Δεν υπάρχουν αναμετρήσεις
Ένωση Ποδοσφαιρικών Σωματείων Αχαΐας

Προπαιδων (Β ΟΜΙΛΟΣ) - Πρόγραμμα


1η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 13/11 09:45 Πήγασος 2-4 ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΥΝΟΙΚΙΣΜΟΥ διαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 13/11 11:15 Παναχαίς /ΑΕΤΟΣ 1-5 ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 3 διαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 13/11 12:45 Πανιώνιος- Αχιλλέας 3-0 ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2 διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 12/02 13:15 Νίκη Προαστείου- "ΘΕΜΕΛΙΟ" 3-1 Α.Ε. ΚΑΛΑΒΡΥΤΑ διαιτητές
ΑΚΡΑΤΑ-Θύελλα Αιγείρα- ρεπό

2η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 31/12 23:59 ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2 - Παναχαίς /ΑΕΤΟΣ διαιτητές
διαιτητές Καλαβρύτων 31/12 23:59 Α.Ε. ΚΑΛΑΒΡΥΤΑ - ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 3 διαιτητές
διαιτητές Ακράτας 31/12 23:59 ΑΚΡΑΤΑ-Θύελλα Αιγείρα 3-0 Πήγασος διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 12/02 10:30 ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΥΝΟΙΚΙΣΜΟΥ 1-3 Πανιώνιος- Αχιλλέας διαιτητές
Νίκη Προαστείου- "ΘΕΜΕΛΙΟ"- ρεπό

3η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Καλαβρύτων 18/12 13:30 Α.Ε. ΚΑΛΑΒΡΥΤΑ - ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2 διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 18/12 17:15 Νίκη Προαστείου- "ΘΕΜΕΛΙΟ" 0-3 ΑΚΡΑΤΑ-Θύελλα Αιγείρα διαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 19/12 09:30 Παναχαίς /ΑΕΤΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΥΝΟΙΚΙΣΜΟΥ διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 19/12 09:30 Πήγασος 0-1 Πανιώνιος- Αχιλλέας διαιτητές
ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 3- ρεπό

4η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 22/01 10:00 Πανιώνιος- Αχιλλέας 2-0 Παναχαίς /ΑΕΤΟΣ διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 22/01 10:00 ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΥΝΟΙΚΙΣΜΟΥ 3-2 Α.Ε. ΚΑΛΑΒΡΥΤΑ διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 22/01 13:15 Νίκη Προαστείου- "ΘΕΜΕΛΙΟ" 4-0 Πήγασος διαιτητές
διαιτητές Ακράτας 22/01 15:30 ΑΚΡΑΤΑ-Θύελλα Αιγείρα 7-1 ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 3 διαιτητές
ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2- ρεπό

5η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 05/02 11:30 Πήγασος 7-2 Παναχαίς /ΑΕΤΟΣ διαιτητές
διαιτητές Καλαβρύτων 05/02 12:00 Α.Ε. ΚΑΛΑΒΡΥΤΑ 0-7 Πανιώνιος- Αχιλλέας διαιτητές
διαιτητές Πλαστήρα 06/02 13:30 ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 3 0-0 Νίκη Προαστείου- "ΘΕΜΕΛΙΟ" διαιτητές
διαιτητές Πλαστήρα 06/02 15:00 ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2 0-4 ΑΚΡΑΤΑ-Θύελλα Αιγείρα διαιτητές
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΥΝΟΙΚΙΣΜΟΥ- ρεπό

6η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 19/02 12:30 Παναχαίς /ΑΕΤΟΣ 0-3 Α.Ε. ΚΑΛΑΒΡΥΤΑ διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 19/02 13:30 ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 3 1-0 Πήγασος διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 20/02 09:00 Νίκη Προαστείου- "ΘΕΜΕΛΙΟ" 2-1 ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2 διαιτητές
διαιτητές Ακράτας 09/03 15:30 ΑΚΡΑΤΑ-Θύελλα Αιγείρα 5-2 ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΥΝΟΙΚΙΣΜΟΥ διαιτητές
Πανιώνιος- Αχιλλέας- ρεπό

7η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 31/12 23:59 Πανιώνιος- Αχιλλέας - ΑΚΡΑΤΑ-Θύελλα Αιγείρα διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 12/03 11:00 ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΥΝΟΙΚΙΣΜΟΥ 1-4 Νίκη Προαστείου- "ΘΕΜΕΛΙΟ" διαιτητές
διαιτητές Καλαβρύτων 12/03 13:00 Α.Ε. ΚΑΛΑΒΡΥΤΑ - Πήγασος διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 13/03 14:00 ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2 1-4 ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 3 διαιτητές
Παναχαίς /ΑΕΤΟΣ- ρεπό

8η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 26/03 09:30 ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 3 2-1 ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΥΝΟΙΚΙΣΜΟΥ διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 27/03 13:30 Νίκη Προαστείου- "ΘΕΜΕΛΙΟ" 1-3 Πανιώνιος- Αχιλλέας διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 27/03 15:30 Πήγασος 1-6 ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2 διαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 27/03 18:30 Παναχαίς /ΑΕΤΟΣ 3-0 ΑΚΡΑΤΑ-Θύελλα Αιγείρα διαιτητές
Α.Ε. ΚΑΛΑΒΡΥΤΑ- ρεπό

9η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ακράτας 09/04 11:00 ΑΚΡΑΤΑ-Θύελλα Αιγείρα 7-1 Α.Ε. ΚΑΛΑΒΡΥΤΑ διαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 09/04 11:30 Πανιώνιος- Αχιλλέας 1-1 ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 3 διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 09/04 13:15 Παναχαίς /ΑΕΤΟΣ 2-1 Νίκη Προαστείου- "ΘΕΜΕΛΙΟ" διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 18/04 16:15 ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2 3-1 ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΥΝΟΙΚΙΣΜΟΥ διαιτητές
Πήγασος- ρεπό