαιτητές

9η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Πλαστήρα 04/03 00:00 Α.Ε.ΑΙΓΙΟΥ - Θύελλα Αιγίου 2 διαιτητές
διαιτητές Τέμενης 04/03 00:00 ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΕΜΕΝΗΣ/Α.Ο. ΑΙΓΙΟΥ - ΑΕ ΑΙΓΕΙΡΑ-ΑΚΡΑΤΑ διαιτητές
διαιτητές Πλαστήρα 04/03 00:00 Α.Ε.ΑΙΓΙΟΥ u-16 - Απόλλων ΣΥΝ. διαιτητές

10η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Πλαστήρα 18/03 00:00 Α.Ε.ΑΙΓΙΟΥ u-16 - Α.Ε.ΑΙΓΙΟΥ διαιτητές
διαιτητές Πλαστήρα 18/03 00:00 Θύελλα Αιγίου 2 - ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΕΜΕΝΗΣ/Α.Ο. ΑΙΓΙΟΥ διαιτητές
διαιτητές Ακράτας 18/03 00:00 ΑΕ ΑΙΓΕΙΡΑ-ΑΚΡΑΤΑ - Απόλλων ΣΥΝ. διαιτητές